- Armband- und Taschenuhren (7)
- Asian Art (313)
- Bücher und Graphiken (11)
- Ceramics (77)
- Design (55)
- European porcelain (37)
- Furniture (232)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (41)
- Grafiken (7)
- Ikonen (2)
- Kacheln, Plaketten (21)
- Lampen (31)
- Paintings Graphics (434)
- Schmuck (198)
- Silber divers (3)
- Silver (335)
- Silver, Jewellery (24)
- Skulpturen (138)
- Spielzeug (35)
- Teppiche (49)
- Uhren (86)
- Varia (210)
- Lots with images only
paneel, 51 x 43, Bloedende Christus, onbekend -in antieke lijst- ...[more]
paneel, 30 x 23, bloemstilleven, in de manier van Rachel Ruysch ...[more]
paneel, 30 x 22, reizigers aan de rand van een bos bij een dorp, navolger Jan Hackaert ...[more]
Richard Brakenburgh (1650-1702)doek, 42 x 54, herberginterieur met gezang, niet gesigneerd ...[more]
Pieter Meulener (1602-1654)42 x 68, olieverf op paneel, een ruitergevecht, toegeschreven aan -
Jan Simon jr. Knikker (1911-1990)doek, 50 x 70, boerderij bij bruggetje, gesigneerd l.o. ...[more]
gouache, 24 x 27, Elegant gezelschap in de tuinen, gesigneerd r.o. JM 1784 ...[more]
Eugene Verboeckhoven (1798-1881)paneel, 17,5 x 14,5, schaap in landschap, gesigneerd l.o en gedateerd 1855 ...[more]
Henk Bos (1901-1979)doek, 80 x 70, Bloemstilleven, gesigneerd l.o. ...[more]
doek, 54 x 65, liggend naakt, gesigneerd Yves Thiery ...[more]
paneel, 28 x 63, Engels landschap met paard en wagen, gesigneerd l.o. E.A. Brook ...[more]
aquarel, 28 x 40 cm, landschap met paard en wagen op pad aan bosrand, mogelijk vervaardigd door
paneel, 17,5 X 14,5, Studie van een staande jongen en een meisje, hij in een bruin kostuum met
Théophile de Bock (1851-1914)marouflé, 33 x 46, bospad langs boerderij, gesigneerd l.o. ...[more]
Hermann Rosse (1887-1965)aquarel, 38 x 76, Theatervoorstelling 'Where's Charley?', gesigneerd r.o.
Hermann Rosse (1887-1965)aquarel, 38 x 76, Theatervoorstelling 'Where's Charley?', gesigneerd r.o. ...[more]
Monica van Dael (1943-)gebronsd stenen sculptuur met voorstelling van liggend naakt, op rechthoekige
Lorenzo Quinn (1966-)bronzen sculptuur met voorstelling van hand met penseel door venster 'The
Floyd Tenison de Witt (1934-2000)bronzen plaquette met voorstelling van staand naakt bij centaur,
José van Kleefpaneel, 45 x 40, 'Ballet meisje', gesigneerd r.o. -collectie M. Dreesmann- ...[more]
José van Kleefpaneel, 30 x 15, 'Toneel Hond', gesigneerd r.o. -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Erik Rijssemus (1951-)marouflé, 36 x 36, 'Koppen dragers', gesigneerd l.o. '97 -collectie M.
Erik Rijssemus (1951-)marouflé, 36 x 36, 'Koppen dragers', gesigneerd l.o. '97 -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Corneille (1922-2010)gouache, 14 x 20, 'Oktober day', gesigneerd r.o. '96 en op verso ...[more]
Frans Koppelaar (1943-)doek, 55 x 70, Woonboot aan de Houthaven te Amsterdam, gesigneerd midden
Frans Koppelaar (1943-)doek, 55 x 70, Woonboot aan de Houthaven te Amsterdam, gesigneerd midden onder ...[more]
Lion Schulman (1851-1943)doek, 78 x 65, schaapherder in het bos bij 's-Graveland, gesigneerd r.o.
Lion Schulman (1851-1943)doek, 78 x 65, schaapherder in het bos bij 's-Graveland, gesigneerd r.o. 1885 en op verso ...[more]
Theo Goedvriend (1879-1969)board, 28 x 37, Bloemenweelde, gesigneerd r.o. -herkomst Kunsthandel
Theo Goedvriend (1879-1969)board, 28 x 37, Bloemenweelde, gesigneerd r.o. -herkomst Kunsthandel Simonis & Buunk, Ede- ...[more]
Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947)doek, 30 x 40, Stoomschepen aan de kust, gesigneerd r.o. H.
Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947)doek, 30 x 40, Stoomschepen aan de kust, gesigneerd r.o. H. van Gessel (pseudoniem) ...[more]
Henk Dekker (1897-1974)doek, 60 x 100, 'Schokkers op zee', gesigneerd r.o. en op verso ...[more]
Marinus Johannes de Drulman (=pseudoniem M. de Jongere) (1912-1978)doek, 60 x 100, Haven van
Marinus Johannes de Drulman (=pseudoniem M. de Jongere) (1912-1978)doek, 60 x 100, Haven van Rotterdam, gesigneerd r.o. ...[more]
Willem van Nieuwenhoven (1879-1973)doek, 50 x 40, Bloemstilleven met Oost-Indische kers, gesigneerd r.o. ...[more]
aquarel, 12 x 19, schepen bij havenmond, onbekend, 19e eeuw ...[more]
Hendri Adolphe Schaep (1826-1870)gewassen inkttekening, 20 x 28, Dorpsfeest aan de kade, gesigneerd r.o. Henri Schaap 1861 ...[more]
Reinier Craeyvanger (1812-1880)aquarel, 18 x 26, De dagvangst, gesigneerd r.o. 1866 ...[more]
Peter Frans Casteels (1675-1697)doek, 84 x 63, bloemen in vaas op plint, gesigneerd l.o. ...[more]
Nicolaas Wicart (1748-1815)aquarel, 31 x 45, Dirksland aan de Maas, gesigneerd l.o. -Wicart was
Gerrit Adriaensz Berckheyde (1638-1698)pen, grijze inkt, grijze was en bruin op papier, 18 x 26,
Herbert Fiedler (1891-1962)gouache, 64 x 46, Clown, gesigneerd r.o. ...[more]
Herbert Fiedler (1891-1962)gouache, 64 x 50, Portret van een man, gesigneerd l.o. met opdracht
Herbert Fiedler (1891-1962)gouache, 64 x 50, Portret van een man, gesigneerd l.o. met opdracht ...[more]
Samuel Schellink (1876-1958)aquarel, 30 x 23, Parkiet tussen de bladeren, gesigneerd r.o. ...[more]
Pieter Cent van der Wilt (1908-1976)doek, 100 x 140, Landschap met molens, gesigneerd l.o. ...[more]
Bob ten Hoope (1920-2014)aquarel, 61 x 44, 'Fête de mère', gesigneerd r.o. 30-5-99 ...[more]
Isaac Naarden (1902-1982)gemengde techniek op doek, 50 x 40, Bosgezicht, gesigneerd r.o. ...[more]
paneel, 19 x 27, zeilschepen op zee, ges. r.o. en gedateerd onleesbaar, 19e eeuw ...[more]
doek, 82 x 65, portret Charles Antoine Graaf Le Forstier, op 64-jarige leeftijd, ten halve lengte in
doek, 91 x 75, portret van een heer met familiewapen, onbekend, 17e eeuws ...[more]
doek, 67 x 81, De zeven werken van barmhartigheid, omgeving Michiel Sweerts (1618-1664) ...[more]
doek, 67 x 90, schepen op het IJ bij Amsterdam, navolger Ludolf Backhuyzen ...[more]
doek, 40 x 59, rustende veehoedster met koeien in landschap, onbekend, school van Barbizon, circa
doek, 40 x 59, rustende veehoedster met koeien in landschap, onbekend, school van Barbizon, circa 1890 ...[more]
doek, 32 x 44, ven in herfstbos, monogram l.o. H.B. (=mogelijk Hippolyte Boulenger), School van
doek, 32 x 44, ven in herfstbos, monogram l.o. H.B. (=mogelijk Hippolyte Boulenger), School van Tervuren, 19e eeuw ...[more]
David Schulman (1881-1966)doek, 39 x 55, Winters dorpsgezicht, gesigneerd l.o. ...[more]
Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861-1921)doek, 40 x 60, De hooiwagen, gesigneerd r.o. ...[more]
Erik Claus (1936-)gepatineerde bronzen sculptuur op integrale voet, getiteld: Il Dottore, h. 38 cm
Erik Claus (1936-)gepatineerde bronzen sculptuur op integrale voet, getiteld: Il Dottore, h. 38 cm ...[more]
Monica van Dael (1943-)bronzen sculptuur met voorstelling van kat op houten stronk, rustend op
Fons Bemelmans (1938-)bronzen sculptuur met voorstelling van hoofd, gemonogrammeerd FB, h. 9 cm -
Fons Bemelmans (1938-)bronzen sculptuur met voorstelling van hoofd, gemonogrammeerd FB, h. 9 cm -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Erwin Olaf (1959-)fotografie, een portfolio van Erwin Olafs 'Grief', bestaande uit 7 chromogenic
Erwin Olaf (1959-)fotografie, een portfolio van Erwin Olafs 'Grief Portraits', bestaande uit 8
Erwin Olaf (1959-)fotografie, chromogenic print, portret van Margaret uit de serie' Grief Portraits'
Giovanni Tommasi Ferroni (1967-)gemende techniek op karton, 22x 18, 'Ragazza con Elmo' (Meisje met