- 20th century decorative arts (95)
- Antique and classic furniture (258)
- Asian artefacts (china and asia) (207)
- Carpets (23)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and japanse porcelain (187)
- Clocks (38)
- Crockery and glassware (55)
- Decorative tribal art (98)
- Design furniture (26)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (99)
- European sculptures and works of art (228)
- Jewellery (165)
- Library of an art dealer (52)
- Modern art from private collections (144)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (357)
- Plated objects and objets de vertu (165)
- Silver (176)
- Silver jewellery (49)
- Tribal art (100)
- Watches (21)
China, paar rood laqué en verguld houten halfronde wandtafels, 19e eeuw. De bladen ingelegd met
Groen gelakte houten antieke slede met smeedijzeren ornamenten, bloem- en bladmotieven br. 80, h.
Groen gelakte houten antieke slede met smeedijzeren ornamenten, bloem- en bladmotieven br. 80, h. 100 en d. 160 cm [1] ...[more]
Italië, vruchtenhouten cassone, 16e eeuw, met in het front gestoken acanthusbladeren en embleem
Noten- en notenwortelhouten kabinet, 18e eeuw, met gecontourneerde kap en gestoken kuif waaronder
Spanje, notenhouten rechthoekige hangoortafel, 19e eeuw. Op zes taps toelopende poten 41/180 x 131
Spanje, notenhouten rechthoekige hangoortafel, 19e eeuw. Op zes taps toelopende poten 41/180 x 131 en h. 75 cm. [1] ...[more]
Notenhouten bureau-plat in Louis XV-stijl. Het gecontourneerde blad ingelegd met bruin kunstleder.
Mahoniehouten damesschrijfbureau in Louis XVI-stijl, met marmeren blad, vier laden en cilindrische
Polychroom beschilderde Staphorster kast, 19e eeuw, met rechte kap waaronder vier deuren. In het
Grijs/groen gelakte coulissetafel met drie tussenbladen. Op taps toelopende en gecanneleerde
Beuken- en vruchtenhouten langwerpige tafel met in het front twee uittrekbladen. De vier door H-
Marmer- en natuurstenen mozaïektafel, 'Pietra Dura', Op zwart gelakte metalen onderstel 92 x 52 en
Marmer- en natuurstenen mozaïektafel, 'Pietra Dura', Op zwart gelakte metalen onderstel 92 x 52 en h. 68 cm [1] ...[more]
Notenhouten boekenkast, 19e eeuw, De rechte kap met gebogen en gebroken timpaan en hekwerk. Het
Frankrijk, mahoniehouten commode, Louis XVI, 18e eeuw, met wit marmeren blad waaronder drie laden.
Eikenhouten boekenkast, Louis XVI, 18e eeuw, De getrapte kap met gestoken korenaren, guirlandes en
Notenhouten kast, 17e eeuw, De deuren en zijden een raamwerk met kussenvormige panelen. Met
Bruin gebeitst vruchtenhouten halvemaantafel br. 124, h. 77 en d. 53 cm [1] ...[more]
Wit gelakt houten wandtafel met in het front twee laden. Op voluutvormige poten br. 120, h. 76 en d.
Wit gelakt houten wandtafel met in het front twee laden. Op voluutvormige poten br. 120, h. 76 en d. 41 cm [1] ...[more]
Engeland, eiken- en notenhouten hoekkast, 19e eeuw, in twee verdelingen. Met gebogen en gebroken
Eikenhouten commode, 18e eeuw, met vier laden waarop lijstwerk. De rijkgestoken zijden met bloem- en
Mahoniehouten bonheur, 19e eeuw, in twee verdelingen. De gebogen kap met snijstuk waaronder een deur
Bruin gelakt grenenhouten rechthoekige tafel, naar antiek voorbeeld, Op slofpoten verbonden door
Bruin gelakt grenenhouten rechthoekige tafel, naar antiek voorbeeld, Op slofpoten verbonden door tussenregel 175 x 79 en h. 76 cm [1] ...[more]
Mahoniehouten sofatafel, 19e eeuw, met een lade en opklapbare zijbladen. De vier gebogen poten
Mahonie- en fijnhouten linnenkast, 19e eeuw, met onder de rechte kap twee deuren, ieder met twee
China, zwart laqué houten kast met twee deuren. Het geheel versierd met geschilderde en ingelegde
Groen en verguld laqué houten tafel, Louis XVI. Blad vernieuwd. (reconstr.) 223 x 93 en h. 76 cm. [
Groen en verguld laqué houten tafel, Louis XVI. Blad vernieuwd. (reconstr.) 223 x 93 en h. 76 cm. [1] ...[more]
Twee schilderstafels ieder op rechthoekige kolompoot. Hierbij grenenhouten salontafel 120 x 60 en h.
Mahoniehouten schenkbuffet, ca. 1800, met openslaand glasbuffet, waaronder ovale tinnen lekbak. In
Rijk beschilderde Aziatische met leder beklede kamferhouten kist met messing hoekstukken en
Rijk beschilderde Aziatische met leder beklede kamferhouten kist met messing hoekstukken en siernagels br. 90, h. 46 en d. 41 cm. [1] ...[more]
Eikenhouten op grenen tafelparket, patroon Versailles, ook wel Salzburg genoemd, circa 1840 totaal
Satijn- en mahoniehouten halvemaantafel, Louis XVI, met twee laden. Op drie tapstoelopende poten.
