- 20th century decorative arts (106)
- Antique and classic furniture (209)
- Archeology and pre-colombian objects (52)
- Asian artifacts (276)
- Carpets (68)
- Chandeliers and mirrors (33)
- Chinese and japanse porcelain (215)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (79)
- Design furniture (45)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (120)
- European sculptures and works of art (215)
- Jewellery (298)
- Modern art from private collections (104)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (360)
- Plated objects and objets de vertu (353)
- Private collection European Bronzes (70)
- Silver (213)
- Silver jewellery (26)
- Tribal art (246)
- Watches (52)
- Lots with images only
Theepot en melkkan, 19e eeuwschuitvormig ovaal model, met houten oor, bewerkt met versiering en
Twee melkkannen, 19e eeuwbeide gelobd en model met bolle buik, op gebogen pootjes met voluutvormig
Roomkom naar 18e eeuws voorbeeld, Engeland, sauskom Engeland en Frankrijk, beker.Kom mt. A. de
Frankrijk, roomkan 19e eeuw en Spanje, taste-vinin schelp vorm met geëmailleerd fantasiewapen op
Portugal, cederbord, 20e eeuw,met Hebreewse tekst en gedreven ruchten diam. 32 cm. [1] ...[more]
Oosterse Chanuka,ingelegd met kleurstenen l. 18 cm. [1] ...[more]
Duitsland (?), suikercoupe en Frankrijk, schenkkann, 19e eeuw h 16 cm, h 13 cm, bruto 596 gr. [2]
Duitsland (?), suikercoupe en Frankrijk, schenkkann, 19e eeuw h 16 cm, h 13 cm, bruto 596 gr. [2] ...[more]
Duitsland, vruchtenschaalrond en gelobd model op vier balpoten met voluutmotieven, Mt. BWKS, 2e
Drie avondtasjes en diverse theelepels bruto 589 gr. [zkj] ...[more]
Set van dertien mokka-, twaalf ijs- en elf kwastlepels en parelmoeren lepeldoosjemet uiteinde in
Engeland inktpot, paar mosterdlepels en pillendoos 19e eeuw,met ingelegd schildpad deksel Londen
Divers opdienbestek,waarbij aardbeischep, 19e eeuw bruto 392 gr. [zkj] ...[more]
Zes couverts, 19e eeuw en vijf vorkenHaags-lof, Mt. J.J. van Nieuwcasteel 1839 Utrecht, zes vorken
Zes couverts, 19e eeuw en vijf vorkenHaags-lof, Mt. J.J. van Nieuwcasteel 1839 Utrecht, zes vorken Mt. Van Kempen 1902 917 gr. [zkj] ...[more]
Paar groentelepels, 19e eeuwspadelvorm. Mt. H.A. Schuss, 1865, Amsterdam, en Mt. F.W. Bouscholten,
Saladeopdiencouvert, 19e eeuwdubbeltfilet, Mt. H. Helweg 1836, 1e gehalte l 31 cm, 192 gr. [1]
Saladeopdiencouvert, 19e eeuwdubbeltfilet, Mt. H. Helweg 1836, 1e gehalte l 31 cm, 192 gr. [1] ...[more]
Roomkan, Den Haag 18e eeuwschuitvormig, opstaand voluutvormig oor op drie gebogen pootjes, Mt. I.
Breilepel, 18e eeuw,met filetrand, uiteinde steel met cartouche versierd. Amsterdam, 1795 l 40 cm,
Breilepel, 18e eeuw,met filetrand, uiteinde steel met cartouche versierd. Amsterdam, 1795 l 40 cm, 259 gr. [1] ...[more]
Gelegenheidslepel, 17e eeuw,peervormige bak, steel uit twee delen, onderste deel met reliëf decor
Strooier, vroeg 18e eeuwcilindervormig met gebold ronde deksel versierd met bloemmotieven en
Cabaret, Louis XV,gecontourneerde vorm met afgeronde hoeken versierd met acanthusblad motief, de
Twee vergulde gelegenheidslepels, 18e eeuw,de gevlochten steel bekroond door personificatie van
Twee vergulde gelegenheidslepels, 18e eeuw,de gevlochten steel bekroond door twee figuren staande op
Gezangenboek en Nieuwe testament, 19e eeuw, met 18e eeuws schildpad kaften met zilveren sloten.
Bijbel, gezangenboek en filirain doosje, 19e eeuwin boekvorm. De beide boeken met zilveren sloten.
