Remove filter- 20th century decorative arts (95)
- Antique and classic furniture (258)
- Asian artefacts (china and asia) (207)
- Carpets (23)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and japanse porcelain (187)
- Clocks (38)
- Crockery and glassware (55)
- Decorative tribal art (98)
- Design furniture (26)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (99)
- European sculptures and works of art (228)
- Jewellery (165)
- Library of an art dealer (52)
- Modern art from private collections (144)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (357)
- Plated objects and objets de vertu (165)
- Silver (176)
- Silver jewellery (49)
- Tribal art (100)
- Watches (21)
Mahoniehouten kuipfauteuil in Empire-stijl, tweede helft 19e eeuw. Gemerkt Pander en Zonen [1]
Mahoniehouten kuipfauteuil in Empire-stijl, tweede helft 19e eeuw. Gemerkt Pander en Zonen [1] ...[more]
Mahoniehouten fauteuil in Empire-stijl, 19e eeuw, met gestoken dolfijnen in de armleggers [1]
Mahoniehouten fauteuil in Empire-stijl, 19e eeuw, met gestoken dolfijnen in de armleggers [1] ...[more]
Mahoniehouten fauteuil in Empire-stijl, 19e eeuw, met gestoken dolfijnen in de gesloten armleggers [1] ...[more]
Notenhouten tabouret, met gestoken ramskoppen op de armleggers [1] ...[more]
Set van drie mahoniehouten gondoles, 19e eeuw, de zitting met gestreepte stoffering (één def.) [3]
Set van drie mahoniehouten gondoles, 19e eeuw, de zitting met gestreepte stoffering (één def.) [3] ...[more]
Notenhouten fauteuil, deels 18e eeuw, met gebloemde stoffering. De samengestelde constructie met
Wit gelakte fauteuil in Empire-stijl, Hierbij een grijs gelakte tabouret. De stoffering met
Iepenhouten Windsor fauteuil, 19e eeuw, Hierbij notenhouten stoel, ca. 1800, met opengewerkte
Argentinië, drie 'Gaucho' stoelen Twee roodgelakt en allen bekleed met dierenhuid [3] ...[more]
Paar grijs gelakte fauteuils, zgn. Fauteuil a la Reine, 18e eeuw, gestempeld 'S. Blanchard' (Sylvian
Engeland, eikenhouten tabouret, 18e eeuw, met gedraaide poten verbonden door een H-regel [1]
Engeland, eikenhouten tabouret, 18e eeuw, met gedraaide poten verbonden door een H-regel [1] ...[more]
Mahoniehouten driezitsbank, Biedermeier, 19e eeuw, met gebogen armleggers en rood en geel gestreepte
Mahoniehouten driezitsbank, Biedermeier, 19e eeuw, met gebogen armleggers en rood en geel gestreepte stoffering [1] ...[more]
Twee beukenhouten voetenbanken in Louis XV-stijl, met gebloemde stoffering en gebogen poten.
