Remove filter- 20th century decorative arts (95)
- Antique and classic furniture (258)
- Asian artefacts (china and asia) (207)
- Carpets (23)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and japanse porcelain (187)
- Clocks (38)
- Crockery and glassware (55)
- Decorative tribal art (98)
- Design furniture (26)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (99)
- European sculptures and works of art (228)
- Jewellery (165)
- Library of an art dealer (52)
- Modern art from private collections (144)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (357)
- Plated objects and objets de vertu (165)
- Silver (176)
- Silver jewellery (49)
- Tribal art (100)
- Watches (21)
China, een paar grote rechthoekige opiumkussens, ca. 1900 met groen glazuur en gestempelde patronen aan uiteinde. [2] ...[more]
China, vier grote rechthoekige opiumkussens, ca. 1900, met groen glazuur en gestempelde patronen aan
China, vier grote rechthoekige opiumkussens, ca. 1900, met groen glazuur en gestempelde patronen aan uiteinde. (een met gat) [4] ...[more]
China, langwerpige schildering op papier, ca. 1900 met een pagode in landschap met vliegende
China, inktschildering, 20e eeuw; Panda op besneeuwde bergtop. In houten lijst 69 x 28 cm. [1]
China, inktschildering, 20e eeuw; Panda op besneeuwde bergtop. In houten lijst 69 x 28 cm. [1] ...[more]
China, kapitaal bruin laqué uithangbord, met Chinese karakters 210 x 103 cm [1] ...[more]
Mongolië, twee zilveren borstsieraden, met koralen, turkoois en metalen kralen. Zie 'Die Mongolen,
Mongolië, drie zilveren halskettingen met glas, koraal en metalen kralen. Laag gehalte zilver l.
Mongolië, drie zilveren halskettingen met glas, koraal en metalen kralen. Laag gehalte zilver l. 32/40 en 35 cm. [3] ...[more]
Mongolië, vier diverse geëmailleerde zilveren hangers met zilveren kralen, koraal en turkois
China, rood stenen sculptuur van lachende Boeddha figuur met een grote perzik aan zijn linker flank.
China, rood stenen sculptuur van lachende Boeddha figuur met een grote perzik aan zijn linker flank. h. 6 cm. [1] ...[more]
Nepal, gezeten Gautama Gautama, ca. 1900 in lotushouding met schaaltje in handen, gezeten op
Nepal, gezeten Gautama Gautama, ca. 1900 in lotushouding met schaaltje in handen, gezeten op verhoging. h. 13 cm. [1] ...[more]
China, vijf glazen snuifflesjes drie met overlay decoratie van figuren, dieren en symbolen. [5]
China, vijf glazen snuifflesjes drie met overlay decoratie van figuren, dieren en symbolen. [5] ...[more]
China, antiek albasten neksteun, met gebogen zadel en gesleten randen. br. 24 cm. [1] ...[more]
China, bronzen sculptuur; Twee zotje 9 x 9 cm. [1] ...[more]
Drie stenen stempels de rode stenen stempel bekroond met twee draken, andere stempel met twee Fo
Thailand, drie houten tempel dakversieringen, Chofa, in de vorm van een gebogen gestileerde vogelkop
China, groen agaten dekselvaasje, 20ste eeuw. [1] ...[more]
China, zes snuifflesjes, o.a. vier glazen waarvan een met overlay decoratie. [6] ...[more]
China, groen stenen Bi; ceremoniëlen platte cirkel met cirkelholte in het midden. diam. 26 cm. [1]
China, groen stenen Bi; ceremoniëlen platte cirkel met cirkelholte in het midden. diam. 26 cm. [1] ...[more]
China, paar bewerkt benen imitatie ivoren tanden en een staande Guanyin figuur. met gegraveerde
China, tijgerogen dekseldoosje, versierd met drie gesneden mythologische vogelkoppen op deksel en op
Perzië, vijf stuks koperwerk, w.o. paar sandaaltjes [5] ...[more]
South Indian bronze figure of God Baby Krishna crawling, 18th-19th century. with mango in hand,
Thailand, two bronze Ayuthia style Buddha heads, ca. 1600 with engraved headdress. h. 6,5 and 4,5
Thailand, two bronze Ayuthia style Buddha heads, ca. 1600 with engraved headdress. h. 6,5 and 4,5 cm. [2] ...[more]
Nepal, houten beeldengroep, 19e eeuw; staande Durga op een demoon, met fraaie kroon, juwelen en
India, twee miniaturen op ivoor, jade pendant en vijf speelkaarten. een miniatuur met erotische
India, ivoren sculptuur van een vrouwfiguur, 19e eeuw. Hierbij India, diverse benen, lakwerk en
India, ivoren sculptuur van een vrouwfiguur, 19e eeuw. Hierbij India, diverse benen, lakwerk en hoornen objecten. h. 5 cm. [1 + zkj] ...[more]
Indonesië, bronzen sculptuur van Avalokitesvara, 19e eeuw, met vier armen, sieraden en kroon. Op
Indonesië, bronzen sculptuur van Avalokitesvara, 19e eeuw, met vier armen, sieraden en kroon. Op vierkante basis. h. 11 cm. [1] ...[more]
Thailand, zilveren dekseldoos, 19e eeuw, in de vorm van een bloemknop. diam. 8 cm. [1] ...[more]
India, marmeren sculptuur van vier-hoofden Brahman bekroond met buste van Shiva and Ganga, met
Japan, Satsuma dekselpot, Meiji periode, met fijn geschilderd decor van vlinders en wisteria.
