- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: meisje met kalf, model: 779, ontwerp: Christian Thomsen,
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: meisje met kalf, model: 779, ontwerp: Christian Thomsen, gedateerd: 1962 -ca. 18,5 cm lang- ...[more]
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: jongen met kalf, model: 772, ontwerp: Christian Thomsen,
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: jongen met kalf, model: 772, ontwerp: Christian Thomsen, gedateerd: 1969-1973 -ca. 17 cm hoog- ...[more]
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: Siamese kat, model: 3281, ontwerp: Theodore Madsen, gedateerd: 1962 -ca. 19,5 cm hoog- ...[more]
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: Siamese kat, model: 3281, ontwerp: Theodore Madsen, gedateerd: 1957 -ca. 19,5 cm hoog- ...[more]
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: herdersjongen, model: 905, ontwerp: Christian Thomsen, gedateerd: 1941 -ca. 19 cm hoog- ...[more]
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: herdersjongen, model: 905, ontwerp: Christian Thomsen, gedateerd: 1953 -ca. 19 cm hoog- ...[more]
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: meisje met gans, model: 527, ontwerp: Christian Thomsen,
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: meisje met gans, model: 527, ontwerp: Christian Thomsen, onduidelijk gedateerd -ca. 23 cm hoog- ...[more]
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: herdersjongen met hamer, model: 620, ontwerp: Christian
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: ijsberenjong, model: 729, ontwerp: Knud Kyhn, gedateerd: 1969-
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: ijsberenjong, model: 729, ontwerp: Knud Kyhn, gedateerd: 1969-1973 -ca. 11,5 cm lang- ...[more]
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: uil, model: 2999, gedateerd: 1969-1973 -circa 14 cm hoog-
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: uil, model: 2999, gedateerd: 1969-1973 -circa 14 cm hoog- ...[more]
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: herdersjongen met hond, model: 782, ontwerp: Christian Thomsen,
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: herdersjongen met hond, model: 782, ontwerp: Christian Thomsen, gedateerd: 1962 -ca. 19,5 cm hoog- ...[more]
Royal Copenhagen, porseleinen beeld: IJslandse valk, model: 1661, ontwerp: Peter Herold, gedateerd: 1969-1973 -ca. 40 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld op basement: Dairy Shorthorn Bull, 'Gwersylt Lord Oxford 74th', gemerkt Beswick,
Porseleinen beeld: Dairy Shorthorn Cow, 'Eaton Wild Eyes', model: 1510, gemerkt Beswick -12,1 cm
Porseleinen beeld: Dairy Shorthorn Cow, 'Eaton Wild Eyes', model: 1510, gemerkt Beswick -12,1 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Friesian Bull, 'Caddington Hilt Bar', model 1439A, gemerkt Beswick -12,1 cm hoog-
Porseleinen beeld: Friesian Bull, 'Caddington Hilt Bar', model 1439A, gemerkt Beswick -12,1 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Friesian Cow, 'Claybury Leegwater', model 1362A, gemerkt Beswick -11,9 cm hoog-
Porseleinen beeld: Friesian Cow, 'Claybury Leegwater', model 1362A, gemerkt Beswick -11,9 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Friesian Calf, model 1249C, gemerkt Beswick -7 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Friesian Calf, model 1249C, gemerkt Beswick -7 cm hoog, oortje met schade-
Porseleinen beeld: Friesian Calf, model 1249C, gemerkt Beswick -7 cm hoog, oortje met schade- ...[more]
Porseleinen beeld: Highland Bull, model 2008, gemerkt Beswick -12,7 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Highland Cow, model 1740, gemerkt Beswick -13,3 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Highland Calf, model 1827D, gemerkt Beswick -7,6 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Aberdeen Angus Bull, model 1562, gemerkt Beswick -11,9 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Aberdeen Angus Cow, model 1563, gemerkt Beswick -10,8 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Aberdeen Angus Calf, model 1406A, gemerkt Beswick -7,6 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Charalois Bull, model 2463A, gemerkt Beswick -12,7 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Charalois Bull, op houten basement, model A2463A, gemerkt Beswick -18 cm hoog-
Porseleinen beeld: Charalois Bull, op houten basement, model A2463A, gemerkt Beswick -18 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Charolais Cow, model 3075A, gemerkt Beswick -12,7 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Charolais Calf, model 1827B, gemerkt Beswick -7,6 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Hereford Bull, model 949, gemerkt Beswick -14,6 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Hereford Cow, model 948, gemerkt Beswick -12,7 cm hoog- ...[more]
Porseleinen beeld: Hereford Calf, model 901A, mouth closed, gemerkt Beswick -9,5 cm hoog- ...[more]