- Armband- und Taschenuhren (7)
- Asian Art (313)
- Bücher und Graphiken (11)
- Ceramics (77)
- Design (55)
- European porcelain (37)
- Furniture (232)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (41)
- Grafiken (7)
- Ikonen (2)
- Kacheln, Plaketten (21)
- Lampen (31)
- Paintings Graphics (434)
- Schmuck (198)
- Silber divers (3)
- Silver (335)
- Silver, Jewellery (24)
- Skulpturen (138)
- Spielzeug (35)
- Teppiche (49)
- Uhren (86)
- Varia (210)
- Lots with images only
Engels serviesje met lusterdecor van landschappen, 1e helft 19e eeuw ...[more]
2 Gotische bronzen penkandelaars met rechte stam voorzien van 3 platte knopen, 16e eeuw, h. 432 en
2 Gotische bronzen penkandelaars met rechte stam voorzien van 3 platte knopen, 16e eeuw, h. 432 en 45 cm ...[more]
2 gravures met voorstelling van thearerstukken, door J.W. Smit, 1788, h. 33, br. 43, in lijsten
2 gravures met voorstelling van thearerstukken, door J.W. Smit, 1788, h. 33, br. 43, in lijsten ...[more]
ingekleurde gravure met voorstelling van de Nederlanden, anno 1746 uit J.B. Homann, h. 50, br. 52,
ingekleurde gravure met voorstelling van de Nederlanden, anno 1746 uit J.B. Homann, h. 50, br. 52, in lijst met passe partout ...[more]
Franse bronzen empire pendule met afbeelding koningin van de zee, circa 1820, h. 41 cm ...[more]
Franse verguld bronzen empire pendulette met voorstelling van fluitspelende man, voorzien van
witbeschilderde gestoken houten wandconsole, versierd met gestoken bloemen, cannelures en strik,
witbeschilderde gestoken houten wandconsole, versierd met gestoken bloemen, cannelures en strik, Louis XVI, 18e eeuw, h. 50 cm ...[more]
glazen hundi lamp in metalen montuur, h. 36 cm ...[more]
glazen snoeppot met deksel, 19e eeuw, h. 46 cm ...[more]
glazen vissenkom en klokvormige stolp, 19e eeuw, h. 23 en 27 cm (2 x A) ...[more]
6 diverse aardewerk vazen waaronder met blauw/wit floraal decor, gemerkt onderandere RAM en Oud
6 diverse aardewerk vazen waaronder met blauw/wit floraal decor, gemerkt onderandere RAM en Oud Delft, 1e helft 20e eeuw ...[more]
5-delig aardewerk kaststel met blauw floraal decor, gemerkt Tichelaar, Makkum en gedateerd 1957,
5-delig aardewerk kaststel met blauw floraal decor, gemerkt Tichelaar, Makkum en gedateerd 1957, h. 33 cm ...[more]
2 Friese aardewerk schotels en 2 bordjes met gecountourneerde rand, allen met floraal decor en
2 Friese aardewerk schotels en 2 bordjes met gecountourneerde rand, allen met floraal decor en gemerkt: Makkum -enkele imperfecties- ...[more]
2 Delftse borden met decor van Oranjenboompjes en initialen, 18e eeuw, diam. 22 cm (randrestauratie)
2 Delftse borden met decor van Oranjenboompjes en initialen, 18e eeuw, diam. 22 cm (randrestauratie) ...[more]
bronzen bijbellessenaar, 18e/19e eeuw, maximale hoogte: 26 cm ...[more]
ingekleurde gravure met voorstelling van de provincie Utrecht, 17e/18e eeuw, h. 34, br. 44, in lijst
ingekleurde gravure met voorstelling van de provincie Utrecht, 17e/18e eeuw, h. 34, br. 44, in lijst met passe partout ...[more]
bronzen reliëfplaquette met voorstelling van Maria met Kind en cerubijnen, circa 1900, h. 40, br.
