- Armband- und Taschenuhren (7)
- Asian Art (313)
- Bücher und Graphiken (11)
- Ceramics (77)
- Design (55)
- European porcelain (37)
- Furniture (232)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (41)
- Grafiken (7)
- Ikonen (2)
- Kacheln, Plaketten (21)
- Lampen (31)
- Paintings Graphics (434)
- Schmuck (198)
- Silber divers (3)
- Silver (335)
- Silver, Jewellery (24)
- Skulpturen (138)
- Spielzeug (35)
- Teppiche (49)
- Uhren (86)
- Varia (210)
- Lots with images only
Edlef Romeny (1926-2017)doek, 30 x 45, 'Deauville Bretagne', gesigneerd r.o. '84 -collectie M.
Edlef Romeny (1926-2017)doek, 30 x 45, 'Deauville Bretagne', gesigneerd r.o. '84 -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Tonny Holsbergen (1952-)inkttekening, 37 x 25, 'Visser uit Sur, Oman', gesigneerd l.o. 2001 -
Tonny Holsbergen (1952-)inkttekening, 37 x 25, 'Visser uit Sur, Oman', gesigneerd l.o. 2001 -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Tonke Dragt (1930-)board, 59 x 46, De koorddanser, gesigneerd l.o. '56 ...[more]
Jan Willem Maronier (1929-2000)gemengde techniek op doek, 110 x 100, 'Violiniste', gesigneerd r.o.
Jan Willem Maronier (1929-2000)gemengde techniek op doek, 110 x 100, 'Violiniste', gesigneerd r.o. ...[more]
Frederik Nachtweh (1857-1941)doek, 35 x 50, Stilleven met koperen ketel en Chinese kom, gesigneerd
Frederik Nachtweh (1857-1941)doek, 35 x 50, Stilleven met koperen ketel en Chinese kom, gesigneerd r.o. 26 ...[more]
Monica van Dael (1943-)bronzen sculptuur met voorstelling van vrouwentorso, gemonogrammeerd MvD
Benzi Mazliahstenen sculptuur met voorstelling van zittende figuur op bankje, gemonogrammeerd BM, h.
Benzi Mazliahstenen sculptuur met voorstelling van zittende figuur op bankje, gemonogrammeerd BM, h. 19 cm -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Benzi Mazliahstenen sculptuur met voorstelling van mannelijk naakt, gemonogrammeerd BM, h. 36 cm -
Benzi Mazliahstenen sculptuur met voorstelling van mannelijk naakt, gemonogrammeerd BM, h. 36 cm -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Arthur Bernard (1939-)doek, 100 x 80, Lady in red, gesigneerd r.o. ...[more]
Willem Borgh (1925-)doek, 100 x 80, De visser, gesigneerd r.o. 71 ...[more]
Jan P. Koenraads (1913-1993)aquarel en potlood, 52 x 39, Fantasielandschap met toren, geïnspireerd
Jan P. Koenraads (1913-1993)aquarel en potlood, 52 x 39, Fantasielandschap met toren, geïnspireerd door Tolkien, gesigneerd r.o. ...[more]
Antal Berkes (1874-1938)doek, 50 x 70, Winters stadsgezicht met figuren, gesigneerd l.o. ...[more]
ovaal doek, 32 x 26, figuren en ezel bij herberg, omgeving Antonio Travi (1608-1665) ...[more]
paneel, 21 x 26, Groteske figuren in fantasielandschap, gesigneerd l.o. onduidelijk ...[more]
Jean Daniel Stevenspaneel, 36 x 30, Vrouw met geschoten wild, gesigneerd l.o. ...[more]
Rembrandt van Rijn (1606-1669)ets, 52 x 40, kruisafname, 1633 - met geschreven echtheidverklaring
Rembrandt van Rijn (1606-1669)ets, 52 x 40, kruisafname, 1633 - met geschreven echtheidverklaring van Corn. Hofstede de Groot, 1926 - ...[more]
Jan van der Linde (1864-1945)doek, 58 x 80, Zicht op de Zuiderkerk te Amsterdam, gesigneerd r.o.
