Remove filter- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
India, Madhya Pradesh, ingelijste dowry bag; uitgevouwen tas met rode banen en vierkanten patron
India, Madhya Pradesh, ingelijste dowry bag; uitgevouwen tas met rode banen en vierkanten patron in middendeel. Ingelijst. ...[more]
Nepal, tanghka, Kala Chakra; br. 163 cm. ...[more]
Nepal, tanghka van Witte Tara.
Nepal, tanghka van Witte Tara. ...[more]
India, Gujarat, Jain, wit marmeren beeld van mediterende Mahavia ...[more]
Birma, houten dekseldoos met gebogen deksel, ingelegd met glasstenen 37 x 22, h. 30,5 cm. ...[more]
Japan, vier fijn gestoken ivoren netsukes, Meiji periode, met fijn gravé h. 3-6 cm. ...[more]
Japan, drie gestoken ivoren netsukes, Meiji periode, twee met gravé h. 2-4 cm. ...[more]
Japan, twee ivoren snijwerken, zgn. 'okimono's', Meiji periode. Hierbij een ander h. 8 en 9 cm.
Japan, twee ivoren snijwerken, zgn. 'okimono's', Meiji periode. Hierbij een ander h. 8 en 9 cm. ...[more]
Japan, ivoren snijwerk, zgn. 'okimono', Meiji/Taisho periode; Figuur slapend tegen een bel, deels
Japan, ivoren snijwerk, zgn. 'okimono', Meiji/Taisho periode; Figuur slapend tegen een bel, deels gelakt h.7, l. 9 cm. ...[more]
Japan, palmhouten snijwerk, zgn. 'okimono', ca. 1900; Boer met schoffel en wortels over de schouder h. 17 cm. ...[more]
Japan, acht accessoires voor theeceremonie, w.o. theebus met ivoren deksel ...[more]
Japan, groen gepatineerd bronzen puntvaas door Masaki Hara (1935-2011). Gesigneerd. In originele
Japan, groen gepatineerd bronzen puntvaas door Masaki Hara (1935-2011). Gesigneerd. In originele opbergdoos h. 22 cm. ...[more]
Japan, zwart gepatineerd bronzen cilindervormige vaas door Masaki Hara (1935-2001). Gesigneerd. In
Japan, zwart gepatineerd bronzen cilindervormige vaas door Masaki Hara (1935-2001). Gesigneerd. In originele opbergdoos h. 22 cm. ...[more]
Japan, bruin gepatineerd bronzen bolle vaas door Nakajima Yasumi II (1905-1986). Gesigneerd. In
Japan, bruin gepatineerd bronzen bolle vaas door Nakajima Yasumi II (1905-1986). Gesigneerd. In originele opbergdoos h. 17 cm. ...[more]
Japan, metalen sculptuur door Kobayashi Shomin (1912-1994), Art Deco; Hazewindhond. Gesigneerd l. 30
Japan, metalen sculptuur door Kobayashi Shomin (1912-1994), Art Deco; Hazewindhond. Gesigneerd l. 30 cm. ...[more]
Japan, gepatineerd bronzen vaas door Takahashi Keiten (1920-2009) rood gevlamd. Gesigneerd h. 21 cm.
Japan, gepatineerd bronzen vaas door Takahashi Keiten (1920-2009) rood gevlamd. Gesigneerd h. 21 cm. ...[more]
Japan, keramiek vaas met 'oil spot' glazuur. Gesigneerd Minoru Sakata. In originele kist h. 14 cm.
Japan, keramiek vaas met 'oil spot' glazuur. Gesigneerd Minoru Sakata. In originele kist h. 14 cm. ...[more]
Japan, koperen sculptuur; Man met schildpad h. 29 cm. ...[more]
Japan, paar Imari theebussen in rood laqué kistje, Meiji periode, met verguld decor van kraanvogels 22 x 15, h. 16 cm. ...[more]
Japan, zijden kimono, 20e eeuw met voorstelling van bloemen, waaiers en draagstoelen. ...[more]
Japan, zijden kimono met paars geborduurde kraanvogels ...[more]
Japan, antiek ijzeren tsuba, met ajour hartmotieven 8,5 x 8,5 cm. ...[more]
Japan, antiek bronzen tsuba, Edo periode, met opgelegd zilveren chrysant en ajour waaiermotieven 7 x
Japan, antiek bronzen tsuba, Edo periode, met opgelegd zilveren chrysant en ajour waaiermotieven 7 x 6,5 cm. ...[more]
Japan, antiek ijzeren tsuba met ajour stermotieven 8 x 8 cm. ...[more]
Japan, antiek ijzeren tsuba met ingelegd gouden ruitmotieven 6,5 x 5,5 cm. ...[more]
Japan, twee antiek ijzeren tsuba's met ingelegd gouden bomen/ajour kraanvogels 7 x 7 en diam. 7 cm.
Japan, twee antiek ijzeren tsuba's met ingelegd gouden bomen/ajour kraanvogels 7 x 7 en diam. 7 cm. ...[more]
Japan, ijzeren tsuba, Heianjo School, 17e eeuw, met koperen oplegwerk van bladmotieven. diam 8,3 cm.
