- Armband- und Taschenuhren (7)
- Asian Art (313)
- Bücher und Graphiken (11)
- Ceramics (77)
- Design (55)
- European porcelain (37)
- Furniture (232)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (41)
- Grafiken (7)
- Ikonen (2)
- Kacheln, Plaketten (21)
- Lampen (31)
- Paintings Graphics (434)
- Schmuck (198)
- Silber divers (3)
- Silver (335)
- Silver, Jewellery (24)
- Skulpturen (138)
- Spielzeug (35)
- Teppiche (49)
- Uhren (86)
- Varia (210)
- Lots with images only
amfoorvormige plateel vaas met uitlopende rand en fraai gestileerd decor van gestileerde orchidee,
stel beschilderde draadmetalen stoelen, mogelijk Cees Braakman voor Patoe, jaren '50 ...[more]
staande design lamp met zwarte metalen voet en schotelvormige grijs metalen kap, jaren '50 ...[more]
Wengé houten designbank, toegeschreven aan Martin Visser uitvoering Spectrum, jaren '60, h. 30,
Wengé houten designbank, toegeschreven aan Martin Visser uitvoering Spectrum, jaren '60, h. 30, lengte. 200, br. 65 ...[more]
salontafel met glazen blad, Kho Liang, Liesbosch, h. 31 br.80 ...[more]
4 Deense eiken design stoelen, met gebogen rug en gevlochten hennep bekleding, ontwerp Niels O.
4 Deense eiken design stoelen, met gebogen rug en gevlochten hennep bekleding, ontwerp Niels O. Moller, midden 20e eeuw, h. 74 ...[more]
zwarte plateel vaas met tinnen montuur, vervaardigd door plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda en
zwarte plateel vaas met tinnen montuur, vervaardigd door plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda en Gero, circa 1930, h. 22 cm (A) ...[more]
plateel bolvaas met decor van craquellé, omsloten door tinnen montuur versierd met organische
plateel bolvaas met uitlopende rand en decor van horizontale lijnen, De Zwing, Noordwijk, circa
plateel bolvaas met uitlopende rand en decor van horizontale lijnen, De Zwing, Noordwijk, circa 1930, h. 17 cm. (A) ...[more]
2 dikwandige blankglazen siervazen, ontwerp: A.D. Copier voor Leerdam, circa 1935, h. 16 en 22 cm (2
2 dikwandige blankglazen siervazen, ontwerp: A.D. Copier voor Leerdam, circa 1935, h. 16 en 22 cm (2 x A) ...[more]
5 diverse dikwaandige blankglazen vaaasjes, ontwerp: Floris Meydam voor Leerdam, h. 7-14 cm (5 x A)
5 diverse dikwaandige blankglazen vaaasjes, ontwerp: Floris Meydam voor Leerdam, h. 7-14 cm (5 x A) ...[more]
blankglazen vaas met ingesloten luchtbellen, model: Vulcano, ontwerp: Floris Meydam voor Leerdam,
blankglazen vaas met ingesloten luchtbellen, model: Vulcano, ontwerp: Floris Meydam voor Leerdam, circa 1980, h. 20 cm (A) ...[more]
Zweedse dikwandige glazen vaas met ingesloten witte slinger, onduidelijk gesigneerd, h. 26 cm (A)
Zweedse dikwandige glazen vaas met ingesloten witte slinger, onduidelijk gesigneerd, h. 26 cm (A) ...[more]
amberkleurig glazen schaal met craquele, gemerkt: Leerdam Unica, A.D. Copier, 1925, diam. 52 cm (A)
amberkleurig glazen schaal met craquele, gemerkt: Leerdam Unica, A.D. Copier, 1925, diam. 52 cm (A) ...[more]
amberkleurige optisch geblazen siervaas, ontwerp: A.D. Copier voor Leerdam, jarén '30, h. 36 cm (A)
amberkleurige optisch geblazen siervaas, ontwerp: A.D. Copier voor Leerdam, jarén '30, h. 36 cm (A) ...[more]
brons sculptuur opgevouwen dame, gemonogrameerd EG, oplage 9/10, h. 12 cm -collectie M. Dreesmann-
brons sculptuur opgevouwen dame, gemonogrameerd EG, oplage 9/10, h. 12 cm -collectie M. Dreesmann- ...[more]
bronzen sculptuurtje met voorstelling van staande figuur met stokken, ongesigneerd, h. 18 cm -
bronzen sculptuurtje met voorstelling van staande figuur met stokken, ongesigneerd, h. 18 cm -collectie M.Dreesmann- ...[more]
keramiek sculptuur met voorstelling van "Herr der Kamele", oplage 2/6 anno 2000, h. 45 cm -collectie
keramiek sculptuur met voorstelling van "Herr der Kamele", oplage 2/6 anno 2000, h. 45 cm -collectie M.Dreesmann- ...[more]
keramiek sculptuur met voorstelling van Afrikaanse geknielde dame, gesigneerd op de achterkant, h.