Japan, Satsuma dekselpot, Meiji periode, met fijn geschilderd decor van vlinders en wisteria. Gesigneerd h. 8 cm. [1] ...[more]
Japan, verguld lakwerk doosje en beschilderd houten maskertje l. 12 cm. [2] ...[more]
Japan, ivoren groep, Taisho periode; Man met parasol en manden waarop een aapje. Met gegraveerde
Japan, ivoren groep, Taisho periode; Visser met gevangen vis en harpoen op de schouders. Met
Japan, gestoken ivoren groep, Meiji periode; Visser met zeevogel op de arm en kin bij mand met
Japan, benen en ivoren netsuke en ivoren fragment; in vorm van hand l. ca. 3 cm. [3] ...[more]
Japan, groen gepatineerd bronzen vaas, Taisho periode, met reliëf van vogels vliegend boven
Japan, groen gepatineerd bronzen vaas, Taisho periode, met reliëf van vogels vliegend boven waterplanten. Gesigneerd h. 33 cm. [1] ...[more]
Japan, groen gepatineerd bronzen cilindervaas. Gesigneerd Hasuda Shugoro (1915-2010). In originele
Japan, groen gepatineerd bronzen cilindervaas. Gesigneerd Hasuda Shugoro (1915-2010). In originele opbergdoos h. 25 cm. [2] ...[more]
Japan, groen gepatineerd bronzen buidelvormige vaas de greep in vorm van specht. Gesigneerd met
Japan, groen gepatineerd bronzen buidelvormige vaas de greep in vorm van specht. Gesigneerd met zegelmerk 'Saburo Aso' h. 22 cm. [1] ...[more]
Japan, 'white bronze' puntvaas. In originele houten kist h. 19 cm. [2] ...[more]
Japan, celadon kalebasvormige vaas, Haig keramiek chawan, Seto theebusje en twee theeschepjes [5]
Japan, celadon kalebasvormige vaas, Haig keramiek chawan, Seto theebusje en twee theeschepjes [5] ...[more]
Japan, Inoue Ryosai, keramiek vaas met en-relief decor van figuren. Gesigneerd h. 44 cm [1]
Japan, Inoue Ryosai, keramiek vaas met en-relief decor van figuren. Gesigneerd h. 44 cm [1] ...[more]
Japan, laquehouten paneel, Meiji periode met ingelegd benen en ivoren voorstelling van twee
Japan, laquehouten paneel, Meiji periode met ingelegd benen en ivoren voorstelling van twee figuren 80 x 45 cm. [1] ...[more]
Japan, houtsnede, opgehoogd, 19e eeuw; Yang Kuei-Fei, concubine aan hof van keizer Siuan Tsoeng. Met
Japan, fijn gestoken palmhouten netsuke, Edo Periode, in de vorm van een gezeten vrouw met haar in
Japan, vier stuks lakwerk, 19e eeuw [4] ...[more]
Japan, bronzen dekselvaas, ruitvormig, op vier poten, het deksel bekroond door twee figuren. Met
Japan, set van zespersoons mokkaservies, Meiji/Taisho periode, met decor van Geisha's en Mount
Japan, set van zespersoons mokkaservies, Meiji/Taisho periode, met decor van Geisha's en Mount Fuji [15] ...[more]
Japan, Satsuma theeservies in cassette
Japan, Satsuma theeservies in cassette ...[more]
Japan, ivoren netsuke, Taisho periode [1] ...[more]
Japan, ivoren netsuke, Taisho periode; Opgerolde slang. Gesigneerd [1] ...[more]
Japan, twee ivoren netsukes, Taisho periode; Pad met jongen/Haas met jong. Beide gesigneerd [2]
Japan, twee ivoren netsukes, Taisho periode; Pad met jongen/Haas met jong. Beide gesigneerd [2] ...[more]
Japan, ivoren netsuke, Meiji/Taisho periode; Kylin met jong [1] ...[more]
Japan, vier ivoren netsukes [4]
Japan, vier ivoren netsukes [4] ...[more]
Japan, houten groep met benen gezichten en handen; Dame en heer h. 25 cm. [1] ...[more]
Japan, Satsuma vaas als lampvoet, Meiji periode, met decor van voorname figuren (hersteld) h. 46 cm.
Japan, Satsuma vaas als lampvoet, Meiji periode, met decor van voorname figuren (hersteld) h. 46 cm. [1] ...[more]
Japan, bronzen tsuba, Meiji periode, met voorstelling in reliëf van lezende man in interieur en op
Japan, bronzen tsuba, Meiji periode met voorstelling van visser in boot en vliegende ganzen. Met
Japan, bronzen tsuba, Meiji periode met voorstelling van visser op rots met visnet en eendjes in