- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
Krat met divers koperwerk, waaronder 19e eeuw, steengoed kruiken, schilderijtjes, verzilverd, etc.
Krat met divers koperwerk, waaronder 19e eeuw, steengoed kruiken, schilderijtjes, verzilverd, etc. ...[more]
Twee kratten met divers aardewerk, tin, koper, etc. ...[more]
Set van acht golfclubs, ijzer 2,3,5,6,7,8,9 en sandwedge, gemerkt: Louisville Power Bilt, Hillerich & Bradley in lederen draagtas ...[more]
Metalen vliegtuigpropellor -117 cm, wordt niet verstuurd- ...[more]
Polychrome jongenspaskop met glazen ogen, Biondi, Manichini, jaren ''60 -h. ca. 34 cm.- ...[more]
Papier-maché paskop -h. circa 36 cm.- ...[more]
Polychrome buste van Stan Laurel -h. 40 cm., defecten- ...[more]
Opgezette schildpad -l. ca. 54 cm., lichte defecten- ...[more]
Wandtelefoon in eiken kast, circa 1920 ...[more]
Gietijzeren wandkoffiemolen, No. 1, Engeland ...[more]
Krat met diverse klokken, Singer naaimachine, kraantjeskan, verzilverd bestek, etc. ...[more]
Etalage mannequin, 'Moch Figüren, Köln', jaren '50, op gezwart metalen statief ...[more]
Papspop met beweegbare houten armen, gemerkt: Obermaier, Duitsland, midden 20e eeuw - H. 180 cm -
Papspop met beweegbare houten armen, gemerkt: Obermaier, Duitsland, midden 20e eeuw - H. 180 cm - ...[more]
Drie diverse papsoppen met beweegbare houten armen, midden 20e eeuw - incompleet en mankementen -
Drie diverse papsoppen met beweegbare houten armen, midden 20e eeuw - incompleet en mankementen - ...[more]
Reisklokje in messing kast, gemerkt: Matthew Norman, Zwitserland - H. 8 cm - daarbij: miniatuur
Reisklokje in messing kast, gemerkt: Matthew Norman, Zwitserland - H. 8 cm - daarbij: miniatuur pendule in messing kast ...[more]
Vergulde bronzen en messing pendule getooid met allegorische voorstelling van de oogst, adres: CH.
Pendule in mahonie kast met gestileerd geelkoperen ornamenten en wijzerplaat, Art Nouveau, fa.
Metalen penduleklokje met Japonistisch decor, adres: Japy Frères & Cie, Beaucourt, circa 1880 -15
Metalen penduleklokje met Japonistisch decor, adres: Japy Frères & Cie, Beaucourt, circa 1880 -15 cm- ...[more]
Driedelig zwartmarmeren klokkenstel, bestaande uit: pendule en twee coupes, circa 1900 -defecten-
Driedelig zwartmarmeren klokkenstel, bestaande uit: pendule en twee coupes, circa 1900 -defecten- ...[more]
Rijkgedecoreerde grote composiet beeldpendule: zittende vrouw, adres: Stockard, Liège, tweede
Rood- en zwartmarmeren penduleklok met witgeëmailleerde wijzerplaat, Romijnse cijferaanduiding,
Natuurstenen en bronzen penduleklok met gëmailleerde wijzerplaat, Frankrijk, 19e eeuw -40 cm-
Natuurstenen en bronzen penduleklok met gëmailleerde wijzerplaat, Frankrijk, 19e eeuw -40 cm- ...[more]
Eiken tafelklokje met verzilverde wijzerplaat, Arabische cijferaanduiding, gestoken halfzuiltjes
Notarisklok in mahonie kast, gewichten aanwezig ...[more]
Tafelklokje, 20e eeuw -28 cm hoog-
Tafelklokje, 20e eeuw -28 cm hoog- ...[more]
Wortelnoten tafelklok met bronzen ornamenten en maanstandaanduiding, afbeelding van de Tower
Driedelig pendulestel met verzilverde en messing kast, Duitsland, circa 1915 - H. 30 cm - ...[more]
Groene Petit Neuchâteloise, Jaeger LeCoultre, met speeldoos -mechaniek in orde, één geïntegreerde
Groene Petit Neuchâteloise, Jaeger LeCoultre, met speeldoos -mechaniek in orde, één geïntegreerde sleutel ontbreekt- ...[more]
Composiet beeldklokje in de vorm van een jonge vrouw op houten basement, Frankrijk, 1e helft 20e
Composiet beeldklokje in de vorm van een jonge vrouw op houten basement, Frankrijk, 1e helft 20e eeuw -H. 40 cm.- ...[more]
Composiet driedelig klokkenstel op houten basement, Frankrijk, circa. 1880 -54 en 40 cm. hoog-
Composiet driedelig klokkenstel op houten basement, Frankrijk, circa. 1880 -54 en 40 cm. hoog- ...[more]
Messing carriage clock met wekkeruurwerk 19e eeuw ...[more]
Pendule in onyx kast versierd met verguld metalen beslag, laat 19e eeuw - H. 25 cm - ...[more]
Messing reisklokje, Angelus Carillon
Messing reisklokje, Angelus Carillon ...[more]
Eiken tafelklokje met messing beslag van twee putti, circa 1890 -h. 16 cm.-, daarbij: Auguste Moreau
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten -65 cm- ...[more]
Eiken staartklok met verzilverde wijzerplaat en gestoken kap, Nederland, 2e helft 20e eeuw -incl.