Twee beukenhouten voetenbanken in Louis XV-stijl, met gebloemde stoffering en gebogen poten. Beiden met losse kussens [2] ...[more]
Zweden mahoniehouten sofa ingelegd met classicistische voorstellingen van harpspelers en ornamenten,
Set van zes mahoniehouten stoelen, Biedermeier, de zittingen met groene velours stoffering (
Set van zes mahoniehouten stoelen, Biedermeier, de zittingen met groene velours stoffering (besch.) [6] ...[more]
Zweden, berkenhouten chaise longue op gebogen poten l. 177 cm. x br. 65 cm. x h. 103 cm. [1]
Zweden, berkenhouten chaise longue op gebogen poten l. 177 cm. x br. 65 cm. x h. 103 cm. [1] ...[more]
China, paar rood gebeitste hardhouten bankjes, 19e eeuw, met gestoken hoekstukken [2] ...[more]
Paar mahoniehouten fauteuils in Empire-stijl, 19e eeuw, met groene stoffering [1] ...[more]
Spanje, bruin gebeitst vruchtenhouten fauteuil, met smeedijzeren siernagels en bruin lederen
Spanje, bruin gebeitst vruchtenhouten fauteuil, met smeedijzeren siernagels en bruin lederen bekleding [1] ...[more]
China, paar bruin laqué houten fauteuils, zgn. 'Horse shoe fauteuil', met gematte zitting. In de
China, paar bruin laqué houten fauteuils, zgn. 'Horse shoe fauteuil', met gematte zitting. In de rugleuning een chinees karakter [2] ...[more]
China, bruin gebeitst houten fauteuil, [1] ...[more]
Notenhouten chaise longue, ca. 1800, in twee delen. Met bruine visgraat stoffering. Op taps
Notenhouten chaise longue, ca. 1800, in twee delen. Met bruine visgraat stoffering. Op taps toelopende gecanneleerde poten [1] ...[more]
Polychroom beschilderde, gestoken en opengewerkte halbank, laat 19e eeuw, met decoratie naar
Iepen- en taxushouten fauteuil, 'Windsor fauteuil', 19e eeuw, met opengewerkte rugstijl [1]
Iepen- en taxushouten fauteuil, 'Windsor fauteuil', 19e eeuw, met opengewerkte rugstijl [1] ...[more]
Notenhouten bank, 18e eeuw, met smeedijzeren schoren en rozetten [1] ...[more]
Set van zes zwart laqué imitatie bamboe stoelen in Regency-stijl, met geriete zitting [6] ...[more]
Set van drie mahoniehouten stoelen begin 19e eeuw, met gestreepte stoffering [3] ...[more]
Beukenhouten dekstoel met pitriet zitting en rugleuning, ca. 1929, van een van de cruise schepen van
Twee differente gebogen beukenhouten krukken, waarvan één met etiket: Thonet (besch) Herkomst: uit
Twee differente gebogen beukenhouten krukken, waarvan één met etiket: Thonet (besch) Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [2] ...[more]
Gebogen beukenhouten fauteuil, fabrikaat Thonet, met zwart kunstlederen bekleding. Hierbij andere
Paar gebogen beukenhouten kuipfauteuils, fabrikaat Thonet, met rode kunstlederen bekleding Herkomst:
Mahoniehouten voetenbank met voluutvormige wangen verbonden door een tussenregel. De openslaande
Mahoniehouten voetenbank met voluutvormige wangen verbonden door een tussenregel. De openslaande klep met gebloemde stoffering. [1] ...[more]
Engeland, notenhouten tabouret, 18e eeuw, met rode stoffering en siernagels. Hierbij beukenhouten
Engeland, notenhouten tabouret, 18e eeuw, met rode stoffering en siernagels. Hierbij beukenhouten tabouret [2] ...[more]
Paar iepenhouten fauteuils, ca. 1800, met gestoken strikwerk en rozetten. Hierbij notenhouten
Paar groen gelakt beukenhouten medaillon fauteuils, Louis XVI, 18e eeuw, met gestreepte en gebloemde
Paar groen gelakt beukenhouten medaillon fauteuils, Louis XVI, 18e eeuw, met gestreepte en gebloemde stoffering [2] ...[more]
