Remove filter- 20th century decorative arts (95)
- Antique and classic furniture (258)
- Asian artefacts (china and asia) (207)
- Carpets (23)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and japanse porcelain (187)
- Clocks (38)
- Crockery and glassware (55)
- Decorative tribal art (98)
- Design furniture (26)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (99)
- European sculptures and works of art (228)
- Jewellery (165)
- Library of an art dealer (52)
- Modern art from private collections (144)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (357)
- Plated objects and objets de vertu (165)
- Silver (176)
- Silver jewellery (49)
- Tribal art (100)
- Watches (21)
Japan, bronzen tsuba, Meiji periode met voorstelling van Kabuki acteur. Met koper en zilver.
Japan, bronzen tsuba, Meiji periode met voorstelling van Kabuki acteur. Met koper en zilver. Gesigneerd. h. 6,5 cm. [1] ...[more]
Japan, Imari dienschaal in vorm van vis, 20e eeuw, met decor van Westerlingen l. 37 cm. [1]
Japan, Imari dienschaal in vorm van vis, 20e eeuw, met decor van Westerlingen l. 37 cm. [1] ...[more]
Japan, samuraizwaard, 20e eeuw, in blauw lakwerk schede [1] ...[more]
Japan, ivoren netsuke, Meiji Periode, oude man met twee spelende kinderen. Gesigneerd. Herkomst
Japan, ivoren netsuke, Meiji Periode, in de vorm van staand figuur met bolvorm in de handen waarin
Japan, ivoren netsuke, Meiji Periode, staand man met staf waaraan knapzak. Gesigneerd. Herkomst
Japan, ivoren netsuke, Taisho Periode, twee dronken mannen. Herkomst collectie, Mignot, Eindhoven h.
Japan, ivoren netsuke, Taisho Periode, twee dronken mannen. Herkomst collectie, Mignot, Eindhoven h. 4 cm. [1] ...[more]
Japan, drie ivoren groepen, Meiji-Taisho Periode; zittende demoon, liggende man met aapje en staande
Japan, paar Satsuma vaasjes, Meiji Periode, met beschildering van vele figuren, bloemen en waaiers. Gesigneerd. h. 12 cm. [2] ...[more]
Japan, houten dekseldoosje met zes stenen lakzegels, ca. 1900. [7] ...[more]
Japan, vijfdelige Satsuma toiletset, Taisho Periode, twee vaasjes, twee dekselkommen waarvan een
Japan, steengoed waterpot, 19e eeuw, met twee hengsels en beschildering van karakters. h. 25 cm. [1]
Japan, steengoed waterpot, 19e eeuw, met twee hengsels en beschildering van karakters. h. 25 cm. [1] ...[more]
Japan, eetset in met schildpad belegde houder; twee eetstokjes en een mes. Met bronzen ophanghaakje.
Japan, Satsuma dekseldoosje, Meiji Periode, met scène van vrouwen in interieur. Gesigneerd. diam. 11
Japan, Satsuma dekseldoosje, Meiji Periode, met scène van vrouwen in interieur. Gesigneerd. diam. 11 cm. [1] ...[more]
Japan, Satsuma theepot, Taisho Periode, met faux bamboe grepen en tuit en beschildering van zwaluwen
Japan, Satsuma theepot, Taisho Periode, met faux bamboe grepen en tuit en beschildering van zwaluwen bij bamboe. h. 9 cm. [1] ...[more]
Japan, gestoken houten staand figuur, 18e-19e eeuw; visser met hoed op de rug, armen gekruist voor
Japan, Imari rolwagen, 19e eeuw, met voorstelling van Geisha in landschap. h. 30 cm. [1] ...[more]
Japan, hoge Satsuma vaas, Meiji periode met beschildering van vele vlinders in goudkleurige
Japan, hoge Satsuma vaas, Meiji periode met beschildering van vele vlinders in goudkleurige rasterpatroon. Gesigneerd. h. 31 cm. [1] ...[more]
Japan, houten beeldengroep, Meiji Periode, staande man met bezem die een duif voert. Met delen in
Japan, houten beeldengroep, Meiji Periode, staande man met bezem die een duif voert. Met delen in ivoor. h. 26 cm. [1] ...[more]
Japan, drie fijne ikebana mandjes, ca. 1920 met geometrische patronen. Gekleurd en klein defect.
