Remove filter- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
Schelp cameehanger in 18krt. gouden montuur. Camee met voorstelling van een jonge dame en een
Schelp cameehanger in 18krt. gouden montuur. Camee met voorstelling van een jonge dame en een engel tussen de rozen bruto 17,6 gr. ...[more]
18krt. Roségouden ronde hanger, 19e eeuw, aan beide zijden een haarwerkje. Treurwilg bij graf en aan
Ovale onyx medaillonhanger, hoop, geloof en liefde hanger en een paar creolen, 19e eeuw, Creolen met
Tweerijig bloedkoralen collier en een 14krt. gouden medaillon Medaillon met een strikapllique op
Gouden spangarmband, twee gouden ringen en divers Armband gezet met een groene toermalijn en een
Drie differente gouden ringen allen gezet met saffier en diamant bruto 7,0 gr. ...[more]
Twee beneden het wettelijk gehalte gouden ringen Eén gezet vijf rode stenen en zaadparels, één met
Twee beneden het wettelijk gehalte gouden ringen Eén gezet vijf rode stenen en zaadparels, één met een citrien bruto 3,1 gr. ...[more]
Witgouden staafbroche gezet met twee saffieren, vier oud slijpsel diamanten, zaadparels en een
Witgouden staafbroche gezet met twee saffieren, vier oud slijpsel diamanten, zaadparels en een imitatie saffier. bruto 5,7 gr. ...[more]
14krt. Roségouden negilécollier, begin 20e eeuw, gezet met twee roosdiamanten, totaal ca. 0,15crt.
14krt. Roségouden negilécollier, begin 20e eeuw, gezet met twee roosdiamanten, totaal ca. 0,15crt. bruto 3,0 gr. ...[more]
Onyx hanger in het midden gezet met een briljant geslepen diamant, ca. 0,50crt. Op een nefriet
Onyx hanger in het midden gezet met een briljant geslepen diamant, ca. 0,50crt. Op een nefriet schijfje. ...[more]
André Bénitah, spangarmband van groen gekleurde hars in het midden gezet met twee amethisten en
André Bénitah, spangarmband van groen gekleurde hars in het midden gezet met twee amethisten en een peridoot, in gouden zettingen ...[more]
André Bénitah, spangarmband van paars/bruin gekleurde hars in het midden gezet met een gefacetteerde
André Bénitah, ring van paars gekleurd hars gezet met een ovale cabochon geslepen amethist, in
André Bénitah, ring van paars gekleurd hars gezet met een ovale cabochon geslepen amethist, in gouden zetting ...[more]
Witgouden rozetring gezet met kleine diamanten bruto 3,4 gr. ...[more]
Gouden en zilveren entouragering, 19e eeuw, in het midden gezet met een cabochon geslepen aventurijn
14krt. Gouden ring en een staafbroche Ring gezet met een ovale gefacetteerde rookkwarts. Zetting met
14krt. Gouden armband met bolle rechthoekige schakels netto 30,5 gr. Herkomst: uit de collectie
14krt. Gouden armband en een broche Armband met spijltjes. Hierbij divers bruto 33,8 gr. ...[more]
Roségouden trouwring en drie trouwringen Ring gezet met een rookkwarts (beschadigd). Hierbij
14krt. Gouden ring en een drierijig bloedkoralen armband Ring met piedra dura. Armband aan gouden
14krt. Gouden ring en een drierijig bloedkoralen armband Ring met piedra dura. Armband aan gouden sluiting. Hierbij divers ...[more]
Drierijig bloedkoralen collier aan 14krt. Gouden sluiting, gezet met een ovale cabochon geslepen
14krt. Gouden broche tevens hanger met een miniatuurportret van een dame met diamanten sieraden
14krt. Gouden broche tevens hanger met een miniatuurportret van een dame met diamanten sieraden bruto 12,2 gr. ...[more]
14krt. Gouden ring en een cultivé parelcollier Ring gezet met een imitatie alexandriet. Parelcollier
14krt. Gouden ring en een cultivé parelcollier Ring gezet met een imitatie alexandriet. Parelcollier oplopend, aan gouden sluiting ...[more]
Twee gouden cachetringen Eén gezet met onyx, één gezet met een lagensteen. (beiden beschadigingen)
Twee gouden cachetringen Eén gezet met onyx, één gezet met een lagensteen. (beiden beschadigingen) bruto 5,6 gr. ...[more]
Diverse gouden en onedele sieraden velen met glasgranaat ...[more]
Drie gouden trouwringen en twee gouden muntjes Hierbij twee horloges en een vergulde munt bruto 18,5
