Remove filter- 20th century decorative arts (95)
- Antique and classic furniture (258)
- Asian artefacts (china and asia) (207)
- Carpets (23)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and japanse porcelain (187)
- Clocks (38)
- Crockery and glassware (55)
- Decorative tribal art (98)
- Design furniture (26)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (99)
- European sculptures and works of art (228)
- Jewellery (165)
- Library of an art dealer (52)
- Modern art from private collections (144)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (357)
- Plated objects and objets de vertu (165)
- Silver (176)
- Silver jewellery (49)
- Tribal art (100)
- Watches (21)
Nigeria, Mumuye, opzetmasker i.v.v. een gestileerde buffelkop, korstig patina l. 56 cm. [1]
Nigeria, Mumuye, opzetmasker i.v.v. een gestileerde buffelkop, korstig patina l. 56 cm. [1] ...[more]
D.R. Congo, Lega, masker, hout met uitgestoken ogen en mond, rij stippen boven linker wenkbrauw h.
D.R. Congo, Lega, masker, hout met uitgestoken ogen en mond, rij stippen boven linker wenkbrauw h. 20,5 cm. [1] ...[more]
Nigeria, spirit maiden masker, met fraaie opengewerkte haartooi in drie gebogen banen. Gelaat met
Ghana, Ashanti, akua ba, met ovaal hoofd met gaten voor franje. Met donker glanzen patina. h. 27,5
Ghana, Ashanti, akua ba, met ovaal hoofd met gaten voor franje. Met donker glanzen patina. h. 27,5 cm. [1] ...[more]
Baule, rood beschilderd staand figuur met katoenen lendedoek. h. 26 cm. [1] ...[more]
Yoruba, Ibeje figuur en Zaramo, mwana hiti pop. h. 27 en 16,5 cm. [2] ...[more]
DRC., Mangbetu, ceremoniële dolk de houten greep met fijn koperdraad omwonden. h. 38,5 cm. [1]
DRC., Mangbetu, ceremoniële dolk de houten greep met fijn koperdraad omwonden. h. 38,5 cm. [1] ...[more]
DRC., Ituri, beschilderd boombast doek ingelijst. Hierbij PNG, boombast doekje 80 x 40 cm. [2]
DRC., Ituri, beschilderd boombast doek ingelijst. Hierbij PNG, boombast doekje 80 x 40 cm. [2] ...[more]
Angola, klein houten masker met rafffia tooi, betalen bel, oorsieraden en gezicht tatoeages. h. 15,5
Angola, klein houten masker met rafffia tooi, betalen bel, oorsieraden en gezicht tatoeages. h. 15,5 cm. (masker) [1] ...[more]
Burkina Faso, helmmasker met twee hoorns. h. 59 cm. [1] ...[more]
DRC., Pende, ivoren ikhoko, met cirkel-punt decoratie. h. 5 cm. [1] ...[more]
Angola, Ovimbundu, houten waardigheidsstaf, bekroond met ovale buste met kamvormige haardracht en
Angola, Ovimbundu, houten waardigheidsstaf, bekroond met ovale buste met kamvormige haardracht en cirkeldecoraties. h. 64 cm. [1] ...[more]
Ghana, Kente weefsel. met gele, paarse, groene en blauwe kleuren. [1] ...[more]
Togo, Ewe, staand vrouwfiguur. met kralenkettingen. h. 35 cm. [1] ...[more]
Ivory Coast, Baule, brass ceremonial spoon the handle in the form of a figure with elaborate
Ivory Coast, Baule, two brass sculptures. seated monkey's eating a banana. One with curved tail
Ghana, Ashanti, wooden chair decorated with embossed copper plating and on the edge of the back of
Shirwan kleed 181 x 121 cm. [1]
Shirwan kleed 181 x 121 cm. [1] ...[more]
Tabriz kleed 436 x 310 cm. [1]
Tabriz kleed 436 x 310 cm. [1] ...[more]
Shirwan kleed 204 x 133 cm. [1]
Shirwan kleed 204 x 133 cm. [1] ...[more]
Afghan kleed en Belouds kleed 130 x 78 cm en 183 x 131 cm. [1] ...[more]
Kaskai bidkleed 200 x 127 cm. [1]
Kaskai bidkleed 200 x 127 cm. [1] ...[more]
Hamadan kleed 366 x 266 cm. [1]
Hamadan kleed 366 x 266 cm. [1] ...[more]
Zijden Senneh kelim kleed 158 x 107 cm. [1] ...[more]
Zijden Senneh kelim kleed 142 x 104 cm. [1] ...[more]
Keshan kleed 485 x 320 cm. [1]
Keshan kleed 485 x 320 cm. [1] ...[more]
India wandkleed met jachttafereel 178 x 119 cm. [1] ...[more]
Afshar kleed 172 x 125 cm. [1]
