Remove filter- 20th century decorative arts (95)
- Antique and classic furniture (258)
- Asian artefacts (china and asia) (207)
- Carpets (23)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and japanse porcelain (187)
- Clocks (38)
- Crockery and glassware (55)
- Decorative tribal art (98)
- Design furniture (26)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (99)
- European sculptures and works of art (228)
- Jewellery (165)
- Library of an art dealer (52)
- Modern art from private collections (144)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (357)
- Plated objects and objets de vertu (165)
- Silver (176)
- Silver jewellery (49)
- Tribal art (100)
- Watches (21)
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw, metalen sculptuur; Twee figuren. Op stenen voet. h. 215 cm. [1]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw, metalen sculptuur; Twee figuren. Op stenen voet. h. 215 cm. [1] ...[more]
P. Bönke (20e eeuw), beschilderd terracotta sculptuur, ca. 1920; Kaketoes. Herkomst: Kunsthandel
P. Bönke (20e eeuw), beschilderd terracotta sculptuur, ca. 1920; Kaketoes. Herkomst: Kunsthandel Juffermans. h. 36 cm. [1] ...[more]
Karel Gomes (1930-2016), serie van dertien beschilderd terracotta sculpturen; Componisten [13]
Karel Gomes (1930-2016), serie van dertien beschilderd terracotta sculpturen; Componisten [13] ...[more]
China, Imari trekpotje, 18e eeuw, met fijn geschilderd decor van gebouwen en vogels, met vergulde en
China, Imari trekpotje, 18e eeuw, met fijn geschilderd decor van gebouwen en vogels, met vergulde en groene detaillering h. 12 cm. [1] ...[more]
China, famille verte trekpotje, Kangxi, met fijn geschilderd decor van zangvogel bij chrysant en
China, blauw-wit porseleinen puntvaas, vroeg Qianlong, met decor van bloesem en cartouches met
China, poederblauw porseleinen gelobd schoteltje, Kangxi, met verguld decor van lotussen. Gemerkt
China, poederblauw porseleinen gelobd schoteltje, Kangxi, met verguld decor van lotussen. Gemerkt met knoop diam. 15,5 cm. [1] ...[more]
China, Imari en famille verte diep bord, Kangxi, met gecontourneerde rand en fijn geschilderd
China, blauw-wit porseleinen schoteltje, Kangxi, met decor van twee ruiter te paard, de rand met
China, gelobde melk-en-bloed porseleinen kop en schotel, Kangxi, met decor van kostbaarheden.
China, famille rose kop en schotel, 18e eeuw, met decor van figuren en tafel (schotel miniem
China, famille rose kop en schotel, 18e eeuw, met decor van figuren en tafel (schotel miniem haarscheurtje) [2] ...[more]
China, famille rose diep bordje, Kangxi, met decor van lange lijzen, zotjes en hond bij hekwerk (
China, famille rose diep bordje, Kangxi, met decor van lange lijzen, zotjes en hond bij hekwerk (rand hersteld) diam. 20,5 cm. [1] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen diep bord, Kangxi, met decor van asters in vakwerk. Gemerkt met
China, celadon schotel, 18e eeuw, met ribben. Achterzijde met oud collectienummer diam. 30 cm. [1]
China, celadon schotel, 18e eeuw, met ribben. Achterzijde met oud collectienummer diam. 30 cm. [1] ...[more]
China, celadon schotel, 17e/18e eeuw, met ribben en-relief. Achterzijde met oud collectienummer
China, celadon schotel, 17e/18e eeuw, met ribben en-relief. Achterzijde met oud collectienummer diam. 31 cm. [1] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen schotel, Wanli, met decor van sprinkhaan op rots, de rand met vakken
China, blauw-wit porseleinen kraaikom, Wanli, met decor van vogels en bloesem (haarscheur) diam. 15,
China, blauw-wit porseleinen kraaikom, Wanli, met decor van vogels en bloesem (haarscheur) diam. 15, h. 9 cm. [1] ...[more]
Japan, Imari scheerbekken, 18e eeuw, Edo periode, met decor in vakwerk en groene-paarse details
Japan, Imari scheerbekken, 18e eeuw, Edo periode, met decor in vakwerk en groene-paarse details diam. 25 cm. [1] ...[more]
Japan, Imari schotel, 18e eeuw, Edo periode, met decor van bloemenmand bij hekwerk. De buitenrand
China, serie van zes en serie van drie blauw-wit porseleinen kop en schotels, 18e en 19e eeuw (
China, serie van zes en serie van drie blauw-wit porseleinen kop en schotels, 18e en 19e eeuw (enkele beschadigd) [19] ...[more]
China, zeven blauw-wit porseleinen schoteltjes en kommen, deels Ming diam. 11-13 cm. [7] ...[more]
China, twee blauw-wit porseleinen kommen, 17e/18e eeuw, met Ming motieven diam. 19 cm. [2] ...[more]
China, craquelé gemberpot, begin 20e eeuw, met famille rose decor h. 22 cm. [1] ...[more]
China, craquelé porseleinen brushwasher, begin 20e eeuw, met blauw decor van paarden. Gemerkt
