Art & Antiques

2589 items 2589 items
No Image
(13 day sale)
room

Art & Antiques

(13 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

  • Sale Section
2589 items
Per Page

Bronzen bureaulampje, Art Deco [1] ...[more]

Drie bronzen vijzels met stamper [6] ...[more]

Lot 1101

Divers, [ds]

Divers, [ds] ...[more]

Viool met strijkstok in koffer [3] ...[more]

Accordeon in kist [3] ...[more]

Lot 1104Q

Xylofoon [1]

Xylofoon [1] ...[more]

Diverse kinderboeken [ds] ...[more]

Gietijzeren kapiteel [1] ...[more]

Messing muziekstandaard [1] ...[more]

Bewerkt benen taartschep en brievenopener, ca. 1900 met zwart gelakte accenten versierd. Hierbij houten sculptuur (beschadigd.) [3] ...[more]

Diverse Tribale objecten o.a. Ruiter te paard en Molukken stijl voorouderfiguur. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn ...[more]

PNG, diverse beelden en maskers. [vds] ...[more]

Indonesië, twee houten snijwerken [2] ...[more]