Remove filter- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
Delft, blauw aardewerk schotel, 17e eeuw (gerestaureerd). Hierbij polychroom schotel naar antiek
Delft, blauw aardewerk schotel, 17e eeuw (gerestaureerd). Hierbij polychroom schotel naar antiek voorbeeld diam. 34 cm. ...[more]
Tegeltableau van twaalf polychroom tegels 'Wilhelmina 54 x 40 cm. ...[more]
Friesland, tegeltableau van zestien tegels, 19e eeuw, met stermotief 51 x 51 cm. ...[more]
Tegeltableau van zesendertig tegels, 20e eeuw ...[more]
Terracotta groep, eind 19e eeuw; Jager met jachthond ...[more]
Engeland, Staffordshire aardewerk groep, 19e eeuw; Dame en heer h. 32 cm. ...[more]
Eikenhouten stoof, 18e/19e eeuw, met kerfsnijwerk en ajour knoop en blauw aardewerk tegelplaat (
Eikenhouten stoof, 18e/19e eeuw, met kerfsnijwerk en ajour knoop en blauw aardewerk tegelplaat (barst) 30 x 28, h. 22 cm. ...[more]
Vier blauw aardewerk tegels; kinderspelen. In een eikenhouten omlijsting 34 x 34 cm. ...[more]
W.C. Brouwer, groen keramiek vaas, ca. 1915 en geel keramiek vaas, na 1932. De eerste met cirkels
Iris Eichenberg, twee porseleinen vazen, een met hart aan binnenzijde. Met aankoopnota's Galerie
R. Casey, twee geëmailleerde borden, 1984 'Garden by the sea/Garden of delight'. Gesigneerd en
R. Casey, twee geëmailleerde borden, 1984 'Garden by the sea/Garden of delight'. Gesigneerd en gedateerd op achterzijde diam. 36 cm. ...[more]
Naar Galle, cameoglazen vaas
Naar Galle, cameoglazen vaas ...[more]
Divers chinees porselein en glas
Divers chinees porselein en glas ...[more]
Sarreguemines, wit aardewerk dekschaal en P. Regout, dekschaal en terrine, 19e eeuw met twee lepels
Sarreguemines, wit aardewerk dekschaal en P. Regout, dekschaal en terrine, 19e eeuw met twee lepels ...[more]
Cameoglazen vaas, gesigneerd DG (Diona Dhiveci) h. 31 cm/ ...[more]
Ronde aardewerk dienschaal, eind 19e eeuw, met 'Imari' decor. Gemerkt French China diam. 43 cm.
Ronde aardewerk dienschaal, eind 19e eeuw, met 'Imari' decor. Gemerkt French China diam. 43 cm. ...[more]
Syrië, zittend terracotta mannenfiguur, 6e-5e Mill. V. Chr., Tel Halaf, gezeten met de handen op
Syrië, staand terracotta vrouwelijk idool, uilenkopfiguur, 300-200 v. Chr., Hettitisch. Aangekocht
Mesopotamie, terracotta sculptuur van twee ruiterfiguren met Parthische hoofdtooien op verbonden
Sicilië, Grieks terracotta miniatuur sculptuur van Godin in Peplos, ca. 500 v. Chr., (onderzijde
Noord West Amerika, collectie prehistorische pijlpunten ingelijst met bijgeplaatste vindplaatsen
Noord West Amerika, collectie prehistorische pijlpunten ingelijst met bijgeplaatste vindplaatsen en tijden. ...[more]
West Mexico, Colima, zwart aardewerk pot, 100 v. Chr. - 250 n. Chr., een ola in de vorm van een
Egeïsche Eilanden, Samos, aardewerk waterkan, 19e eeuw, met wit slibdecoratie van spiralen en
Egeïsche Eilanden, Samos, aardewerk waterkan, 19e eeuw, met wit slibdecoratie van spiralen en lijnen. h. 33,5 cm. ...[more]
Luristan, bronzen tuit van vat, 1000-900 v. Chr., in de vorm van een runt, protome. L. 8 cm.
Luristan, bronzen tuit van vat, 1000-900 v. Chr., in de vorm van een runt, protome. L. 8 cm. ...[more]
Luristan, bronzen pin, 1000-900 v. Chr. en Peru, bronzen pin. Luristan pin versierd met vogelfiguur.
