Remove filter- 20th century decorative arts (95)
- Antique and classic furniture (258)
- Asian artefacts (china and asia) (207)
- Carpets (23)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and japanse porcelain (187)
- Clocks (38)
- Crockery and glassware (55)
- Decorative tribal art (98)
- Design furniture (26)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (99)
- European sculptures and works of art (228)
- Jewellery (165)
- Library of an art dealer (52)
- Modern art from private collections (144)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (357)
- Plated objects and objets de vertu (165)
- Silver (176)
- Silver jewellery (49)
- Tribal art (100)
- Watches (21)
Bruno di Sopra (20e eeuw) Portret Afrikaans meisje / Noord-Afrikaans straatje pastel, gesign. r.
Jan Kruysen (1874-1938) Portret van een man met baard doek, gesign. l.o., 1923, 60 x 53 cm. [1]
Jan Kruysen (1874-1938) Portret van een man met baard doek, gesign. l.o., 1923, 60 x 53 cm. [1] ...[more]
Onduidelijk gesigneerd l.o. Polderlandschap board, 24 x 39 cm. [1] ...[more]
Onbekend, 19e eeuw Portret van een vrouw pastel, 51 x 42 cm. [1] ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Landschap met fabrieken aan een vaart doek, niet ingelijst, 40 x 65 cm. [1]
Onbekend, 20e eeuw Landschap met fabrieken aan een vaart doek, niet ingelijst, 40 x 65 cm. [1] ...[more]
Franse school, 20e eeuw Visser in een roeiboot bij een brug doek, 40 x 62 cm. [1] ...[more]
Max Wilhelm Roman (1849-1910) Berglandschap doek, gesign. r.o., 1904, doek beschadigd, 70 x 105
Max Wilhelm Roman (1849-1910) Berglandschap doek, gesign. r.o., 1904, doek beschadigd, 70 x 105 cm. [1] ...[more]
Max Nauta (1896-1957) Portret van een vrouw in Chinese mantel aquarel, gesign. l.o., 1948, 82 x 62
Max Nauta (1896-1957) Portret van een vrouw in Chinese mantel aquarel, gesign. l.o., 1948, 82 x 62 cm. [1] ...[more]
Max Nauta (1896-1957) 'Nocturno' doek, gesign. r.o., 130 x 100 cm. [1] ...[more]
Max Nauta (1896-1957) Diverse schetsen en schetsboeken [ds] ...[more]
Gesigneerd r.o. Twee figuren te paard in landschap doek, '23, 80 x 100 cm. [1] ...[more]
Onbekend, ca. 1800 Portret van een man pastel, 58 x 47 cm. [1] ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o. Meisje op een bank voor een boerderij paneel, 27 x 38 cm. [1] ...[more]
Belgische school, 20e eeuw Landschap doek, 50 x 70 cm. [1] ...[more]
Favre (20e eeuw) Bloemstilleven doek, gesign. r.o., 72 x 55 cm. [1] ...[more]
Malcolm Haylett (1923-2000) Portret van een vrouw doek, gesign. r.o., 76 x 63 cm. [1] ...[more]
S. Abdullah (20e eeuw) Vrouwen in een rijstveld doek, 45 x 60 cm. [1] ...[more]
Dorus Arts (1901-1961) Zandpad bij bomen. Hierbij litho door Willem van Dam. board, gesign. r.o., 40
Paul Citroen, litho, portret Hierbij litho van Rotterdam [2] ...[more]
Elisabeth Hovy (1873-1957) Scheepswerf te Enkhuizen board, gesign. r.o., 42 x 54 cm. [1] ...[more]
Hollandse school Religieuze voorstelling doek, ovaal, 57 x 44 cm. [1] ...[more]
Drie kaarten, 16e en 18e eeuw Friesland en Groningen / Saxen, Duitsland / Nederland en de lage
Drie kaarten, 16e en 18e eeuw Friesland en Groningen / Saxen, Duitsland / Nederland en de lage landen [2] ...[more]
Hollandse school, 19e eeuw Stadsgezicht paneel, 30 x 40 cm. [1] ...[more]
Twee portretten, 20e eeuw tweemaal board, 100 x 80 cm. [2] ...[more]
Gesigneerd C. Pissaro Frans landschap doek, 28 x 35 cm. [1] ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Kopie naar het portret van Elisabeth I met de verslagen Spaanse Armada op de
Zeven diverse schilderijen, 20e eeuw [ds] ...[more]
Marinus Vermeulen (1868-1941) Gezicht op een boerderij board, gesign. r.o., 30 x 40 cm. [1]
Marinus Vermeulen (1868-1941) Gezicht op een boerderij board, gesign. r.o., 30 x 40 cm. [1] ...[more]
Duitse school, 18e eeuw Portret van een heer doek, 60 x 70 cm. [1] ...[more]
Johannes Josseaud (1880-1935) Gezicht op de Herengracht bij de Leidsegracht. Hierbij diverse
René Bosiers (1875-1927) Vier diverse werken allen ca. 25 x15 cm. [ds] ...[more]
W. von Schlegler (20e eeuw) Bloemstilleven doek, verso gesign., 60 x 40 cm. [1] ...[more]
Wim Helder (1892-1966) 'Notre Dame, Paris' board, gesign. l.o., 31 x 50 cm. [1] ...[more]
Wim Helder (1892-1966) 'Bij Beekbergen' board, gesign. r.o., 50 x 60 cm. [1] ...[more]
Sawina (20e eeuw) Indonesisch landschap doek (kleine beschadigingen), 40 x 80 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 19e eeuw Gezicht op een dorp aan een rivier paneel, 20 x 31 cm. [1] ...[more]
Naar A. Hartinger (20e eeuw) Bloemstilleven doek, 70 x 56 cm. [1] ...[more]
Gerrit David Labots (1869-1959) 'Azalia mallis' doek, gesign. r.o., verso signatuur en titel, 44 x
Gerrit David Labots (1869-1959) 'Azalia mallis' doek, gesign. r.o., verso signatuur en titel, 44 x 33 cm. [1] ...[more]
Onbekend, 19e/20e eeuw Portret naar Rembrandt. Hierbij ets door Dirk Harting paneel, 24 x 18 cm.