Set van zeven iepenhouten stoelen, Louis XVI, 18e eeuw met spijlen in de rugleuning en gestoken
Set van zeven iepenhouten stoelen, Louis XVI, 18e eeuw met spijlen in de rugleuning en gestoken guirlandes en rozetten. [1] ...[more]
Set van vijf stoelen en een fauteuil, 19e eeuw, met gestoken en opengewerkte rugleuning en rode
Groen gelakt houten en gietijzeren tweezits tuinbank, ca. 1900, [1] ...[more]
Eikenhouten stoel, ca. 1900, [1]
Eikenhouten stoel, ca. 1900, [1] ...[more]
Set van vier bruin gebeitste notenhouten stoelen met gestoken en opengewerkte rugleuning en
Set van vier bruin gebeitste notenhouten stoelen met gestoken en opengewerkte rugleuning en onderregels [4] ...[more]
Mahoniehouten driezitsbank, Biedermeier, 19e eeuw, met gebogen armleggers en gestreepte stoffering. Op klauwpoten [1] ...[more]
Italië, paar notenhouten stoelen, 18e eeuw, De regels in de rug en het front versierd met gestoken
Italië, paar notenhouten stoelen, 18e eeuw, De regels in de rug en het front versierd met gestoken krullen en intarsia [2] ...[more]
Spanje, bruin gebeitste notenhouten halbank, 17e eeuw, met golvende onderregel [1] ...[more]
Oostenrijk, paar club-fauteuils, ontwerp Hoffmann, fabricaat Wittmann, 30-er jaren, met blauwe
Naar Charles & Ray Eames, Eames Lounge Chair, Model No. 670 en Ottoman Model No. 671, vervaardigd
Kersen- en palissanderhouten tweezitsbank, 'Bastiano', ontwerp Tobia Scarpa, fabricaat Knoll,
Kersen- en palissanderhouten tweezitsbank, 'Bastiano', ontwerp Tobia Scarpa, fabricaat Knoll, 1962, met zwart lederen kussens [1] ...[more]
Rechthoekige houten tafel, 'Vivre Largo', Leolux. Met tussenblad 219 x 100 en h. 75 cm. Tussenblad
Rechthoekige houten tafel, 'Vivre Largo', Leolux. Met tussenblad 219 x 100 en h. 75 cm. Tussenblad br. 55 cm. [1] ...[more]
Set van zes fauteuils, Leolux, met beige lederen bekleding [6] ...[more]
Frankrijk, zwarte schrijftafel, Roche Bobois, met taps toelopend blad. Op asymmetrische voet (
Gebogen bruin gelakte beukenhouten chaise longue, ontwerp en fabrikaat: Gebr. J. & J. Kohn, model
Cremekleurige trolley, ontwerp Giovanni Pelis voor Stile Neolt, Italië, op zwenkwielen br. 42, h. 79
Paar messing ronde tafels, gemerkt: Ritz Hotel, Paris diam. 52 en h. 60 cm [2] ...[more]
Verchroomd stalen buistafel met twee formica bladen diam. 71 en h. 61 cm [1] ...[more]
Rechthoekige messing tafel met vier demontabele poten en een glazen blad (besch.) 130 x 80 en h.
Rechthoekige messing tafel met vier demontabele poten en een glazen blad (besch.) 130 x 80 en h. 73 cm [1] ...[more]
Set van drie eikenhouten stoelen, ontwerp Jac. Van den Bosch (1868-1948), fabricaat 't Binnenhuis,
Witte gebogen kunststoffen stoel, ontwerp Verner Panton voor Vitra, model 'Panton Chair', 2014, [1]
Witte gebogen kunststoffen stoel, ontwerp Verner Panton voor Vitra, model 'Panton Chair', 2014, [1] ...[more]
Set van drie paar schijfvormige metalen-glazen hanglampen, ca. 1980 [ds] ...[more]
Paar verchroomd stalen buis fauteuils met rode kunstlederen bekleding en bakelieten armleggers [2]
Paar verchroomd stalen buis fauteuils met rode kunstlederen bekleding en bakelieten armleggers [2] ...[more]
Verguld bronzen salontafel met rookglazen blad 76 x 126 en h. 46 cm [1] ...[more]
Paar grijze staande lampen, ontwerp Tobia Scarpa voor Flos, model Papillona, 1977, met dimbare
Paar grijze staande lampen, ontwerp Tobia Scarpa voor Flos, model Papillona, 1977, met dimbare vloerschakelaar h. 191 cm [2] ...[more]