Refine your search
Sale Section
- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen, Grafiken, Miniaturen (256)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
Estimate
Category
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
Filtered by:
- Creator / Brand
- List
- Grid
A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information
M1937 hemd, maat 16 1/2 33, voorzien van gasflap, alle knopen aanwezig, geheel in gebruikte doch
M1937 hemd, maat 16 1/2 33, voorzien van gasflap, alle knopen aanwezig, geheel in gebruikte doch nette staat ...[more]
M-43 Field Jacket, voorzien van later opgezette 82nd Airborne patch en korporaals chevrons, jas
M-43 Field Jacket, voorzien van later opgezette 82nd Airborne patch en korporaals chevrons, jas heeft enige gebruikssporen en reparaties, behoeft ...
HBT overall, maat 40L, met diverse gebruikssporen en oude reparaties, label niet meer aanwezig
HBT overall, maat 40L, met diverse gebruikssporen en oude reparaties, label niet meer aanwezig ...[more]
B-1 bommenwerper bemanning leren uniformbroek, lichte schade bij de broek aan het kruis ...[more]
Aviation trousers, maat 34x35, gedateerd 2 March 1942, 'Dixie MFG. Co, Inc.', in absolute mintstaat,
Aviation trousers, maat 34x35, gedateerd 2 March 1942, 'Dixie MFG. Co, Inc.', in absolute mintstaat, voorzien van alle stocklabels ...[more]
Aviation trousers, maker 'Marx & Haas-Korrekt CD.', gedateerd 20 juli 1942, in keurige staat, lastig
Aviation trousers, maker 'Marx & Haas-Korrekt CD.', gedateerd 20 juli 1942, in keurige staat, lastig te vinden ...[more]
US rubberen Delousing bag, lot van twee stuks, in keurige conditie ...[more]
Binocular M3, 6x30, maker 'Westinghouse', gedateerd 1942, met enige gebruikssporen, doch optisch
Binocular M3, 6x30, maker 'Westinghouse', gedateerd 1942, met enige gebruikssporen, doch optisch in keurige staat ...[more]
Anti-gas hood, gedateerd Augustus 1943, maat L, in gebruikte doch nette staat ...[more]
Gedeelte van witte parachute, gemaakt door 'National Automative Fibres Inc., gedateerd 2 Augustus
Gedeelte van witte parachute, gemaakt door 'National Automative Fibres Inc., gedateerd 2 Augustus 1943', lijnen zijn afgesneden ...[more]
WOII/Korea, US Army Air Force Sextant, type A-10, enige onderdelen missend, in bijbehorende kist
WOII/Korea, US Army Air Force Sextant, type A-10, enige onderdelen missend, in bijbehorende kist ...[more]
Telescope Alidade, type MKII, model II, in bijbehorende kist gedateerd 1941, sluiting mist eenmaal
Telescope Alidade, type MKII, model II, in bijbehorende kist gedateerd 1941, sluiting mist eenmaal ...[more]
Kijker voor Anti-Aircraft geschut, gemarkeerd 'Instrument Observation AA BC', 'Herschede Hall
Kijker voor Anti-Aircraft geschut, gemarkeerd 'Instrument Observation AA BC', 'Herschede Hall Clock', gedateerd 1943, met bijbehorende tripod, opt...
