- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
2e gehalte zilveren pijpenwroeter met zeilbootje aan het uiteinde van de steel, 19e eeuw ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren vleespennen met kapje in de vorm van een rozet en ring aan het uiteinde van
Paar 2e gehalte zilveren vleespennen met kapje in de vorm van een rozet en ring aan het uiteinde van de steel, tweede helft 19e eeuw ...[more]
1e gehalte zilveren onderzetter met opengewerkte rand, Tiffany & Co. Makers ...[more]
2e gehalte zilveren visschep aan ivoren greep, meesterteken: H. Grevink, Nijmegen, 1844 -reparatie-
2e gehalte zilveren visschep aan ivoren greep, meesterteken: H. Grevink, Nijmegen, 1844 -reparatie- ...[more]
2e gehalte zilveren ménagère met twee geslepen kristallen strooibusjes en twee geslepen kristallen
2e gehalte zilveren soepdienlepel met kabelrand langs de bak en gravédecor op de steel, circa 1800
2e gehalte zilveren soepdienlepel met kabelrand langs de bak en gravédecor op de steel, circa 1800 ...[more]
Tafelschuier met 2e gehalte zilveren kap, handvat en gravédecor, meesterteken: J.H. Schouten,
Tafelschuier met 2e gehalte zilveren kap, handvat en gravédecor, meesterteken: J.H. Schouten, Amsterdam, 1846-1869 - defecten - ...[more]
Twaalf vergulde 2e gehalte zilveren koffielepels met bewerkt uiteinde in rozenhouten doos met
21 vergulde 2e gehalte zilveren theelepels, 1927 -slijtage aan het goud- ...[more]
2e gehalte zilveren visschep met ajour rankendecor aan gestoken ivoren greep, 1837 ...[more]
2e gehalte zilveren dienlepel met filetranden, 1810 ...[more]
2e gehalte zilveren breinaaldenschede met decor van figuren, tweede helft 18e eeuw -gerepareerd-,
Paar 1e gehalte zilveren kandelaars op ronde voet, Birmingham, 20e eeuw - inscriptie in rand -
Paar 1e gehalte zilveren kandelaars op ronde voet, Birmingham, 20e eeuw - inscriptie in rand - ...[more]
2e gehalte zilveren ajour klontjestang met schelpvormige uiteindes, vermoedelijk Koninkrijk Holland,
2e gehalte zilveren gembercouvert met natuurstenen handvatten, onduidelijk meesterteken, 1864 -
2e gehalte zilveren gembercouvert met natuurstenen handvatten, onduidelijk meesterteken, 1864 - één handvat gelijmd- ...[more]
2e gehalte zilveren opengewerkte dienschep met bewerkt parelmoer heft, meesterteken: J. van Wijk,
2e gehalte zilveren opengewerkte dienschep met bewerkt parelmoer heft, meesterteken: J. van Wijk, Amsterdam, 1844 ...[more]
Twee rijkbewerkte 1e gehalte zilveren dessertcouverts met bloemdecor -inscriptie- ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren tafelkandelaars met gecanneleerde stam op vierkant basement met guirlandes,
Paar 2e gehalte zilveren tafelkandelaars met gecanneleerde stam op vierkant basement met guirlandes, 1999 -h. 20 cm.- ...[more]
2e gehalte zilveren theepot met bloemtak op het deksel op ronde voet, meesterteken: J.M. van
2e gehalte zilveren theepot met bloemtak op het deksel op ronde voet, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1867 ...[more]
Zes kleine 2e gehalte zilveren dessertlepels, Haags lof, meesterteken: van Kempen & Begeer, 1968
Zes kleine 2e gehalte zilveren dessertlepels, Haags lof, meesterteken: van Kempen & Begeer, 1968 ...[more]
Twaalf 1e gehalte zilveren theelepels, Haags lof, meesterteken: van Kempen & Begeer, 1985 ...[more]
1e gehalte zilveren komkommercouvert, Haags lof, 2013 ...[more]
Zes 2e gehalte zilveren ijslepels, Haags lof, meesterteken J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten,
Zes 2e gehalte zilveren ijslepels, Haags lof, meesterteken J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa 1920 ...[more]
Twaalf 2e gehalte zilveren oestervorken, Haags lof, meesterteken Gerritsen & Zonen, Zeist, circa
Twaalf 2e gehalte zilveren oestervorken, Haags lof, meesterteken Gerritsen & Zonen, Zeist, circa 1930 ...[more]
Zes kleine 2e gehalte zilveren mokkalepels, Haags lof, meesterteken: Gerritsen & van Kempen,
Zes kleine 2e gehalte zilveren mokkalepels, Haags lof, meesterteken: Gerritsen & van Kempen, Zeist, circa 1930 ...[more]
Twaalf 1e gehalte zilveren taartvorken, Haags lof, meesterteken: van Kempen & Begeer, 1985 ...[more]
Twaalf 2e gehalte zilveren mokkalepels, Haags lof, 1992 ...[more]
Tien 2e gehalte zilveren dessertlepels, meesterteken: van Kempen & Begeer, 2007 ...[more]
Zes 2e gehalte zilveren viscouverts, Haags lof, meesterteken: van Kempen & Begeer, 1968 ...[more]
Zes 2e gehalte zilveren kreeftenvorken, Haags lof, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa 1920 ...[more]
