- 20th century decorative arts (106)
- Antique and classic furniture (209)
- Archeology and pre-colombian objects (52)
- Asian artifacts (276)
- Carpets (68)
- Chandeliers and mirrors (33)
- Chinese and japanse porcelain (215)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (79)
- Design furniture (45)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (120)
- European sculptures and works of art (215)
- Jewellery (298)
- Modern art from private collections (104)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (360)
- Plated objects and objets de vertu (353)
- Private collection European Bronzes (70)
- Silver (213)
- Silver jewellery (26)
- Tribal art (246)
- Watches (52)
- Lots with images only
Denemarken, Royal Copenhagen, 'Flora Danica', een sauskom op vaste onderschotel, twee tazza's en
Denemarken, Royal Copenhagen, 'Flora Danica', een set van acht ovale zoutvaten, 20e eeuw;beschilderd
Denemarken, Royal Copenhagen, 'Flora Danica', een set van acht bouillonkopjes en deksels, 20e eeuw;
Denemarken, Royal Copenhagen, 'Flora Danica', een set van dertien dinerborden, zes brood- en
Denemarken, Royal Copenhagen, 'Flora Danica', een set van zes opengewerkte dinerborden en zes
Denemarken, Royal Copenhagen, een set van tien ichthyologische dinerborden, 20e eeuw;beschilderd met
Denemarken, Royal Copenhagen, een set van twaalf zoologische en ornithologische dessertborden, 20e
Denemarken, Royal Copenhagen, een set van tien 'vruchten servies' opengewerkte dessertborden, 20e
Denemarken, Royal Copenhagen, 'Flora Danica', een gedeeltelijk theeservies, 20e eeuw;beschilderd met
Denemarken, Royal Copenhagen, 'Flora Danica', een gedeeltelijk koffie- en theeservies, 20e eeuw;
Delft, achtkantige polychroom aardewerk botervloot, 18e eeuw,met 'delft doré' decor van bloemtak (
Delft, blauw-wit aardewerk groot formaat balustervaas, ca. 1700,met Chinoiserie Transitional
Delft, De Klaauw, paar blauw aardewerk balustervormige dekselvazen, ca. 1900,met Chinoiserie decor
Delft, blauw wit aardewerk vijfdelig kaststel, 18e eeuwmet voorstelling van Diana met jachthonden in
Delft, twee polychroom aardewerk schotels en bord, 18e eeuw,(schotels hersteld) diam. 34 en 23 cm.
Delft, blauw aardewerk vijfdelig kaststel, 18e eeuw;met Chinoiseriedecor van pioenroos bij hekwerk
Delft, paar polychroom aardewerk schotels, 19e eeuw,met Chinoiserie decor van vogel bij rots, de
Italië, majolica bolle vaas, 18e eeuw,met in blauw, turkoois en geel decor van jongenskopje in
Italië, majolica schotel en Duitsland, steengoed kruik en glazen kan, 18 en 19e eeuw diam. 38 cm. [
Italië, majolica schotel en Duitsland, steengoed kruik en glazen kan, 18 en 19e eeuw diam. 38 cm. [3] ...[more]
Duitsland, twee steengoed bierpullen, 18e eeuw,met blauw-mangaan decor, één met tinnen deksel en
Duitsland, twee steengoed bierpullen, 18e eeuw,met blauw-mangaan decor, één met tinnen deksel en datering h. 14 en 21 cm, [2] ...[more]
Italië, majolica schotel naar antiek voorbeeldmet decor van twee figuren in landschap, de rand met
Italië, majolica schotel naar antiek voorbeeldmet decor van twee figuren in landschap, de rand met grotesken diam. 46 cm. [1] ...[more]
Duitsland, polychroom aardewerk bierpul, ca. 1800,met tinnen montering (hersteld) h. 24 cm. [1]
Duitsland, polychroom aardewerk bierpul, ca. 1800,met tinnen montering (hersteld) h. 24 cm. [1] ...[more]
Aardewerk tegelfragment, 17e eeuw,met bruin-geel-groen glazuur en reliëf van engel met schild waarop
Zuid Duitsland, aardewerk kacheltegel, 16e eeuw,met groen glazuur en reliëf van ridder te paard
Zuid Duitsland, aardewerk kacheltegel, 16e eeuw,met groen glazuur en reliëf van ridder te paard onder boog 25 x 22 cm. [1] ...[more]
Duitsland, steengoed kruik, 17e eeuw,met met duimen aangedrukte voet (gat en beschadigd) h. 33
Duitsland, steengoed kruik, 17e eeuw,met met duimen aangedrukte voet (gat en beschadigd) h. 33 cm. [1] ...[more]
Noordelijke Nederlanden. Delft of Haarlem, blauw-wit aardewerk papkom, 18e eeuw,met twee geribde
Delft, paar blauw-wit aardewerk miniatuur muiltjes, 18e eeuw,puntig, met hoge hak, gesp en-reliëf en
Delft, blauw-wit aardewerk knobbelvaas, 18e eeuw(restauraties) h. 30 cm. [1] ...[more]
Delft, paar blauw aardewerk borden en China, twee porseleinen bordenmet decor van vis (één Delfts
Delft, paar polychroom aardewerk pannenkoekborden en serie van drie blauw-wit aardewerk borden,
Delft, serie van vier blauw-wit porseleinen schotels, 18e eeuw,met Chinoiserie decor van bloemen
Delft, serie van vier blauw-wit porseleinen schotels, 18e eeuw,met Chinoiserie decor van bloemen en rotsformatie diam. 35 cm. [4] ...[more]
Pasglas en twee roemers [3]
Pasglas en twee roemers [3] ...[more]
Paar mangaan tegeltableaus van zes tegels, ca. 1800,met voorstelling van bloemenmand en insecten.