Jan van der Linde (1864-1945)doek, 58 x 80, Zicht op de Zuiderkerk te Amsterdam, gesigneerd r.o. ...[more]
Arend Hijner (1866-1916)doek, 56 x 73, Melkmeisje in interieur, gesigneerd r.o. ...[more]
Willem Raaphorst (1870-1963)doek, 66 x 101, Engelse pointer met fazant, naar Piet van der Hem, l.
Willem Raaphorst (1870-1963)doek, 66 x 101, Engelse pointer met fazant, naar Piet van der Hem, l.o. gesigneerd ...[more]
pastel, ovaal, 27 x 22, Portret van een dame, Henriëtte Marie Momma, onbekend ...[more]
Ulrike Hornung (1954-)gouache in waaiervorm, 30 x 58, compositie met figuur, gesigneerd r.o.
Ulrike Hornung (1954-)gouache in waaiervorm, 30 x 58, compositie met figuur, gesigneerd r.o. ...[more]
gemengde techniek, 33 x 25, Oosterse schone in interieur, niet gesigneerd -collectie M. Dreesmann-
gemengde techniek, 33 x 25, Oosterse schone in interieur, niet gesigneerd -collectie M. Dreesmann- ...[more]
marouflé, 28 x 36, Sluis bij rivier de Rupel in het plaatsje Boom, gesigneerd l.o. onduidelijk 1925,
marouflé, 28 x 36, Sluis bij rivier de Rupel in het plaatsje Boom, gesigneerd l.o. onduidelijk 1925, Belgische school ...[more]
doek, 40 x 60, Zeilschip voor de Scandinavische kust, onbekend ...[more]
marouflé, 42 x 24, 'Kop 17', gesigneerd op verso Han van der Mijn 2011 -collectie M. Dreesmann-
marouflé, 42 x 24, 'Kop 17', gesigneerd op verso Han van der Mijn 2011 -collectie M. Dreesmann- ...[more]
bronzen sculptuur met voorstelling van hazewindhond, gemonogrammeerd TRN, onbekend, h. 12 cm -
bronzen sculptuur met voorstelling van hazewindhond, gemonogrammeerd TRN, onbekend, h. 12 cm -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Jan Desmarets (1961-)bronzen sculptuur met voorstelling van 3 hardlopers, gesigneerd: J. Desmarets, afmeting: 19 x 25 cm. ...[more]
bronzen sculptuur met voorstelling van moeder en kind, gemonogrameerd aan de achterzijde, H '42,
wit marmeren sculptuur met voorstelling van fabeldier op boek, onbekend, h. 25 cm -collectie M.
wit marmeren sculptuur met voorstelling van fabeldier op boek, onbekend, h. 25 cm -collectie M.Dreesmann- ...[more]
2 doeken, diptiek, 70 x 60, Schaduw op het strand, 70 x 40, Figuur op het strand, gesigneerd l.o. ML
2 doeken, diptiek, 70 x 60, Schaduw op het strand, 70 x 40, Figuur op het strand, gesigneerd l.o. ML Lusken -collectie M. Dreesmann- ...[more]
aquarel, 19 x 27, Kleine bosdieren bij kokosnoot, gesigneerd r.o. jnyWeda, Ubud -collectie M.
aquarel, 19 x 27, Kleine bosdieren bij kokosnoot, gesigneerd r.o. jnyWeda, Ubud -collectie M. Dreesmann- ...[more]
collage, 30 x 37, Kustgezicht met krabbetje, in lijst gemaakt van drijfhout, onbekend -collectie
collage, 30 x 37, Kustgezicht met krabbetje, in lijst gemaakt van drijfhout, onbekend -collectie M. Dreesmann- ...[more]
canvasboard, 31 x 47, Busstation in Parijs, gesigneerd r.o. met initialen PL ...[more]
Kees van Waning (1861-1929)doek, 26 x 20, Bomschuit op het strand, gesigneerd r.o. ...[more]
Herbert van der Poll (1877-1963)doek, 28 x 42, Twee katten met een schaaltje melk, gesigneerd r.o.
