- 20th century decorative arts (95)
- Antique and classic furniture (258)
- Asian artefacts (china and asia) (207)
- Carpets (23)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and japanse porcelain (187)
- Clocks (38)
- Crockery and glassware (55)
- Decorative tribal art (98)
- Design furniture (26)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (99)
- European sculptures and works of art (228)
- Jewellery (165)
- Library of an art dealer (52)
- Modern art from private collections (144)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (357)
- Plated objects and objets de vertu (165)
- Silver (176)
- Silver jewellery (49)
- Tribal art (100)
- Watches (21)
Rechthoekige spiegel in verguld gestoken lijst, Louis XVI, met kuif waarin strikwerk. Het geheel
Rechthoekige spiegel in zwart gelakt, gestoken houten lijst, ca. 1880, met gebroken timpaanvormige
Rechthoekige spiegel in vergulde lijst, Louis XVI stijl, met opengewerkte kuif met vaasornament en
Rechthoekige spiegel in vergulde lijst, Louis XVI stijl, met opengewerkte kuif met vaasornament en guirlande h. 84 en br. 62 cm. [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in verguld gestoken Oosterse houten lijst h. 63 en br. 53 [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in verguld gestoken Oosterse houten lijst h. 60 en br. 50 cm. [1] ...[more]
Ronde spiegel in gebronsde lijst met noppen, ca 1900, bekroond door adelaar h. 72 en br. 48 cm. [1]
Ronde spiegel in gebronsde lijst met noppen, ca 1900, bekroond door adelaar h. 72 en br. 48 cm. [1] ...[more]
Halfronde albasten zevenlichts kroon met zes verguld bronzen kelkvormige armen en zeven wit glazen
Wit gelakte smeedijzeren achtienlichts kroon in twee etages, met kristallen kralen, pegels, prima'
Twaalflichts koperen zakkroon, Empire, met kristallen prisma's en pegels h. ca. 110 cm. [1]
Twaalflichts koperen zakkroon, Empire, met kristallen prisma's en pegels h. ca. 110 cm. [1] ...[more]
Messing zeslichts kroon. h. 43 cm. [1] ...[more]
Vierlichts zakkroon, met kristallen prisma's en pegels h. 72 cm. [1] ...[more]
Tweelichts bronzen zakkroon, met kristallen prisma's, in Louis XVI stijl h. 110 cm. [1] ...[more]
Zeslichts bronzen zakkroon, met kristallen prisma's en pegels h. 108 cm. [1] ...[more]
Glazen eierschaallamp, met koperen montering h. ca. 40 cm. [1] ...[more]
Kristallen plafonniere met ruitslijpsel en koperen monterning diam. 36 cm. [1] ...[more]
Kristallen plafonniere met ruitslijpsel en roodkoperen monterning diam. 29 cm. [1] ...[more]
Koperen eenlichts hanglamp, met kristallen prisma's h. 52 cm. [1] ...[more]
Zeslichts bronzen bolkroon, h. 40 cm. [1] ...[more]
Paar koperen tafellampen, met zeskantige stenen voet. Met donkerbruine halve kappen h. 60 cm. [1]
Paar koperen tafellampen, met zeskantige stenen voet. Met donkerbruine halve kappen h. 60 cm. [1] ...[more]
Zeskantige glas in lood kap voor tafellamp, met gekleurd glas diam. 41 cm. [1] ...[more]
Verguld bronzen kaarsenkroon met acht armen, met bladmotieven h. 82 cm. [1] ...[more]
Gebronsd koperen hanglamp met beige glazen kap h. 40 cm. [1] ...[more]
Paar koperen scheeps-wandlusters in Art Deco stijl, met matglazen kap in 'cardanische' beugel [2]
Paar koperen scheeps-wandlusters in Art Deco stijl, met matglazen kap in 'cardanische' beugel [2] ...[more]
Frankrijk, messing en bronzen vierlichts hanglamp, Art Deco, met gesatineerd persglazen schaal en
Frankrijk, messing en bronzen vierlichts hanglamp, Art Deco, met gesatineerd persglazen schaal en drie -kappen h. 80 cm. [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in gestoken vergulde houten lijst, 19e eeuw, met opengewerkte kuif waarin
Gepolychromeerd houten zeslichts kroon met verguld metalen armen diam. 60 cm. en h. 55 cm. [1]
Gepolychromeerd houten zeslichts kroon met verguld metalen armen diam. 60 cm. en h. 55 cm. [1] ...[more]
Adriaen Cornelisz. Beeldemaker (1618-1709) Honden in een landschap bij een haas / Honden bij
Navolger van Anthony van Dijck Portret van een man in harnas doek, 115 x 90 cm. [1] ...[more]
Onbekende kunstenaar, 17/18e eeuw Diogenes zoekt een mens doek, niet ingelijst, 97 x 83 cm. [1]
Onbekende kunstenaar, 17/18e eeuw Diogenes zoekt een mens doek, niet ingelijst, 97 x 83 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 17e/18e eeuw Kaïn doodt Abel paneel, 36 x 32 cm. [1] ...[more]
Europese school, 17e/18e eeuw Aeneas ontvlucht het brandende Troje met zijn vader Anchises op zijn
Europese school, 17e/18e eeuw Aeneas ontvlucht het brandende Troje met zijn vader Anchises op zijn rug doek, 80 x 105 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 18e eeuw Bedrijvigheid op een kade bij een stad doek, 92 x 115 cm. [1] ...[more]