Afshar kleed 172 x 125 cm. [1] ...[more]
Perzisch kleed 216 x126 cm. [1]
Perzisch kleed 216 x126 cm. [1] ...[more]
Kazak kleed 248 x 150 cm. [1]
Kazak kleed 248 x 150 cm. [1] ...[more]
Gajin kelim kleed 228 x 223 cm. [1]
Gajin kelim kleed 228 x 223 cm. [1] ...[more]
Kelim kleed 226 x 176 cm. [1]
Kelim kleed 226 x 176 cm. [1] ...[more]
Heriz kleed 385 x 300 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [1] ...[more]
Zijden Hereke kleed 83 x 50 cm. [1]
Zijden Hereke kleed 83 x 50 cm. [1] ...[more]
Kirman kleed 348 x 262 cm. [1]
Kirman kleed 348 x 262 cm. [1] ...[more]
Ardebil kleed 295 x 194 cm [1]
Ardebil kleed 295 x 194 cm [1] ...[more]
Kirman kleed 351 x 256 cm. [1]
Kirman kleed 351 x 256 cm. [1] ...[more]
Chinees kleed 310 x 215 cm. [1]
Chinees kleed 310 x 215 cm. [1] ...[more]
Machinaal kleed 162 x 139 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [1] ...[more]
Paar kapitale vierkante messing twaalflichts hallantaarns, ieder met vier gefacetteerde ruiten h.
Paar kapitale vierkante messing twaalflichts hallantaarns, ieder met vier gefacetteerde ruiten h. 110 cm. [2] ...[more]
Kristallen achtlichts kroonluchter met prisma' s en pegels h. 118 cm. [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst, Biedermeier, met rechte kap en op de stijlen geribde
Bronzen zestienlichts kroon met vier armen en kristallen prisma' s en rozetten h. 84 cm. [1]
Bronzen zestienlichts kroon met vier armen en kristallen prisma' s en rozetten h. 84 cm. [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in satijnhouten lijst, Biedermeier, met timpaanvormige kuif h. 87 en br. 44 cm.
Rechthoekige spiegel in zwart en vergulde lijst, laat 19e eeuw, h. 73 en br. 55 cm. [1] ...[more]
Frankrijk, messing en bronzen vierlichts hanglamp, Art Deco, met gesatineerd matglazen schaal en
Spiegel in bewerkt vergulde houten lijst, Louis XV, met kuif en het geheel versierd met bladranken
Spiegel in bewerkt vergulde houten lijst, Louis XV, met kuif en het geheel versierd met bladranken 171 x 106 cm. [1] ...[more]
Gefacetteerde rechthoekige spiegel in bewerkt koperen lijst waarin uitgeklopte voorstelling van
Rechthoekige spiegel in donkerbruin gelakt houten lijst, met gestoken Indonesische ornamenten en
Rechthoekige spiegel in donkerbruin gelakt houten lijst, met gestoken Indonesische ornamenten en kapregel h. 137 en br. 87 cm. [1] ...[more]
Kapitale rechthoekige spiegel, in bewerkt en opengewerkte vergulde lijst, 19e eeuw, met kuif. Het
Koperen zeslichts hanglamp, Art Deco met geperst glazen schaal en vier armen h. 86 cm. Herkomst: Uit
Paar spiegels, in gestoken en verguld houten lijst, 19e eeuw, het geheel versierd met koppen,
Rechthoekige spiegel in bamboe lijst, met golfrand van bamboe h. 80 en br. 61 cm. Uit het bezit
Rechthoekige spiegel in bamboe lijst, met golfrand van bamboe h. 80 en br. 61 cm. Uit het bezit van een Duitse baron [1] ...[more]
Gefacetteerde Venetiaanse rechthoekige spiegel, met geslepen bloem- en bladmotieven h. 71 en br.
Gefacetteerde Venetiaanse rechthoekige spiegel, met geslepen bloem- en bladmotieven h. 71 en br. 56 cm. [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in cuivre poli lijst, ca. 1900 h. 92 en br. 72 cm. [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in schildpadlijst met bieswerk en zwarte robbellijsten, 18e eeuw h. 83 en br.
Rechthoekige spiegel in schildpadlijst met bieswerk en zwarte robbellijsten, 18e eeuw h. 83 en br. 73 cm. [1] ...[more]
Gebogen spiegel in gestoken en opengewerkte Oosterse lijst, met vogel-, bloem- en bladmotieven h.
Gebogen spiegel in gestoken en opengewerkte Oosterse lijst, met vogel-, bloem- en bladmotieven h. 129 en br. 90 cm. [1] ...[more]
Damspiegel in bewerkt zilverkleurige lijst h. 170 en br. 44 cm. [1] ...[more]