- 20th century decorative arts (106)
- Antique and classic furniture (209)
- Archeology and pre-colombian objects (52)
- Asian artifacts (276)
- Carpets (68)
- Chandeliers and mirrors (33)
- Chinese and japanse porcelain (215)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (79)
- Design furniture (45)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (120)
- European sculptures and works of art (215)
- Jewellery (298)
- Modern art from private collections (104)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (360)
- Plated objects and objets de vertu (353)
- Private collection European Bronzes (70)
- Silver (213)
- Silver jewellery (26)
- Tribal art (246)
- Watches (52)
- Lots with images only
Vierkante schaal van fossiel marmer 54,5 x 49 cm. [1] ...[more]
Fossiele krokodillenkop 35,5 x 30 cm., 5,0 kg. [1] ...[more]
Orthoceras schaal 38,5 x 25 x 9 cm., 6,6 kg. [1] ...[more]
Orthoceras wasbak 41,5 x 25,5 cm., 5,8 kg. [1] ...[more]
Rozenkwarts schaal 38 x 31 cm. [1]
Rozenkwarts schaal 38 x 31 cm. [1] ...[more]
Versteend hout,eivormig 26,5 x 17 cm. [1] ...[more]
Opgezette reiger in vitrinekast 90 x 60 x 30 cm. [1] ...[more]
Opgezette zadeljakhals ca. 70 x 85 cm. [1] ...[more]
Engeland, inktpot en paar jachttrofeeën, Edwardian.De inktpot van paardenhoef met pleet montering.
Troffee van hoorn, 1e helft 20e eeuw,met ffraai WMF beslag en plaquette met opschrift 'Emmtl
Troffee van hoorn, 1e helft 20e eeuw,met ffraai WMF beslag en plaquette met opschrift 'Emmtl Hornuffferfelt …1937 l. 62 cm. [1] ...[more]
Frankijk, houten kroegspel , begin 20e eeuw,met raderen en kikkers, in drie verdelingen [1]
Frankijk, houten kroegspel , begin 20e eeuw,met raderen en kikkers, in drie verdelingen [1] ...[more]
Dwarsfluit Haynesmet gouden kopstuk [1] ...[more]
Beschilderde citerhouten klankkast met portret van een admiraal, 19e eeuw [1] ...[more]
Sumatra, collectie van tien neusfluiten.enkele met fraaie gegraveerde en gekleurde geometrische
Sumatra, collectie van tien neusfluiten.enkele met fraaie gegraveerde en gekleurde geometrische patronen. Op standaard. [1] ...[more]
Afrika, verzameling muziekinstrumentenonder andere vingerharpen en snaarinstrumenten met kalebas
Afrika, verzameling muziekinstrumentenonder andere vingerharpen en snaarinstrumenten met kalebas klankkast [ds] ...[more]
Verzameling oosterse snaarinstrumentenonder andere Indonesië, bootvormige sierharp en India,
Verzameling oosterse snaarinstrumentenonder andere Indonesië, bootvormige sierharp en India, Sarangi. [2 + ds] ...[more]
Diverse boeken betreffende Oosterse kunst.vrnl Japanse kunst [vzd] ...[more]
PNG, diverse sieraden met schelpeno.a. Sepik, borstsieraad met nassaschelpen en Ovula schelpen [ds]
PNG, diverse sieraden met schelpeno.a. Sepik, borstsieraad met nassaschelpen en Ovula schelpen [ds] ...[more]
Oezbekistan, susani doek en twee patchwork doeken. [3] ...[more]
Diverse Oosterse objectenTibetaanse gau, antieke kralenkettingen [zkj] ...[more]
Diverse tinnen soldaatjes [ds]
Diverse tinnen soldaatjes [ds] ...[more]
Japan, bronzen Guanyin.Hierbij diverse Oosterse objecten. [1 + ds] ...[more]
