- 20th century decorative arts (106)
- Antique and classic furniture (209)
- Archeology and pre-colombian objects (52)
- Asian artifacts (276)
- Carpets (68)
- Chandeliers and mirrors (33)
- Chinese and japanse porcelain (215)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (79)
- Design furniture (45)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (120)
- European sculptures and works of art (215)
- Jewellery (298)
- Modern art from private collections (104)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (360)
- Plated objects and objets de vertu (353)
- Private collection European Bronzes (70)
- Silver (213)
- Silver jewellery (26)
- Tribal art (246)
- Watches (52)
- Lots with images only
Japan, paar bronzen vaasjes, Meiji periode,met vogels op bloesemtak en-relief h. 18,5 cm. [2]
Japan, paar bronzen vaasjes, Meiji periode,met vogels op bloesemtak en-relief h. 18,5 cm. [2] ...[more]
Japan, ivoren snijwerk, okimono, Meiji periode;Man met theepot in de hand. Gesigneerd in lakwerk
Japan, ivoren snijwerk, okimono, Meiji periode;Man met theepot in de hand. Gesigneerd in lakwerk h. 17cm. [1] ...[more]
Japan, twee ivoren netsukes, ca. 1900,Sambasu danser met waaier, met grave, gesigneerd Hoshu. Nio
Japan, twee ivoren netsukes, Meiji periode;Trommelaar/Zittende man l. 5 en 3 cm. Herkomst: Familie
Japan, ivoren netsuke, Meiji periode;Twee smeden met zwaard. Gesigneerd Soshi l. 3 cm. Herkomst:
Japan, twee ivoren netsukes, Taisho periode;Paard/Figuur met draaibaar gezicht [2] ...[more]
Japan, twee paar ivoren netsukes, Meiji/Taisho periode;Rat/Ram, gesigneerd [2] ...[more]
Japan, negen ivoren netsukes, Meiji/Taisho periode;Dieren met jong. Zes gesigneerd [9] ...[more]
Japan, vijf ivoren netsukes, Meiji/Taisho periode;Kylins/Draken. Drie gesigneerd [5] ...[more]
Japan, acht ivoren netsukes, Meiji/Taisho periode;Dieren. Zes gesigneerd [8] ...[more]
Japan, vier ivoren netsukes, Meiji/Taisho periode;Hand waarin figuur/Dubbel masker/Demoon met
Japan, vier ivoren netsukes, Meiji/Taisho periode;Hand waarin figuur/Dubbel masker/Demoon met masker/Man met kind [4] ...[more]
Japan, Shino keramiek theekom en Hagi keramiek steelvaas.De vaas gesigneerd Shoroku Yamoto, in
Japan, Hagi keramiek theekom, shawan, Edo periode.Met goudlakrestauratie. In originele bewaardoos h.
Japan, Hagi keramiek theekom, shawan, Edo periode.Met goudlakrestauratie. In originele bewaardoos h. 7 cm. [2] ...[more]
Japan, zwart en verguld lakwerk wierookbrander, Meiji periode en gevlochten ikebanamand.Mand
Japan, zwart en verguld lakwerk wierookbrander, Meiji periode en gevlochten ikebanamand.Mand gesigneerd h. 12 en 40 cm. [2] ...[more]
Japan, rood lakwerk rond dienblad en zwart lakwerk vierkant dienblad.De eerste in originele
Japan, rood lakwerk rond dienblad en zwart lakwerk vierkant dienblad.De eerste in originele bewaarkist diam. 33, 34 x 34 cm. [3] ...[more]
Japan, roodbruin gepatineerde bronzen vaas, Showa periode,belvormig met banden en-relief. Gesigneerd
Japan, gevlekt bruin gepatineerd bronzen punt- ofwel kraanvogelnekvaas, Taisho periode.Gesigneerd
Japan, bruin gepatineerd bronzen vaas, Taisho periode,met gestileerd relief van 'dans van de
Japan, gevlamd bruin gepatineerd bronzen bolle vaas, Showa periode.Gesigneerd Yoshino Takeji (geb.
Japan, gevlamd bruin gepatineerd bronzen bolle vaas, Showa periode.Gesigneerd Yoshino Takeji (geb. 1920) h. 30, diam. 36 cm. [1] ...[more]
Japan, bruin gepatineerd bronzen cilindervormige vaas, Showa periode,met ribben en gekartelde
Japan, groen gepatineerd bronzen bolle vaas, Showa periode,in vorm van lampion. Gesigneerd Kazuyoshi
Japan, groen gepatineerd bronzen vormstuk of okimono, Showa periode;Gestileerde pinguin. Gesigneerd h. 34 cm. [1] ...[more]
Japan, goud-purper gepatineerd bronzen vaas, Showa periode,buidelvormig. Gesigneerd Kurisaki
Japan, transparant ginbari cloisonne vaas, Showa periode,met decor van orchidee en met zilveren
Japan, twee bronzen vazen, Showa periode,een met zwart patina, gesigneerd Nishi Daiyu (1923-2013) h.
