- 20th century decorative arts (106)
- Antique and classic furniture (209)
- Archeology and pre-colombian objects (52)
- Asian artifacts (276)
- Carpets (68)
- Chandeliers and mirrors (33)
- Chinese and japanse porcelain (215)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (79)
- Design furniture (45)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (120)
- European sculptures and works of art (215)
- Jewellery (298)
- Modern art from private collections (104)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (360)
- Plated objects and objets de vertu (353)
- Private collection European Bronzes (70)
- Silver (213)
- Silver jewellery (26)
- Tribal art (246)
- Watches (52)
- Lots with images only
Vallon (20e eeuw)Kaartende mannen in een interieur paneel, 30 x 40 cm. [1] ...[more]
Hendrik Manfried Haus (1803-1843)Figuren op een bevroren sloot bij een molen inkt, aquarel,
Hendrik Manfried Haus (1803-1843)Figuren op een bevroren sloot bij een molen inkt, aquarel, gesign. l.o., '42, 21 x 32 cm. [1] ...[more]
Toegeschreven aan Carl Eduard Ahrendts (1822-1898)Figuren op een bevroren vaart bij een huis paneel,
Toegeschreven aan Carl Eduard Ahrendts (1822-1898)Figuren op een bevroren vaart bij een huis paneel, gesign. l.o., 11,5 x 19 cm. [1] ...[more]
Joannes Petrus Waterloo (1790-1870)Twee vrouwen bij een dronken man in een schuur inkt, gesign. l.
Joannes Petrus Waterloo (1790-1870)Twee vrouwen bij een dronken man in een schuur inkt, gesign. l.o., 30 x 26 cm. [1] ...[more]
Nicolas Cervat (1884-1955)Vissende familie bij een riviertje doek, gesign. r.o., 47 x 34 cm. [1]
Nicolas Cervat (1884-1955)Vissende familie bij een riviertje doek, gesign. r.o., 47 x 34 cm. [1] ...[more]
Sal Meijer (1877-1965)Boerderij, Laren ets, gesign. r.o., 9 x 10 cm. [1] ...[more]
Sal Meijer (1877-1965)Boerderij, Blaricum ets, gesign. r.o., 9 x 10 cm. [1] ...[more]
Antonius Johannes Kristians (1883-1957)Franse soldaat tekening, Paris 1916, 42 x 30 cm. [1]
Antonius Johannes Kristians (1883-1957)Franse soldaat tekening, Paris 1916, 42 x 30 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 17e/18e eeuwMan en vrouw met druiven, op de achtergrond een landschap doek, 40 x
Hollandse school, 17e/18e eeuwMan en vrouw met druiven, op de achtergrond een landschap doek, 40 x 32 cm. [1] ...[more]
Mogelijk van de hand van Jan WeissenbruchBoer bij koeien in een stal paneel, 16 x 21 cm. [1]
Mogelijk van de hand van Jan WeissenbruchBoer bij koeien in een stal paneel, 16 x 21 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 19e eeuwFiguren op een bevroren sloot bij een dorpje inkt en aquarel, 11 x 14,5
Hollandse school, 19e eeuwFiguren op een bevroren sloot bij een dorpje inkt en aquarel, 11 x 14,5 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 18e eeuwMan en vrouw met glas paneel, 26 x 22 cm. [1] ...[more]
Europese school, 18e/19e eeuwUitgestrekt rivierlandschap paneel, 27 x 41 cm. [1] ...[more]
Piet van den Bergh (1865-1950)Moeder en kinderen in de duinen bij Scheveningen paneel, gesign. l.o.,
Piet van den Bergh (1865-1950)Moeder en kinderen in de duinen bij Scheveningen paneel, gesign. l.o., 55 x 101 cm. [1] ...[more]
Omgeving van John Philipp (1872-1938)Portret van een jonge vrouw met een sinaasappel doek, 76 x 64
Omgeving van John Philipp (1872-1938)Portret van een jonge vrouw met een sinaasappel doek, 76 x 64 cm. [1] ...[more]
Gesigneerd LeickertFiguren op een bevroren meer bij een koek-en-zopie doek, 34 x 51 cm. [1]
Gesigneerd LeickertFiguren op een bevroren meer bij een koek-en-zopie doek, 34 x 51 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 19e eeuw, met signatuur VerveerStadsgezicht met figuren bij een brug aquarel, 20 x
