- 20th century decorative arts (106)
- Antique and classic furniture (209)
- Archeology and pre-colombian objects (52)
- Asian artifacts (276)
- Carpets (68)
- Chandeliers and mirrors (33)
- Chinese and japanse porcelain (215)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (79)
- Design furniture (45)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (120)
- European sculptures and works of art (215)
- Jewellery (298)
- Modern art from private collections (104)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (360)
- Plated objects and objets de vertu (353)
- Private collection European Bronzes (70)
- Silver (213)
- Silver jewellery (26)
- Tribal art (246)
- Watches (52)
- Lots with images only
Everhardus Koster (1817-1892)Zeilboten op een rivier doek, gesign. l.o., 33 x 47 cm. [1] ...[more]
Willem Karel Nakken (1835-1926)Vrouw met een ezel op een zandpad bij bomen paneel, gesign. l.o.,
Willem Karel Nakken (1835-1926)Vrouw met een ezel op een zandpad bij bomen paneel, gesign. l.o., 31 x 44 cm. [1] ...[more]
Valentine Cameron Prinsep (1838-1904)'A Bientôt' doek, 109 x 84 cm. Herkomst: Privéverzameling uit
Valentine Cameron Prinsep (1838-1904)'A Bientôt' doek, 109 x 84 cm. Herkomst: Privéverzameling uit een Amsterdams grachtenpand [1] ...[more]
Wouter Dam (1726-1786)Gezicht op een tuin, een vrouw met bloemenmand op de voorgrond doek, gesign.
Omgeving van Jean Humbert de Superville (1734-1794)Portret van Johan Pieter van der Haer, secretaris
Jan Zoetelief Tromp (1872-1947)Fluitspelend jongetje bij een vogelkooi doek, gesign. r.o., 48 x 36
Jan Zoetelief Tromp (1872-1947)Fluitspelend jongetje bij een vogelkooi doek, gesign. r.o., 48 x 36 cm. [1] ...[more]
Luigi Pastega (1858-1927)Keukeninterieur met slapende vrouw aan een tafel doek, gesign. r.o.,
Luigi Pastega (1858-1927)Keukeninterieur met slapende vrouw aan een tafel doek, gesign. r.o., 1883, 85 x 65 cm. [1] ...[more]
Johannes Hermanus Koekkoek (1778-1851)Schepen op een meer bij figuren op een steiger paneel, gesign.
Johannes Hermanus Koekkoek (1778-1851)Schepen op een meer bij figuren op een steiger paneel, gesign. m.o., 20 x 27 cm. [1] ...[more]
Alfred Montague (1832-1883)Abbeville doek, gesign. r.o., 46 x 36 cm. [1] ...[more]
Willem Alexander Knip (1883-1967)Boerenvrouw met koekenpan bij het vuur doek, gesign. l.o., 45 x
Willem Alexander Knip (1883-1967)Boerenvrouw met koekenpan bij het vuur doek, gesign. l.o., 45 x 35 cm. [1] ...[more]
Petrus Gerardus Vertin (1819-1893)Stadsgezicht met figuren bij een bruggetje paneel, gesign. l.o.,
Petrus Gerardus Vertin (1819-1893)Stadsgezicht met figuren bij een bruggetje paneel, gesign. l.o., 22 x 17 cm. [1] ...[more]
Toegeschreven aan Adrianus Eversen (1818-1897)Stadsgezicht met figuren op straat paneel, gemonn. l.
Toegeschreven aan Adrianus Eversen (1818-1897)Stadsgezicht met figuren op straat paneel, gemonn. l.o., 22 x 17 cm. [1] ...[more]
Emanuel de Vries (1816-1875)Schepen op een rivier doek, gesign. r.o., 57 x 79 cm. [1] ...[more]
Willem Gruyter (1817- 1880)Schepen op een kalm meer paneel, gesign. r.o., 23,5 x 33 cm. [1]
Willem Gruyter (1817- 1880)Schepen op een kalm meer paneel, gesign. r.o., 23,5 x 33 cm. [1] ...[more]
Johannes Franciscus Hoppenbrouwers (1819-1866)Schaatsers op een bevroren vaart bij een koek-en-zopie
Salomon Garf (1879-1943)Stilleven met aardbeien in een mand doek, gesign. l.o., '40, 45 x 55 cm. [1]
Salomon Garf (1879-1943)Stilleven met aardbeien in een mand doek, gesign. l.o., '40, 45 x 55 cm. [1] ...[more]
Willem Roelofs (1822-1897)Koeien aan de waterkant aquarel, gesign. l.o., 28 x 45 cm. [1] ...[more]
Willem Roelofs (1822-1897)Landschap met figuren op een pad bij bomen inkt en aquarel, gesign. l.