keramiek sculptuur met voorstelling van Afrikaanse geknielde dame, gesigneerd op de achterkant, h. 33 cm -collectie M. Dreesmann- ...[more]
annagroen glazen vaas, model: Tomaat, ontwerp W.J. Rozendaaal voor kristalunie Maastricht, h. 13
annagroen glazen vaas, model: Tomaat, ontwerp W.J. Rozendaaal voor kristalunie Maastricht, h. 13 cm (A) ...[more]
blankglazen siervaas met tincraquele, ontwerp: A.D. Copier voor glasfabriek Leerdam, model: Serica
blankglazen siervaas met tincraquele, ontwerp: A.D. Copier voor glasfabriek Leerdam, model: Serica nr. 13, jaren '30, h. 21 cm (A) ...[more]
Italiaanse glazen sculptuur met voorstelling van bal en slinger, Murano, h. 44 cm (A) ...[more]
vrijgevormde blauw- en blankglazen Unica object op witte voet, gesigneerd: Willem Heesen, De Oude
vrijgevormde blauw- en blankglazen Unica object op witte voet, gesigneerd: Willem Heesen, De Oude Horn, h. 61 cm. ...[more]
plateel bekervaas met uitlopende rand en geprofileerde voet, gedecoreerd met grillige polychrome
plateel dekselvaas met ingesnoerde tuit en decor van druipglazuur, ontwerp: T.A.C. Colenbrander,
royale plateel schotel met geprofileerde rand en terugkomend decor van bloemen rondom, Rozenburg,
grote plateel vaas met doorlopend oor, bolle buik en uitlopende rand, met doorlopend decor van
3 eierschaal porseleinen kop en schotels met polychroom decor van pauw, gemerkt: Rozenburg, Den
10 uitgaven Wendingen, waaronder maskernummer 1920, diverse theater en toneelnummers etcetera, bevat
10 uitgaven Wendingen, waaronder maskernummer 1920, diverse theater en toneelnummers etcetera, bevat dubbele exemplaren ...[more]
Frans cameoglazen vaasje met decor van bald en bloemmotieven, gemerkt: Gallé, circa 1910, h. 16
Frans cameoglazen vaasje met decor van bald en bloemmotieven, gemerkt: Gallé, circa 1910, h. 16 cm (A) ...[more]
Frans cameoglaazen art nouveau vaasje met decor van planten, gemerkt: Legras, circa 1910, h. 20
Frans cameoglaazen art nouveau vaasje met decor van planten, gemerkt: Legras, circa 1910, h. 20 cm (A) ...[more]
vrijgeblazen paasglazen designvaas aan de buitenzijde versierd met gele glasdraden, ontwerp en
designtafel met vierkant rozenhouten en palissander blad rustend op 4 zwart metalen zuilen en
Multiplex stokkenkast met 3 legplanken, ontwerp W. Lutjens, uitvoering Ed. den Boer, Gouda 1953,
Multiplex stokkenkast met 3 legplanken, ontwerp W. Lutjens, uitvoering Ed. den Boer, Gouda 1953, model 545, h. 80, br. 148 d. 30 ...[more]
iriserend glazen bolvaasje, ontwerp: A.D. Copier voor LLeerdam, circa 1930, h. 14 cm (A) ...[more]
grijsglazen tulpenvaas, ontwerp: A.D. Copier voor Leerdam, circa 1935, h. 20 cm (A) ...[more]
bronzen penning 'Theo en Vincent' ontwerp: Ossip Zadkine, penning 'Nescio' ontwerp Da van Daalen
bronzen sculpturen met voorstelling van ingewikkeld figuur, vervaardigd door Maja van Hall en
bronzen sculptuur met voorstelling twee dikke dames op stenen sokkel, onbekend, h. 21 cm -collectie M.Dreesmann- ...[more]
stel glazen sculpturen met voorstelling van hoofden, ontwerp: Bertil Vallien voor Kosta Boda, h. 7
stel glazen sculpturen met voorstelling van hoofden, ontwerp: Bertil Vallien voor Kosta Boda, h. 7 cm (2 x a) ...[more]
3 gele graniver cactuspotten waarvan 1 met onderschotel, ontwerp: A.D. Copier voor Leerdam, h. 8-
3 gele graniver cactuspotten waarvan 1 met onderschotel, ontwerp: A.D. Copier voor Leerdam, h. 8-13 cm ...[more]