Onbekend, 19e/20e eeuw Portret naar Rembrandt. Hierbij ets door Dirk Harting paneel, 24 x 18 cm. en ets, gesign., 16 x 47,5 cm. [2] ...[more]
Verguld houten schilderijlijst, 20e eeuw binnenmaat 63 x 46 cm. [1] ...[more]
Karel van Seben (1893-1988) Diverse schilderijen en tekeningen [2dzn+map] ...[more]
Karel van Seben (1893-1988) Diverse schilderijen en tekeningen [2dzn] ...[more]
Jan Tiele (1884-1956) Bloemen in een vaas doek, gesign. r.o., 80 x 43 cm. [1] ...[more]
H. Endlich (pseudoniem Jan Knikker) De bloemenmarkt te Amsterdam doek, gesign. l.o., 40 cm. [1]
H. Endlich (pseudoniem Jan Knikker) De bloemenmarkt te Amsterdam doek, gesign. l.o., 40 cm. [1] ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Figuren wandelend op een pad doek, 60 x 50 cm. [1] ...[more]
Maria Tonia Ligthart-Spittuler (1914-1963) Stilleven met groenten doek, gesign. r.o., 60 x 77 cm. [
Maria Tonia Ligthart-Spittuler (1914-1963) Stilleven met groenten doek, gesign. r.o., 60 x 77 cm. [1] ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Interieur. Hierbij doek door Jan Slager. doek, 40 x 50 cm. en doek, 50 x 40 cm [
Onbekend, 20e eeuw Interieur. Hierbij doek door Jan Slager. doek, 40 x 50 cm. en doek, 50 x 40 cm [2] ...[more]
Anna Basina (geb. 1926) Landschap met mand met fruit op een tafel achterglasschildering, gesign. l.
Anna Basina (geb. 1926) Landschap met mand met fruit op een tafel achterglasschildering, gesign. l.o., 25 x 30 cm. [1] ...[more]
Indonesische school, met signatuur r.o., Huizen aan het water board, 42 x 56 cm. [1] ...[more]
Aart Glansdorp (1903-1989) Bloemstilleven doek, gesign. l.o., 45 x 37 cm. [1] ...[more]
Aart Glansdorp (1903-1989) Bloemstilleven doek, gesign. r.o., 72 x 60 cm. [1] ...[more]
Gesigneerd Leo Gestel Figuren op een terras tekening, 22 x 30 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 19e eeuw Staand mannelijk naakt op de rug gezien / Staand vrouwelijk naakt van
Willy Sluiter (1873-1949) Italiaans bergdorpje houtskool en pastel, gesign. r.o., mei '99, niet
Willy Sluiter (1873-1949) Italiaans bergdorpje houtskool en pastel, gesign. r.o., mei '99, niet ingelijst, 33 x 24 cm. [map] ...[more]
Mogelijk van de hand van Jacob de Wit Drie puttikopjes pastel, 30 x 44 cm. [1] ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Bloemen in een gemberpot / Stilleven met fruit doek, 40 x 40 cm. en board, 30 x
Onbekend, 20e eeuw Bloemen in een gemberpot / Stilleven met fruit doek, 40 x 40 cm. en board, 30 x 37 cm. [2] ...[more]
Henri van Lerven (1875-1954) Stad aan een rivier doek, gesign. l.o., 1953, 60 x 98 cm. [1] ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Bloemstilleven board, 30 x 20 cm. [1] ...[more]