Eiken staartklok met verzilverde wijzerplaat en gestoken kap, Nederland, 2e helft 20e eeuw -incl. slinger en drie gewichten- ...[more]
Staartklok met scheepjesmechaniek in eikenhouten kast ...[more]
Bakbarometer in eikenhouten kast
Bakbarometer in eikenhouten kast ...[more]
Comtoise met Romeinse cijferaanduiding in emaille cartouches, adres: Baudouin, Mombrier. Slinger,
Friese staartklok in eikenhouten kast ...[more]
Wandklok in houten kast met geëmailleerde wijzerplaat ...[more]
Comtoise klok met witgeëmaillerde wijzerplaat, slinger, wandbeugel, sleutel en gewichten aanwezig
Comtoise klok met witgeëmaillerde wijzerplaat, slinger, wandbeugel, sleutel en gewichten aanwezig ...[more]
Notenhouten wandklok met gestoken kap ...[more]
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eikenhouten kast, 19e eeuw - L. 145 cm - ...[more]
Friese staartklok met dubbele kap, maanstand en polychroom geschilderd decor. Adres: J. Ratsma,
Wandklokje in gezwart houten kast met glazen wijzerplaat, Duitsland, laat 19e eeuw ...[more]
Wandklokje met latoenkoperen frontplaat in gezwart houten kast, 2e helft 19e eeuw - 34 x 30 cm -
Wandklokje met latoenkoperen frontplaat in gezwart houten kast, 2e helft 19e eeuw - 34 x 30 cm - ...[more]
Lierpendule in verguld bronzen kast versierd met zwanenkoppen waartussen bloemguirlandes en
Replica Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat en zon- en maanstand - L. 87 cm - ...[more]
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat, 19e eeuw -defect - ...[more]
Replica Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden sierornamenten, naar 18e eeuws
Replica Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden sierornamenten, naar 18e eeuws voorbeeld - defecten - ...[more]
Twee Engelse meetapparaatjes van messing, gemaakt naar oude modellen ...[more]
Engelse bankierweegschaal, op driepoot en geornamenteerd, waarschijnlijk 19e eeuw, geheel intact -H.
Engelse bankierweegschaal, op driepoot en geornamenteerd, waarschijnlijk 19e eeuw, geheel intact -H. 64 cm.- ...[more]
Engelse brievenweger, messing op houten basement, ca. 1900 ...[more]
Franse brievenweger op houten statiefje, met gewichten en houten lade (H.13 cm.) ...[more]
Engelse brievenweger, vervaardigd uit koper met messing wijzerplaat, ca. 1900, 'Sylvesters Patent' (H. 18 cm.) ...[more]
Engelse brievenweger, Salter's, ca. 1900 (H. 18 cm.) ...[more]
Engelse pakketweger, ca. 1900 (H. ca. 14 cm.) ...[more]
Set van 9 tinnen Duitse maatbekers, ca. 1920, met keuren, van 0,01 t/m 2 liter (grootste ca. 25 cm.)
Set van 9 tinnen Duitse maatbekers, ca. 1920, met keuren, van 0,01 t/m 2 liter (grootste ca. 25 cm.) ...[more]