Onbekend, 17e /18e eeuw Vijf voorstellingen betreffende gevangenneming, verhoring en kruisiging
Navolger van Caspar Netcher Portret van een dame doek, 110 x 96 cm. [1] ...[more]
Franse school, eind 18e eeuw Vrouw afgebeeld als de personificatie van Frankrijk doek, 73 x 60
Franse school, eind 18e eeuw Vrouw afgebeeld als de personificatie van Frankrijk doek, 73 x 60 cm. [1] ...[more]
Giuseppe Giobbio (1860-1916) naar Francesco Hayez 'The kiss' doek, gesign. l.o., 100 x 75 cm. [1]
Giuseppe Giobbio (1860-1916) naar Francesco Hayez 'The kiss' doek, gesign. l.o., 100 x 75 cm. [1] ...[more]
Europese school, 19e eeuw Putti doek, olieverf op paneel, 50 x 66 cm. Uit het bezit van een Duitse
Europese school, 19e eeuw Putti doek, olieverf op paneel, 50 x 66 cm. Uit het bezit van een Duitse baron [1] ...[more]
Gerrit Lamberts (1776-1850) Binnenplaats van een huis in een stad paneel, gesign. r.o., 31 x 25
Gerrit Lamberts (1776-1850) Binnenplaats van een huis in een stad paneel, gesign. r.o., 31 x 25 cm. [1] ...[more]
Europese school, 18e eeuw Portret van een heer doek, ovaal, 38 x 30 cm. Uit het bezit van een Duitse
Europese school, 18e eeuw Portret van een heer doek, ovaal, 38 x 30 cm. Uit het bezit van een Duitse baron [1] ...[more]
Hollandse school, 17e eeuw Portret van een zittende heer doek, niet ingelijst, 50 x 41 cm. [1]
Hollandse school, 17e eeuw Portret van een zittende heer doek, niet ingelijst, 50 x 41 cm. [1] ...[more]
Cuzco school, 17e/18e eeuw De aartsengel Rafael / Man met een speer twee doeken, 80 x 60 cm. [2]
Cuzco school, 17e/18e eeuw De aartsengel Rafael / Man met een speer twee doeken, 80 x 60 cm. [2] ...[more]
Europese school Portret van een meisje met bloemen doek, 58 x 47 cm. [1] ...[more]
Duitse school, 19e eeuw Melktijd paneel, 29 x 38 cm. [1] ...[more]
Jan Hendrik Neuman (1819-1898) Portret van een dame in een interieur doek, gesign. l.b., 1854, 50
Jan Hendrik Neuman (1819-1898) Portret van een dame in een interieur doek, gesign. l.b., 1854, 50 x 41 cm. [1] ...[more]
Margaretha Roosenboom (1843-1896) Stilleven met rododendrons en rozen paneel, gesign. r.o., 33,5 x
Margaretha Roosenboom (1843-1896) Stilleven met rododendrons en rozen paneel, gesign. r.o., 33,5 x 45 cm. [1] ...[more]
Ferdinand de Braekeleer (1792-1883) Vrouw in een herberg paneel, gesign. l.o., 1870, verso oud
Ferdinand de Braekeleer (1792-1883) Vrouw in een herberg paneel, gesign. l.o., 1870, verso oud etiket, 21 x 18 cm. [1] ...[more]
Gerard Johannes Koekkoek (1871-1956) Zeilschepen op de Dollard bij Delfzijl doek, gesign. l.o.,
Duitse school, 19e eeuw Portret van een heer / Portret van een dame met kind tweemaal doek, 74 x
Duitse school, 19e eeuw Portret van een heer / Portret van een dame met kind tweemaal doek, 74 x 60 cm. [2] ...[more]
Duitse school, 18e/19e eeuw Portret van een dame doek, 80 x 60 cm. [1] ...[more]
George Wilhelm Opdenhoff (1807-1893) Schepen op een meer doek, gesign. r.o., 63 x 90 cm. [1]
George Wilhelm Opdenhoff (1807-1893) Schepen op een meer doek, gesign. r.o., 63 x 90 cm. [1] ...[more]
Mari ten Kate (1831-1910) Spelende kinderen in de sneeuw aquarel, gesign. r.o., 43 x 71 cm. [1]
Mari ten Kate (1831-1910) Spelende kinderen in de sneeuw aquarel, gesign. r.o., 43 x 71 cm. [1] ...[more]
Marinus Adrianus Koekkoek (1807-1870) Uitgestrekt landschap met reizigers op een zandpad bij een
Hollandse school, 18e eeuw Portret van een heer met hond / portret van een dame met poes tweemaal
Hollandse school, 18e eeuw Portret van een heer met hond / portret van een dame met poes tweemaal doek, 80 x 63 cm. [2] ...[more]
Jacobus Pelgrom (1811-1861) Berglandschap met een rivier paneel, gesign. r.o., 1851, herk: Kunsthandel Borzo, 19 x 24 cm. [1] ...[more]
Victor Dupré (1816-1879) Landschap met boerin en koeien bij een boerderij paneel, gesign. l.o., 22,5
Victor Dupré (1816-1879) Landschap met boerin en koeien bij een boerderij paneel, gesign. l.o., 22,5 x 28 cm. [1] ...[more]
Gaetano Esposito (1858-1911) Het Britse stoomschip de Eddlethorpe op voor een Mediteraanse kust
Charles Leickert (1816-1907) Uitgestrekt winters landschap met figuren op een pad bij huizen en
Max Todt (1847-1890) Vrouw bij kind in een wieg doek, gesign. l.o., 94 x 78 cm. [1] ...[more]
Marinus Adrianus Koekkoek (1807-1870) Landschap met figuren op een pad bij zonsondergang doek,
Marinus Adrianus Koekkoek (1807-1870) Landschap met figuren op een pad bij zonsondergang doek, gesign. r.o., 17,5 x 20 cm. [1] ...[more]
Europese school, begin 19e eeuw Portret van een vrouw doek, 69 x 58 cm. [1] ...[more]