Willem Roelofs (1822-1897)Landschap met figuren op een pad bij bomen inkt en aquarel, gesign. l.o., 1855, 28 x 41 cm. [1] ...[more]
Gerhardus Hendriks (1804-1859)Uitgestrekt polderlandschap met schaatsers op een bevroren vaart bij
Frederik Nachtweh (1857-1941)Prenten kijkende vrouw aquarel, gesign. r.o., 35 x 25 cm. [1] ...[more]
Adrianus Eversen (1818-1897)Gezicht op de Nieuwezijds Voorburgwal, Amsterdam paneel, gesigneerd l.
Oskar Schmerling (1863-1938)Oosterse figuren in een stad bij een poort board, gesign. l.o., [1]
Oskar Schmerling (1863-1938)Oosterse figuren in een stad bij een poort board, gesign. l.o., [1] ...[more]
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958)'Ochtend Volendam' doek, gesign. r.o., tent: Pictura, Dordrecht, 1928, 70 x 60 cm. [1] ...[more]
Pieter Cornelis Dommershuijzen (1834-1908)Schepen op rustig water voor de kust doek, gesign. l.o.,
Pieter Cornelis Dommershuijzen (1834-1908)Schepen op rustig water voor de kust doek, gesign. l.o., 33 x 47 cm. [1] ...[more]
Dirk Smorenberg (1883-1960)Gezicht op Loosdrecht aan de Loosdrechtse plassen doek, gesign. r.o., '
Dirk Smorenberg (1883-1960)Gezicht op Loosdrecht aan de Loosdrechtse plassen doek, gesign. r.o., '24, 70 x 90 cm. [1] ...[more]
Willem de Zwart (1862-1931)De veemarkt in Hilversum in de winter doek, gesign. l.o., 46 x 66 cm. [1]
Willem de Zwart (1862-1931)De veemarkt in Hilversum in de winter doek, gesign. l.o., 46 x 66 cm. [1] ...[more]
Willem van den Berg (1886-1970)Haven met vissersboten paneel, gesign. l.o., 25 x 35 cm. [1]
Willem van den Berg (1886-1970)Haven met vissersboten paneel, gesign. l.o., 25 x 35 cm. [1] ...[more]
Willem van den Berg (1886-1970)Stilleven paneel, gesign. r.b., 64 x 40 cm. [1] ...[more]
Willem van den Berg (1886-1970)Gezicht op Montmartre paneel, gesign. r.o., Montmartre, 14 x 23
Willem van den Berg (1886-1970)Gezicht op Montmartre paneel, gesign. r.o., Montmartre, 14 x 23 cm. [1] ...[more]
Arthur Briët (1867-1939)Het schildersatelier van Frans Langeveld paneel, gesign. r.o. verso etiket
Arthur Briët (1867-1939)Meisje met lauwerkrans doek, gesign. l.o., '89, 40 x 37 cm. [1] ...[more]
Arthur Briët (1867-1939)Interieur met kat paneel, gesign. r.o., 20 x 18 cm. [1] ...[more]
Arthur Briët (1867-1939)Interieur van de schildershut van de kunstenaar in Nunspeet doek, gesign.
