Art & Antiques, Gold, Silver & Militaria

4943 items 4943 items
No Image
(3 day sale)
room

Auction details

Art & Antiques, Gold, Silver & Militaria

(3 day sale)

Auction dates

  • ( Lots: 1-1795)
  • ( Lots: 1800-3808)
  • ( Lots: 4000-5138)

Auction details

Currency: EUR
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Auction house

Refine your search

Sale Section

Estimate

Filter by Price Range
to

Category

Filtered by:

  • Creator / Brand
4943 items
Per Page
  • List
  • Grid

A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information

Royal Copenhagen, porseleinen beeld: meisje met kalf, model: 779, ontwerp: Christian Thomsen, gedateerd: 1962 -ca. 18,5 cm lang- ...[more]

Royal Copenhagen, porseleinen beeld: boerenjongen met zeug, model: 848, ontwerp: Christian Thomsen, onduidelijk gedateerd -ca. 19,5 cm hoog- ......

Royal Copenhagen, porseleinen beeld: jongen met kalf, model: 772, ontwerp: Christian Thomsen, gedateerd: 1969-1973 -ca. 17 cm hoog- ...[more]

Royal Copenhagen, porseleinen beeld: Siamese kat, model: 3281, ontwerp: Theodore Madsen, gedateerd: 1962 -ca. 19,5 cm hoog- ...[more]

Royal Copenhagen, porseleinen beeld: Siamese kat, model: 3281, ontwerp: Theodore Madsen, gedateerd: 1957 -ca. 19,5 cm hoog- ...[more]

Royal Copenhagen, porseleinen beeld: herdersjongen, model: 905, ontwerp: Christian Thomsen, gedateerd: 1941 -ca. 19 cm hoog- ...[more]

Royal Copenhagen, porseleinen beeld: herdersjongen, model: 905, ontwerp: Christian Thomsen, gedateerd: 1953 -ca. 19 cm hoog- ...[more]

Royal Copenhagen, porseleinen beeld: meisje met gans, model: 527, ontwerp: Christian Thomsen, onduidelijk gedateerd -ca. 23 cm hoog- ...[more]

Royal Copenhagen, porseleinen beeld: herdersjongen met hamer, model: 620, ontwerp: Christian Thomsen, gedateerd: 1968 -ca. 21,5 cm hoog- ...[mor...

Royal Copenhagen, porseleinen beeld: herdersjongen met hond, model: 782, ontwerp: Christian Thomsen, gedateerd: 1962 -ca. 19,5 cm hoog- ...[more]

Royal Copenhagen, porseleinen beeld: IJslandse valk, model: 1661, ontwerp: Peter Herold, gedateerd: 1969-1973 -ca. 40 cm hoog- ...[more]

Porseleinen beeld op basement: Dairy Shorthorn Bull, 'Gwersylt Lord Oxford 74th', gemerkt Beswick, 3e kwart 20e eeuw -12,7 cm hoog, basement 27 cm...

Loading...Loading...