Deken US Medical Department, gedateerd 1944, gezien de leeftijd in goede staat ...[more]
82nd Airborne pin, naoorlogse aanmaak, in goede staat ...[more]
Lot van twee PG-67 pigeon message carriers, duiven vervoerden berichten in deze containers, zeldzaam
Lot van twee PG-67 pigeon message carriers, duiven vervoerden berichten in deze containers, zeldzaam ...[more]
Driemaal Signal Corps T-17D microphone ...[more]
TL 214 BG-121 USAAF Message Streamer Light Parachute Pack Bag ...[more]
Collapsible water bucket, gemarkeerd 'John B. Rogers, Producing Co., 1943' ...[more]
Muzzle Cover, No. 49, MKI, gedateerd 1944 ...[more]
USAAF M1 Flak Vest en M3 Flak Apron, bestaande uit tweemaal achterzijde en eenmaal kruisbeschermer
USAAF M1 Flak Vest en M3 Flak Apron, bestaande uit tweemaal achterzijde en eenmaal kruisbeschermer ...[more]
Schouderholster M3, ten behoeve van revolver, in gebruikte doch goede staat, gemarkeerd 'Boyd 1943',
Schouderholster M3, ten behoeve van revolver, in gebruikte doch goede staat, gemarkeerd 'Boyd 1943', leder nog soepel ...[more]
Twee Thompson submachinegun slings, fabrikant 'Nobuckl' ...[more]
US Navy lifebelt, zoals gebruikt tijdens amfibische landingen op D-Day, rubber nog in goede staat,
US Navy lifebelt, zoals gebruikt tijdens amfibische landingen op D-Day, rubber nog in goede staat, gemarkeerd 'USN', bevestigingshaak gebroken ....
Bijbel, 'The New Testament', 'The White House, Washington, 1941', in goede staat ...[more]
Mouwband Military Police, in gebruikte doch nette staat, aan voorzijde drie kleine motgaatjes
Mouwband Military Police, in gebruikte doch nette staat, aan voorzijde drie kleine motgaatjes ...[more]
M7 Assault Bag, laat model, rubber in zeer goede staat, voorzien van originele straps ...[more]
Kavel van 10 sets eyeshields M1, in originele verpakkingen ...[more]
Lot bestaande uit set leggings, veldfles met beker, koppel, stofbril en diverse tassen en schep
Lot bestaande uit set leggings, veldfles met beker, koppel, stofbril en diverse tassen en schep ...[more]
Lot bestaande uit schep, tweemaal loophoes, loopsleutel, koppel, tasje en plunjezak ...[more]
Kavel van drie pennants, eenmaal Navy, eenmaal 'U.S. Army Reception Center, New Cumberland, PA'
Kavel van drie pennants, eenmaal Navy, eenmaal 'U.S. Army Reception Center, New Cumberland, PA' en 'Welcome home, our hero General Dwight. D. Eise...
Doos gevuld met US Airforce boots, origineel doch in slechte staat, 10 stuks, geen paren aanwezig,
Doos gevuld met US Airforce boots, origineel doch in slechte staat, 10 stuks, geen paren aanwezig, prima te gebruiken op pop of als restauratiemat...
Kavel van drie polaroid M1944 goggles, waarvan tweemaal in doos ...[more]
Kavel bestaande uit set M1938 leggings, gedateerd 1944, in mint staat, set schouderbeschermers
Kavel bestaande uit set M1938 leggings, gedateerd 1944, in mint staat, set schouderbeschermers gedateerd 1945 en naoorlogse radiotas, dient gezien...
Schirmmütze voor onderofficier der Infanterie, binnenzijde gemarkeerd 'August Fittkau Uniformen,
Schirmmütze voor onderofficier der Infanterie, binnenzijde gemarkeerd 'August Fittkau Uniformen, Heilsberg', bandje is repro, zweetband mogelijk o...
Infanterie officiers Schirmmütze , binnenzijde gemarkeerd 'Beste Deutsche Leistung', wat motschade
Infanterie officiers Schirmmütze , binnenzijde gemarkeerd 'Beste Deutsche Leistung', wat motschade aan achterzijde, originaliteit stormbandje twij...
Marine-Hitlerjugend Schirmmutze, in nette conditie ...[more]
Lot bestaande uit twee Schirmmutze Wehrmacht, theateraanmaak met originele elementen ...[more]
Wintermuts, geen markeringen aanwezig en met wat motgaten ...[more]
Luftschutzhelm, model Gladiator, met markering 'RL2-38/30' voorzien van binnenwerk, kinriemen
Luftschutzhelm, model Gladiator, met markering 'RL2-38/30' voorzien van binnenwerk, kinriemen beschadigd, geheel in fraaie staat ...[more]
Lot van twee laatoorlogse Luftschutz helmen, decals vermoedelijk naoorlogs aangebracht. Eenmaal
Lot van twee laatoorlogse Luftschutz helmen, decals vermoedelijk naoorlogs aangebracht. Eenmaal met nekstempel 'R.L.239/2' en markering 'Alois The...