Arthur Briët (1867-1939)Interieur van de schildershut van de kunstenaar in Nunspeet doek, gesign. l.o., 65 x 80 cm. [1] ...[more]
Herman Johannes van der Weele (1852-1930)Boer met schapen op een zandpad maroufle, gesign. r.o.,
Herman Johannes van der Weele (1852-1930)Boer met schapen op een zandpad maroufle, gesign. r.o., 35 x 52 cm. [1] ...[more]
Herman Johannes van der Weele (1852-1930)'Laantje Loosduinen' maroufle, gesign. l.o., 30 x 47 cm. [
Herman Johannes van der Weele (1852-1930)'Laantje Loosduinen' maroufle, gesign. l.o., 30 x 47 cm. [1] ...[more]
Willem Hendrick Eickelberg (1845-1920)IJsvertier op de Binnen Amstel bij de Groenburgwal, op de
Théophile de Bock (1851-1904)Bomen bij een meertje doek, gesign. l.o., 35 x 53 cm. [1] ...[more]
Théophile de Bock (1851-1904)Bomen bij een meertje maroufle, gesign. r.o., 28 x 33 cm. [1] ...[more]
Jan Sluijters (1881-1957)Stadsgezicht in Amsterdam doek, gesigneerd l.o., te dateren ca. 1919, litt:
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)'Zelfportret' doek, gesign. r.o., verso titel, 1898, 80 x 60 cm. [1]
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)'Zelfportret' doek, gesign. r.o., verso titel, 1898, 80 x 60 cm. [1] ...[more]
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)Pioenen doek, gesign. l.b., verso titel en annotatie 'Sandbergen,
Nicolaas Bastert (1854-1939)Gezicht op Hattem maroufle, gesign. l.o., 35 x 56 cm. [1] ...[more]
Jan Sluijters (1881-1957)Liggend naakt aquarel, gesign. l.b., 1910, 22 x 35 cm. [1] ...[more]
George Hitchkock (1850-1913)'Egmond pinken' doek, gesign. r.o., 1884, verso titel, datering en
George Hitchkock (1850-1913)'Egmond pinken' doek, gesign. r.o., 1884, verso titel, datering en signatuur, 40 x 50 cm. [1] ...[more]
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Kabeljauwen in een aquarium doek, gemonn. l.o., 33 x 45 cm. [1]
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Kabeljauwen in een aquarium doek, gemonn. l.o., 33 x 45 cm. [1] ...[more]
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Goudvissen in een aquarium houtskooltekening, gemonn. l.o., 11 x
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Goudvissen in een aquarium houtskooltekening, gemonn. l.o., 11 x 15 cm. [1] ...[more]
Frans Langeveld (1877-1939)Molen aan het water, Amsterdam, mogelijk de Singelgracht doek, gesign.
Gerhard Arij Ludwig Morgenstjerne Munthe (1875-1927)Figuren bij vissersboten op het strand, een huis
Willem Gerard Hofker (1902-1981)Gezicht op het de Herengracht 500. doek, gesign. r.o., 1952,
Willem Gerard Hofker (1902-1981)Gezicht op het de Herengracht 500. doek, gesign. r.o., 1952, Carpenter 567, 90 x 45 cm. [1] ...[more]
Willem Gerard Hofker (1902-1981)Ni Kenjoen, Bali ets, gesign. l.o., 1948, 39 x 24 cm. [1] ...[more]
George Hendrik Breitner (1857-1923)Interieur van Onze-Lieve-Vrouw-ter-Zavelkerk, Brussel ('Interieur
Gemonogrammeerd r.o., 1924Gezicht op Zoutelande paneel, gesign. r.o., 26 x 43 cm. [1] ...[more]
Leendert van der Vlist (1894-1962)Gezicht op de Herengracht bij de Leidsegracht. De koepel die boven
Cornelis Westerbeek (1844-1903)Koeien aan de waterkant doek, gesign. r.o., '95, 40 x 63 cm. [1]
Cornelis Westerbeek (1844-1903)Koeien aan de waterkant doek, gesign. r.o., '95, 40 x 63 cm. [1] ...[more]
Jan Voerman sr. (1857-1941)Gezicht op Hattem aan de IJssel doek, gesign. r.o., tent: Stedelijk
Jan Voerman sr. (1857-1941)Bosrand paneel, monogram r.o., verso etiket nalatenschap, veiling
Leo Eland (1844-1952)'Zeekreekje in Bantam' paneel, gesign. r.o., verso titel, 22 x 32 cm. [1]
Leo Eland (1844-1952)'Zeekreekje in Bantam' paneel, gesign. r.o., verso titel, 22 x 32 cm. [1] ...[more]
Leo Eland (1844-1952)'Meer van Singkarak, Sumatra' paneel, gesign. r.o., verso titel, 27 x 40 cm. [
Leo Eland (1844-1952)'Meer van Singkarak, Sumatra' paneel, gesign. r.o., verso titel, 27 x 40 cm. [1] ...[more]
Jan van Vuuren (1871-1941)Oudegracht te Utrecht doek, gesign. l.o., 40 x 50 cm. [1] ...[more]