Franse meerkleurige gklaazen tazza, gesigneerd Schneider, Art Deco, circa 1920, h. 13 cm (A)
Franse meerkleurige gklaazen tazza, gesigneerd Schneider, Art Deco, circa 1920, h. 13 cm (A) ...[more]
Champagnekleurige glazen vaas, gemerkt: Copier, Leerdam, h. 16 cm en iriserende paarsglazen vaas,
Champagnekleurige glazen vaas, gemerkt: Copier, Leerdam, h. 16 cm en iriserende paarsglazen vaas, circa 1900, h. 20 cm (A) ...[more]
gevlekte geelglazen Unica kom, gesigneerd Winnie T 931104 N.W Rode 1993, h. 15 cm. ...[more]
dikwandige glazen unica kom met polychroom interieur, gemerkt met monogram Leerdam unica mp 91020,
dikwandige glazen unica kom met polychroom interieur, gemerkt met monogram Leerdam unica mp 91020, h. 19 cm. ...[more]
dikwandige blankglazen vaas met ingeblazen kleurslingers, ontwerp: G.J. Thomassen, Leerdam, jaren '
dikwandige blankglazen vaas met ingeblazen kleurslingers, ontwerp: G.J. Thomassen, Leerdam, jaren '70 / '80, h. 17 cm. (A) ...[more]
glazen kom met uitwaaierende rand versierd met tincraquellé, WMF, Ikora en bolvaasje met decor van
Frans blauwglazen siercoupe, gemerkt: Mallemoche '90, h. 17 cm (A) ...[more]
amberkleurige glazen vaas met slanke hals, gemerkt met monogram A.D. Copier, Leerdam, jaren '30,
amberkleurige glazen vaas met slanke hals, gemerkt met monogram A.D. Copier, Leerdam, jaren '30, h. 30 cm. (A) ...[more]
aardewerk sculptuur met voorstelling van meisje met hond, ontwerp C.J. van der Hoef, uitrvoering v/h
witplateel sculptuur met voorstelling van 3 showdanseressen met hoed, ontwerp: Etha Lempke, circa
witplateel sculptuur met voorstelling van 3 showdanseressen met hoed, ontwerp: Etha Lempke, circa 1930, h. 20 cm (A) ...[more]
plateel sculptuur meet voorstelling vaan ara, gemerkt: Plazuid, Gouda, ontwerp: Leen Muller, circa
plateel sculptuur meet voorstelling vaan ara, gemerkt: Plazuid, Gouda, ontwerp: Leen Muller, circa 1935, h. 23 cm (A) ...[more]
3 witplateel sculpturen met voorstelling van dames, ontwerp: Eta Lempke, Zuid Holland, circa 1930,
3 witplateel sculpturen met voorstelling van dames, ontwerp: Eta Lempke, Zuid Holland, circa 1930, h. 16 en 19 cm. ...[more]
zwart geglazuurde plateel boekensteun versierd met sculptuur van zittende aap, ontwerp mogelijk J.C.
zwart geglazuurde plateel boekensteun versierd met sculptuur van zittende aap, ontwerp mogelijk J.C. Altorf, circa 1920, h. 12 cm (A) ...[more]
bronzen sculptuur "Peruaanse te paard", gemonogrammeerd op voet, oplage 6/25, 1998, h. 15 cm. -incl.
bronzen sculptuur "Peruaanse te paard", gemonogrammeerd op voet, oplage 6/25, 1998, h. 15 cm. -incl. certificaat van kunstenaar- ...[more]
4 stuks verzilverd design dienbestek met soeplepel, bowllepel en wildcouvert, ontwerp Borek Sipek,
4 stuks verzilverd design dienbestek met soeplepel, bowllepel en wildcouvert, ontwerp Borek Sipek, uitvoering Driade ...[more]
Italiaanse verzilverde design kandelaar, merk Alessi, hoogte 25 cm. ...[more]
stel buis armstoelen 'Wassily', zwart leer, ontwerp Marcel Breuer 1925 - 1927, uitvoering jaren '
set van 6 buisstoelen, ontwerp M. Breuer, vervaardigd door Thonet '79 ...[more]
buis armstoel 'Wassily', zwart leer, ontwerp Marcel Breuer 1925 - 1927, uitvoering jaren '80 -
buis armstoel 'Wassily', zwart leer, ontwerp Marcel Breuer 1925 - 1927, uitvoering jaren '80 - vermoedelijk vervaardigd door Cassina - ...[more]