Japan, drie fijne ikebana mandjes, ca. 1920 met geometrische patronen. Gekleurd en klein defect. diam. 17,5 en 15,5 cm. [3] ...[more]
Japan, twee ikebana mandjes, ca. 1900 een met hengsel en een bolvormige met ophanghaak. h. 48 en
Japan, twee ikebana mandjes, ca. 1900 een met hengsel en een bolvormige met ophanghaak. h. 48 en 25 cm. [2] ...[more]
Japan, bronzen groep, Meiji periode, liggende man met hoofd rustend op boomstronk en kalebas in de
Japan, bronzen groep, Meiji periode, liggende man met hoofd rustend op boomstronk en kalebas in de hand. br. 23 cm. [1] ...[more]
Japan, vier ikebana mandjes [4]
Japan, vier ikebana mandjes [4] ...[more]
Japan, kapitale Imari schotel, Meiji/Taisho periode, met decor van figuren in landschap op '
Japan, kapitale Imari schotel, Meiji/Taisho periode, met decor van figuren in landschap op 'scroll' diam. 54 cm. [1] ...[more]
Japan, paar bronzen vaasjes, Meiji periode, met vogels op bloesemtak en-relief h. 18,5 cm. [2]
Japan, paar bronzen vaasjes, Meiji periode, met vogels op bloesemtak en-relief h. 18,5 cm. [2] ...[more]
Japan, fraai Satsuma vormstuk, Meiji/Taisho periode; Bodhisatva gezeten op olifant. Gemerkt (
Japan, paar Arita Imari dienschalen in Hichozan stijl, laat Edo-vroeg Meiji periode, met decor van
Japan, Samurai pop 'musha ningyo', met gofun hoofd h. ca. 40 cm. [1] ...[more]
Japan, bronzen koro op losse voet, Meiji/Taisho periode, met reliëf van kersenbloesem h. 16,5 cm. [
Japan, bronzen koro op losse voet, Meiji/Taisho periode, met reliëf van kersenbloesem h. 16,5 cm. [1] ...[more]
Japan, gevlamd goud-purper buidelvormige bronzen vaas. Gesigneerd Kurisaki Tsugio (geb. 1946). Met
Japan, gevlamd bronzen bolvaas met tuitvormige hals. Gesigneerd Yokokura Kazan (1915-1984). Met
Japan, gevlamd bronzen bolvaas met tuitvormige hals. Gesigneerd Yokokura Kazan (1915-1984). Met originele houten kist h. 24 cm. [2] ...[more]
Japan, ingelijste houtsnede, drieluik, ca. 1900; Figuren houtsnede, 38 x 70 cm. [1] ...[more]
Japan, houtsnede door Totoya Hokkei (1780-1850) Surimono 19 x 16,7 cm. [1] ...[more]
Japan, drie diverse ingelijste houtsneden, 19e eeuw; Yoshitoshi: krijger / Yoshitora: gevecht /
Japan, acht diverse ingelijste houtsneden, w.b. Hiroshige, 55 stations van Tokaido acht houtsneden, ca. 25 x 20 cm. [ds] ...[more]
Papua, Kamoro, miniatuur voorouderpaal, opengewerkt antropomorf figuur met resten van witte en
Papua, Kamoro, miniatuur voorouderpaal, opengewerkt antropomorf figuur met resten van witte en zwarte pigmenten ...[more]
Sumatra, Lampung, ceremoniële sarong, tapis, katoen, zijde met metaaldraadversiering. 119 x 62 cm.
Sumatra, Lampung, ceremoniële sarong, tapis, katoen, zijde met metaaldraadversiering. 119 x 62 cm. ...[more]
Timor, Belu, schouderdoek, tais mane, in rood, wit en zwart, dorp Pono, 186 x 77 cm. ...[more]
Timor, Biboki, ikat sarong voor vrouwen, tais na'taiba, Ref.: Hamilton 2014, Textiles of Timor,
Timor, Biboki, ikat sarong voor vrouwen, tais na'taiba, Ref.: Hamilton 2014, Textiles of Timor, 123-135 199 x 59 cm. ...[more]
Bali, Singaraja, twee tempeldoeken, wayong wayanga beide zijde, met wayangfiguren, één met songket
Sumatra, Batak, twee ceremoniële ikat schouderdoeken, bestaande uit een ragidup met extra inslag
India, Gujarat, zijde ikat doek, ca. 1900. met afbeeldingen van antropomorfe, dierfiguren en
Timor, drie diverse ikat centrale delen van schouderdoeken, één uit Amanaban; één uit Insana; de
Timor, twee diverse ikat doeken, bestaande uit een Biboki sarong, tais, met vogelmotief, deels in
Lombok, zes diverse bamboe voorraadpotten, deels met geometrisch snijwerk en plantenvezel banden
Flores, een Ende ikat sarong en een Ende schouderdoek, ceremoniële vrouwensarong, zawo nggaja
Sulawesi, Toraja, ceremoniële versiering, kandaure, bestaande uit geregen gekleurde glaskralen en
Birma, two ivory hilts for a Dao, one shaped as a demon holding a floral circular band, the other
Birma, two ivory hilts for a Dao, one shaped as a demon holding a floral circular band, the other with a endless knot. [2] ...[more]
Bali, drie diverse ikat zijden borstdoeken, kamben, alle met extra inslag metaaldraden en met
Sumatra, Palembang, zijden hoofddoek, iket, met een centraal floraal decor, gouddraad randen, en
Sumatra, Batak, bamboe cilinder, geheel versierd een kalender, reptielen en florale motieven,
Sumatra, Batak, bamboe cilinder, geheel versierd een kalender, reptielen en florale motieven, plantenvezel draagband l. 83 cm. ...[more]
Bali, three Kris hilts, one of copper shapes as Bima and one silvered pattern with floral patterns. [3] ...[more]
Bali, twee diverse manuscripten op lontarblad, één met ingekerfde houten platten, de ander met
Birma, mes, met een benen heft en deels met zilveren banden overtrokken schede l. 33,5 cm. ...[more]
Madura, three ivory Kris hilts with heraldic design and one wooden with a bird design. [3] ...[more]
Papoea Nieuw Guinea, voedselhaak, in dubbelconische vorm en een knoop in het midden, vijf haken en
Borneo, Centraal-Kalimantan, bamboe koker, de schacht versierd met florale motieven tegen een
Tanimbar, vier diverse voorwerpen, bestaande uit een plankje met opengewerkte bekroning, een