Remove filter- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
Mahonie- en wortelhouten trumeau, vroeg 19e eeuw, met bandfineer in het blad waaronder een lade.
Notenhouten ronde tafel, 19e eeuw, met groen en wit marmeren blad. Op gedraaid en gestoken kolom
Teakhouten dressoir met twee laden, twee deuren, twee klapdeuren en gezwart houten plinten br.
Teakhouten dressoir met twee laden, twee deuren, twee klapdeuren en gezwart houten plinten br. 149, h. 90 en d. 52 cm. ...[more]
Noten-notenwortelhouten boekenkast, 19e eeuw, in twee verdelingen. De bovenkast met rechte kap,
Scandinavië, verguld houten wandtafel in het front een rocaille, op vier gecanneleerde poten, met
Wit laqué houten buffetkast in Louis XVI-stijl, met grijs marmeren blad (gebroken), drie laden en
Notenhouten kist, 17e eeuw, de twee deksels met smeedijzeren sierscharnieren. In het front drie
Engeland, mahoniehouten ronde klaptafel, 19e eeuw, op kantige en gedraaide kolompoot met driesprant diam. 113 en h. 73 cm. ...[more]
Noten- en beukenhouten ovale tafel, laat 19e eeuw, op vier gedraaide poten 172 x 125 en h. 75 cm.
Noten- en beukenhouten ovale tafel, laat 19e eeuw, op vier gedraaide poten 172 x 125 en h. 75 cm. ...[more]
Eikenhouten gewerenkast, ca. 1800, met onder de gebogen kap één deur met tekst en afgeschuinde
Eikenhouten gewerenkast, ca. 1800, met onder de gebogen kap één deur met tekst en afgeschuinde stijlen br. 34, h. 185 en d. 29 ...[more]
Eikenhouten halvemaantafel, tweede helft 17e eeuw, de lade met gestoken paneel. Op vier, door regels
Mahoniehouten ronde salontafel, 19e eeuw, op gedraaide kolompoot met driesprant diam. 104 en h. 55
Mahoniehouten ronde salontafel, 19e eeuw, op gedraaide kolompoot met driesprant diam. 104 en h. 55 cm. ...[more]
Noten-notenwortelhouten damesschrijfbureau, 18e eeuw, in twee verdelingen. De bovenkast met rechte
Eikenhouten rechthoekige wandtafel, 18e eeuw, met twee laden waarop smeedijzeren slotplaten en
Engeland, mahoniehouten rechthoekige coulissetafel in Sheraton-stijl, met afgeronde hoeken. Op
Engeland, eikenhouten hangoortafel op vier taps toelopende poten 114 x 50/150 en h. 74 cm. ...[more]
Eikenhouten tafel, vroeg 19e eeuw, met één lade. Op vier taps toelopende poten (reconstr.) 194 x
Eikenhouten tafel, vroeg 19e eeuw, met één lade. Op vier taps toelopende poten (reconstr.) 194 x 89 en h. 81 cm. ...[more]
Mahoniehouten vitrinekast in Empire-stijl, 19e eeuw, de rechte kap met hekwerk waaronder drie
Mahoniehouten consoletafel, laat 19e eeuw, het marmeren blad met gestoken en opengewerkte houten
Palissander belijmde eikenhouten Zeeuwse kast, ca. 1700, met onder de rechte kap bovenin twee kleine
Noten-notenwortel- en eikenhouten porseleinkast, 18e eeuw, in twee verdelingen. De gecontourneerde
Notenhouten salontafel, 18e eeuw, met één lade 159 x 72 en h. 51 cm. ...[more]
Eikenhouten hoekkast, 19e eeuw, met rechte kap waaronder in het front vier deuren geflankeerd door
Frankrijk, wit laqué tafel in Louis XIV stijl,19e eeuw met geel marmeren blad br. 105 x l. 195 x
Frankrijk, wit laqué tafel in Louis XIV stijl,19e eeuw met geel marmeren blad br. 105 x l. 195 x h. 81 cm. ...[more]
Mahoniehouten coulissentafel, 19e eeuw, op driekantige kolom met driesprant. Met drie hardhouten
Mahoniehouten ronde tafel in Empire-stijl, 19e eeuw, met verguld bronzen ornamenten van karyatide,
Grenenhouten buffetkast, ca. 1900, in twee verdelingen. De bovenkast met twee deuren waarin ruit
Grenenhouten kast, 19e eeuw, in twee verdelingen. De bovenkast met twee deuren. De onderkast met
Grenenhouten kist, 18e eeuw, met in het front een smeedijzeren slotplaat br. 149, h. 78 en d. 45 cm
Grenenhouten kist, 18e eeuw, met in het front een smeedijzeren slotplaat br. 149, h. 78 en d. 45 cm ...[more]