Drie gouden trouwringen en twee gouden muntjes Hierbij twee horloges en een vergulde munt bruto 18,5 gr. ...[more]
André Bénitah, ring van blauw gekleurde hars in het midden gezet met een ovale gefacetteerde
André Bénitah, ring van blauw gekleurde hars in het midden gezet met een ovale gefacetteerde citrien, in gouden zetting ...[more]
André Bénitah, spangarmband van bruin gekleurde hars in het midden gezet met een ovale gefacetteerde
André Bénitah, spangarmband van bruin gekleurde hars in het midden gezet met een ovale gefacetteerde citrien, in gouden zetting ...[more]
André Bénitah, ring van bruin gekleurde hars in het midden gezet met een trapgeslepen citrien, in
André Bénitah, ring van bruin gekleurde hars in het midden gezet met een trapgeslepen citrien, in gouden zetting ...[more]
André Bénitah, ring van groen gekleurde hars in het midden gezet met een ovale gefacetteerde
André Bénitah, ring van groen gekleurde hars in het midden gezet met een ovale gefacetteerde peridoot, in gouden zetting ...[more]
Diverse losse (edel) stenen w.o. witte topaas, synthetische stenen ...[more]
Twee losse spessartien granaten en een spinel (chips) ...[more]
Lot van differente losse amethisten w.o een ovale gefacetteerde amethist, ca. 9,0. Hierbij een grote
Lot van differente losse amethisten w.o een ovale gefacetteerde amethist, ca. 9,0. Hierbij een grote rookkwarts en een paarse camee ...[more]
Losse gefacetteerde smaragd ca. 1,50crt. ...[more]
Twee parels op stift één mogelijk natuurlijk ...[more]
Diverse losse saffieren en robijnen ...[more]
Drie losse baguette en zeven briljant geslepen diamanten hierbij divers ...[more]
Gouden collier en een paar bijpassende oorhangers van matte bladvormige schakels, afgewisseld door
Gouden collier en een paar bijpassende oorhangers van matte bladvormige schakels, afgewisseld door een rode kraal bruto 25,1 gr. ...[more]
Tweerijig robijnen collier van aflopende kralen, op koord geregen ...[more]
Drie edelsteen kralen colliers allen met gouden tussenschakels ...[more]
Tweerijig collier met differente edelsteen kralen afgewisseld met vergulde kralen ...[more]
Drie edelsteen colliers en twee paar oorhangers Eén gezet met verschillende kleuren toermalijn,
Collier van grote lapis-lazuli kralen van geperst materiaal ...[more]
Tweerijig cultivé parel collier aan gouden slot, met mabé parel. Parels oplopend en grillig van vorm
Tweerijig cultivé parel collier aan gouden slot, met mabé parel. Parels oplopend en grillig van vorm ...[more]
Collier van gesneden nefriet kralen aan gouden bolsluiting ...[more]
Twee edelsteen colliers één met smaragd kralen, één met carneolen kralen. Hierbij een modern collier
Twee edelsteen colliers één met smaragd kralen, één met carneolen kralen. Hierbij een modern collier ...[more]
Witgouden hanger aan collier en twee paar oorknoppen Oorknoppen ieder gezet met een toermalijn bruto
Witgouden hanger aan collier en twee paar oorknoppen Oorknoppen ieder gezet met een toermalijn bruto 15,4 gr. ...[more]
Barnstenen collier oplopend (verhit) l. ca 70 cm. ...[more]
Lang bloedkoralen collier aan 14krt. gouden sluiting l. ca. 140 cm. Bruto 82,3 gr. ...[more]
Rouwcollier bestaande uit vijf strengen antieke kralen aan zilveren sluiting l. ca. 40 cm. ...[more]
Drie antieke stijve armbanden één met onedele scharnieren ...[more]
Koperen sleutelhorloge, eind 18e eeuw, in vergulde buitenkast, met bloemgravures. Uurwerk met
Verguld sleutelhorloge, eind 18e eeuw, in schildpad buitenkast, met klinknagels (beschadigingen).
Verzilverd sleutelhorloge, eind 18e eeuw, in schildpad buitenkast, met klinknagels (beschadigingen).
Zilveren sleutelhorloge, 19e eeuw, in schildpad buitenkast, met klinknagel (beschadigingen). Uurwerk
Verzilverd sleutelhorloge, 18e eeuw in verzilverd gladde buitenkast. Uurwerk met spillegang en snek.
14krt. Roségouden sleutelhorloge achterzijde met gravure van een paard ...[more]
Gouden sleutelhorloge achterzijde en rand met florale motieven ...[more]