- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
2e gehalte zilveren koektommel op onderschotel met parelranden, onbekend meesterteken, 1971
2e gehalte zilveren koektommel op onderschotel met parelranden, onbekend meesterteken, 1971 ...[more]
2e gehalte zilveren theepot op voet, meesterteken: Wilkens & Söhne, tweede helft 20e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren tafelkandelaar met parelranden op ovale voet, meesterteken: Jan Buysen,
2e gehalte zilveren tafelkandelaar met parelranden op ovale voet, meesterteken: Jan Buysen, Amsterdam, 1807-1809 h. 30 cm.- ...[more]
Ronde kobaltblauwe glazen schaal in 2e gehalte zilveren houder met bladguirlandes, portretmedaillons
2e gehalte zilveren jardinière met bladguirlandes, ramskoppen, portretmedaillons en kobaltblauwe
1e gehalte zilveren flessenbak met gedraaide mahonie bodem ...[more]
Paar 1e gehalte zilveren flessenbakken met gedraaide mahonie bodem ...[more]
Drie hamergeslagen Djokja schaaltjes met repoussé lotusdecor, eerste helft 20e eeuw ...[more]
Rond 2e gehalte zilveren blaadje met palmetrand, meester: J.M. van Kempen & Zonen, 1909 -diam. 26
Rond 2e gehalte zilveren blaadje met palmetrand, meester: J.M. van Kempen & Zonen, 1909 -diam. 26 cm.- ...[more]
Ronde 2e gehalte zilveren dekseldoos, met plaats voor een penning, Koninklijke Schelde Maatschappij,
2e gehalte zilveren ménagère met bewerkte greep voor drie potjes op bewerkte pootjes, 1864 -potjes
2e gehalte zilveren ménagère met bewerkte greep voor drie potjes op bewerkte pootjes, 1864 -potjes ontbreken- ...[more]
2e gehalte zilveren inkstel met gravédecor, twee geslepen kristallen potjes en dekseltjes met
3e gehalte zilveren beker met inscriptie: "Preis des A.G.C. Erinnerungspreis 1934" ...[more]
Paar opengewerkte flessenbakken met parelrand in Louis Seize-stijl, Zilverfabriek Voorschoten,
Paar 2e gehalte zilveren anjervaasjes met inscriptie: "Limburgsche Tennis Heeren Single Kampioenschappen 1929" -h. 14,8 cm.- ...[more]
Hoorn met niëllo BWZG monturen
Hoorn met niëllo BWZG monturen ...[more]
Zilveren gesp met Chinese karaktertekens, China, 1e kwart 20e eeuw ...[more]
Filigrain 2e zilveren visitekaartjeshouder, eerste helft 20e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren flessenbak met gedraaide mahonie bodem, Londen, tweede helft 20e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren zoutvat met twee oren en kobaltblauw glazen binnenbakje, circa 1800 ...[more]
Hamergeslagen Djokja visitekaartjesschaaltje met repoussé lotusdecor, eerste helft 20e eeuw
Hamergeslagen Djokja visitekaartjesschaaltje met repoussé lotusdecor, eerste helft 20e eeuw ...[more]
Langwerpig hamergeslagen Djokja schaalte met repoussé lotusdecor, eerste helft 20e eeuw ...[more]
Langwerpig hamergeslagen Djokja schaaltje met repoussé lotusdecor, eerste helft 20e eeuw ...[more]
Lange 2e gehalte zilveren horlogeketting met twee rijk bewerkte signetten en horlogesleutel -
Lange 2e gehalte zilveren horlogeketting met twee rijk bewerkte signetten en horlogesleutel -defectje aan schakel bij musketonsluiting- ...[more]
2e gehalte zilveren schrobbelaar aan ketting ...[more]
1e gehalte zilveren visitekaartjeshouder met initiaal H, Birimingham, 1910/11, daarbij: 1e gehalte
Twee zilveren sigarettendozen met geguillocheerd decor, Britse merken -17 x 9 x 5 cm en 8,7 x 8 x
Twee zilveren sigarettendozen met geguillocheerd decor, Britse merken -17 x 9 x 5 cm en 8,7 x 8 x 3,6 cm- ...[more]
2e gehalte zilveren kandelaar in Louis Quatorze-stijl, Scandinavische merken, 2e helft 20e eeuw -
2e gehalte zilveren kandelaar in Louis Quatorze-stijl, Scandinavische merken, 2e helft 20e eeuw -25 cm hoog- ...[more]
Zilveren vaas op ingesnoerde geprofileerde voet en gedreven decor van acanthusbladeren -28 cm hoog-
Zilveren vaas op ingesnoerde geprofileerde voet en gedreven decor van acanthusbladeren -28 cm hoog- ...[more]
Schelpvormige presenteerschaal op bolpootjes, Londen 1933 -L. 25 cm.- ...[more]
Zilveren sigarendoos met geguillocheerd decor, Chester 1930 -17 x 9 x 4 cm, deuken- ...[more]
1e gehalte zilveren olie- en azijnstel op klauwpootjes, onbekende Meester: F.A.B., gehalte- en
Zilveren sigarettendoos, bewerkt met schaduw cloissoné emaille in florale motieven, binnenkant
Geslepen kristallen karaf met 1e gehalte zilveren montuur en greep, eindigend in een druiventros,
Geslepen kristallen karaf met 1e gehalte zilveren montuur en greep, eindigend in een druiventros, Duitsland, tweede helft 20e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren verticaal geribde naaldenkoker, derde kwart 19e eeuw -l. 9 cm.-, getorste
Bijbeltje in bruine lederen band met 2e gehalte zilveren klampen, meesterteken: A. Kooiman,
Paar 2e gehalte zilveren tafelkandelaars met afgeschuinde hoeken en balustervormige stam, adres F.