Japan, twee bronzen vazen, Showa periode,een met zwart patina, gesigneerd Nishi Daiyu (1923-2013) h. 12 en 20 cm. [2] ...[more]
Japan, zes gebruiksvoorwerpen voor theeceremonie,w.o. Seto theebusje met ivoren deksel [6] ...[more]
Japan, acht gebruiksvoorwerpen voor theeceremonie [8] ...[more]
Japan, rolschildering, Showa periode;Berglandschap [1] ...[more]
Japan, grote Shigaraki keramiek dekseldoos, Showa periode.Gesigneerd Shuji Okami (geb. 1953). In
Japan, set van zeventien stuks miniatuur 'Hinamatsuri' lakwerkbestemd voor 'girls day festival' [ds]
Japan, set van zeventien stuks miniatuur 'Hinamatsuri' lakwerkbestemd voor 'girls day festival' [ds] ...[more]
Japan, bronzen cachepot en paar vazen, Meiji periode,met decor en-relief van bomen en vogels.
Japan, bronzen cachepot en paar vazen, Meiji periode,met decor en-relief van bomen en vogels. Gemerkt diam. 39, h. 22 cm. [3] ...[more]
Korea, polychroom en gestoken houten sculptuur;Luohan, met kind op de arm. h. 52 cm. [1] ...[more]
Kikugawa Eizan (1787-1867), houtsnede;Shunga. In lijst. abuna-é-oban [1] ...[more]
Keisai Eisen (1790-1848), houtsnede;Shunga. In lijst. oban [1] ...[more]
Japan, twee houtsnedes;Krijger /Vrouw met meisje. In lijst. beide 63 x 21 cm. [2] ...[more]
Kuniyoshi, houtsnede, dubbele boekprent;Vrouw bij een schutting. In lijst. 18 x 26 cm. [1] ...[more]
Japan, twee houtsnedes;Dorpsgezicht met vele figuren. In lijst. 42 x 29 cm. [1] ...[more]
Shoun Yamamoto (1870-1965), houtsnede;Vrouw en lezend meisje. In lijst. 18 x 26 cm. [1] ...[more]
Shoun Yamamoto (1870-1965), houtsnede;Twee vrouwen en een meisje bij een kamerscherm. In lijst. 18 x
Shoun Yamamoto (1870-1965), houtsnede;Twee vrouwen en een meisje bij een kamerscherm. In lijst. 18 x 26 cm. [1] ...[more]
Shoun Yamamoto (1870-1965), houtsnede;Interieur met twee vrouwen die een baby voeren. In lijst. 18 x
Shoun Yamamoto (1870-1965), houtsnede;Interieur met twee vrouwen die een baby voeren. In lijst. 18 x 26 cm. [1] ...[more]
Shoun Yamamoto (1870-1965), houtsnede;Spelende kinderen. In lijst. 18 x 26 cm. [1] ...[more]
Shoun Yamamoto (1870-1965), houtsnede;Optocht. In lijst. 18 x 26 cm. [1] ...[more]
Shoun Yamamoto (1870-1965), houtsnede;Vrouw. In lijst. 18 x 26 cm. [1] ...[more]
Toyokuni III (1786-1865), houtsnede;Man met pijp. In lijst. oban [1] ...[more]
Toyokuni III (1786-1865), houtsnede;Spook. In lijst. oban [1] ...[more]
Shoun Yamamoto (1870-1965), houtsnede;Twee vrouwen met parasol in de sneeuw. In lijst. 18 x 26
Shoun Yamamoto (1870-1965), houtsnede;Twee vrouwen met parasol in de sneeuw. In lijst. 18 x 26 cm. [1] ...[more]
Perzië, Qajar, een Iznik 16e eeuwse stijl schotel, ca. 1896;Dergelijke Turkse Iznik schotels
Turkije, Iznik, paar tegels, 16e eeuw,met floraal decor in groen en blauw glazuur. (met kleine
Turkije, Iznik, schotel, 16e-17e eeuw,met bloem en bladmotieven in bruine, blauwe en zwarte glazuren
Turkije, Iznik, diepe schotel, 17e-18e eeuw,met bloem en bladmotieven in rood, blauw en groene
Turkije, Iznik, diep bord, 18e- 19e eeuwmet floraal decor op groen font. (hersteld). Amsterdamse
Turkije, Iznik, serie van drie randtegels, 19e eeuw,met floraal decor. Amsterdamse verzameling sinds
Turkije, Iznik, serie van drie randtegels, 19e eeuw,met floraal decor. Amsterdamse verzameling sinds 1970 25 x 12,5 cm. [3] ...[more]
Turkije, Iznik, blauw aardewerk bordje, 18e-19e eeuw.met decors van bloemen. Amsterdamse verzameling
Turkije, Iznik, blauw aardewerk bordje, 18e-19e eeuw.met decors van bloemen. Amsterdamse verzameling sinds 1970 diam. 21,5 cm. [1] ...[more]
Turkije, Iznik, schotel, 17e-18e eeuw.met decors van bloemen. (hersteld) Amsterdamse verzameling
Turkije, Iznik, schotel, 17e-18e eeuw.met decors van bloemen. (hersteld) Amsterdamse verzameling sinds 1970 diam. 26,5 cm. [1] ...[more]
Turkije, Iznik, aardewerk pelgrimsfles, 17e eeuw,(gerestaureerd). Amsterdamse verzameling sinds
Turkije, Iznik, aardewerk pelgrimsfles, 17e eeuw,(gerestaureerd). Amsterdamse verzameling sinds 1970. h. 18,5 cm. [1] ...[more]