bronzen reliëfplaquette met voorstelling van Maria met Kind en cerubijnen, circa 1900, h. 40, br. 33, in lijst ...[more]
viool, corpuslengte: 35 cm met strijkstok, lengte: 73 cm -in kist- ...[more]
stel Italiaanse bronzen penkandelaars met balustervormige stam, circa 1700, h. 25 cm ...[more]
bronzen penkandelaar met stam voorzien van 3 knopen, 16e eeuw, h. 38 cm (voet gerestaureerd)
bronzen penkandelaar met stam voorzien van 3 knopen, 16e eeuw, h. 38 cm (voet gerestaureerd) ...[more]
2 geslepen kristallen gembercoupes, 19e eeuw, h. 31 cm ...[more]
2 geslepen glazen karaffen met stop, eind 19e eeuw, h. 33 cm ((1 x A, 1 x B) ...[more]
infanterie sabel, lebel bajonet en dolk -scheden niet bijpassend- ...[more]
bronzen buste met voorstelling van Napoleon, rustend op albasten zuilvormige voet, gemonogrammeerd
bronzen buste met voorstelling van Napoleon, rustend op albasten zuilvormige voet, gemonogrammeerd RB, 19e eeuw, h. 24 cm ...[more]
verguld bronzen pendule met voorstelling van dame met tuingereedschap bij hekje, voorzien van
ste gepatineerde bronzen empire kolomkandelaars met gecanneleerde stam, circa 1820, h. 27 cm
ste gepatineerde bronzen empire kolomkandelaars met gecanneleerde stam, circa 1820, h. 27 cm ...[more]
portretminiatuur met voorstelling van man, gesigneerd Laurent (= Jean Antoine Laurent, 1763-1832),
portretminiatuur met voorstelling van man, gesigneerd Laurent (= Jean Antoine Laurent, 1763-1832), h. 7 cm ...[more]
4-armige verzilverde epergné voorzien van 4 klein geslepen kristallen kommen en grote kom, circa
Franse emaille plaquette met voorstelling van heilige familie, Limoges, 19e eeuw, h. 22, br. 10 -
Franse emaille plaquette met voorstelling van heilige familie, Limoges, 19e eeuw, h. 22, br. 10 -coll. Crone-Haver Droeze- ...[more]
lot Duits porseleinen met zwiebelmuster decor, hoofdzakelijk 19e eeuw ...[more]
groenglazen zaadfles, 18e eeuw, h. 19 cm ...[more]
lot diverse kristallen glazen waaronder gemerkt: K.P.C de Bazel voor Leerdam ...[more]
set van 5 champagneflutes met geslepen stam, circa 1900 ...[more]
boek Jan Steen, door A. Bredius, met 100 fotogravures naar Jan steen, 1927, in luxe band en op
boek Jan Steen, door A. Bredius, met 100 fotogravures naar Jan steen, 1927, in luxe band en op handgeschept papier ...[more]
lot diverse waaiers waaronder met beschilderde voorstelling, 18e/119e eeuw en benen exemplaren -
lot diverse waaiers waaronder met beschilderde voorstelling, 18e/119e eeuw en benen exemplaren -collectie Crone- Haver Droeze- ...[more]
26 geslepen kristallen glazen met decor van ruitslijpsel, waaronder set van 10 portglazen, set van
bronzen aquamanille met voorstelling van leeuw, naar gotisch voorbeeld, 19e eeuw, h. 10 cm ...[more]
balustervormige Delftse apothekersfles met opschrift in cartouche, 18e eeuw, h. 26 cm (B) ...[more]
Delfts aardewerk siroopkan met opschrift in cartouche, 18e eeuw, h. 22 cm (B) ...[more]
collectie van 63 antieke tegels met voorstelling van bloemen, bijbels scènes, ambachten en landschappen, 17e en 18e eeuw ...[more]