Eikenhouten kast, renaissance, 17e eeuw, met deur waarop cornissing lijstwerk br. 71, h. 88 en d. 40
Eikenhouten kast, renaissance, 17e eeuw, met deur waarop cornissing lijstwerk br. 71, h. 88 en d. 40 cm [1] ...[more]
Groen- en verguld gestoken houten torchère in 18e eeuwse stijl, laat 19e eeuw. Het ronde blad
Mahoniehouten rechthoekige klaptafel, 19e eeuw, met gedraaide kolom waaronder driesprant 82 x 62
Mahoniehouten rechthoekige klaptafel, 19e eeuw, met gedraaide kolom waaronder driesprant 82 x 62 en h. 71 cm [1] ...[more]
Rozen- en satijnhouten damesschrijfbureau in Louis XV-stijl, met gebombeerde zijden en openslaande
Groen marmeren en verguld bronzen piëdestal, ca. 1900, met draaibaar vierkant bovenblad 35 x 35 en
Groen marmeren en verguld bronzen piëdestal, ca. 1900, met draaibaar vierkant bovenblad 35 x 35 en h. 117 cm. [10] ...[more]
Verguld gestoken houten consoletafel, Louis XVI, met vaasornament, guirlandes, rozetten en bloem- en
Bruin en rood gelakt rechthoekig grenenhouten tafel, 18e eeuw, met onder het losse blad een lade
Groen en verguld gelakt houten guéridon, Empire, het ronde blad gedragen door drie holgebogen
Mahoniehouten dames kapspiegel, 19e eeuw, met kantelbare ovale spiegel. In de voet een klep br.
Mahoniehouten dames kapspiegel, 19e eeuw, met kantelbare ovale spiegel. In de voet een klep br. 82, h. 84 en d.31 cm [1] ...[more]
Paar mahoniehouten hoeketagères in Louis XVI-stijl, met verguld koperen hekwerk lade en twee
Noten- en eikenhouten halvemaantafel in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met in het front een lade br. 78,
Noten- en eikenhouten halvemaantafel in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met in het front een lade br. 78, h. 75 en d. 46 cm. [1] ...[more]
Mahoniehouten wandtafel in Queen Anne-stijl, 19e eeuw, met gecontourneerd blad. In het front twee
Mahoniehouten wandtafel in Queen Anne-stijl, 19e eeuw, met gecontourneerd blad. In het front twee laden br. 75, h. 76 en d. 48 cm. [1] ...[more]
Eikenhouten ronde klaptafel, ca. 1800, met lade diam. 122 en h. 72 cm. [1] ...[more]
Eikenhouten wandtafel, 18e eeuw, met onder het blad een lade. Op vier, door regels verbonden,
Engeland, mahoniehouten rechthoekige tafel, 19e eeuw, met uitklapbaar blad en lade 122 x 50/100 en
Engeland, mahoniehouten rechthoekige tafel, 19e eeuw, met uitklapbaar blad en lade 122 x 50/100 en h. 74/72 cm. [1] ...[more]
Mahoniehouten wandtafel, 19e eeuw, met in het front drie laden. Op gecanneleerde taps toelopende
Mahoniehouten wandtafel, 19e eeuw, met in het front drie laden. Op gecanneleerde taps toelopende poten 113 x 41 en h. 58 cm. [1] ...[more]
Mahoniehouten sofatafel, vroeg 20e eeuw, met twee opklapbare zijbladen. In het front twee laden.
Mahoniehouten guéridon, Empire, met twee ronde zwart marmeren bladen. De drie groen en verguld
Mahoniehouten kantelbare passpiegel, Empire, gezwarte kolommen en deklijst. Het geheel versierd
Met rode velours en koper beklede kist, Renaissance, met boldeksel br. 129, h. 60 en d. 39 cm. [1]
Met rode velours en koper beklede kist, Renaissance, met boldeksel br. 129, h. 60 en d. 39 cm. [1] ...[more]
Vruchten- en wortelhouten ladekast, met twee laden. Met koperen hoekstukken en messing handgrepen
Vruchten- en wortelhouten ladekast, met twee laden. Met koperen hoekstukken en messing handgrepen br. 46, h. 51 en d. 40 cm [1] ...[more]
Paar mahonie-, rozen- en fijnhouten hoekkastjes, Louis XVI, met grijs geaderd marmeren blad, lade en
Eikenhouten hangporseleinkast in Louis XIV-stijl met gecontourneerde kap waaronder deur en ruiten in
Eikenhouten boekenmolen met drie etages en op viersprant br. 58, h. 120 en d. 58 cm [1] ...[more]
Twee met zwart leder beklede kamferhouten kisten, ca. 1900, met siernagels en messing hoekstukken.
Notenhouten rechthoekige tafel, 19e eeuw, Het blad met groen leder ingelegd waaronder twee laden. Op