Art, Antiques, Collectibles

2492 items 2492 items
No Image
(5 day sale)
room

Art, Antiques, Collectibles

(5 day sale)

  • ( Lots: 1 - 300)
  • ( Lots: 501 - 850)
  • ( Lots: 1001 - 1350)
  • ( Lots: 1501 - 1800)
  • ( Lots: 2001 - 2300)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Lots with images only Remove filter

to

  • Lots with images only
2492 items
Per Page

Rembrandt van Rijn (1606-1669)ets, 52 x 40, kruisafname, 1633 - met geschreven echtheidverklaring van Corn. Hofstede de Groot, 1926 - ...[more]

Jan Desmarets (1961-)bronzen sculptuur met voorstelling van 3 hardlopers, gesigneerd: J. Desmarets, afmeting: 19 x 25 cm. ...[more]

2 doeken, diptiek, 70 x 60, Schaduw op het strand, 70 x 40, Figuur op het strand, gesigneerd l.o. ML Lusken -collectie M. Dreesmann- ...[more]

Henri Hess (1950-)doek, 60 x 70, landschap met boerderijen, gesigneerd l.o. en doek, 18 x 24, heidelandschap, gesigneerd r.o. ...[more]

stel moderne balustervormige zilveren strooibussen met knop in vorm van bloem, Louis XV-stijl, hoogte 19 cm., gewicht 550 gram ...[more]

Deense zilveren art deco strooibus in de vorm van fles, anno 1938, meester C.M. Cohr, Kopenhagen, hoogte 14 cm., gewicht 170 gram ...[more]