20 aardewerk tegels waaronder met voorstelling van figuren en schepen, 17e en 18e eeuw ...[more]
2 glazen waaronder noppenglas en "bandwurm-glass", beide naar 17e eeuws voorbeeld ...[more]
lot verzilverd waaronder 3-delig Engels theeservies, 2 verzilverde terrines, koffiekan en 2
lot verzilverd waaronder 3-delig Engels theeservies, 2 verzilverde terrines, koffiekan en 2 waterkannen ...[more]
Duitse bronzen sculptuur met voorstelling van man, circa 1700, h. 21 cm, rustend op voet van
Duitse bronzen sculptuur met voorstelling van man, circa 1700, h. 21 cm, rustend op voet van latere datum ...[more]
bronzen cachepot in de vorm van van 2 Moorse dragers met last, mogelijk Wenen, circa 1890, h. 18 cm
bronzen cachepot in de vorm van van 2 Moorse dragers met last, mogelijk Wenen, circa 1890, h. 18 cm ...[more]
Russische ikoon met voorstelling van vier velden met voorstelling van o.a. St. Nicolaas, Barbara
Russische ikoon met voorstelling van vier velden met voorstelling van o.a. St. Nicolaas, Barbara en Zosima, 19e eeuw, h. 30, br. 27 ...[more]
collectie porseleinen sculpturen met voorstelling van o.a. ijsbeer, meisje, honden en ganzen, alle
collectie porseleinen sculpturen met voorstelling van o.a. ijsbeer, meisje, honden en ganzen, alle gemerkt: Lladro ...[more]
stel gestoken houten kariatiden, 17e eeuw, h. 32 cm -collectie M.Dreesmann- ...[more]
stel Indonesische gestoken boekensteunen met voorstelling van fabelfiguren, circa 1920, h. 28 cm
stel Indonesische gestoken boekensteunen met voorstelling van fabelfiguren, circa 1920, h. 28 cm ...[more]
Afrikaans houten sculptuur met voorstelling van omhelzing, mogelijk Yoruba, h. 50 cm -collectie M.
Afrikaans houten sculptuur met voorstelling van omhelzing, mogelijk Yoruba, h. 50 cm -collectie M. Dreesmann- ...[more]
4 diverse bronzen penningen, diam. 7-9 cm -collectie M. Dreesmann- ...[more]
3 porseleinen sculptures met voorstelling van dansende dames, alle gemerkt: Hutschenreuther, h. 22
3 porseleinen sculptures met voorstelling van dansende dames, alle gemerkt: Hutschenreuther, h. 22 en 23 cm (3 x A) ...[more]
Duitse porseleinen sculptuur met voorstelling van sater met nimfen, gemerkt: Rosenthal, circa
Duitse porseleinen sculptuur met voorstelling van sater met nimfen, gemerkt: Rosenthal, circa 1910, h. 21 cm (A) ...[more]
2 porseleinen beeldjes met voorstrelling van vrouw met ganzen en pottenbakker, beide gemerkt: Bing &
pendule in marmeren kast bekroond door galvano sculptuur met voorstelling van boerin, h. 65
pendule in marmeren kast bekroond door galvano sculptuur met voorstelling van boerin, h. 65 ...[more]
3-delig grijsmarmeren pendulestel, Louis XVI-stijl, 19e eeuw, h. 40 cm ...[more]
stel Franse marmeren en verguld bronzen Louis XVI kandelaartjes in de vorm van bloem in vaasje,
stel Franse marmeren en verguld bronzen Louis XVI kandelaartjes in de vorm van bloem in vaasje, circa 1780, h. 15 cm ...[more]
Franse verguld bronzen pendule met voorstelling van zittende dame, midden 19e eeuw, h. 38 cm
Franse verguld bronzen pendule met voorstelling van zittende dame, midden 19e eeuw, h. 38 cm ...[more]