Hollandse school, 19e eeuw, met signatuur VerveerStadsgezicht met figuren bij een brug aquarel, 20 x 15 cm. [1] ...[more]
Twee studietekeningen, 18e/19e eeuwSchapen 14 x 17,5 cm. [map] ...[more]
Richard Ranft (1862-1931)Ballerina's kleurenets en gouache, gesign. l.o., No. 32/50, 30 x 43 cm. [1]
Richard Ranft (1862-1931)Ballerina's kleurenets en gouache, gesign. l.o., No. 32/50, 30 x 43 cm. [1] ...[more]
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)Schepen op een meer tekening, ongesigneerd, 20 x 33 cm. [1]
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)Schepen op een meer tekening, ongesigneerd, 20 x 33 cm. [1] ...[more]
Theo van Hoytema (1863-1915)Haan en kippen houtskool en pastel, gesign. r.o., 41 x 32 cm. [1]
Theo van Hoytema (1863-1915)Haan en kippen houtskool en pastel, gesign. r.o., 41 x 32 cm. [1] ...[more]
Arjen Galema (1886-1974)Stilleven met Japanse vaas en porseleinen beeldjes aquarel, ongesign., 50
Arjen Galema (1886-1974)Stilleven met Japanse vaas en porseleinen beeldjes aquarel, ongesign., 50 x 37 cm. [1] ...[more]
Bernard Eilers (1878-1951)Figuren bij de Dom van Keulen houtskool, pastel en aquarel, gesign. l.
Bernard Eilers (1878-1951)Figuren bij de Dom van Keulen houtskool, pastel en aquarel, gesign. l.o., 33 x 25 cm. [1] ...[more]
Jan de Boer (1877-1946)Bosgezicht aquarel en pastel, gesign. r.o., '28, 77 x 100 cm. [1] ...[more]
Paul Joseph Constantin Gabriel (1828-1903)Landschap tekening [1] ...[more]
Marius Bauer (1867-1932)Mohammed betreedt op een olifant de Aya Sophia ets, gesign. r.o., 57 x 47
Marius Bauer (1867-1932)Mohammed betreedt op een olifant de Aya Sophia ets, gesign. r.o., 57 x 47 cm. [1] ...[more]
Willem van Konijnenburg (1868-1943)Twee studietekeningen inkt en aquarel, atelierstempel l.o., 24
Simon Maris (1873-1935)Portret van een vrouw ( verso : portret van een vrouw) paneel, gesign. r.
Simon Maris (1873-1935)Portret van een vrouw ( verso : portret van een vrouw) paneel, gesign. r.o., '33, 21 x 14 cm. [1] ...[more]
Willem de Zwart (1862-1931)Dorpsgezicht met vrouw bij een bleekveld paneel, gesign. r.o., 20 x 29
Willem de Zwart (1862-1931)Dorpsgezicht met vrouw bij een bleekveld paneel, gesign. r.o., 20 x 29 cm. [1] ...[more]
Matthieu Wiegman (1886-1971)'Paris, Louvre' aquarel, gesign. r.o., 36 x 26 cm. [1] ...[more]
Matthieu Wiegman (1886-1971)Bomen bij Bergen inkt, gesign. r.o., 50 x 44 cm. [1] ...[more]
Matthieu Wiegman (1886-1971)Molen bij Schagen. Hierbij tekening gesigneerd Harrie Kuyten. houtskool,
Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933)Rustende soldaat tekening, gesign. m.o., 37 x 24 cm. [1]
Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933)Rustende soldaat tekening, gesign. m.o., 37 x 24 cm. [1] ...[more]
Frédéric Jomouton (1858-1931)Herder met schapen bij een huis aquarel en gouache, gesign. r.o., 25
Frédéric Jomouton (1858-1931)Herder met schapen bij een huis aquarel en gouache, gesign. r.o., 25 x 36 cm. [1] ...[more]
Francois Albert Mooy (1884-1968)Stadsgezicht Parijs houtskool en wit krijt, gesign. r.o., 1938, 12 x
Francois Albert Mooy (1884-1968)Stadsgezicht Parijs houtskool en wit krijt, gesign. r.o., 1938, 12 x 21 cm. [1] ...[more]
Greta Bruigom (1894-1935)Tropische vissen aquarel, gesign. r.o., 28,5 x 23 cm. [1] ...[more]
Johannes Christoffel van Reekum (1877-1943)Kippen bij een ton board, gesign. l.o., 26 x 36 cm. [1]
Johannes Christoffel van Reekum (1877-1943)Kippen bij een ton board, gesign. l.o., 26 x 36 cm. [1] ...[more]
Anthonius Johannes Timmermans (1906-1991)Gezicht op de Prins Hendrikkade, Amsterdam doek, gesign.
