Remove filter- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
Pleet druivenschaal en kwarts druiventros ...[more]
Parelmoeren beursje en vier pleet rammelaars met bijtring ...[more]
Divers pleet bestek, w.o. Keltum dinergarnituur ...[more]
Vierdelig pleet thee-koffieservies en zes geëmailleerd glazen vingerkommen, Art Deco ...[more]
Bronzen sierstuk naar antiek voorbeeld h. 48 cm. ...[more]
Paar bronzen éénlichts kandelaars, 20e eeuw, in vorm van palmbomen ...[more]
Zilveren gesp en robijnrode parfumflacon, 19e eeuw, met zilveren dop. Hierbij divers zilver en
Zilveren gesp en robijnrode parfumflacon, 19e eeuw, met zilveren dop. Hierbij divers zilver en onedel ...[more]
Twee oosterse rolschilderingen Kaligrafie ...[more]
Twee oosterse metalen plaquettes Hierbij Sumatra, doek met zilverdraad ...[more]
Japan, zesdelig rood laqué likeurstel op blad ...[more]
Verguld metalen Thaise danseres h. 24 cm. ...[more]
Verguld metalen schemerlampvoet in vorm van olifant h.68 cm. ...[more]
China, schildering op zijde 96 x 31
China, schildering op zijde 96 x 31 ...[more]
Divers, w.o. Djokja dienblad
Divers, w.o. Djokja dienblad ...[more]
Diverse oosterse houten sokkels
Diverse oosterse houten sokkels ...[more]
China, jadeit koro, 20e eeuw, met ajour deksel en ringen aan de oren en knop (oor gelijmd) h. 21 cm.
China, jadeit koro, 20e eeuw, met ajour deksel en ringen aan de oren en knop (oor gelijmd) h. 21 cm. ...[more]
Japan, twee laqué fotoalbums en vier oosterse kistjes ...[more]
Tegeldienblad en oosters koperen theebus en cloisonné vaas ...[more]
India, bronzen olielampje, latoenkoperen windlicht en twee bronzen ornamenten ...[more]
Perzië, emaille theekoppen op blad. Hierbij twee koperen kandelaars ...[more]
Keramiek mannenkop en twee stenen koppen naar antiek voorbeeld h. 19-23 cm. ...[more]
Drie gewichtenblokken. Hierbij diverse gewichten en weegschalen ...[more]
Duitsland, antiek koperen offerande schaal. Hierbij twee schemerlampvoeten en Marokkaanse kaftan
Duitsland, antiek koperen offerande schaal. Hierbij twee schemerlampvoeten en Marokkaanse kaftan ...[more]
Koperen appelketel, ketel en kooltjestang ...[more]
Ronde houten reliëfvoorstelling en metalen en bisquit plaquettes ...[more]
Divers, w.o. kistjes en karbouw
Divers, w.o. kistjes en karbouw ...[more]
Diverse objets de vertu, w.o. beursjes ...[more]
Engeland, sigarettendoos en Rusland, volkskunst houten ei en bord ...[more]
Tinnen gortbeker en massief notenhouten kistje ...[more]
Paar verguld houten tweelichts wandlusters ...[more]
Verguld gipsen kuif met putti
Verguld gipsen kuif met putti ...[more]
Tinnen inktstel, 19e eeuw en twee koperen plaquettes, een door A. Cain, ander door Rousseau
Tinnen inktstel, 19e eeuw en twee koperen plaquettes, een door A. Cain, ander door Rousseau ...[more]
J.C. Wienecke (1872-1945), twee koperen herinneringsplaquettes '1914-1919' en 1898-1923' 40 x 23 cm.
J.C. Wienecke (1872-1945), twee koperen herinneringsplaquettes '1914-1919' en 1898-1923' 40 x 23 cm. ...[more]
Twee koperen en twee metalen sculpturen, w.o. adelaars h. 12-32 cm. ...[more]
Duitsland, tinnen-koperen jardinière, ca. 1900, in vorm van jongen met mand. Gemerkt W&G h. 24 cm.
Duitsland, tinnen-koperen jardinière, ca. 1900, in vorm van jongen met mand. Gemerkt W&G h. 24 cm. ...[more]
Engeland, tafelklokje, begin 20e eeuw in pleet kast ...[more]
USA, drie rijtuigklokken met emaille wijzerplaat, in messing kast met glazen ruiten h. 14 cm.
USA, drie rijtuigklokken met emaille wijzerplaat, in messing kast met glazen ruiten h. 14 cm. ...[more]
Twee rijtuigklokken met emaille wijzerplaat in messing kast met glazen ruiten h. 14 en 16 cm.
Twee rijtuigklokken met emaille wijzerplaat in messing kast met glazen ruiten h. 14 en 16 cm. ...[more]
Diverse wekkers en klokjes
Diverse wekkers en klokjes ...[more]
Tien diverse zakhorloges, ca. 1900, elk aan standaard ...[more]
Vier glazen kogelhorloges naar antiek voorbeeld ...[more]
Vijftien diverse zakhorloges
Vijftien diverse zakhorloges ...[more]
Vier tafelklokken, Art Deco, twee in houten en twee in bakelieten kast ...[more]
Twee wandklokjes, eind 19e eeuw, een met latoenkoperen omlijsting, de ander in ijzeren kast
Twee wandklokjes, eind 19e eeuw, een met latoenkoperen omlijsting, de ander in ijzeren kast ...[more]
Divers pleet bestek in laqué kist
Divers pleet bestek in laqué kist ...[more]
Mahoniehouten kolenkit, ca. 1900, met koperen beslag ...[more]
Barometer, ca. 1900, in gelakt en gestoken houten kast. Met koperen plaatje met opdracht: 'Presented
Waaier, vroeg 19e eeuw, de benen ingelegd met zilver. Hierbij divers pleet visbestek een Indonesische beeldjes ...[more]