Art & Antiques

2589 items 2589 items
No Image
(13 day sale)
room

Art & Antiques

(13 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

  • Sale Section
2589 items
Per Page

Divers koperwerk, w.o. appelketel [ds] ...[more]

Lot 1054

Divers tin [ds]

Divers tin [ds] ...[more]

Vijf Weense bronsjes. [5] ...[more]

Weens bronsje, ca. 1900; Fazant [1] ...[more]

Vier bronzen sculpturen, 20e eeuw [4] ...[more]

Uurwerk in de vorm van vliegtuig. [1] ...[more]

Divers pleet, w.o. dekschalen [ds] ...[more]

Meridional, pleet serviesgedeelte met grove parelrand, bestaande uit: terrine, dekschaal,, twee ronde en twee ovale dienschalen [6] ...[more]

Christofle, set van vier tweelichts kandelaars met kantige schacht en voet waarop reliëf van mascarons en acanthusmotief h. 30 cm. [4] ...[more]

Verguld bronzen tasbeugel, ca. 1900, met emaille en imitatie parel. Hierbij schildpad lepeldoos, 19e eeuw, met zilveren theelepels ...[more]

Drie pleet dienschalen [3] ...[more]

Twee plafonnières [2] ...[more]

Divers pleet [ds] ...[more]

Divers pleet [ds] ...[more]

Divers pleet bestek [ds] ...[more]

Divers pleet [ds] ...[more]

Diverse bijous [zkj] ...[more]

Serie van zestien kleine gravures, vroeg 19e eeuw, met voorstellingen betreffende Napoleon, in kistje elk 12 x 13 incl. lijst [1] ...[more]