- 20th century decorative arts (95)
- Antique and classic furniture (258)
- Asian artefacts (china and asia) (207)
- Carpets (23)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and japanse porcelain (187)
- Clocks (38)
- Crockery and glassware (55)
- Decorative tribal art (98)
- Design furniture (26)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (99)
- European sculptures and works of art (228)
- Jewellery (165)
- Library of an art dealer (52)
- Modern art from private collections (144)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (357)
- Plated objects and objets de vertu (165)
- Silver (176)
- Silver jewellery (49)
- Tribal art (100)
- Watches (21)
Acht diverse werken betreffende James Ensor [8] ...[more]
Mr. A. Loosjes, diverse delen Nederlandse provinciën [ds] ...[more]
Dertien diverse werken, w.o. La Grande Parade, Stedelijk Museum, Albert Roelofs [13] ...[more]
Th. De Bock, Jacob Maris, negentig foto-gravures, daarbij Willem van Konijnenburg, De verzameling
Th. De Bock, Jacob Maris, negentig foto-gravures, daarbij Willem van Konijnenburg, De verzameling van G.F.H. van Kooten-Kok [2] ...[more]
Roger Avermaete, Permeke in cassette [1] ...[more]
Makoto Nakamura, Shigeo Fukuda, Japon-Joconde, Mona Lisa's Hundred Smiles in commemoration of the
Wedgwood, crème aardewerk dinerservies, 19e eeuw, met roze decor van rocailles 'Grass Edge',
Engeland, Couldon, aardwerk dinerservies, ca. 1900, met blauw gestileerd decor van bloemen en
Regout, aardewerk emmer, ca. 1900 (haarscheur) h. 27 cm. [1] ...[more]
P. Regout, elf aardewerk borden, 19e eeuw, met transferprint decor [11] ...[more]
Plateelbakkerij Zuid Holland, twaalfpersoons plateel ontbijtservies, decor 'Anny', bestaande uit:
Zeven glazen en kristallen karaffen, w.o. paar kneepflacons met zilveren montering [7] ...[more]
Twee kristallen coupes en drie schalen, 19e eeuw, met Russisch slijpsel [5] ...[more]
o.a. Pirkenhammer, achtendertig porseleinen borden met vergulde rand [38] ...[more]
Paar kristallen compotier en drinkservies met ruitslijpsel [2 + ds] ...[more]
Kantig geslepen kristallen drinkservies [ds] ...[more]
Zuid Holland, plateel theeservies 'Louise' (enkele beschadigd). Hierbij Boch vaas en aardewerk
Zuid Holland, plateel theeservies 'Louise' (enkele beschadigd). Hierbij Boch vaas en aardewerk theeservies [9] ...[more]
Makkum Tichelaar, aardewerk schotel, 1997, met decor door Eugene Brands diam. 33 cm. [1] ...[more]
vnl. Zuid-Holland, acht stuks plateel met glanzend glazuur [8] ...[more]
Rosenthal, porseleinen kop en schotel, ontwerp van der Vaart. Hierbij twee vaasjes [3] ...[more]
Picasso Living, keramiek 'face' vaas. Hierbij glazen cameo vaas en keramiek paard h. 26 en 30 cm. [
Picasso Living, keramiek 'face' vaas. Hierbij glazen cameo vaas en keramiek paard h. 26 en 30 cm. [3] ...[more]
Porseleinen lampvoet, 20e eeuw [1]
Porseleinen lampvoet, 20e eeuw [1] ...[more]
Vier kristallen karaffen [4]
Vier kristallen karaffen [4] ...[more]
Kristallen drinkservies op kantige voet [ds] ...[more]
Divers serviesgoed [2 dzn]
Divers serviesgoed [2 dzn] ...[more]
Royal Leerdam, Frans Molenaar, blauw glazen vaas. Hierbij bokaal [2] ...[more]
Paar porseleinen groepen, 19e eeuw; Jongen met eekhoorn/Meisje met hond [2] ...[more]
Acht stuks zilver en kristal met zilveren montering [8] ...[more]
Paar porseleinen flacons en twee groepjes, 19e eeuw [4] ...[more]
Set van zes slingerglazen naar antiek voorbeeld met rode slinger [6] ...[more]
Kapitale steengoed dekseldoos, ca. 1970 diam. 33 cm. [1] ...[more]
Perzië, negen stuks aardewerk [9]
Perzië, negen stuks aardewerk [9] ...[more]
Kristallen karaf en strooier met zilveren montering [2] ...[more]
Geribd terracotta lampvoet h. 40 cm. Uit het bezit van een Duitse baron [1] ...[more]
Schoonhoven, aardewerk schaal 'Waterland'. Hierbij glazen schaal [2] ...[more]
Mobach, drie plateel schalen, ca. 1950 en plateel puntvaasje [4] ...[more]
Sarreguemines. crème aardewerk dinerservies, 19e eeuw, met geschulpte en vergulde rand, bestaande
Engeland, paar aardewerk schalen, 19e eeuw, met blauw transferprint decor 'Orient' 40 x 32 cm. [2]
Engeland, paar aardewerk schalen, 19e eeuw, met blauw transferprint decor 'Orient' 40 x 32 cm. [2] ...[more]
Monochroom turkoois keramiek kom [1]
Monochroom turkoois keramiek kom [1] ...[more]
Wedgwood, porseleinen kantig mokkaserviesgedeelte en vijfdelig goudstenen servies [27] ...[more]
Kristallen compotier en twee olie-azijnstellen, 19e eeuw, met zilveren montering [3] ...[more]
Drie stuks kristal met zilveren montering. Hierbij theeservies [3 + ds] ...[more]
Divers porselein en glaswerk w.o. Herend [ds] ...[more]
Divers porselein, w.o. Herend [ds]
Divers porselein, w.o. Herend [ds] ...[more]
Waechtersbach, aardewerk visservies, ca. 1930, in vorm van vissen, bestaande uit: dienschaal,
Vier Annagele roemers, paar facon de Venise vergulde glazen en Böhm, twee glazen glazen [8]
Vier Annagele roemers, paar facon de Venise vergulde glazen en Böhm, twee glazen glazen [8] ...[more]
Böhm, twee glazen champagneflutes met blauwe bramen op de stam h. 36,5 cm. [2] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen dekselvaas, laat 20e eeuw, met decor van draken h. 58 cm. [1] ...[more]
Porseleinen bord en Wedgwood, crème aardwerk dienschaal en visschaal [3] ...[more]
Porseleinen zeslichts kandelaar en drie groepen h. 53 en 23 cm. [4] ...[more]
Vier porseleinen groepen, o.a. naar Meissen voorbeeld [4] ...[more]
Porseleinen groep en paar porseleinen groepen naar 18e eeuws voorbeeld [3] ...[more]