- Armband- und Taschenuhren (7)
- Asian Art (313)
- Bücher und Graphiken (11)
- Ceramics (77)
- Design (55)
- European porcelain (37)
- Furniture (232)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (41)
- Grafiken (7)
- Ikonen (2)
- Kacheln, Plaketten (21)
- Lampen (31)
- Paintings Graphics (434)
- Schmuck (198)
- Silber divers (3)
- Silver (335)
- Silver, Jewellery (24)
- Skulpturen (138)
- Spielzeug (35)
- Teppiche (49)
- Uhren (86)
- Varia (210)
- Lots with images only
Teodor Graur (1953-)doek, 80 x 100, Lada, niet gesigneerd, met label op verso ...[more]
Ion Mirea (1912-1987)doek, 109 x 83, 'Natura Moarta', gesigneerd l.o. ...[more]
Karel Gomes (1930-)gemengde techniek op paneel, reliëf, 130 x 57, Compositie met Afrikaans masker,
Marieloes Reek (1948-)doek, 40 x 40, De slaper, gesigneerd r.o. '04, -collectie M. Dreesmann-
Marieloes Reek (1948-)doek, 40 x 40, De slaper, gesigneerd r.o. '04, -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Felix van der Linden (1929-2017)bronzen sculptuur figuren op vogel op rechthoekige stenen voet,
Felix van der Linden (1929-2017)bronzen sculptuur figuren op vogel op rechthoekige stenen voet, gemonogrammeerd, h. 28 cm ...[more]
bronzen sculptuur met voorstelling van zwangere vrouw, vervaardigd door Joop Stekum, h. 32 cm
bronzen sculptuur met voorstelling van zwangere vrouw, vervaardigd door Joop Stekum, h. 32 cm ...[more]
Karin Beek (1948-)bronzen sculptuur met voorstelling van olifant, gemonogrammerd op de voet, h.
Karin Beek (1948-)bronzen sculptuur met voorstelling van olifant, gemonogrammerd op de voet, h. 6 -collectie M Dreesmann- ...[more]
Loek Bos (1946-)bronzen sculptuur met voorstelling van Europa op stier, gesigneerd aan de onderzijde
Erik Rijssemus (1951-)paneel, 29 x 32, Zonder titel, kop, gesigneerd r.o. -collectie M. Dreesmann-
Erik Rijssemus (1951-)paneel, 29 x 32, Zonder titel, kop, gesigneerd r.o. -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Theo van der Horst (1921-2003)gewassen inkt tekening, 50 x 75, Een dagje op de boot, gesigneerd r.o.
Theo van der Horst (1921-2003)gewassen inkt tekening, 50 x 75, Een dagje op de boot, gesigneerd r.o. 1976 ...[more]
Paul Arntzenius (1883-1965)doek, 51 x 40, Op de veranda, gesigneerd l.o. ...[more]
Henk van Leeuwen (1890-1972)doek, 40 x 50, Melktijd, gesigneerd r.o. ...[more]
Henk van Leeuwen (1890-1972)doek, 88 x 35, Smal straatje, gesigneerd l.o. ...[more]
Gerke Henkes (1844-1927)paneel, 26 x 30, Lezende vrouw, gesigneerd r.b. ...[more]
Martinus Jacobus Nefkens (1866-1941)doek, 81 x 60, Interieur met moeder en kinderen, gesigneerd r.o.