13 1e gehalte zilveren sierlepels in mahonie cassette: twaalf apostellepels en één lepel met Jezus
2e gehalte zilveren tafelvork, Haags lof -sterke gebruikssporen-, dessertvork, theezeef met wapen
2e gehalte zilveren tafelvork, Haags lof -sterke gebruikssporen-, dessertvork, theezeef met wapen van Middelburg en lekbakje ...[more]
Geslepen kristallen bierpul, diamantslijpsel, met 2e gehalte zilveren montuur en deksel, meester: C.
Geslepen kristallen bierpul, diamantslijpsel, met 2e gehalte zilveren montuur en deksel, meester: C. Held, Amsterdam, 1856-1895 ...[more]
1e gehalte zilveren sigarendoos, bekleed met cederhout, midden 20e eeuw, op het deksel een 19e
2e gehalte zilveren dekseldoosje met oud-Hollands- en rankendecor, meesterteken: C. Schoorl,
2e gehalte zilveren dekseldoosje met oud-Hollands- en rankendecor, meesterteken: C. Schoorl, Zaandijk, 1875-1914 -2,5 x 10 x 7,5- ...[more]
2e gehalte zilveren balustervormig zeszijdig lepelvaasje met parelrand en decor van figuren en
2e gehalte zilveren balustervormig zeszijdig lepelvaasje met parelrand en decor van figuren en putti, 1906 ...[more]
1e gehalte zilveren dekseldoosje met handbeschilderde plaquette, naar de Madonna della Sedia van
1e gehalte zilveren dekseldoosje met handbeschilderde plaquette, naar de Madonna della Sedia van Rafaël -2,5 x 6,2 x 5,3cm. ...[more]
Paar 1e gehalte zilveren zoutvaatjes op drie pootjes, Birmingham, 1904 en paar 3e gehalte zilveren
2e gehalte zilveren sigarettendoos met gecontourneerde rand en gedreven decor van een naakte vrouw
3e gehalte zilveren sigarettendoos met decor van engeltjes in een met bloemen omgeven cartouche,
2e gehalte zilveren sigarettenkoker met geometrisch gouden decor op het deksel ...[more]
Zes 2e gehalte zilveren ijslepels met puntsteel en decor van lauwerkrans aan de achterzijde,
Zilveren theelepels, twee dessertlepels, mosterdlepeltje en zoutlepeltje, diverse gehaltes ...[more]
2e gehalte niëllo zilveren voorloper van een benzineaansteker, circa 1920, daarbij: 3e gehalte
2e gehalte niëllo zilveren voorloper van een benzineaansteker, circa 1920, daarbij: 3e gehalte zilveren zwavelstokjeshouder ...[more]
Chinees 2e zilveren zoutvat met reliëfdecor van bloesems, gemerkt, circa 1900 -glas ontbreekt-
Chinees 2e zilveren zoutvat met reliëfdecor van bloesems, gemerkt, circa 1900 -glas ontbreekt- ...[more]
3e gehalte zilveren schaal met gecontourneerde rand en verzilverde geëmailleerde plaquette op de
2e gehalte zilveren tumbler met gegraveerd floraal decor, derde kwart 18e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren naaldenkoker met gravédecor, achtzijdige, taps toelopend, Amsterdam 1795
2e gehalte zilveren naaldenkoker met gravédecor, achtzijdige, taps toelopend, Amsterdam 1795 ...[more]
Vij geslepen kristallen odeurflacons met zilveren monturen en doppen, diverse gehaltes - defecten -
Vij geslepen kristallen odeurflacons met zilveren monturen en doppen, diverse gehaltes - defecten - ...[more]