- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
Japans porseleinen trekpotje met bloesemtak decor, 20e eeuw - chip - ...[more]
Yixing trekpotje met bamboe greep en tuit - restauratie binnenzijde dekseltje - ...[more]
Chinees porseleinen trekpotje met polychroom landschapsdecor en karakters - L. 11 cm - ...[more]
Twee Chinees porseleinen schoteltjes met floraal decor, afkomstig van de Ca Mau cargo, circa
Twee Chinees porseleinen schoteltjes met floraal decor, afkomstig van de Ca Mau cargo, circa 1730 - haarlijnen - ...[more]
Twee Chinees porseleinen vazen met famille rose decor van bloemen en figuren, Volksrepubliek
Twee Chinees porseleinen vazen met famille rose decor van bloemen en figuren, Volksrepubliek China -h. 37 en 26 cm.- ...[more]
Paar Chinees porseleinen schoteltjes met polychroom floraal decor, verso vleermuizen decor, 19e
Japans porseleinen bord met floraal decor, circa 1900 - Diam. 22,5 cm - ...[more]
Paar balustervormige famille rose dekselpotjes met Chine de commande decor van een wapen met
Paar balustervormige famille rose dekselpotjes met Chine de commande decor van een wapen met schilddragers, 20e eeuw ...[more]
Benen snijstukje: ossenwagen met menner, India, midden 20e eeuw -l. 9 cm.- ...[more]
Thangka: Boeddha mandala, Tibet, midden 20e eeuw - 65 x 50 cm - ...[more]
Twee houten speren, Nieuw-Guinea, eerste helft 20e eeuw ...[more]
Drie krissen, waaronder twee met Madurese greep en een Java kris -slechte staat - ...[more]
Kris met gestoken benen greep in BWZG schede, circa 1900 -mogelijk mariage- ...[more]
Ghanees vruchtbaarheidsbeeldje, Ashant, -hoogte 51 cm- ...[more]
Golok zwaard, Java -75 cm-
Golok zwaard, Java -75 cm- ...[more]
Djati sculptuur: zittende inlander met haan, Bali -32 cm- ...[more]
Coromandel sculptuur: staande vrouw met fruitmand, Bali -48 cm- ...[more]
Vier diverse oude Javaanse krissen ...[more]
Drie Indonesische krissen, Sulawesi en Jogjakarta ...[more]
Elf diverse krissen, messen en dolken ...[more]
Drie antieke tegeltjes waaronder met voorstelling van een pauw, 18e eeuw en later - wisselende
Drie antieke tegeltjes waaronder met voorstelling van een pauw, 18e eeuw en later - wisselende kwaliteit - ...[more]
44 Art Nouveau aardewerk tegels met floraal decor ...[more]
Vloertegel en zes diverse wandtegels ...[more]
48-pas tegeltableau: 'Als wij zijn groot en vet dan eyndigen onze dagen, Gij hebt geen nut van van
Acht aardewerk tegeltjes met mangaankleurige voorstellingen van huisjes en molens in landschap,
Acht aardewerk tegeltjes met mangaankleurige voorstellingen van huisjes en molens in landschap, 19e eeuw -defecten- ...[more]
Stel polychrome tegeltableaus, ca. 1900 ...[more]
Tegel met blauw-wit decor van een hond, tweede kwart 17e eeuw, in eiken lijstje ...[more]
Tegel met blauw-wit decor van een hond en wanli rand, tweede kwart 17e eeuw, in eiken lijstje
Tegel met blauw-wit decor van een hond en wanli rand, tweede kwart 17e eeuw, in eiken lijstje ...[more]
Aardewerk kannetje met blauw-wit waterlandschapdecor, gesigneerd Emile Gallé, circa 1890 -glazuurbeschadigingen, h. 15 cm.- ...[more]
35-delig porseleinen serviesgedeelte: ontbijt-, diner- en soepborden, koffiekan en dienschalen,
Aardewerk wandbord met polychroom floraal decor, Tichelaar, Makkum -diam. 35 cm.- ...[more]
Petrus Regout, Maastricht, aardewerk wandbord met blauw-wit decor: "Uw huis Vriend!! De Joodse
Petrus Regout, Maastricht, aardewerk wandbord met blauw-wit decor: "Uw huis Vriend!! De Joodse invalide, 14 december 1925". ...[more]
