Refine your search
Sale Section
- Alte Dokumente (5)
- Alte Uhren (52)
- Archeology (60)
- Asian Arts (102)
- Books, documents (94)
- Briefmarken (8)
- Busts and Statues (41)
- Comics (12)
- Curiosa (255)
- Design (6)
- Diverses (5)
- Edelsteine und Mineralien (7)
- Ethnografie (13)
- Fotografika (3)
- Furniture, mirrors (33)
- Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen, Grafiken, Miniaturen (256)
- Glas, Kristall (43)
- Golden Watches (108)
- Ikonen (4)
- Militaria: Awards, Medals (115)
- Militaria: Badges, insignia (37)
- Militaria: Bayonets (47)
- Militaria: Books, documents (124)
- Militaria: Cartridges (2)
- Militaria: Dutch Indies (19)
- Militaria: Interbellum (28)
- Militaria: Lots, collections (70)
- Militaria: Miscellaneous (59)
- Militaria: Rifles, pistols (22)
- Militaria: Swords, daggers (71)
- Militaria: Uniforms (17)
- Militaria: until WWI (135)
- Militaria: Various (21)
- Militaria: WWII (372)
- Minerals (10)
- Model Toys (31)
- Münzen, Medaillen (59)
- Musikinstrumente (9)
- Old Tiles (8)
- Olympics and Sports memorabilia (2)
- Orders, Decorations (1)
- Pens (95)
- Porcelain, Pottery (205)
- Posters and Programs (4)
- Postkarten, Fotos (28)
- Rugs and textile (13)
- Schmuck Sonstiges (119)
- Schmuck und Objekte Gold (821)
- Silver (846)
- Silver- and goldplated objects (40)
- Silver, Jewellery (168)
- Smokeables (11)
- Swarovski Kristall (29)
- Tin, Copper, Bronze (14)
- Toys and Games (13)
- Watches (37)
- Weights, measuring cups and various (17)
Estimate
Category
- Metalware (1583)
- Arms, Armour & Militaria (776)
- Watches & Watch accessories (476)
- Jewellery (287)
- Coins (203)
- Models, Toys, Dolls & Games (195)
- Ceramics (188)
- Collectables (154)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (143)
- Chinese Works of Art (105)
- Writing Instruments (99)
- Bank notes (93)
- Maps (78)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (53)
- Glassware (49)
- Books & Periodicals (42)
- Russian Works of Art (29)
- Fine Art & Antiques (27)
- Prints (27)
- Vintage Fashion (27)
- Sculpture (24)
- Furniture (21)
- Sporting Memorabilia & Equipment (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Stamps (19)
- Wines & Spirits (19)
- Clocks (18)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (18)
- Musical Instruments & Memorabilia (18)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (17)
- Textiles (16)
- Ethnographica & Tribal Art (15)
- Photographs (11)
- Japanese Works of Art (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Kitchenalia (7)
- Scientific Instruments (6)
- Barometers (5)
- Lighting (5)
- Drawings & Pastels (4)
- Entertainment Memorabilia (4)
- Indian Works of Art (3)
- Islamic Works of Art (2)
- Salvage & Architectural Antiques (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Tools (1)
Filtered by:
- Creator / Brand
- List
- Grid
A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information
An attractive bronze Roman statuette of an eagle, standing, head left, on prey (ca. 4 cm.) ...[more]
A lovely small statuette of a Roman eagle, probably attached to a hair needle (ca. 2.5 cm) ...[more]
A decorative bronze statuette of a Roman eagle, head turned to right, with Hermes reclining,
A decorative bronze statuette of a Roman eagle, head turned to right, with Hermes reclining, originally attached to another object (ca. 4 x 5 cm.)...