Mosterpot en lepel in Rococo stijl, 19e eeuw,vruchtvormig,met één oor, bladmotieven en op drie
Mosterpot en lepel in Rococo stijl, 19e eeuw,vruchtvormig,met één oor, bladmotieven en op drie pootjes. Mt. S.8 h. 9 cm. [2] ...[more]
Paar strooiers in Louis XVI stijl, 19e of 20e eeuw,het ajour middendeel met blauwglazen binnenbak,
Cabaret Louis XVI stijl,rond op drie voluutvormige pootjes met ajour en parelrand, Van Kempen
Vijf stuks dienbestek,w.o. ajour visschep, Art Deco, mt. van Kempen, jl. 1914 l 30 cm, 531 gr. [5]
Vijf stuks dienbestek,w.o. ajour visschep, Art Deco, mt. van Kempen, jl. 1914 l 30 cm, 531 gr. [5] ...[more]
Juwelenkistje met slot,langwerpig rechthoekig met monogram, groen gestoffeerd interieur houten
Broodmand,ajour met pauwendecor, parelrand en op vier klauwpootjes. Mt. J. Mes Hoorn, jl. 1922, 2e
Broodmand,ajour met pauwendecor, parelrand en op vier klauwpootjes. Mt. J. Mes Hoorn, jl. 1922, 2e gehalte 13,5 x 41 cm, 818 gr [1] ...[more]
Paar kandelaarsronde voet tapstoelopende stam ronde houder. Mt. Van Kempen & Begeer, jl. 1978 h 18,5
Paar kandelaarsronde voet tapstoelopende stam ronde houder. Mt. Van Kempen & Begeer, jl. 1978 h 18,5 cm, bruto 380 [2] ...[more]
Zeven stuks opdienbestek,één met ivoren greep, mt. J. van Wijk, jl. 1855 l 29 cm, bruto 414 gr [7]
Zeven stuks opdienbestek,één met ivoren greep, mt. J. van Wijk, jl. 1855 l 29 cm, bruto 414 gr [7] ...[more]
Speelgoed gieter, 19e eeuw,rond met hoge lange tuit met los sproeistuk, Mt. Gerrit Rechtdoorzee
Speelgoed gieter, 19e eeuw,rond met hoge lange tuit met los sproeistuk, Mt. Gerrit Rechtdoorzee Greup jl. 1898 17 x 24 cm, 253 gr. [1] ...[more]
Miniatuur stoofje, zoutvat in koetsvormhouder, treeft en bekerhouder h 2, h 6, l 6 en h 7,5 cm,
Miniatuur stoofje, zoutvat in koetsvormhouder, treeft en bekerhouder h 2, h 6, l 6 en h 7,5 cm, 262 gr [4] ...[more]
Twee sets taartvorkjes en twee sets lepeltjesmet waaiervormig steeluiteinde 591 gr. [zkj] ...[more]
Divers,w.o. messenleggers bruto 434 gr. [zkj] ...[more]
Divers bestekHaags lof 1822 gr [zkj] ...[more]
Theeschepje en reiscouvert.Couvert mt. Niekerk Schoonhoven 1970-1997, schepje met houten steel,
Divers opdienbestek, waarbij drie viscouvertspuntfilet, Mt. Van Kempen & Begeer diverse jaarletters,
Divers opdienbestek, waarbij drie viscouvertspuntfilet, Mt. Van Kempen & Begeer diverse jaarletters, 1e kwart 20e eeuw 880 gr. [zkj] ...[more]
Divers zilverwerk,w.o. schuitvormige kom, mt. H.M. Mansvelt 1883-1922, Rotterdam bruto 429 gr.
Divers zilverwerk,w.o. schuitvormige kom, mt. H.M. Mansvelt 1883-1922, Rotterdam bruto 429 gr. 100 [zkj] ...[more]
Ovale coupe met hengsel, Empireajour bak op ovale voet met robijnrode glazen binnenbak. Mt. VR,,
Frankrijk vierdelig hors d'oeuvres bestek, twee sauslepels en suikertang.elk in etui bruto 364
Frankrijk vierdelig hors d'oeuvres bestek, twee sauslepels en suikertang.elk in etui bruto 364 gr. [7] ...[more]
Divers zilverwerk en onedel [zkj] ...[more]
Visschep, 19e eeuw, driedelig theeservies in Louis XVI stijl en schuitvormig blaadjeajour en
Duitsland, tandenstokerhouder, 18e eeuw.In vorm van staande man op natuurlijk ondergrond met
Driedelig samengesteld theeservies.Theepot en melkkan met bijpassend schuitvormig blad, alle
Tafelbel, Biedermeier,klokvormig, versierd met acanthus bladmotieven, Mt. J. van Vorst, 1846,
Tafelbel, Biedermeier,klokvormig, versierd met acanthus bladmotieven, Mt. J. van Vorst, 1846, Rotterdam h 13 cm, 0292 gr. [1] ...[more]
Engeland, paar strooiersbalustervormig, Mt. W, 1934, Londen h 14, 5 cm, bruto 210 gr. [2] ...[more]
Twaalf theelepels en tien taartvorkjesmet waaierstelen, o.a. jl. 1986 op vorkjes 249 gr. [22]
Twaalf theelepels en tien taartvorkjesmet waaierstelen, o.a. jl. 1986 op vorkjes 249 gr. [22] ...[more]
Frankrijk, miskelk, Barok stijl ca. 1900,balustervormige stam, ronde kelk, versierd met bijbelse
Verguld metalen miskelk, ca. 1900,de nodus met zes knoppen waarop de letters JEZUS (cuppa mogelijk
Verguld zilveren monstrans, begin 20e eeuw,in vorm van 'Boom van Jesse'. Achter de glazen ruit
Verguld ornament van monstrans (?),in vorm van stralenkrans, met driehoekig afneembaar ornament in
Oostenrijk Hongarije, bewerkte dekselbokaal, 19e eeuw,verguld aan binnenzijde h. 30 cm. [1]
Oostenrijk Hongarije, bewerkte dekselbokaal, 19e eeuw,verguld aan binnenzijde h. 30 cm. [1] ...[more]
Kristallen kaasstolp, 19e eeuw,de zilveren knop bekroond met knop in vorm van koe staand in weide
Kristallen kaasstolp, 19e eeuw,de zilveren knop bekroond met knop in vorm van koe staand in weide met bloemen h 16 cm, diam 25 cm [2] ...[more]
Set van paar kandelabers en paar kandelaars in Louis XV stijl,twee armige kandelaber met twee
Twee dienbladen in Empire stijl, 19e eeuw,één langwerpig en één vierkant model met afgeronden hoeken