Lot bestaande uit Gladiator Luftschutz helm en gedenazificeerde Feuerschutzhelm ...[more]
M40 Polizei helm, voorzien van beide decals, binnenwerk en kinriem, bevestigingsgedeelte riem helaas
M40 Polizei helm, voorzien van beide decals, binnenwerk en kinriem, bevestigingsgedeelte riem helaas afgebroken. Helm aan binnenzijde gemarkeerd '...
M42 helm, buitenzijde overgeschilderd en restanten van naoorlogse decals, binnenin beschreven,
M42 helm, buitenzijde overgeschilderd en restanten van naoorlogse decals, binnenin beschreven, voorzien van originele binnenring en binnenwerk, di...
Lot bestaande uit drie M40 helmen, waarbij tweemaal naoorlogse reproducties, waarvan binnenwerk
Lot bestaande uit drie M40 helmen, waarbij tweemaal naoorlogse reproducties, waarvan binnenwerk eenmaal zwaar beschadigd. Eenmaal originele helmsc...
Drie helmen in vondststaat, waarbij M40 met inslag en M42 ...[more]
DAK tropenhelm, 1e model, met makersmarkering 'Keller&Co., Oberleutensdorf', maat 57. Kinriem en
DAK tropenhelm, 1e model, met makersmarkering 'Keller&Co., Oberleutensdorf', maat 57. Kinriem en schildjes missen, gezien de leeftijd in nette sta...
DAK tropenhelm, uitvoering 2e model, gemarkeerd 'Mayser DRGM, 1942', maat 55, in nette en complete
DAK tropenhelm, uitvoering 2e model, gemarkeerd 'Mayser DRGM, 1942', maat 55, in nette en complete staat, fraai stuk ...[more]
Lot van drie DAK tropenhelmen, tweemaal 1e model en eenmaal 2e model, missen wat onderdelen en wat
Lot van drie DAK tropenhelmen, tweemaal 1e model en eenmaal 2e model, missen wat onderdelen en wat latere aanpassingen aanwezig, met fraaie makers...
Lot van circa 15 kokardes, Afrika Korps ...[more]
Stormriem voor Schirmmutze, los lastig te vinden ...[more]
Uniformjas Polizei, emblemen, schouderstukken en enige knopen missen, enige motschade, leuke
Uniformjas Polizei, emblemen, schouderstukken en enige knopen missen, enige motschade, leuke opknapper ...[more]
Uniformjas Leutnant Sanitäter, zakken aan onderzijde (voor)oorlogs opgezet, vermoedelijk kleermakersaanmaak van oorspronkelijk Oostenrijks jasje, ...
Duitsland, WOII, Kriegsmarine, nette tuniekjas Oberleutnant Zu See, gemarkeerd december 1936, in
Duitsland, WOII, Kriegsmarine, nette tuniekjas Oberleutnant Zu See, gemarkeerd december 1936, in nette staat ...[more]
SS theatertuniek, bestaande uit jas met emblemen, uniformpet, laarzen, riem en holster ...[more]
Luftwaffe Wachmantel, in gebruikte staat, jas is na de oorlog doorgebruikt, dient bekeken te worden
Luftwaffe Wachmantel, in gebruikte staat, jas is na de oorlog doorgebruikt, dient bekeken te worden ...[more]
Luftwaffe Wachmantel, voorzien van capuchon en civiele knopen, jas in gedragen doch nette staat
Luftwaffe Wachmantel, voorzien van capuchon en civiele knopen, jas in gedragen doch nette staat ...[more]
SS broek voor Sturmgeschütz bemanning, gladde stof in gedragen toestand, met diverse oorlogse
SS broek voor Sturmgeschütz bemanning, gladde stof in gedragen toestand, met diverse oorlogse reparaties, zeer zeldzaam stuk ...[more]