Remove filter- 20th century decorative arts (95)
- Antique and classic furniture (258)
- Asian artefacts (china and asia) (207)
- Carpets (23)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and japanse porcelain (187)
- Clocks (38)
- Crockery and glassware (55)
- Decorative tribal art (98)
- Design furniture (26)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (99)
- European sculptures and works of art (228)
- Jewellery (165)
- Library of an art dealer (52)
- Modern art from private collections (144)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (357)
- Plated objects and objets de vertu (165)
- Silver (176)
- Silver jewellery (49)
- Tribal art (100)
- Watches (21)
Paar verguld bronzen éénlichts kandelaars, eind 19e eeuw, met deels marmeren stam h. 29 cm. [2]
Paar verguld bronzen éénlichts kandelaars, eind 19e eeuw, met deels marmeren stam h. 29 cm. [2] ...[more]
Bronzen bureaulampje, Art Deco [1]
Bronzen bureaulampje, Art Deco [1] ...[more]
Drie bronzen vijzels met stamper [6]
Drie bronzen vijzels met stamper [6] ...[more]
Paar marmeren lampvoeten, Art Deco, in zuilvorm h. 36 cm. [2] ...[more]
Bronzen sculptuur naar Lecurtier; Drie galopperende paarden l. 42 cm. [1] ...[more]
Tinnen buste, ca. 1920; Kinderkopje, op coromandelhouten voet h. 30/42 cm. [1] ...[more]
Bronzen sculptuurtje, eind 19e eeuw; Jochie met mand. Onduidelijke signatuur h. 16/21 cm. [1]
Bronzen sculptuurtje, eind 19e eeuw; Jochie met mand. Onduidelijke signatuur h. 16/21 cm. [1] ...[more]
Paar bronzen boekensteunen in Art Deco stijl h. 22 cm. [2] ...[more]
Bronzen sculptuur in 19e eeuwse stijl; Engeltje met bloemen h. 47 cm. [1] ...[more]
Drie sculpturen o.a. een imitatie Grieks portretbuste. [3] ...[more]
Bronzen sculptuur naar Maillol; Vrouwentorso h. 30 cm. Ex voet [1] ...[more]
Hermes, glazen fles eau de toilette Equipage met bakelieten dop. Hierbij divers. [ds] ...[more]
Viool met strijkstok in koffer [3]
Viool met strijkstok in koffer [3] ...[more]
Viool met twee strijkstokken in koffer [4] ...[more]
Skelet van opgezette kat in vitrine. De Prijsuitreiking van Toneelgroep Theater in 1972 br. 51 cm.
Herman Gordijn (1932-2017), twee ontwerpkastjes. Ontwerpen voor de theatervoorstelling “Pasen” van
Ronde spanen dekseldoos met feestmaskers. Herkomst uit atelier van Herman Gordijn. [1] ...[more]
Gestoken vruchtenhouten hoofd, ca. 1900. Herkomst uit atelier van Herman Gordijn. [1] ...[more]
Diverse kinderboeken [ds]
Diverse kinderboeken [ds] ...[more]
Rechthoekige kapspiegel, met lade. De kuif met vaasornamenten en timpaan h. 71 cm. [1] ...[more]
Metalen sculptuur; gelast metalen sculptuur van een Aliën. h. 65 cm. [1] ...[more]
Noorwegen, houten schommelpaard, ca. 1900 met beschildering in rood en zwart, met staart. [1]
Noorwegen, houten schommelpaard, ca. 1900 met beschildering in rood en zwart, met staart. [1] ...[more]
Messing muziekstandaard [1]
Messing muziekstandaard [1] ...[more]
Paar met leder overtrokken dekseldozen [2] ...[more]
Decoratief object; twee hoorns gemonteerd op antiek houten basis met florale motieven. [1] ...[more]
Bewerkt benen taartschep en brievenopener, ca. 1900 met zwart gelakte accenten versierd. Hierbij
Bewerkt benen taartschep en brievenopener, ca. 1900 met zwart gelakte accenten versierd. Hierbij houten sculptuur (beschadigd.) [3] ...[more]
China, metalen sculptuur van mythologisch figuur te paard. [1] ...[more]
India, schildering op zijde (niet ingelijst) en twee doeken [3] ...[more]
Iran, beschilderd paneel, met een scène van een polospel, in sierlijst. [1] ...[more]
Met zwart canvas beklede houten autokoffer, fabrikaat Brooks, [1] ...[more]
Blauw gelakte houten ijskast met openslaande klep en in het front een deur br. 58, h. 103 en d. 57
Blauw gelakte houten ijskast met openslaande klep en in het front een deur br. 58, h. 103 en d. 57 cm [1] ...[more]
Noten- en mahoniehouten barmeubel, fabrikaat: 'Rivington cabinet works' in London, met openslaande
Afrika, diverse tribale objecten. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [ds] ...[more]
Diverse Tribale objecten o.a. Ruiter te paard en Molukken stijl voorouderfiguur. Herkomst: uit het
Diverse Tribale objecten o.a. Ruiter te paard en Molukken stijl voorouderfiguur. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn ...[more]
Diverse PNG maskers en beelden. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn ...[more]
Diverse tribale sieraden, o.a. met schelpen [zkj] ...[more]
Borneo, houten zetel in vorm van gezeten voorouderfiguur h. 90 cm [1] ...[more]
Vijf diverse boeken, betreffende vnl. Afrikaanse kunst en cultuur [5] ...[more]
Drie boeken, betreffende kunst en cultuur in Afrika [3] ...[more]
Twee boeken: L´Art Taïno en Africana [2] ...[more]
DRC., Kuba, twee houten dekseldozen en West Afrika, bronzen opengewerkt paneeltje met figuren [3]
DRC., Kuba, twee houten dekseldozen en West Afrika, bronzen opengewerkt paneeltje met figuren [3] ...[more]
Zadenspeelpop en Molukken ronde koperen pendant met staand figuur in reliëf. [2] ...[more]
Noord West Kust, beschilderd houten totempaal, 1e helft 20st eeuw h. 39 cm. [1] ...[more]
Mbole, grote koperlegering beenband met lokale restauratie diam. 23 cm. [1] ...[more]
Nias, old wooden altar with more recent Nias ancestral figure h. 47 cm. [1] ...[more]
West Africa, bronzen groep. Hierbij India, houten paard h. 20 en 49 cm. [2] ...[more]
Repouse metal rectangular plate, 19th century. Possiby Indonesian. with depiction of standing
Indonesië, gestoken coromandelhouten sculptuur; Vishnu op Garuda, staand op draak en schildpad h. 30
Indonesië, gestoken coromandelhouten sculptuur; Vishnu op Garuda, staand op draak en schildpad h. 30 cm. [1] ...[more]
Indonesië, drie gestoken coromandelhouten sculpturen ...[more]
Indonesië, paar wajang kulit poppen in vitrines. [2] ...[more]
PNG, aardewerk kom met twee maskers in reliëf. (voet hersteld) h. 32 cm. [1] ...[more]
PNG, diverse beelden en maskers. [vds]
PNG, diverse beelden en maskers. [vds] ...[more]
Diverse Djokjazilver en oosterse zilveren en onedele sieraden e.a. objecten. [zkj] ...[more]
Indonesië, twee houten snijwerken [2]
Indonesië, twee houten snijwerken [2] ...[more]
PNG, Midden Sepik, beschilderd muurmasker, versierd met ingelegde kaoirschelpen, zwijnentanden,
Vijf stuks divers, w.o. Balinees houten buste en lakwerk doos [5] ...[more]