Remove filter- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
Cornelis Koppenol (1865-1946) Bloemstilleven doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm. ...[more]
Cornelis Koppenol (1865-1946) Vrouw bij kippen. Het betreft hier vrouw Schouten, mogelijk getekend
Cornelis Koppenol (1865-1946) 'Koeienmarkt'. Dit werk is mogelijk gemaakt in Nunspeet. doek, gesign.
Cornelis Koppenol (1865-1946) Ganzen in een weiland doek, gesign. r.o., 30 x 40 cm. ...[more]
Cornelis Koppenol (1865-1946) Twee portretten van 'Willy' twee doeken,gesign r.o.., 37 x 26 cm.
Cornelis Koppenol (1865-1946) Twee portretten van 'Willy' twee doeken,gesign r.o.., 37 x 26 cm. ...[more]
Cornelis Koppenol (1865-1946) Schevenings vissersmeisje aquarel, gesign. l.o., 70 x 42 cm. ...[more]
Cornelis Koppenol (1865-1946) Portret van Aleid Anna doek, gesign. l.o., 40 x 30 cm. ...[more]
Cornelis Koppenol (1865-1946) Portret van een man uit Nunspeet marouflé, gesign. l.o., 44 x 34 cm.
Cornelis Koppenol (1865-1946) Portret van een man uit Nunspeet marouflé, gesign. l.o., 44 x 34 cm. ...[more]
Cornelis Koppenol (1865-1946) Zelfportret doek, gesign. l.o., 39 x 30 cm. ...[more]
Cornelis Koppenol (1865-1946) Zelfportret doek, gesign. l.o., 40 x 30 cm. ...[more]
Cornelis Koppenol (1865-1946) Portret van Anna Lehmann doek, gesign. l.o., 40 x 30 cm. ...[more]
Cornelis Koppenol (1865-1946) Schepen in de haven aquarel, onduidelijk gesign. l.o., 13 x 24,5 cm.
Cornelis Koppenol (1865-1946) Schepen in de haven aquarel, onduidelijk gesign. l.o., 13 x 24,5 cm. ...[more]
Cornelis Koppenol (1865-1946) Twee tekeningen van moeder en kinderen, Hierbij drie werken door
Cornelis Koppenol (1865-1946) Twee tekeningen van moeder en kinderen, Hierbij drie werken door Willem Hendrik Koppenol. ...[more]
Willem Hendrik Koppenol (1891-1959) 'Heraldisch calligraphisch atelier' aquarel, gesign. r.o., 1913,
Willem Hendrik Koppenol (1891-1959) 'Heraldisch calligraphisch atelier' aquarel, gesign. r.o., 1913, 40 x 29 cm. ...[more]
Anna Lehmann (1876-1956) Landweggetje met hooikar doek, gesign. r.o., 34 x 41 cm. ...[more]
Anna Lehmann (1876-1956) Veluws dorpsgezicht doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm. ...[more]
Anna Lehmann (1876-1956) Stilleven met bloemen in een glazen vaas board, gesign. l.o., 31 x 40 cm.
Anna Lehmann (1876-1956) Stilleven met bloemen in een glazen vaas board, gesign. l.o., 31 x 40 cm. ...[more]
Anna Lehmann (1876-1956) Huis Te Hoorn in Rijswijk doek, gesign. l.o., 1914, 40 x 32 cm. ...[more]
Anna Lehmann (1876-1956) Stilleven met kruik en koperen ketel doek, gesign. l.o., 31 x 38 cm.
Anna Lehmann (1876-1956) Stilleven met kruik en koperen ketel doek, gesign. l.o., 31 x 38 cm. ...[more]
Anna Lehmann (1876-1956) Gezicht op een dorp bij een rivier doek, gesign. r.o., 1919, 40 x 58 cm.
Anna Lehmann (1876-1956) Gezicht op een dorp bij een rivier doek, gesign. r.o., 1919, 40 x 58 cm. ...[more]
Anna Lehmann (1876-1956) Stilleven doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm. ...[more]
Anna Lehmann (1876-1956) Gezicht op een dorp aan de Franse kust doek, gesign. r.o., 24 x 35 cm.
Anna Lehmann (1876-1956) Gezicht op een dorp aan de Franse kust doek, gesign. r.o., 24 x 35 cm. ...[more]
Anna Lehmann (1876-1956) Kippen bij een boerderij doek, gesign. r.o., 25 x 32 cm. ...[more]
Anna Lehmann (1876-1956) Gezicht op een dorp doek, gesign l.o., 30 x 46 cm. ...[more]
Anna Lehmann (1876-1956) Stilleven met groenglazen fles en koperen melkbus doek, gesign. r.o., 77
Anna Lehmann (1876-1956) Stilleven met groenglazen fles en koperen melkbus doek, gesign. r.o., 77 x 62 cm. ...[more]
Anna Lehmann (1876-1956) Stilleven met planten doek, gesign. l.o., 60 x 50 cm. ...[more]
Anna Lehmann (1876-1956) Twee aquarellen; erf met kippen twee aquarellen, gesign., 33 x 26 cm.
