- Armband- und Taschenuhren (7)
- Asian Art (313)
- Bücher und Graphiken (11)
- Ceramics (77)
- Design (55)
- European porcelain (37)
- Furniture (232)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (41)
- Grafiken (7)
- Ikonen (2)
- Kacheln, Plaketten (21)
- Lampen (31)
- Paintings Graphics (434)
- Schmuck (198)
- Silber divers (3)
- Silver (335)
- Silver, Jewellery (24)
- Skulpturen (138)
- Spielzeug (35)
- Teppiche (49)
- Uhren (86)
- Varia (210)
- Lots with images only
doek, 40 x 30, Moeder met kind in de regen, r.o. gesigneerd Z.DeZoete '86 ...[more]
doek, 30 x 40, Boerenerf met waterput, gesigneerd r.o. J. Damstra ...[more]
12 gravures met voorstelling van stadhouders, 18e eeuw, allen in lijst ...[more]
doek, 24 x 19, Balinese voorstelling met figuren, Ubud, gesigneerd l.o. onduidelijk ...[more]
doek, 41 x 63, Boerin op landweg, onbekend ...[more]
doek, 100 x 72, Portret van Catharine de Vries-Cuppens (1874-1945), vrouw van architect Lambert de
30 aquarellen, het grootste werk met een afmeting van 30 x 10, Indonesische landschappen, allen door
aquarel, 37 x 23, Sigarenverkoper en danseres, gesigneerd onduidelijk r.o. ...[more]
doek, 35 x 45, Abstracte compositie, gesigneerd r.o. R. Hoelzel ...[more]
doek, 55 x 93, Polderlandschap met molen, gesigneerd r.o. Bleckmann ...[more]
doek, 30 x 40, Koe in de weide, gesigneerd met initialen r.o. EB ...[more]
doek, 60 x 90, Stadsgracht met figuren, onbekend ...[more]
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)doek, 79 x 59, stilleven met ammaryllis, gesigneerd l.b. ...[more]
2 werken op papier, ovale tekening, 29 x 22, Portret van een meisje, r.o. gesigneerd Christos
4 diverse gravures met voorstelling van de brand in de Amsterdamse Schouwburg in 1772, allen 18e
3 Hollandse gravures met theatervoorstellingen door A. van der Laan, 18e eeuw, h. 36, br. 45, in
3 Hollandse gravures met theatervoorstellingen door A. van der Laan, 18e eeuw, h. 36, br. 45, in lijsten met passe partout ...[more]
houstkool, 72 x 101, 'Orpheus 1987', niet gesigneerd ...[more]
Henk Gorter (1908-1974)doek, 70 x 60, stilleven met bloemen in vaas, gesigneerd r.b. ...[more]
doek, 43 x 35, Lezende jongen, gesigneerd r.o. onduidelijk ...[more]
5 prenten waaronder ets haven van S. Krieks en ets met voorstelling van het stadhuis van Leiden
5 prenten waaronder ets haven van S. Krieks en ets met voorstelling van het stadhuis van Leiden ...[more]
7 prenten met voorstelling van karikaturen waaronder ets Martinez en litho's naar Bauger ...[more]
3 aquarellen, 26 x 18, man, vrouw en kind met hooibaal, 19e eeuw ...[more]
ingekleurde gravure met voorstelling van Schiedam, 17e eeuw, h. 20, br. 52, in lijst met passe
ingekleurde gravure met voorstelling van Schiedam, 17e eeuw, h. 20, br. 52, in lijst met passe partout ...[more]
Toon Koster (1913-1990)paneel, 30 x 40, Zigeunerdorp in Zuid-Frankrijk, gesigneerd l.o. ...[more]
serie van 4 Chinese aquarellen met voorstelling van familie in interieur, allen fraai ingelijst
serie van 4 Chinese aquarellen met voorstelling van familie in interieur, allen fraai ingelijst ...[more]
Japanse aquarel met voorstelling van 2 hofdames bij scherm, h. 98, br. 29, ingelijst achter glas
Japanse aquarel met voorstelling van 2 hofdames bij scherm, h. 98, br. 29, ingelijst achter glas ...[more]
doek, 47 x 33, Haan en kip in de stal, onbekend ...[more]
paneel, 27 x 21, Meisjesportret, gesigneerd l.o. onduidelijk ...[more]
aquarel, 90 x 57, stilleven met heiligebeeld en bijbel, onduidelijk gesigneerd l.b. ...[more]
Heinrich Neppel (1874-1936)board, 14 x 21, Vuurtje bij zonsondergang, gesigneerd l.o. ...[more]
Henri Cassiers (1858-1944)aquarel, 26 x 14, Zeilschip op zee, gesigneerd l.o. ...[more]
reproductie met voorstelling van kaart van Holland, naar Orthelius-glas defect- ...[more]