Art & Antiques

2589 items 2589 items
No Image
(13 day sale)
room

Art & Antiques

(13 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

  • Sale Section
2589 items
Per Page

Onbekend, 19e/20e eeuw Portret naar Rembrandt. Hierbij ets door Dirk Harting paneel, 24 x 18 cm. en ets, gesign., 16 x 47,5 cm. [2] ...[more]

Willy Sluiter (1873-1949) Italiaans bergdorpje houtskool en pastel, gesign. r.o., mei '99, niet ingelijst, 33 x 24 cm. [map] ...[more]