Martinus Jacobus Nefkens (1866-1941)doek, 81 x 60, Interieur met moeder en kinderen, gesigneerd r.o. ...[more]
doek, 60 x 79, Stilleven met sinaasappels en koperen kom, gesigneerd r.o. Nandory, Sandor Nandory,
doek, 60 x 79, Stilleven met sinaasappels en koperen kom, gesigneerd r.o. Nandory, Sandor Nandory, Hongaarse School 20ste eeuw ...[more]
Jan Schonk (1889-1976)doek, 66 x 58, Stilleven met zonnebloemen, gesigneerd l.o. -herkomst: familie van kunstenaar- ...[more]
Cornelis le Mair (1944-)koperschildering, 10 x 24, Stilleven met schedels en vlinder, gesigneerd met
Cornelis le Mair (1944-)koperschildering, 10 x 24, Stilleven met schedels en vlinder, gesigneerd met initialen r.o. ...[more]
paneel, 51 x 65, vanitasstilleven met schelpen, boeken, glazen stolp en andere objecten op gedekte
doek, 64 x 76, Jachtstilleven, gesigneerd r.o. I. Harper Wednesbury 1824 ...[more]
Jacob Dooijewaard (1876-1969)paneel, 20 x 21, Poserend naakt, r.b. gesigneerd 1947 ...[more]
Jacob Dooijewaard (1876-1969)potloodtekening, 10 x 14, Moeder met kind in interieur, gesigneerd l.o.
Jacob Dooijewaard (1876-1969)potloodtekening, 10 x 14, Moeder met kind in interieur, gesigneerd l.o. '08 ...[more]
Adriaan Philippus de la Riviere (1857-1941)aquarel, 50 x 31, Boerin op het erf, gesigneerd r.o.
Adriaan Philippus de la Riviere (1857-1941)aquarel, 50 x 31, Boerin op het erf, gesigneerd r.o. ...[more]
Jan Tiliuspaneel, 36 x 29,5, portret van vrouw zittend op terras bij bloempot en gekleed in blauw/
paneel, 35 x 41, boeren en reizigers bij dorp aan rivier, toegeschreven aan Marc Baets (werkzaam
paneel, 35 x 41, boeren en reizigers bij dorp aan rivier, toegeschreven aan Marc Baets (werkzaam 1e helft 18e eeuw) ...[more]
Cornelis van Leemputten (1841-1902)paneel, 41 x 31, Schapen in de stal, gesigneerd r.o. ...[more]
Albert Jurardus van Prooijen (1834-1898)2 panelen, 23 x 18, Figuren, gesigneerd l.o. ...[more]
Karel Gomes (1930-)2 potloodtekeningen, 29 x 39, Figuren, gesigneerd r.o. 2010 en midden onder
Karel Gomes (1930-)2 potloodtekeningen, 29 x 39, Figuren, gesigneerd r.o. 2010 en midden onder 2010 -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Jan Holtrop (1917-1995)doek, 49 x 67, houtsprokkelaarster in de duinen, gesigneerd r.o. ...[more]
Jan Holtrop (1917-1995)doek, 35 x 45, Landschap, gesigneerd r.o. ...[more]
Agnieta Cornelia Gijswijt (1873-1962)aquarel, 38 x 28, Wol spinnende dame, gesigneerd r.o. '03
Agnieta Cornelia Gijswijt (1873-1962)aquarel, 38 x 28, Wol spinnende dame, gesigneerd r.o. '03 ...[more]
José van Kleefpaneel, 30 x 30, Koppen, gesigneerd r.o. 07 -herkomst: Galerie Utrecht, collectie M.
José van Kleefpaneel, 30 x 30, Koppen, gesigneerd r.o. 07 -herkomst: Galerie Utrecht, collectie M. Dreesmann- ...[more]
José van Kleefpaneel, 31 x 17, Dame aan het strand, gesigneerd r.o. 07 -herkomst: Galerie Utrecht,
José van Kleefpaneel, 31 x 17, Dame aan het strand, gesigneerd r.o. 07 -herkomst: Galerie Utrecht, collectie M. Dreesmann- ...[more]
Maïté Duval (1944-)bronzen sculptuur van vrouwelijk torso op zwartmarmeren voet, gesigneerd: M.