China, rechthoekige zitanhouten calligraphie-/schildertafel. De vier hoeken met opengewerkt en
Notenhouten kist met in het front lijstwerk. Op gedraaide poten br. 123 en h. 54 en d. 50 cm
Notenhouten kist met in het front lijstwerk. Op gedraaide poten br. 123 en h. 54 en d. 50 cm ...[more]
Mahoniehouten naaitafel, 19e eeuw, met openklapbaar blad waaronder spiegel en knottenbak. In het
Mahoniehouten naaitafel, 19e eeuw, met openklapbaar blad waaronder spiegel en knottenbak. In het front een lade 49 x 35 en h. 66 cm. ...[more]
Grenen-eikenhouten ronde drentse klaptafel, deels 18e eeuw. Op driesprant, waartussen T-regel
Grenen-eikenhouten ronde drentse klaptafel, deels 18e eeuw. Op driesprant, waartussen T-regel diam. 96 en h. 71 cm. ...[more]
Mahoniehouten theetafel, 19e eeuw, Het afneembare dienblad met opstaande, gecontourneerde rand,
Palissander-rozenhouten schrijftafel met zwart leder ingelegd en gecontourneerd blad waaronder een
Mahoniehouten wandtafel, Louis XV, ca. 1760, met gecontourneerd blad en rand waarin gestoken
Eikenhouten zgn. 'ikonostase' kastje, 18e eeuw, met gebogen kap waaronder twee deuren. Op de stijlen
Geëboniseerde houten naaitafel, 19e eeuw, met openslaand blad waaronder een spiegel, lade en
Noten-notenwortelhouten salontafeltje, 19e eeuw, met bieswerk. Op vier, door X-regel verbonden,
Noten-notenwortelhouten salontafeltje, 19e eeuw, met bieswerk. Op vier, door X-regel verbonden, gestoken poten 78 x 58 en h. 40 cm. ...[more]
Mahoniehouten tafel, zgn. 'vide-poche', 19e eeuw, met bakvormige bovenblad waaronder een lade. Op
Polychroom beschilderd eikenhouten wagenschot, vermaakt tot wandkapstok met smeedijzeren hoekstukken
Polychroom beschilderd eikenhouten wagenschot, vermaakt tot wandkapstok met smeedijzeren hoekstukken en -haken br. 116 cm. ...[more]
Mahoniehouten zuilvormige kast, Empire, met zwart marmeren blad waaronder een kwartrond gebogen
Mahoniehouten ronde schaaktafel met gedraaide en getorste kolom waaronder driesprant diam. 60 en
Mahoniehouten ronde schaaktafel met gedraaide en getorste kolom waaronder driesprant diam. 60 en h. 64 cm. ...[more]
Deels verguld houten tafel, Empire, met gestoken driesprant in de vorm van dolfijnen. Met driehoekig
Beschilderd ijzeren dienblad, 19e eeuw, met voorstelling van huiselijk tafereel. Op eikenhouten
Beschilderd ijzeren dienblad, 19e eeuw, met voorstelling van huiselijk tafereel. Op eikenhouten tafel 71 x 53 en h. 60 cm. ...[more]
Mahonie-palissanderhouten speeltafel, 19e eeuw, met opklapbaar groen vilten blad en fijnhouten
Eikenhouten hang porseleinkast, 18e eeuw, met rechte kap waaronder een deur en afgeschuinde zijden
Satijnhouten dameswerktafel, ca. 1900, met opklapbaar kantig blad, waaronder open vakwerk en
Eikenhouten bordenrek, ca. 1900, met gestoken acanthusbladeren br. 100 en h. 86 cm. Herkomst: van
Eikenhouten bordenrek, ca. 1900, met gestoken acanthusbladeren br. 100 en h. 86 cm. Herkomst: van een Hollands adellijk landgoed. ...[more]
Teakhouten kinderledikant met gedraaide stijlen. Op vier gestoken en gebogen poten. Met kussens
Teakhouten kinderledikant met gedraaide stijlen. Op vier gestoken en gebogen poten. Met kussens 104 x 62 en h. 77 cm. ...[more]
Mahoniehouten bijzettafel, 19e eeuw, met rond grijs marmeren blad en -tussenblad. Op vier kolommen
Mahonie-satijnhouten tafel, ca. 1800, met bieswerk en marqueterie van schelpmotieven in het blad
Beukenhouten lessenaar, 19e eeuw, met ronde lijst waarin afbeelding van cherubijn. Het geheel
Engeland, mahoniehouten hangoortafel, 19e eeuw, met rond blad, indien de bladen zijn uitgeklapt.
China, drie differente rijk gestoken geëboniseerde houten plantentafels met meandermotief op het
China, drie differente rijk gestoken geëboniseerde houten plantentafels met meandermotief op het blad h. 83, 76 en 66 cm. ...[more]