3346 items 3346 items
No Image
(14 day sale)
room

(14 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 0.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.60%
VAT/sales tax on hammer: 20.00%

  • Sale Section
3346 items
Per Page

India, Madhya Pradesh, ingelijste dowry bag; uitgevouwen tas met rode banen en vierkanten patron in middendeel. Ingelijst. ...[more]

Nepal, tanghka van Witte Tara. ...[more]

Japan, ivoren snijwerk, zgn. 'okimono', Meiji/Taisho periode; Figuur slapend tegen een bel, deels gelakt h.7, l. 9 cm. ...[more]

Japan, palmhouten snijwerk, zgn. 'okimono', ca. 1900; Boer met schoffel en wortels over de schouder h. 17 cm. ...[more]

Japan, groen gepatineerd bronzen puntvaas door Masaki Hara (1935-2011). Gesigneerd. In originele opbergdoos h. 22 cm. ...[more]

Japan, zwart gepatineerd bronzen cilindervormige vaas door Masaki Hara (1935-2001). Gesigneerd. In originele opbergdoos h. 22 cm. ...[more]

Japan, bruin gepatineerd bronzen bolle vaas door Nakajima Yasumi II (1905-1986). Gesigneerd. In originele opbergdoos h. 17 cm. ...[more]

Japan, paar Imari theebussen in rood laqué kistje, Meiji periode, met verguld decor van kraanvogels 22 x 15, h. 16 cm. ...[more]

Japan, keramiek vaas met gestileerde ribben, ringvormige oren en bruin glazuur. Gemerkt. In originele opbergkist h. 31 cm. ...[more]

Japan, bronzen vaasje, Meiji Periode, met ingelegd zilveren en geel koperen voorstelling van drie kraanvogels. h. 12 cm. ...[more]

Japan, satsuma koro, Meiji periode, met fijn verguld decor van vissen, met zilveren ajour deksel. Gesigneerd en met mon diam. 12 cm. ...[more]

Japan, paar kirihouten hibachi's, Meiji/Taisho periode, met verguld decor van planten, deels ingelegd met ivoor diam. 30 cm. ...[more]

Japan, gestoken, rood gelakt en polychroom houten sculptuur, 19e eeuw; Staande demoon met naga om de nek. Met glazen ogen h. 73 cm. ...[more]

Japan, schildering op zijde, 19e/20e eeuw; Figuur met rode mantel en stok, staande op golven. Met tekst en stempel 105 x 35 cm. ...[more]