Anthonius Johannes Timmermans (1906-1991)Gezicht op de Prins Hendrikkade, Amsterdam doek, gesign. r.o., 50 x 70 cm. [1] ...[more]
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)Figuren op een gracht in Amsterdam met op de achtergrond de Ronde
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)Parijs stadsgezicht potlood, inkt en aquarel, gesign. r.o., sept '65,
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)Parijs stadsgezicht potlood, inkt en aquarel, gesign. r.o., sept '65, 16 x 21 cm. [1] ...[more]
Jan Knikker (1889-1957)Polderlandschap met man in een boot, een kerk in de verte doek, gesign. r.o.,
Jan Knikker (1889-1957)Polderlandschap met man in een boot, een kerk in de verte doek, gesign. r.o., 30 x 40 cm. [1] ...[more]
Frank Griffith (1889-1979)Grote collectie schetsen en schetsboeken [map] ...[more]
Toon Pluymers (1910-1967)Diverse grafiek en tekeningen [2 mappen] ...[more]
Willem Steelink (1826-1913)Twee vrouwen in een interieur aquarel, gesign. r.o., 17,5 x 13 cm. [1]
Willem Steelink (1826-1913)Twee vrouwen in een interieur aquarel, gesign. r.o., 17,5 x 13 cm. [1] ...[more]
Carl Andrea Seeber (1855-?)Jonge Volendamse vrouw, een brief lezend doek, 65 x 54 cm. [1] ...[more]
Edmond Wingen (1906-1970)Witte lampetkan met bloemen doek, gesign. r.b., '53, litt: Leo Boekraad, '
Elsa van Doesburgh (1875-1957)Aardappelschillende vrouw aan een tafel paneel, gesign. l.o., 40 x
Elsa van Doesburgh (1875-1957)Aardappelschillende vrouw aan een tafel paneel, gesign. l.o., 40 x 30 cm. [1] ...[more]
Naar Willem de ZwartRustende koeien in een weiland maroufle, 24 x 36 cm. [1] ...[more]
Egnatius Ydema (1876-1937)Gezicht op een boerderij doek, gesign. r.o., 28 x 47 cm. [1] ...[more]
Willem Cornelis Rip (1856-1922)'Oude dennen in 't duin' doek, gesign. l.o., verso signatuur en
Willem Cornelis Rip (1856-1922)'Oude dennen in 't duin' doek, gesign. l.o., verso signatuur en titel, 43 x 54 cm. [1] ...[more]
Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982)Heuvellandschap / Gezicht op de Seine, Parijs/ Kustgezicht
Onduidelijk gesign. r.o.Vrouw bij een boerderij in de sneeuw maroufle, 33 x 50 cm. [1] ...[more]
Dirk Jansen (1878-1952)Stadsgezicht Parijs doek, gesign. r.o., Parijs 19.., 40 x 30 cm. [1]
Dirk Jansen (1878-1952)Stadsgezicht Parijs doek, gesign. r.o., Parijs 19.., 40 x 30 cm. [1] ...[more]
Guillaume Eberhard (1879-1949)Bloemen in een vaas board, gesign. l.o., 1919, 58 x 47 cm. [1]
Guillaume Eberhard (1879-1949)Bloemen in een vaas board, gesign. l.o., 1919, 58 x 47 cm. [1] ...[more]
Coba Ritsema (1876-1961)Narcissen in een vaas marouflé, gesign. r.b., 44,5 x 34 cm. [1] ...[more]
Johannes Petrus Molenaar (1914-1998)Werkzaamheden bij het afsluiten van het dijkgat bij Ouwerkerk
Johannes Petrus Molenaar (1914-1998)Werkzaamheden bij het afsluiten van het dijkgat bij Ouwerkerk doek, gesign. r.o., 60 x 100 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, gesigneerd Wzn. '51Volendamse familie doek, 120 x 100 cm. [1] ...[more]
Philip Zilcken (1857-1930)Bloemstilleven doek, gesign. r.o., 46 x 36 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 19e eeuwStaand mannelijk naakt op de rug gezien doek, 150 x 55 cm. Herkomst: uit
Hollandse school, 19e eeuwStaand mannelijk naakt op de rug gezien doek, 150 x 55 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn ...[more]
Hollandse school, 20e eeuwStadsgezicht board, 28 x 38 cm. [1] ...[more]