- Armband- und Taschenuhren (7)
- Asian Art (313)
- Bücher und Graphiken (11)
- Ceramics (77)
- Design (55)
- European porcelain (37)
- Furniture (232)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (41)
- Grafiken (7)
- Ikonen (2)
- Kacheln, Plaketten (21)
- Lampen (31)
- Paintings Graphics (434)
- Schmuck (198)
- Silber divers (3)
- Silver (335)
- Silver, Jewellery (24)
- Skulpturen (138)
- Spielzeug (35)
- Teppiche (49)
- Uhren (86)
- Varia (210)
- Lots with images only
bronzen beeld 'Le Chemin Parcouru', gesigneerd G. Colin, h. 52 cm ...[more]
stoelklok bekroond door dubbele bel met Zaanse koperen fries en dubbele beschilderde wijzerplaat,
stoelklok bekroond door dubbele bel met Zaanse koperen fries en dubbele beschilderde wijzerplaat, 18e eeuw, h. 68, mariage ...[more]
Spaanse bronzen kandelaar op vierkante voet, 17e/18e eeuw, h. 20 cm ...[more]
bronzen renaissance sculptuur met voorstelling van riviergod met schelp op schildpad, 17e eeuw, h.
bronzen sculptuur met voorstelling van geit, renaissance, 17e eeuw, hoogte inclusief marmeren voet
bronzen sculptuur met voorstelling van geit, renaissance, 17e eeuw, hoogte inclusief marmeren voet 10 cm ...[more]
4-armige kroonlamp versierd met strengen kristallen kralen en geslepen kristallen pegels ...[more]
bronzen godslamp met balustervormige stam, 19e eeuw, h. 54 cm. (gemeten excl. ketting) ...[more]
3 portretminiaturen met voorstelling van elegante dames, 19e eeuw ...[more]
Tibetaans verzilverd reisaltaartje voorzien van sculptuurtje met voorstelling van Boeddha, circa
Tibetaans verzilverd reisaltaartje voorzien van sculptuurtje met voorstelling van Boeddha, circa 1900, h. 18 cm ...[more]
klein boulliotte lampje met rode kap, h. 39 cm ...[more]
stel bronzen kolomkandelaars, 1e helft 19e eeuw, h. 28 cm ...[more]
Delfts aardewerk schotel met polychroom floraal decor, 18e eeuw, diam. 34 cm (B) en bord met
Delfts aardewerk schotel met polychroom floraal decor, 18e eeuw, diam. 34 cm (B) en bord met landschappelijk decor, diam. 22 cm (B) ...[more]
Friese accoladevormige aardewerk plaquette met blauw decor van haven, gemerkt: Tichelaar, Makkum,
Friese accoladevormige aardewerk plaquette met blauw decor van haven, gemerkt: Tichelaar, Makkum, circa 1900, h. 39 cm (A) ...[more]
aardewerk plaquette met 2 ogen voor pijpen en decor van rokende man in kozijn bij dame naar C.
uitgebreid lot Delftse witjes, 18e/19e eeuw ...[more]
12-pas tegeltableau met transferdecor van sagen in cirkelmotief geïnspireerd op Tennysons'"Idylls of
19 diverse tegels waaronder met voorstelling van bijbelse scènes, schepen en koe, 17e eeuw en later
19 diverse tegels waaronder met voorstelling van bijbelse scènes, schepen en koe, 17e eeuw en later ...[more]
6 blauw/wit aardewerk tegels met voorstelling van engel en figuren, 17e eeuw ...[more]
13 tegels met voorstelling van soldaten, 17e eeuw ...[more]
9 mangaankleurige cartouchetegels, begin 18e eeuw, h. 39 cm (beschadigingen) ...[more]
Friese eiken staartklok, zogenaamde burgermeestersklok, met verhoogde timpaanvormige kap, bekroond
Chinese gestoken houten schulptuur met voorstelling van paard, voorzien van glazen ogen, 19e eeuw,
Chinese gestoken houten schulptuur met voorstelling van paard, voorzien van glazen ogen, 19e eeuw, h. 19 cm ...[more]
bronzen sculptuur met voorstelling van stier, onbekend, h. 17 cm ...[more]
Spaanse gepolychromeerde lindenhouten sculptuur met glazen ogen van Christus als man van smarten, ca
Spaanse gepolychromeerde lindenhouten sculptuur met glazen ogen van Christus als man van smarten, ca 1600, h. 26 ...[more]
10 stuks zilveren dienbestek waaronder natfruitschep, anno 1881, aardappellepel anno 1925, 2
ovaal gecontourneerd zilveren dienblad, anno 1935 meester: A. Presburg, Haarlem, lengte: 31 cm.,