An ancient bronze statuette of a boar, 1 leg missing (length ca. 4 cm.) ...[more]
A bronze ancient small statuette/fibula in the shape of a panter (ca. 5 cm.) ...[more]
A small statuette of a Roman eagle (ca. 3.5 cm.), holed ...[more]
A Roman bronze man's bust (emperor?), vessel mount (ca. 4.5 cm.) ...[more]
A lovely ancient bronze statuette, Apollo (?), resting on column (height ca. 3.5 cm.) ...[more]
A bronze ancient bust of a man, broken and arm missing, but attractive style with nice smooth patina
A bronze ancient bust of a man, broken and arm missing, but attractive style with nice smooth patina ...[more]
A curious bronze applique, God's head (?) with Phrygian cap, probably Armenia / Mesopotamia (
A curious bronze applique, God's head (?) with Phrygian cap, probably Armenia / Mesopotamia (height 7 cm.) ...[more]
A lot with 2 early Christian crosses, added a bronze artefact in the shape of a sword (with suspension loop) ...[more]
A lot with 2 late-Roman bronze belt hooks, a bronze miniature in the shape of a beaver and a
A lot with 2 late-Roman bronze belt hooks, a bronze miniature in the shape of a beaver and a vessel mount (eastern, Celtic) ...[more]
A lot with some small aqncient miniature statuettes, some Roman including 1 eagle, totally 4 pieces
A lot with some small aqncient miniature statuettes, some Roman including 1 eagle, totally 4 pieces ...[more]
Two decorative Roman gold earrings, each with bunch of grapes, 1st-3rd century AD, we believe an
Two decorative Roman gold earrings, each with bunch of grapes, 1st-3rd century AD, we believe an unmatched pair (ca. 2.2 cm.) ...[more]
An attractive ancient Celtic figurine of a horse, ca. 3rd-1st century BC, 1 fore leg raised, with
An attractive ancient Celtic figurine of a horse, ca. 3rd-1st century BC, 1 fore leg raised, with incised mane and tail, nice green patina (length...
A circa 20kt yellow gold ring, inscribed with the word 'Vivas', possibly Roman era ...[more]
Dactylioceras Commune, Holzmaden, circa 65 miljoen jaar oud - L. 19 cm - ...[more]
Versteend hout object -h. 25 cm.- ...[more]
Gefossiliseerd hadrosaurus ei, 65 miljoen v.chr. , vindplaats: China -ca. 19 x 18 cm- ...[more]
Fossiel, cichliden -ca. 21 x 26 cm- ...[more]
Gefossiliseerde vis -ca. 28 x 38 cm- ...[more]
Twee gefossiliseerde ammonieten, -ca 16,5 en 11 cm doorsnede- ...[more]
Gefossiliseerd stuk hout -ca. 26 cm- ...[more]
Japans porseleinen zeepbakje met bamboe decor en erotische voorstelling onder lekbakje, 20e eeuw -
Japans porseleinen zeepbakje met bamboe decor en erotische voorstelling onder lekbakje, 20e eeuw - L. 13 cm - ...[more]
Chinese balustervormige Celadon vaas, 19e eeuw -27 cm hoog, restauratie aan bovenrand- ...[more]
Chinees porseleinen zouthouder met floraal Imari decor, Qianlong periode -8,2 cm doorsnede, randschilfers- ...[more]
Chinees porseleinen vaasje met resten van schelpaangroei, afkomstig van de Ca Mau Cargo, ca.
Chinees porseleinen vaasje met resten van schelpaangroei, afkomstig van de Ca Mau Cargo, ca. 1725 - chips en haarlijnen - ...[more]
Paar Chinees porseleinen diepe borden met decor van hoffiguren, Kangxi periode -22 cm, beide met
Paar Chinees porseleinen diepe borden met decor van hoffiguren, Kangxi periode -22 cm, beide met randschilfers- ...[more]
Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit decor van pioenrozen, 18e eeuw -restauraties en randbeschadigingen- ...[more]
Chinees porseleinen kom met floraal Imari decor, Qianlong periode -14,5 cm doorsnede, chips,
Chinees porseleinen kom met floraal Imari decor, Qianlong periode -14,5 cm doorsnede, chips, haarlijn en randschilfers- ...[more]
Paar Chinees porseleinen zoutvaatjes met blauw-wit floraal decor, Qianlong -één gerestaureerd-
Paar Chinees porseleinen zoutvaatjes met blauw-wit floraal decor, Qianlong -één gerestaureerd- ...[more]
Chinees porseleinen kom met landschapsdecor, de binnenzijde voorzien van een florale rand en
Chinees porseleinen kom met landschapsdecor, de binnenzijde voorzien van een florale rand en centraal een vlinder, Qin Dynastie -H. 9, Diam. 25 cm...
Terracotta beeld van vrouwelijke bediende, mogelijk Tang Dynastie, Hoogte 34 cm ...[more]
Paar Chinese kwarts snijstukken op gestoken houten basementen: tempelleeuwen, midden 20e eeuw -
Paar Chinese kwarts snijstukken op gestoken houten basementen: tempelleeuwen, midden 20e eeuw -kleine chipjes aan de poot- ...[more]
Twee ovale aardewerk plaquettes, met decor van een man met bijl en vogels, Perzië 19e eeuw, -38 x 29
Twee ovale aardewerk plaquettes, met decor van een man met bijl en vogels, Perzië 19e eeuw, -38 x 29 cm. En 28,5 x 20,5 cm.- ...[more]
Schildpad sigarenkoker met verguld decor van een adelaar in landschap, eesrte kwart 20e eeuw
Schildpad sigarenkoker met verguld decor van een adelaar in landschap, eesrte kwart 20e eeuw ...[more]
Paar Chinese bronzen, door draken omwonden vazen -h. 24,5 cm.-, daarbij: Chinees bronzen wierookvat met grepen in de vorm van ringdragende olifant...