China, divers porselein, wb. Antiek(defecten) [ds] ...[more]
Twee Islamitische teksten en antieke tegel(besch.) [3] ...[more]
Rood/wit kunststoffen amsterdamse taxi lichtbakmet zwarte letters . Op metalen dakdragers br. 125 cm
Rood/wit kunststoffen amsterdamse taxi lichtbakmet zwarte letters . Op metalen dakdragers br. 125 cm [1] ...[more]
Délices de Cartier, grote parfumfles in etuiinhoud 2800ml. (fles open geweest) limited of 300 [2]
Délices de Cartier, grote parfumfles in etuiinhoud 2800ml. (fles open geweest) limited of 300 [2] ...[more]
Louis Vuitton, zwart lederen tas [1]
Louis Vuitton, zwart lederen tas [1] ...[more]
Twee doosjes diverse bijouswaaronder broches en armbanden [2] ...[more]
Twee doosjes diverse bijouswaaronder oorbellen [2] ...[more]
Jaren '20 accessoireswaaronder buideltjes, muiltjes, een tray [ds] ...[more]
Elf (avond)tasjes van doorschijnend plastic [11] ...[more]
Zilverkleurige avondtashierbij vijf andere [6] ...[more]
Blauw kralentasje met glittershierbij vijf andere [5] ...[more]
Zeven zwarte en bruine avondtasjes [7] ...[more]
Zes tasjes/etuis van reptielenhuid [6] ...[more]
Avondtas van plexiglas en metaal,hierbij vijf andere [6] ...[more]
Vijf avondtasjesvan wit en parelmoerkleurig plastic [5] ...[more]
Zes avondtasjesvan donkbruin hard plastic [6] ...[more]
Metalen handtasjehierbij vijf andere van hard plastic [6] ...[more]
Avondtasje van hard plastic met glittershierbij vijf andere [6] ...[more]
Diverse handschoenen [ds]
Diverse handschoenen [ds] ...[more]
Engeland, Couldon, aardwerk dinerservies, ca. 1900,met blauw gestileerd decor van bloemen en
Minton, aardewerk dienschaalmet blauw transferprint decor diam. 43 cm. [1] ...[more]
P. Regout, aardewerk kom NOF en Duitsland, steengoed vogelkop(haarscheur) [2] ...[more]
Drie tegels en P. Regout, aardewerk sauskom [4] ...[more]
Sarreguemines, aardewerk dinerservies, 19e eeuw,met blauw transferprint decor van pagodes 'Yedda',
Engeland, aardewerk dinerservies, 19e eeuw,met blauw transferprint decor van pagoden, bestaande uit:
Kristallen schaalde verzilverde voet in vorm van zwaan (schilfertje) [1] ...[more]
Wedgwood, divers crème aardewerk,w.o. theeservies 'Edme' [ds] ...[more]
Frankrijk, paar gekleurd aardewerk boekensteunen, ca. 1930;Kat en hond h. 19 cm. [2] ...[more]
Drie porseleinen dekseldoosjemet 'Chine-de-Commende' decor [3] ...[more]
Divers porselein,w.o. Herend [2 dzn]
Divers porselein,w.o. Herend [2 dzn] ...[more]
Drie stuk glaswerk,w.o. Orrefors [3]
Drie stuk glaswerk,w.o. Orrefors [3] ...[more]
Paar porseleinen vaasjes en drie glazen flessen ...[more]
China, divers porselein,w.o. Qianlong borden en Kantonees bord, 19e eeuw [ds] ...[more]
China, paar porseleinen gemberpotten en Pekingglas vaas, laat 20e eeuw h. 32 en 48 cm. [3] ...[more]
China, twee paar blanc-de-Chine vormstukken,w.o. hoofdsteunen in vorm van zotje l. 29,5 en 19 cm. [
China, twee paar blanc-de-Chine vormstukken,w.o. hoofdsteunen in vorm van zotje l. 29,5 en 19 cm. [4] ...[more]
China, zeven stuks porselein,w.o. Qianlong dienschaal dienschaal 28 x 19 cm. [7] ...[more]