Art & Antiques, Gold, Silver & Militaria

4943 items 4943 items
No Image
(3 day sale)
room

(3 day sale)

  • ( Lots: 1-1795)
  • ( Lots: 1800-3808)
  • ( Lots: 4000-5138)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

to

  • Creator / Brand
4943 items
Per Page

Paar 2e gehalte zilveren vleespennen met kapje in de vorm van een rozet en ring aan het uiteinde van de steel, tweede helft 19e eeuw ...[more]

Tafelschuier met 2e gehalte zilveren kap, handvat en gravédecor, meesterteken: J.H. Schouten, Amsterdam, 1846-1869 - defecten - ...[more]

2e gehalte zilveren theepot met bloemtak op het deksel op ronde voet, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1867 ...[more]

Divers 2e gehalte zilver, waaronder suikerschepje, klontjestang, naaldenkokers en miniatuur beeldje voorstellende Don Quichote ...[more]

1e gehalte zilveren sauskom met bewerkte randen en grepen op onderschotel, circa 1900, Louis Quinze-stijl -9,5 x 26 x 18,5- ...[more]