2e gehalte zilveren natfruitlepel, Haags lof, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten,
2e gehalte zilveren natfruitlepel, Haags lof, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1910 ...[more]
Zes tafelmessen met 2e gehalte zilveren handvatten, Haags lof, meesterteken: van Kempen & Begeer,
Zes tafelmessen met 2e gehalte zilveren handvatten, Haags lof, meesterteken: van Kempen & Begeer, 2000 ...[more]
Zes steakmessen met 2e gehalte zilveren handvatten, Haags lof, 2010 -lichte gebruikssporen-
Zes steakmessen met 2e gehalte zilveren handvatten, Haags lof, 2010 -lichte gebruikssporen- ...[more]
Slacouvert met 2e gehalte zilveren handvatten, Haags lof, meesterteken: Gerritsen & van Kempen,
Slacouvert met 2e gehalte zilveren handvatten, Haags lof, meesterteken: Gerritsen & van Kempen, Zeist, 1968 ...[more]
Zes fruitmesjes met 1e gehalte zilveren handvatten, Haags lof, 2010 ...[more]
2e gehalte zilveren parfumbrander met verstuiver en bijpassend vulbekertje, meesterteken: J.A. van
Acht 1e gehalte zilveren koffielepels, Haags lof, 2000 ...[more]
Zes 2e gehalte zilveren kreeftenvorken, Haags lof, meesterteken Zilverfabriek Voorschoten, Voorschoten, 1928 ...[more]
Broodmes met 2e gehalte zilveren handvat, Haag lof, meesterteken: van Kempen & Begeer, 1980
Broodmes met 2e gehalte zilveren handvat, Haag lof, meesterteken: van Kempen & Begeer, 1980 ...[more]
2e gehalte zilveren knopstoeltje, bankje en tafeltje ...[more]
Divers 2e gehalte zilver, waaronder suikerschepje, klontjestang, naaldenkokers en miniatuur
Divers 2e gehalte zilver, waaronder suikerschepje, klontjestang, naaldenkokers en miniatuur beeldje voorstellende Don Quichote ...[more]
Drie 2e gehalte zilveren suikerschepjes met agaten steeltjes, 19e eeuw ...[more]
Lot divers 2e gehalte zilveren en Djokja schepwerk, waaronder incomplete series koffielepeltjes,
Lot divers 2e gehalte zilveren en Djokja schepwerk, waaronder incomplete series koffielepeltjes, theezeefje en cakevork ...[more]
2e gehalte zilveren driearmige tafelkandelaar op ovale voet met parelrand, Duitsland, tweede helft
2e gehalte zilveren driearmige tafelkandelaar op ovale voet met parelrand, Duitsland, tweede helft 20e eeuw -h. 17,8 cm.- ...[more]
Paar 1e gehalte zilveren tafelkandelaars met getorste stam op ronde voet met kabelrand, Duitsland -
Paar 1e gehalte zilveren tafelkandelaars met getorste stam op ronde voet met kabelrand, Duitsland -h. 18 cm.- ...[more]
1e gehalte zilveren pennenbakje met ajour rand en twee handvatten op vier bolpootjes, Tiffany &
1e gehalte zilveren pennenbakje met ajour rand en twee handvatten op vier bolpootjes, Tiffany & Co. -l. 20,3 cm.- ...[more]
Twaalf 3e gehalte zilveren aspergehouders, Wilkens & Söhne, eerste helft 20e eeuw ...[more]
Zes 3e gehalte zilveren slakkentangen ...[more]
1e gehalte zilveren sauskom met bewerkte randen en grepen op onderschotel, circa 1900, Louis
1e gehalte zilveren sauskom met bewerkte randen en grepen op onderschotel, circa 1900, Louis Quinze-stijl -9,5 x 26 x 18,5- ...[more]
2e gehalte zilveren dienblad met gecontourneerde rand - L. 31 cm - (gew. 220 gr.) ...[more]
Djokja schaal met florale motieven, jaren '30 - L. 48 cm - ...[more]
Drie geslepen kristallen odeurflacons met 2e gehalte zilveren monturen en doppen, 19e eeuw ...[more]
3e gehalte zilveren taartschep en zes taartvorkjes ...[more]
Drie-delig 2e gehalte zilveren rooomstelletje versierd met rococo-motieven, daarbij: suikerschepje
Drie-delig 2e gehalte zilveren rooomstelletje versierd met rococo-motieven, daarbij: suikerschepje ...[more]
Zes 2e gehalte zilveren viscouverts, Haags lofje ...[more]
2e gehalte zilveren porte-montre in de vorm van een lantaarn, meesterteken: Seghers en Weenen,
2e gehalte zilveren porte-montre in de vorm van een lantaarn, meesterteken: Seghers en Weenen, Arnhem - H. 14 cm - ...[more]
Divers 2e gehalte zilver, waaronder bloemvaasje, hanger met micro mozaïek in zilveren montuur en
Divers 2e gehalte zilver, waaronder bloemvaasje, hanger met micro mozaïek in zilveren montuur en zoutschepjes ...[more]
2e gehalte zilveren kandelaar versierd met rococo motieven en voorzien van uitneembare bobèche,
2e gehalte zilveren kandelaar versierd met rococo motieven en voorzien van uitneembare bobèche, Duitsland - H. 17,5 cm - ...[more]
Blauwglazen presenteerschaaltje in 2e gehalte zilveren montuur, versierd met bloemguirlandes,
Drie geslepen kristallen en 2e gehalte zilveren presenteerschaaltjes, waaronder zoutvaatje, in de