China, craquelé porseleinen brushwasher, begin 20e eeuw, met blauw decor van paarden. Gemerkt diam. 11 cm. [1] ...[more]
China, serie van zes Imari kop en schotels, 18e eeuw met decor van bloesemtak bij hekwerk (twee
China, drie Imari borden, 18e eeuw, één met gekleurd decor van kostbaarheden (één haarscheurtje)
China, drie Imari borden, 18e eeuw, één met gekleurd decor van kostbaarheden (één haarscheurtje) diam. 22 cm. [3] ...[more]
China, tien stuks Imari, 18e eeuw [zkj] ...[more]
China, famille verte schoteltje, 18e eeuw, met decor in vakwerk. Hierbij kommetje diam. 13 cm. [2]
China, famille verte schoteltje, 18e eeuw, met decor in vakwerk. Hierbij kommetje diam. 13 cm. [2] ...[more]
China, famille verte balustervaas, mogelijk 18e/19e eeuw, met fijn geschilderd decor van figuren
China, capucijner kom en paar blauw-wit porseleinen diepe borden, Qianlong, de borden met decor
China, porseleinen trekpot en melkkan en serie van zes capucijner kop en schotels, 18e eeuw (één kop
China, porseleinen trekpot en melkkan en serie van zes capucijner kop en schotels, 18e eeuw (één kop en schotel beschadigd) [14] ...[more]
China, famille rose bord, 18e eeuw, met decor twee vazen bij pioenroos, de rand met perziken en
China, diverse kop en schotels, 18e eeuw [zkj] ...[more]
China, twee series van vier en serie van zes blauw-wit porseleinen kop en schotels, 18e eeuw (enkele
China, twee series van vier en serie van zes blauw-wit porseleinen kop en schotels, 18e eeuw (enkele beschadigd) [28] ...[more]
China, serie van vijf blauw-wit porseleinen kop en schotels en elf bakjes, 19e eeuw, met Kangxi
China, blauw-wit porseleinen trekpotje, Qianlong. Hierbij kom Nanking Cargo, met certificaat [2]
China, blauw-wit porseleinen trekpotje, Qianlong. Hierbij kom Nanking Cargo, met certificaat [2] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen klapmutskom, Kangxi, met decor van zotje en lange lijzen. Gemerkt
China, blauw-wit porseleinen kom, Kangxi, met lotusbladvormig reliëf en decor van bloesem. Gemerkt
China, zeven blauw porseleinen borden en schalen, Qianlong (defecten) diam. 23-36 cm. [7] ...[more]
China, paar blauw-wit porseleinen vaasjes en vaasje en celadon vaas, ca. 1700 (schilfertje) h. 6 -13
China, paar blauw-wit porseleinen vaasjes en vaasje en celadon vaas, ca. 1700 (schilfertje) h. 6 -13 cm. [4] ...[more]
China, deels celadon Boeddha, met verguld gezicht h. 46 cm [1] ...[more]
China, porseleinen plaquette, 20e eeuw, met famille rose decor van figuren bij prieel. Gemerkt met
China, porseleinen balustervormige dekselvaas, 20e eeuw, met fijn geschilderd famille rose decor van
Korea, blanc-de-Chine vaas met reliëf van dennenboom met ekster en tijger onder de boom. Met ruyi
Korea, blanc-de-Chine vaas met reliëf van dennenboom met ekster en tijger onder de boom. Met ruyi motief [1] ...[more]
China, porseleinen plaquette, 20e eeuw, met 'melk-en-bloed' decor van onsterfelijken op de berg.
China, porseleinen plaquette, 20e eeuw, met famille rose-verte decor van twee kraanvogels. Gemerkt
China, paar vierkante porseleinen vazen, 20e eeuw, met famille noir decor h. 24 cm. [2] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen kom in Wanli stijl met decor van konijnen diam. 21 cm. [1] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen bolle 'fengweizun' vaas, 20e eeuw, met uitlopende hals, met vol decor
China, blauw-wit porseleinen bolle 'fengweizun' vaas, 20e eeuw, met uitlopende hals, met vol decor van lotusranken h. 30 cm. [1] ...[more]
China, Qingbai kom, Qing Dynastie, met en-relief afbeeldingen van paar vissen. Op standaard. diam.
China, Qingbai kom, Qing Dynastie, met en-relief afbeeldingen van paar vissen. Op standaard. diam. 19 cm. [1] ...[more]
China, antiek keramiek schaal, waarschijnlijk Ming en monochroom porseleinen vaas, ca. 1900 (kom met
China, celadon schotel, waarschijnlijk Ming, antieke steengoed voorraadpot en blanc-de-Chine
China, blauw-wit porseleinen cache-pot, 20e eeuw, met decor van landschap rondom h. 27, diam. 35 cm.
China, blauw-wit porseleinen cache-pot, 20e eeuw, met decor van landschap rondom h. 27, diam. 35 cm. [1] ...[more]
China, monochroom porseleinen 'meiping' vaas, 19e/20e eeuw met blauw glazuur h. 21 cm. [1] ...[more]
China, paar porseleinen craquelé monochroom 'tianquiping' vazen met turkois glazuur (één beschadigd)
China, paar porseleinen craquelé monochroom 'tianquiping' vazen met turkois glazuur (één beschadigd) h. 17 cm. [2] ...[more]
China, vier stuks monochroom porselein, 20e eeuw diam. 5-26 cm [4] ...[more]
China, beschilderd terracotta vormstuk; Dienaar h. 20 cm. [1] ...[more]