- 20th century decorative arts (106)
- Antique and classic furniture (209)
- Archeology and pre-colombian objects (52)
- Asian artifacts (276)
- Carpets (68)
- Chandeliers and mirrors (33)
- Chinese and japanse porcelain (215)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (79)
- Design furniture (45)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (120)
- European sculptures and works of art (215)
- Jewellery (298)
- Modern art from private collections (104)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (360)
- Plated objects and objets de vertu (353)
- Private collection European Bronzes (70)
- Silver (213)
- Silver jewellery (26)
- Tribal art (246)
- Watches (52)
- Lots with images only
Japan, blauw-wit porseleinen schotel, 17e eeuw en China, Swatow bord, laat Ming(beide defect)
Japan, blauw-wit porseleinen schotel, 17e eeuw en China, Swatow bord, laat Ming(beide defect) diam. 47 en 39 cm. [2] ...[more]
China, zeven blauw-wit porseleinen koppen en zes schotels, 19 eeuw,met karper-krabdecor [13]
China, zeven blauw-wit porseleinen koppen en zes schotels, 19 eeuw,met karper-krabdecor [13] ...[more]
China, Wucai porseleinen bord, 20e eeuw,met decor van heer op ezel met dienaren. Gemerkt Wanli diam.
China, Wucai porseleinen bord, 20e eeuw,met decor van heer op ezel met dienaren. Gemerkt Wanli diam. 19 cm. [1] ...[more]
China, paar blauw-wit porseleinen kommetjesmet rood decor van lotus. Gmerkt met zegelmerk Chiaching diam. 8,5 cm. [2] ...[more]
China, vijf porseleinen objecten, 20e eeuw;penseelrust, twee knoppen en twee kommen (kom barstje) l.
China, vijf porseleinen objecten, 20e eeuw;penseelrust, twee knoppen en twee kommen (kom barstje) l. 22 cm. [5] ...[more]
China, gekleurd porseleinen bord, 20e eeuw,met decor van vergulde karakters o.a. 'shou' ofwel lang
China, blauw-wit porseleinen brushwashermet gestileerd decor van meanderrand. Gemerkt Kuanshu
China, blauw-wit porseleinen brushwashermet gestileerd decor van meanderrand. Gemerkt Kuanshu diam. 17 cm. [1] ...[more]
China, porseleinen mille fiori gemberpot en dekselkom, Qing dynastie, eind 19e eeuw,de kom met groen
China, porseleinen mille fiori gemberpot en dekselkom, Qing dynastie, eind 19e eeuw,de kom met groen decor van draken h. 14 cm. [2] ...[more]
China, drie bisquit vormstukjes, 19e eeuw,in vorm van brug en pagode. Hierbij diverse groepjes [9]
China, drie bisquit vormstukjes, 19e eeuw,in vorm van brug en pagode. Hierbij diverse groepjes [9] ...[more]
China, porseleinen hoedenstandaard en rolvaas, Qing dynastie, laat 19e eeuw,met famille rose decor
China, uitgebreid blauw-wit porseleinen dinerservies, Qianlong,met decor van huizen aan een meer
China, uitgebreid blauw-wit porseleinen dinerservies, Qianlong,als voorgaand nummer, met decor van
China, twee dekschalen op onderschotel en twee botervloten op onderschotel, Qianlong,met decor van
China, paar blauw-wit porseleinen ovale schalen en vier manden, Qianlong,met decor van tuin met
China, vier blauw-wit porseleinen dienschalen, Qianlong,met decor van kostbaarheden bij wilg, de
China, acht stuks blauw-wit porselein, deels 18e eeuw [ds] ...[more]
China, diverse Kantonees porselein, 19e eeuw,w.o. kop en schotels [ds] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen gemberpot, 18e eeuw,met decor van karakters in cirkels. Met houten
China, blauw-wit porseleinen cachepot, 19e eeuw,met decor in vakwerk, op houten voet. Gemerkt 4
China, grote blauw-wit porseleinen theepot, 19e eeuw,met decor van bloemen bij rots, met metalen
China, grote blauw-wit porseleinen theepot, 19e eeuw,met decor van bloemen bij rots, met metalen hengsel h. 17/25 cm. [1] ...[more]
China, zeskantige porseleinen vaas, laat Qing dyanstie, ca. 1900,met aan één zijde famille verte
China, porseleinen kom, 20 eeuw,met Ducai decor van vruchten in ronde medaillons. Gemerkt Yungcheng diam. 13 cm. [1] ...[more]
China, porseleinen schotel, 20e eeuw,met melk en bloed decor van draken en wolken. Gemerkt Yungcheng
China, porseleinen schotel, 20e eeuw,met melk en bloed decor van draken en wolken. Gemerkt Yungcheng diam. 30 cm. [1] ...[more]
China, blanc-de-Chine vormstuk, 18e eeuw;Guanyin, staande op wolken (hoofd gelijmd, vingers
China, blanc-de-Chine vormstuk, 18e eeuw;Guanyin, staande op wolken (hoofd gelijmd, vingers beschadigd) h. 23 cm. [1] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen penseelpot, 20e eeuw,met decor rondom van figuren bij hekwerk en
Japan, blauw-wit porseleinen bord, Edo periode, 18e eeuw,met geplooide rand en decor in vakwerk.