set van 12 zilveren art nouveau vorkjes met voorstelling van lelietje van dalen, circa 1900, meester
zilveren biedermeier inktstel versierd met floraal graveerwerk en voorzien van 2 kristallen
lot zilver waaronder groentelepel, Haags lofje, anno 1940, taartschep, 5 longdrinklepels en 6
ajourgezaagde zilveren visschep met graveerwerk van vis, steel afgezet met parelrand, anno 1892,
antieke schaar met zilveren grepen versierd met medaillons, circa 1815, meester Roelof Snoek,
antieke schaar met zilveren grepen versierd met medaillons, circa 1815, meester Roelof Snoek, Leeuwarden ...[more]
ajourgezaagd zilveren Louis XVI lepelvaasje versierd met bloemmotieven en parelrand, Augsburg anno
Engelse zilveren Arts en Craft gesp, Birmingham anno 1903, meester William Hutton en Sons, lengte 11
Engelse zilveren Arts en Craft gesp, Birmingham anno 1903, meester William Hutton en Sons, lengte 11 cm. ...[more]
4 diverse zilveren doosjes waaronder 2 dozen uit Thailand en Djokja doos, zilvergewicht 465 gram -
4 diverse zilveren doosjes waaronder 2 dozen uit Thailand en Djokja doos, zilvergewicht 465 gram -beneden wettelijk gehalte- ...[more]
zilveren servetring versierd met gestileerde art nouveau motieven en voorzien van blauw emaille,
lot divers bestaande uit o.a. 12 zilveren kurken, zilveren geboortebeker, 2 zilveren theezeefjes,
set van 12 zilveren art deco messenleggers versierd met geometrische motieven, circa 1925, meester
Friese zilveren geboortelepel bekroond met afbeelding van Charitas, circa 1740, meester Bouke
lot zilver waaronder stel confiturevorkjes, Den Haag anno 1783, klontjestang, circa 1800, meester
lot zilver waaronder antiek zilveren confiturevorkje, Middelburg anno 1787, 6 oestervorkjes, 3
zilveren biedermeier inktstel versierd met floraal graveerwerk met stel kristallen inktpotjes met
rechthoekig zilveren dienblaadje met omgeslagen rand, jaren '50, meester firma Wilkens, Bremen, 27 x
rechthoekig zilveren dienblaadje met omgeslagen rand, jaren '50, meester firma Wilkens, Bremen, 27 x 21 cm., gewicht 365 gram ...[more]
3 Engelse balustervormige zilveren strooibussen, Sheffield anno 1912, Birmingham anno 1913 en
2 Engelse zilveren mosterdpotjes, Birmingham anno 1911 en 1912, 2 mosterdlepeltjes, Londen anno 1828
2 Engelse zilveren mosterdpotjes, Birmingham anno 1911 en 1912, 2 mosterdlepeltjes, Londen anno 1828 en verzilverde mosterdpot ...[more]
set van 12 zilveren mokkalepeltjes met ajourgezaagde ruitvormige motieven, circa 1910 ...[more]
2 paar Engelse zilveren strooibussen, Birmingham anno 1902 en Sheffield anno 1903 en stel strooibussen op vierkante voet, circa 1930 ...[more]
Engels zilveren theepotje versierd met bloemmotieven en houten greep, Sheffield anno 1901, hoogte
rond zilveren theelichtje afgezet met parelrand, anno 1899, meester J.G. Meijer, Den Haag, hoogte 7,
rond zilveren theelichtje afgezet met parelrand, anno 1899, meester J.G. Meijer, Den Haag, hoogte 7, diameter 9 cm. ...[more]
ajourgezaagde zilveren broodmand voorzien van spijlen en grepen, afgezet met parelrand, anno 1922,
rechthoekige zilveren koektrommel voorzien van filetranden, vroeg biedermeier, anno 1833, meester
vergulde zilveren biedermeier strooilepel met benen steel, circa 1870, klontjestang, circa 1880 en
grote rechthoekige Engelse zilveren presenteerdoos, Birmingham anno 1936, lengte 24 cm. ...[more]
lot divers zilver waaronder 3 zilveren doosjes, jachtbekertje en 7 diverse zilveren munten waaronder
rond zilveren blad met gecontourneerde sierrand met rocaillemotieven, Louis XV-stijl, circa 1935,
gedeeltelijke zilveren bestekcassette bestaande uit 4 tafellepels, 6 taartvorkjes, 3 dienlepels, 2
lot divers zilveren bestek waaronder stel art nouveau couverts, 3 art nouveau vorken, 6 vorken,
lot divers zilver en verzilverd waaronder 6 fruitmesjes met zilveren heft, 2 idem zuurvorkjes,