Anita Nunez Larazbronzen sculptuur met voorstelling van eskimovrouw met vis, gemonogrammeerd AL,
Anton Heyboer (1924-2005)gemengde techniek op papier, 64 x 97, Compositie met figuren, gesigneerd
Anton Heyboer (1924-2005)gemengde techniek op papier, 64 x 97, Compositie met figuren, gesigneerd midden onder 82 ...[more]
Anton Heyboer (1924-2005)olie op papier, 99 x 69, Compositie in zwart, groen en rood, gesigneerd
Anton Heyboer (1924-2005)olie op papier, 99 x 69, Compositie in zwart, groen en rood, gesigneerd midden onder ...[more]
José van Kleefdoek, 30 x 24, Portret van een naakte duivel, gesigneerd r.o. 88 -collectie M.
José van Kleefdoek, 30 x 24, Portret van een naakte duivel, gesigneerd r.o. 88 -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Hendrik Weegewijs (1875-1964)paneel, 35 x 55, Zonnige dag op het boerenerf, gesigneerd r.o. ...[more]
Niek van der Plas (1954-)doek, 80 x 60, Bloemstilleven, gesigneerd r.o. ...[more]
Otto van Rees (1884-1957)doek, 55 x 45, Bloemstilleven met pijp, gesigneerd l.o. 41 (geauthentiseerd
doek, 61 x 36, jachtbuit, gesigneerd r.o. A. Cusseneers ...[more]
Matthijs Röling (1943-)aquarel, 15 x 23, Bosgezicht met beekje, gesigneerd met initialen r.o.1978
Matthijs Röling (1943-)aquarel, 15 x 23, Bosgezicht met beekje, gesigneerd met initialen r.o.1978 ...[more]
Matthijs Röling (1943-)aquarel, 15 x 23, Bosgezicht, niet gesigneerd ...[more]
paneel, 29 x 25, luitspelende vrouw, onbekend ...[more]
Frank Will (1900-1953)aquarel, 46 x 57, bloemenmarkt Madeleine te Parijs, ges. r.o. ...[more]
Louis Willaume (1874-1949)doek, 47 x 37, impressionistisch gezicht op de Seine, ges. l.o. ...[more]
Johannes Josephus Destree (1827-1888)aquarel, 46 x 31, vergezicht, niet gesigneerd, toegeschreven
Johannes Josephus Destree (1827-1888)aquarel, 46 x 31, vergezicht, niet gesigneerd, toegeschreven aan ...[more]
Gerrie Wachtmeester (1957-)board, 35 x 24, 'Tweesprong', gesigneerd met initialen r.o. 09 -collectie
Gerrie Wachtmeester (1957-)board, 35 x 24, 'Tweesprong', gesigneerd met initialen r.o. 09 -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Aart Schonk (1946-2015)bronzen beeldmet voorstelling van vrouw met stier, gesigneerd A. Schonk '
Aart Schonk (1946-2015)bronzen beeldmet voorstelling van vrouw met stier, gesigneerd A. Schonk '96, h. 36 cm ...[more]
Gerard Huijsser (1892-1970)4 inkttekeningen ingekleurd met aquarel, allen circa 10 x 13, Figuren bij
Servaes, Albert (1883-1966)houtskool, 89 x 77, Madonna met kind, gesigneerd rechts midden 1934
Servaes, Albert (1883-1966)houtskool, 89 x 77, Madonna met kind, gesigneerd rechts midden 1934 ...[more]
Marinus Gidding (1863-1925)gouache, 35 x 52, landschap met koeien, gesigneerd l.o. ...[more]
Straaten, Hendrick van der (1655-1722)zwart krijt en grijze was op papier, 13 x 19, Visser bij
Hendrikus Elias Roodenburg (1895-1987)marouflé, 37 x 63, Korenschoven, gesigneerd r.o. ...[more]
Hendrik Weegewijs (1875-1964)doek, 40 x 50, Stilleven met rozen in gemberpot, gesigneerd l.o.
Hendrik Weegewijs (1875-1964)doek, 40 x 50, Stilleven met rozen in gemberpot, gesigneerd l.o. ...[more]