3346 items 3346 items
No Image
(14 day sale)
room

(14 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 0.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.60%
VAT/sales tax on hammer: 20.00%

  • Sale Section
3346 items
Per Page

Lot 1098

Vijf stuks pleet

Vijf stuks pleet ...[more]

Divers oosters koperwerk ...[more]

Divers, w.o. Aziatica ...[more]

Lot 1106

Divers Aziatica

Divers Aziatica ...[more]

China, schildering op zijde 96 x 31 ...[more]

Divers, w.o. Djokja dienblad ...[more]

Diverse oosterse houten sokkels ...[more]

Lot 1110

Divers Aziatica

Divers Aziatica ...[more]

Lot 1117

Divers koperwerk

Divers koperwerk ...[more]

Lot 1120

Divers

Divers ...[more]

Divers, w.o. kistjes en karbouw ...[more]

Lot 1122

Divers

Divers ...[more]

Diverse objets de vertu, w.o. beursjes ...[more]

Verguld gipsen kuif met putti ...[more]

Lot 1133

Divers pleet

Divers pleet ...[more]

Diverse wekkers en klokjes ...[more]

Lot 1138

Diverse wekkers

Diverse wekkers ...[more]

Vijftien diverse zakhorloges ...[more]

Lot 1143

Diverse klokken

Diverse klokken ...[more]

Divers pleet bestek in laqué kist ...[more]

Waaier, vroeg 19e eeuw, de benen ingelegd met zilver. Hierbij divers pleet visbestek een Indonesische beeldjes ...[more]