Paar Chinees porseleinen bordjes met gecontourneerde rand en blauw-wit decor van twee vrouwen in een
Paar Chinees porseleinen bordjes met gecontourneerde rand en blauw-wit decor van twee vrouwen in een tuin, bloemen- en servetrand, Qianlong, tweed...
Vijf-delig chinees porseleinen café au lait kaststelletje met floraal decor in cartouches, Kangxi
Vijf-delig chinees porseleinen café au lait kaststelletje met floraal decor in cartouches, Kangxi gemerkt, 18e eeuw - één dekseltje gerestaureerd ...
Zes Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor van pijnboom en bloem in tuin, Qianlong, einde
Zes Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor van pijnboom en bloem in tuin, Qianlong, einde 18e eeuw -diam. 22,5 cm.-haarlijn bij twee borde...
Satsuma dekseldoosje met honingraatdecor, gemerkt -h. 5,5 cm., diam. 9,5 cm.chip rand deksel-,
Satsuma dekseldoosje met honingraatdecor, gemerkt -h. 5,5 cm., diam. 9,5 cm.chip rand deksel-, daarbij: twee Satsuma vaasjes met decor van figuren...
Negendelig Chinees porseleinen hors d'oeuvrestel met polychroom decor van bloemen en vogels, het
Negendelig Chinees porseleinen hors d'oeuvrestel met polychroom decor van bloemen en vogels, het stel kan in de vorm van een bloem worden gepresen...
Kalebasvormig Japans porseleinen vaasje met decor van golven en kraanvogels, Meiji periode, gesigneerd -h. 11,9 cm., randbeschadigingen- ...[mor...
Zes Amsterdams bont schoteltjes met gecontourneerde rand, 18e eeuw -diam. 10 cm., lichte defectjes-
Zes Amsterdams bont schoteltjes met gecontourneerde rand, 18e eeuw -diam. 10 cm., lichte defectjes- ...[more]
Paar Japans porseleinen bordjes met Imari decor, Japan, 19e eeuw, daarbij: Chinees porseleinen
Paar Japans porseleinen bordjes met Imari decor, Japan, 19e eeuw, daarbij: Chinees porseleinen bordje met blauw-wit bloemenmanddecor, 19e eeuw -ra...
Chinees en Japans porselein, stapeldoosjes, kommetjes, etc. -defecten- ...[more]
Gestoken vruchtenhouten Boeddahbeeld, spekstenen kandelaren in de vorm van tempelleeuwen, etc.
Gestoken vruchtenhouten Boeddahbeeld, spekstenen kandelaren in de vorm van tempelleeuwen, etc. ...[more]
Chinees porseleinen botervloot met blauw-wit floraal decor, 18e eeuw -14,5 cm breed- ...[more]
Gestoken ivoren maskertje, Japan, circa 1880 ...[more]
Champlevé balustervaas met twee oren, Japan, ca. 1900 -h. 24 cm- ...[more]
Gestoken mahonie documentenkist met koperen beslag, India, ca. 1900 -66 x 34 x 37 cm- ...[more]
Chinees porseleinen vaas met polychroom beschilderd decor en schrifttekens, 20e eeuw -33 cm-
Chinees porseleinen vaas met polychroom beschilderd decor en schrifttekens, 20e eeuw -33 cm- ...[more]
Verzameling Indisch koperwerk
Verzameling Indisch koperwerk ...[more]
Chinees porseleinen bord, twee schotels en kom op schotel, Qianlong ...[more]
Gevlochten, gedeeltelijk geëmailleerde 1e gehalte zilveren armband met barnsteen, decor van wolkjes en schrifttekens, China, midden 20e eeuw -gebr...
Twee cloisonné-, één glazen- en twee porseleinen odeurflacons, China, 20e eeuw -één stopje ontbreekt- ...[more]
Rose Chinese porseleinen vaas met polychroom bloemdecor op gestoken rozenhouten basement, circa 1900
Rose Chinese porseleinen vaas met polychroom bloemdecor op gestoken rozenhouten basement, circa 1900 -h. 33,5 cm., kleine krasjes in het glazuur o...