Bruin geglazuurd aardewerk spreukenbord "Welkom Binnen", gemerkt Willem Coenraad Brouwer en gedateerd februari 1908 -diam. Ca. 29 cm.- ...[more]
Twaalf taartvorkjes en twee dessertvorkjes met blauw-wit porseleinen pistoolheften, Zwiebelmuster,
Serie van twintig porseleinen messenleggers met blauw-wit Saksisch decor, Rauenstein, circa 1900
Serie van twintig porseleinen messenleggers met blauw-wit Saksisch decor, Rauenstein, circa 1900 ...[more]
Delfts aardewerk schoentje, Johannes van Lokhorst, De Porceleyne Clauw, 2e kwart 18e eeuw -12,8 cm
Delfts aardewerk schoentje, Johannes van Lokhorst, De Porceleyne Clauw, 2e kwart 18e eeuw -12,8 cm lang- gerestaureerd ...[more]
Divers aardewerk waaronder Rosenthal, Mobach, Studio Fris, etc. ...[more]
Driedelig polychroom porseleinen kaststel, adres: A. Jungerhans, daarbij: porseleinen cachepot met
Terracotta haardtegel met decor van twee staande leeuwen, treeft, schaal en Delfts blauw bord met
Polychroom aardewerk herdershond met lusterglazuur, Bequet, Quaregnon, circa 1930 -h. 37,5, l. 41
Polychroom aardewerk herdershond met lusterglazuur, Bequet, Quaregnon, circa 1930 -h. 37,5, l. 41 cm.- ...[more]
Porseleinen beeld: danseresje, Lladro -30 cm-, daarbij: twee porseleinen vazen met polychroom
Porseleinen beeld: danseresje, Lladro -30 cm-, daarbij: twee porseleinen vazen met polychroom decor -39 en 17 cm- ...[more]
Divers porselein waaronder veel mokkakopjes, Rosenthal, etc. ...[more]
Vier porseleinen wandborden met blauw-wit decor: 'Al woedt de storm ook nog zo fel, toch brengt
Vier porseleinen herdenkingsborden Koninklijke Familie met blauw-wit decor: verloving prins Bernhard
Porseleinen herdenkingsbord met blauw-wit decor: 'De vrede bewaard! 29/30 sept. 1938, Soli Deo
Porseleinen wandbord met blauw-wit decor ter gelegenheid van de Londen-Melbourne Race in oktober
Drie porseleinen sierborden en één porseleinen vaas, Jungerhans Rotterdam, etc. ...[more]
Uitgebreid porseleinen serviesgedeelte, Rosenthal, Duitsland ...[more]
Delfts blauwe kastvazen, daarbij: twee aardewerk voorraadpotten, Petrus Regout, Maastricht ...[more]
Platelen vaas met floraal decor -30 cm- ...[more]
Delfts aardewerk schotel met chinoiseriedecor, gemerkt: L, 18e eeuw - Diam. 34,5 cm - -haarlijn en
Delfts aardewerk schotel met chinoiseriedecor, gemerkt: L, 18e eeuw - Diam. 34,5 cm - -haarlijn en randschilfers - ...[more]
Krat met diverse steengoed schenkkannen, bierpullen en dekselpotten, 19e/20e eeuw ...[more]
Twee kratten met diverse Keulse potten en kruiken, 19e /20e eeuw ...[more]
Negen-delig kinderserviesje, gemerkt: Wedgwood, bestaande uit: twee sauskommen op onderschotels,
12-delig kinderserviesje, gemerkt: Petrus Regout, bestaande uit: drie dekschalen, groenteschaal
Vier-delig basaltware kinder rouwserviesje bestaande uit: theepot, melkkannetje, suikerpot en
Vier-delig basaltware kinder rouwserviesje bestaande uit: theepot, melkkannetje, suikerpot en spoelkom, 19e eeuw ...[more]
Polychroom gedecoreerd aardewerk schaal met polychroom decor van bloemen, vlinders en vogels,
Polychroom gedecoreerd aardewerk schaal met polychroom decor van bloemen, vlinders en vogels, gemerkt: Sarreguemines, - Diam. 36 cm - ...[more]
Delfts aardewerk vaasje met polychroom Perzisch decor, gemerkt: De Porceleyne Fles, Delft, circa
Delfts aardewerk vaasje met polychroom Perzisch decor, gemerkt: De Porceleyne Fles, Delft, circa 1910 - H. 17,5 cm - ...[more]