Herbert van der Poll (1877-1963)doek, 28 x 42, Twee katten met een schaaltje melk, gesigneerd r.o. ...[more]
Rudolf Wenghart (1887-1965)marouflé, 51 x 41, Portret van een Indische man, gesigneerd r.o. 1937
Rudolf Wenghart (1887-1965)marouflé, 51 x 41, Portret van een Indische man, gesigneerd r.o. 1937 ...[more]
Hasan Djafaar (1919-1995)gouache op riet, 69 x 49, Indische bootjes, gesigneerd r.o. ...[more]
Carl Lodewijk Dake jr. (1886-1946)board, 18 x 24, Figuren in bootjes, gesigneerd l.o. ...[more]
board, pendant, 22 x 27, Werkers en bootje aan de kade, gesigneerd r.o. onduidelijk, Vietnamese
board, pendant, 22 x 27, Werkers en bootje aan de kade, gesigneerd r.o. onduidelijk, Vietnamese school ...[more]
Girindra R. Bambang (1967-)doek, 81 x 61, compositie met vrouwenfiguren, gesigneerd l.o. '89
Girindra R. Bambang (1967-)doek, 81 x 61, compositie met vrouwenfiguren, gesigneerd l.o. '89 ...[more]
Peter Sterkenburg (1955-2000)doek, 50 x 70, Schepen aan de kust, gesigneerd l.o. ...[more]
board, 13 x 23, Gebouw in de sneeuw anno 1998, Russische school -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Henri Hess (1950-)doek, 60 x 70, landschap met boerderijen, gesigneerd l.o. en doek, 18 x 24,
Henri Hess (1950-)doek, 60 x 70, landschap met boerderijen, gesigneerd l.o. en doek, 18 x 24, heidelandschap, gesigneerd r.o. ...[more]
Eugen Kampf (1861-1933)doek, 50 x 65, Landschap in Zeeuws Vlaanderen, gesigneerd r.o. ...[more]
Johan van Essen (1932-)board, 39 x 29, 'Bol bij landschap', gesigneerd r.o. 78 -collectie M.
Johan van Essen (1932-)board, 39 x 29, 'Bol bij landschap', gesigneerd r.o. 78 -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Matthijs Röling (1943-)aquarel, 22 x 32, Tuin, gesigneerd l.o. 1978 ...[more]
Carl Wahler (1863-1931)paneel, 21 x 31, Landschap met watervalletje, gesigneerd l.o. ...[more]
Jan van Eyk (1927-1988)doek, 150 x 100, 'Moeder met kind '72', gesigneerd r.o. ...[more]
Stanislaw Masiak (1939-1979)doek, 81 x 65, Figuren in landschap, gesigneerd r.o. 70 ...[more]
stel moderne balustervormige zilveren strooibussen met knop in vorm van bloem, Louis XV-stijl,
stel moderne balustervormige zilveren strooibussen met knop in vorm van bloem, Louis XV-stijl, hoogte 19 cm., gewicht 550 gram ...[more]
3-delig Frans zilveren theeservies bestaande uit theeepot met houten greep, idem roomkan en
Deens zilveren theezeefje met lekbakje, anno 1930, meester Evald Nielsen, Kopenhagen, lengte 17 cm.,
Deens zilveren theezeefje met lekbakje, anno 1930, meester Evald Nielsen, Kopenhagen, lengte 17 cm., gewicht 100 gram ...[more]
Deense kaassnijder met zilveren greep, circa 1930, meester Georg Jensen, Kopenhagen, lengte 23 cm.
Deense kaassnijder met zilveren greep, circa 1930, meester Georg Jensen, Kopenhagen, lengte 23 cm. ...[more]
Deense zilveren art deco strooibus in de vorm van fles, anno 1938, meester C.M. Cohr, Kopenhagen,
Deense zilveren art deco strooibus in de vorm van fles, anno 1938, meester C.M. Cohr, Kopenhagen, hoogte 14 cm., gewicht 170 gram ...[more]
14 krt. gouden armband, lengte: 19 cm., breed: 22 mm., gewicht: 54 gram ...[more]
stel bewerkte 18 krt. gouden creolen, diameter: 23 mm., totaal gewicht: 10,5 gram ...[more]
fraaie 14 krt. gouden slavenarmband met op de bovenzijde voorzien van blauw emaille en in het midden