vnl. Delft, vijf aardewerk borden, 18e eeuw diam. 23 cm. [5] ...[more]
Twee polychroom aardwerk vormstukken, ca. 1900;Koeien l. 21 en 23 cm. [2] ...[more]
Vier stuks glaswerk, eind 18e en vroeg 19e eeuw,w.o. kanonnetje met gegraveerde vrijmetselaarsmotieven 7-11 cm. [4] ...[more]
Facetgeslepen 'Zwischengold' glas, ca. 1800,met decor van jachtscene met jagers te paard en hert, de
Glazen bruidsflacon, 19e eeuw,met ribben, twee oren en gravé van druiven h. 26 cm. [1] ...[more]
Tien facetgeslepen glazen, ca. 1800,met geemailleerd decor [10] Ten cutt glass glasses, circa 1800
Tien facetgeslepen glazen, ca. 1800,met geemailleerd decor [10] Ten cutt glass glasses, circa 1800 ...[more]
Delft, polychroom aardewerk schotel en De Lampetkan, paar blauw aardewerk dekselvazen, eind 18e
Makkum, polychroom aardewerk vijfdelig kaststel en vier kommen, 20e eeuw [9] ...[more]
Polychroom en geribd aardewerk vijfdelig kaststel, 19e eeuw,met decor van bloesem, de knoppen in
Delft, blauw-wit aardewerk schotel en polychroom schotel, eind 18e eeuw diam. 34 cm. [2] ...[more]
Friesland, ruitvormig blauw aardewerk onderzetter voor kraantjeskan, ca. 1800 en Tichelaar,
Friesland, blauw-wit aardewerk schotel, ca. 1800,met decor van jager met honden en hert, met kerk op
Italië, drie majolica albarello'smet voorstelling van landschap/boten en datering 1726 h. 21 cm. [3]
Italië, drie majolica albarello'smet voorstelling van landschap/boten en datering 1726 h. 21 cm. [3] ...[more]
Delft, blauw-wit aardewerk achtkantige balustervaas, 18e eeuw,geribd, met decor van vogels en
Frankrijk, blauw-wit majolica albarello, 18e eeuw(randschilfers) h. 28 cm. [1] (chips) ...[more]
Delft, mangaan, blauw en geel aardewerk tegeltableau van vier tegels, ca. 1800;Vogelkooi met kanarie
Delft, mangaan, blauw en geel aardewerk tegeltableau van vier tegels, ca. 1800;Vogelkooi met kanarie 25,5 x 25,5 cm. [1] ...[more]
Delft, aardewerk tegeltableau van twintig tegels, eind 18e eeuwmet mangaan decor van bloemenvaas, de
Delft, polychroom pannenkoekbord en twee schotels, 18e eeuw(bord hersteld) diam. 25 en 30 cm. [3]
Delft, polychroom pannenkoekbord en twee schotels, 18e eeuw(bord hersteld) diam. 25 en 30 cm. [3] ...[more]
Delft, serie van drie polychroom borden, 18e eeuw,met Chinoiserie decor van bloesem bij rots diam.
Delft, serie van drie polychroom borden, 18e eeuw,met Chinoiserie decor van bloesem bij rots diam. 23 cm. [3] ...[more]
Divers beschadigd antiek aardewerk en Chinees porselein,w.o. majolica bordbodem en blauw-wit
Divers beschadigd antiek aardewerk en Chinees porselein,w.o. majolica bordbodem en blauw-wit aardewerk kan, ca. 1700 [4 + ds] ...[more]
Delft, De Klaauw, blauw-wit aardewerk tabakspot, ca. 1800,met opschrift 'varinas', met koperen
Delft, De Klaauw, blauw-wit aardewerk tabakspot, ca. 1800,met opschrift 'varinas', met koperen deksel h. 43 cm. [1] ...[more]
Delft, veertien blauw-wit aardewerk borden, laat 18e eeuw,alle met verschillend Chinoiserie decor en
Delft, veertien blauw-wit aardewerk borden, laat 18e eeuw,alle met verschillend Chinoiserie decor en gele slibrand diam. 23 cm. [14] ...[more]
Delft, vijftien blauw-wit aardewerk borden, laat 18e eeuw,alle met verschillend Chinoiserie decor
Delft, vijftien blauw-wit aardewerk borden, laat 18e eeuw,alle met verschillend Chinoiserie decor diam. 23 cm [15] ...[more]
Delft, twaalf blauw-wit aardewerk borden, laat 18e eeuw,alle met verschillend Chinoiserie decor
Delft, twaalf blauw-wit aardewerk borden, laat 18e eeuw,alle met verschillend Chinoiserie decor diam. 23 cm. [12] ...[more]