Luristan, bronzen pin, 1000-900 v. Chr. en Peru, bronzen pin. Luristan pin versierd met vogelfiguur. ...[more]
Egypte, acht amuletten, Late Periode; o.a. grotere staande Horus. h. 1,5 tot 5 cm. ...[more]
Maya, aardewerk priesterfiguur, ca 14e-16e eeuw, met tenue, opgeheven armen en tevens rammelaar.
Maya, aardewerk priesterfiguur, ca 14e-16e eeuw, met tenue, opgeheven armen en tevens rammelaar. h. 14 cm. ...[more]
Zuid Amerika, antiek aardewerk plaquette met in bas-reliëf voorstellingen van twee krijgers met
Zuid Amerika, drie terracotta erotische groepen h. 11 en 11,5 cm. ...[more]
Mexico, Maya, gezeten vrouwfiguur, 600-900, met een uitgestoken voet onder tuniek, in een hand een
Zuid Amerika, terracotta zittend figuur ...[more]
Midden Amerika, zestien aardewerk figuurtjes, 400 v.Chr.-900 n. Chr. h. 3 tot 8,5 cm. ...[more]
Columbia, Tumaco la Tolita, tien fragmenten van beeldjes, 300 v.Chr..-500 n. Chr., h. 3,5 tot 9,5
Columbia, Tumaco la Tolita, tien fragmenten van beeldjes, 300 v.Chr..-500 n. Chr., h. 3,5 tot 9,5 cm. ...[more]
Bolivia, Ecuador en Columbia, vijf terracotta vazen, 1400 v. Chr.- 1000 n. Chr., o.a. een Carchi
Mexico, drie Maya jadeiet hangers en grijsstenen oordisc, 500-900 n. Chr., Hierbij Peru, twee stenen
Diverse Colombiaanse stenen kralen, 1300-1500. ...[more]
Guatemala, antiek aardewerk pot, 800-1000 n. Chr., met beschildering van banen, meanders op rood
Mexico, Colima stijl, terracotta figuur van krijger ...[more]
Mexico, Colima stijl, terracotta sculptuur van schildpad ...[more]
Mexico, Colima stijl, terracotta figuur van man met draagmand op de rug ...[more]
Mexico, Colima stijl, terracotta dierfiguur ...[more]
Zuid Amerika, aardewerk erotische groep. ...[more]
Drie bruin lederen fotoalbums met o.a. foto's van de MacLeod familie h. 39 x b. 23 cm. en kleiner
Drie bruin lederen fotoalbums met o.a. foto's van de MacLeod familie h. 39 x b. 23 cm. en kleiner ...[more]
Boek, Globe pittoresque ou merveilles de la nature et de l'art door M. Meldola. Met opdracht À J.v.
W.P MacLeod (geb. 1812) zes diverse tekeningen; vier potloodtekeningen studies van hoofden, twee
J.P. Berghaus portret van mevrouw D.L.A. Sweerts de Landes, geboren Verschoor. Hierbij drie
Twee diverse poeziealbums van mevrouw D.L.A. Sweerts de Landas, ca. 1830 met o.a. gedichtjes,
Diverse antieke kookboeken; 'Receptenboek van mevrouw D.L.A. Sweerts de Landas, geboren Verschoor,
Foto van Adam Zelle te paard naar deze foto is een schilderij gemaakt door Albert Martin, nu
Poeziealbum van Antje van der Meulen met borduurwerk en een tekening van Margaretha Geertruida
Schriftje met gedichtjes en verhaaltjes van Anna van der Meulen en Margaretha Geertruida Zelle op
Sinterklaasgedicht van Margaretha Zelle aan haar aangetrouwde nichtje Jenny, 1895; O Jenny – nooit
Menukaart van het huwelijksdiner van M.H. Zelle en Rudolph MacLeod Jeudi 11 Juillet 1895, American
Oud-Hollandt's facsimile van krant met daarin aankondiging huwelijk Rudolf MacLeod en Margaretha
Kartonnen juwelendoosje, H. Blumer, juwelier, Wiesbaden, Kirchgasse 38; tijdens hun huwelijksreis
Schildpad visitekaarthouder volgens familie overlevering van Margaretha Zelle (beschadigd en
Schildpad visitekaarthouder volgens familie overlevering van Margaretha Zelle (beschadigd en hersteld) l. 10,5 cm. ...[more]
Balboekje met parelmoeren kaft en zilveren montering volgens familie overlevering van Margaretha