Japan, blauw-wit porseleinen bord, Edo periode, 18e eeuw,met geplooide rand en decor in vakwerk. Gemerkt diam. 21,5 cm. [1] ...[more]
Japan, paar Imari schotels, Edo periode, 18e eeuw,met decor van vier bloemenmanden in cirkel diam.
Japan, paar Imari schotels, Edo periode, 18e eeuw,met decor van vier bloemenmanden in cirkel diam. 28 cm. [2] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen bolle 'fengweizun' vaas, 20e eeuw,met uitlopende hals, met vol decor
China, blauw-wit porseleinen bolle 'fengweizun' vaas, 20e eeuw,met uitlopende hals, met vol decor van lotusranken h. 30 cm. [1] ...[more]
China, dun porseinen dekselvaasje, 18e/19e eeuw,met Wucai decor van wit, grijs, geel en turkoois
China, dun porseleinen kom, mogelijk Qianlong of 19e eeuwmet decor in groen, geel en turkoois van
China, monochroom kalabas 'huluping',met zwart 'mirror black' glazuur. Gemerkt Yungcheng h. 17
China, monochroom kalabas 'huluping',met zwart 'mirror black' glazuur. Gemerkt Yungcheng h. 17 cm. [1] ...[more]
China, blauw-wit en gekleurd porseleinen vormstuk, 20e eeuw;Hotei, met vergulde gebedsketting in
China, blauw-wit ovaal porseleinen pattipan, 18e eeuw(schilfertje) l. 16 cm. [1] ...[more]
China, famille rose kom, 19e eeuw(haarscheur) diam. 18 cm. [1] ...[more]
China, porseleinen dekselvaas en paar gemberpotten, laat 19e eeuw/begin 20e eeuw,met famille verte
China, vier stuks monochroom porselein [4] ...[more]
China, porseleinen dekselvaas, 20e eeuw,met famille rose decor van bloesem en cartouches. Gemerkt
China, porseleinen dekselvaas, 20e eeuw,met famille rose decor van bloesem en cartouches. Gemerkt Yongcheng h.67 cm. [1] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen rolvaas xiangtuiping, 19e/20e eeuw,met decor van stadspoort en figuren.
China, blauw-wit porseleinen rolvaas xiangtuiping, 19e/20e eeuw,met decor van stadspoort en figuren. Met tekst h. 45,5 cm. [1] ...[more]
China, paar porseleinen vazen, Qing dynastie, vroeg 19e eeuw,met uitlopende hals en famille verte
China, vier stuks blauw wit porselein, 17e en 18e eeuw,w.o. Wanli kom (w.b. beschadigd) [4] (
China, vier stuks blauw wit porselein, 17e en 18e eeuw,w.o. Wanli kom (w.b. beschadigd) [4] (damages) ...[more]
China, zes melk-en-bloed porseleinen kop en schotels, Kangxi.Gemerkt met paddenstoel [12] ...[more]
China, paar porseleinen kopjes en kom, 20e eeuw.De kopjes famille jaune met draken en-relief, de kom
China, porseleinen plaquette, 20e eeuw,met rood decor van mediterende wijze. Met tekst, signatuur en
China, serie van vier grote gekleurd porseleinen tegels, 20e eeuw,met voorstelling verhalende scenes
China, yixing schaal en zwart monochroom koro, 20e eeuw.De schaal met greep in vorm van boomtak,
China, vier terracotta vormstukken naar antiek voorbeeld [4] ...[more]
China, twee terracotta vormstukken naaar antiek voorbeeld,w.o. gebouw [2 + ds] ...[more]
China, terracotta vaas, waarschijnlijk Han dynastie,met vleermuizen met ringen en-relief als oren h.
China, terracotta vaas, waarschijnlijk Han dynastie,met vleermuizen met ringen en-relief als oren h. 37 cm. [1] ...[more]
China, acht blauw-wit porseleinen borden, 18e en 19e eeuw diam. 22-25 cm. [8] ...[more]
China, driedelig blauw-wit porseleinen kaststel, Qing dynastie, 19e eeuw,met vol bloemdecor.
China, paar blauw-wit porseleinen kommen, Qianlong,met decor van zotjes in vakwerk, het plat met
China, drie miniatuur vaasjes en paar blauw-wit porseleinen schotels, Qianlong,(beschadigd) diam. 28
China, drie miniatuur vaasjes en paar blauw-wit porseleinen schotels, Qianlong,(beschadigd) diam. 28 cm. [5] ...[more]
China, celadon komde buitenrand met relief diam. 19 cm. [1] ...[more]
China, paar parelmoeren schelpen, Qing dynastie,met gestoken relief van berglandschap met pagodes en