Art, Antiques, Collectibles

2492 items 2492 items
No Image
(5 day sale)
room

Art, Antiques, Collectibles

(5 day sale)

  • ( Lots: 1 - 300)
  • ( Lots: 501 - 850)
  • ( Lots: 1001 - 1350)
  • ( Lots: 1501 - 1800)
  • ( Lots: 2001 - 2300)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Lots with images only Remove filter

to

  • Lots with images only
2492 items
Per Page

witbeschilderde gestoken houten wandconsole, versierd met gestoken bloemen, cannelures en strik, Louis XVI, 18e eeuw, h. 50 cm ...[more]

2 Friese aardewerk schotels en 2 bordjes met gecountourneerde rand, allen met floraal decor en gemerkt: Makkum -enkele imperfecties- ...[more]

lot diverse waaiers waaronder met beschilderde voorstelling, 18e/119e eeuw en benen exemplaren -collectie Crone- Haver Droeze- ...[more]

collectie van 63 antieke tegels met voorstelling van bloemen, bijbels scènes, ambachten en landschappen, 17e en 18e eeuw ...[more]

Russische ikoon met voorstelling van vier velden met voorstelling van o.a. St. Nicolaas, Barbara en Zosima, 19e eeuw, h. 30, br. 27 ...[more]