Japan, ijzeren tsuba, Heianjo School, 17e eeuw, met koperen oplegwerk van bladmotieven. diam 8,3 cm. ...[more]
Japan, Samurai uitrusting 'yoroi', vroeg Showa periode, met helm en originele opbergkist. Versierd
Japan, zwart laqué houten isho-dansu, Showa periode in twee delen. In het front zes laden. Met
Japan, zwart laqué houten huisaltaar, 'butsudan', Showa periode, met onder de rechte kap twee paar
Japan, ivoren snijwerk zgn. 'okimono', Meiji periode; Twee figuren met mand en vis (gelijmd) h. 17
Japan, ivoren snijwerk zgn. 'okimono', Meiji periode; Twee figuren met mand en vis (gelijmd) h. 17 cm. ...[more]
Japan, paar Satsuma vazen, begin 20e eeuw h. 33 cm. ...[more]
Japan, keramiek vaas met gestileerde ribben, ringvormige oren en bruin glazuur. Gemerkt. In
Japan, keramiek vaas met gestileerde ribben, ringvormige oren en bruin glazuur. Gemerkt. In originele opbergkist h. 31 cm. ...[more]
Japan, paar Hina poppen, Meiji periode; Keizerlijk paar. Met gofun hoofden en geborduurde kimono, de
Japan, porseleinen vaas met sang-de-boeuf glazuur. Gesigneerd in onderglazuurblauw. Met originele
Steen op houten sokkel, zgn. 'philosepher-stone' tot. h. 48 cm. ...[more]
Japan, paar bruin gepatineerd bronzen sculpturen, Meiji periode; Hazen. Een als wierookbrander (
Japan, vijf porseleinen schotels, Meiji/Taisho periode diam. 13-17 cm. ...[more]
Japan, zwart gepatineerd bronzen lampionlamp en bruin gepatineerde koro, Taisho periode, h. 60 en 63
Japan, zwart gepatineerd bronzen lampionlamp en bruin gepatineerde koro, Taisho periode, h. 60 en 63 cm. ...[more]
Twee bruin gepatineerd bronzen vazen en cache-pot, begin 20e eeuw (een bodem ontbreekt) ...[more]
Japan, bronzen vaasje, Meiji Periode, met ingelegd zilveren en geel koperen voorstelling van drie
Japan, bronzen vaasje, Meiji Periode, met ingelegd zilveren en geel koperen voorstelling van drie kraanvogels. h. 12 cm. ...[more]
Japan, paar porseleinen vaasjes en serie van zes schoteltjes. Gemerkt h. 20, diam. 16 cm. ...[more]
Japan, elf stuks keramiek en porselein, w.o. rakukommen ...[more]
Japan, porseleinen vaas met 'harefur'glazuur h. 19, diam. 28 cm. ...[more]
Japan, vijf ivoren hoofdjes, Taisho periode, elk op houten sokkel h. 3 cm. ...[more]
Ivoren (?) snijwerk, ca. 1900; Maïskolf l. 16 cm. ...[more]
Japan, set van drie porseleinen theebussen, Meiji periode, in lakwerk kist, ingelegd met parelmoer
Japan, set van drie porseleinen theebussen, Meiji periode, in lakwerk kist, ingelegd met parelmoer ...[more]
Japan, satsuma koro, Meiji periode, met fijn verguld decor van vissen, met zilveren ajour deksel.
Japan, satsuma koro, Meiji periode, met fijn verguld decor van vissen, met zilveren ajour deksel. Gesigneerd en met mon diam. 12 cm. ...[more]
Japan, zwart laqué houten zesslags kamerscherm, met voorstelling van dames bij rivieroever in een
Japan, vierslags kamerscherm met afbeelding van waaiers, waarop florale motieven h. 162 cm. Ieder
Japan, vierslags kamerscherm met afbeelding van waaiers, waarop florale motieven h. 162 cm. Ieder slag br. 45 cm. ...[more]
Japan, rood laqué houten tempeltafel en bel ...[more]
Japan, paar kirihouten hibachi's, Meiji/Taisho periode, met verguld decor van planten, deels
Japan, paar kirihouten hibachi's, Meiji/Taisho periode, met verguld decor van planten, deels ingelegd met ivoor diam. 30 cm. ...[more]
Japan, gestoken, rood gelakt en polychroom houten sculptuur, 19e eeuw; Staande demoon met naga om de
Japan, gestoken, rood gelakt en polychroom houten sculptuur, 19e eeuw; Staande demoon met naga om de nek. Met glazen ogen h. 73 cm. ...[more]
Japan, keramiek raku kogo kom met groen glazuur en zwart decor van wuivend riet diam. 12 cm.
Japan, keramiek raku kogo kom met groen glazuur en zwart decor van wuivend riet diam. 12 cm. ...[more]
Japan, schildering op zijde, 19e/20e eeuw; Figuur met rode mantel en stok, staande op golven. Met
Japan, schildering op zijde, 19e/20e eeuw; Figuur met rode mantel en stok, staande op golven. Met tekst en stempel 105 x 35 cm. ...[more]
Utagawa Kunisada (1786-1864) Serie van vier houtsnedes met afbeeldingen van acteurs ...[more]
Utagawa Kunisada (1786-1864) Drieluik met afbeelding van acteurs ...[more]
Japan, 20e eeuw, houtsnede, met afbeelding van vogels op een tak ...[more]
Japan, houtsnede, 19e eeuw Figuren tussen bamboe ...[more]