Anna Lehmann (1876-1956) Twee aquarellen; erf met kippen twee aquarellen, gesign., 33 x 26 cm. ...[more]
Anna Lehmann (1876-1956) Twee etsen en twee tekeningen allen ca. 5 x 10 cm. ...[more]
Gesigneerd r.o. Man met viool houtskool, 24 x 30 cm. ...[more]
Jeanne Bieruma-Oosting (1898-1995) Wandelende man in het Oosterpark doek, gesign. r.o., niet
Jeanne Bieruma-Oosting (1898-1995) Wandelende man in het Oosterpark doek, gesign. r.o., niet ingelijst, 90 x 70 cm. ...[more]
Marie van Regteren Altena (1868-1958) Stilleven met theepot en kopjes board, gesign. l.o., 22 x 30
Marie van Regteren Altena (1868-1958) Stilleven met theepot en kopjes board, gesign. l.o., 22 x 30 cm. ...[more]
Johan Hendrik Kaemmerer (1894-1970) Huizen aan een vaart doek, gesign. r.o., 40 x 80 cm. ...[more]
Gesigneerd Co Breman Bomenrij board, 15 x 27,5 cm. ...[more]
Willem Vaarzon Morel (1901-1982) Sleepboot in het ijs. Hierbij twee landschappen door Fietje Vaarzon
Jozef Verheijen (1899-1976) Gezicht op een meertje tussen bomen doek, gesign. l.o., 71 x 50 cm.
Jozef Verheijen (1899-1976) Gezicht op een meertje tussen bomen doek, gesign. l.o., 71 x 50 cm. ...[more]
Hermanus Gerhardus Wolbers (1856-1926) Zandpad doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 27 x 37 cm.
Hermanus Gerhardus Wolbers (1856-1926) Zandpad doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 27 x 37 cm. ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o. Figuren in de sneeuw bij huizen doek, niet ingelijst, 46 x 64 cm.
Onduidelijk gesigneerd r.o. Figuren in de sneeuw bij huizen doek, niet ingelijst, 46 x 64 cm. ...[more]
Willem Abraham Wassenaar (1873-1956) Boerderij in de sneeuw paneel, niet ingelijst, gesign. l.o.,
Willem Abraham Wassenaar (1873-1956) Boerderij in de sneeuw paneel, niet ingelijst, gesign. l.o., 21,5 x 30 cm. ...[more]
Willem Abraham Wassenaar (1873-1956) Korenvelden bij de duinen paneel, niet ingelijst, gesign. r.o.,
Willem Abraham Wassenaar (1873-1956) Korenvelden bij de duinen paneel, niet ingelijst, gesign. r.o., 20 x 29 cm. ...[more]
Nicolaas Bruynesteyn (1893-1950) Molen in de sneeuw board, gesign. l.o., 20 x 13 cm. ...[more]
Jan Cornelis Roelandse (1888-1978) Botter op het strand. Hierbij onbekend, gezicht op een vaart
Simon de Heer (1885-1970) Slootje tussen bomen marouflé, gesign. r.o., 1924, 30 x 40 cm. ...[more]
Daniel Bekking (1906-1973) St. Olofssteeg, Amsterdam doek, gesign. l.o., 56 x 47 cm. ...[more]
Gesigneerd HJ vd Weele Figuren in een bos olieverf op papier op paneel, 34 x 27 cm. ...[more]
Dian B. Sluiter (20e eeuw) Spelende poesjes doek, 40 x 50 cm. ...[more]
Jack Hamel (1890-1951) Handwerkende vrouw in interieur doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm. ...[more]
Arthur Kampf (1864-1950) Bedelende vrouw met kind, Ankara doek, gesign. l.o., 73 x 56,5 cm.
Arthur Kampf (1864-1950) Bedelende vrouw met kind, Ankara doek, gesign. l.o., 73 x 56,5 cm. ...[more]
Bob Buys (1912-1970) Interieur doek, niet ingelijst, gesign. l.o., '36, 36 x 46 cm. Herkomst: uit de
Bob Buys (1912-1970) Interieur met buste op een tafel doek, niet ingelijst, gesign. r.b., 48 x 40
Hendrik Roodenburg (1895-1987) Gezicht op een Noord-Italiaans meer marouflé, 60 x 82 cm. ...[more]
Theodorus Selhorst Sr. (1891-1982) Winters stadsgezicht paneel, gesign. l.o., 60 x 50 cm. ...[more]
Mijndert van den Berg (1876-1967) Dorpsstraatje doek, gesign. l.o., 40 x 30 cm. ...[more]
Jan Harm Weijns (1864-1945) 'La misere' doek, gesign. r.o. 46 x 36 cm. ...[more]
Jan Harm Weijns (1864-1945) Zelfportret board, gesign. r.b., 44 x 31 cm. ...[more]
Eduard August Becht (1868-1931) Boerderij doek, gesign. l.o., 36 x 50 cm. ...[more]
Willem Alexander Knip (1883-1967) Visser bij een rivier doek, gesign. r.o., 60 x 40 cm. ...[more]
Theo Goedvriend (1879-1969) Kustlandschap marouflé, gesign. l.o., 38 x 47 cm. ...[more]
Theo Goedvriend (1879-1969) Rozen in een mand board, gesign. r.o., 33 x 42 cm. ...[more]
Piet in 't Hout (1879-1965) Gezicht op de Binnen Amstel, Amsterdam doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm.
Piet in 't Hout (1879-1965) Gezicht op de Binnen Amstel, Amsterdam doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm. ...[more]
Coba Ritsema (1876-1961) Vrouw bij een boerderij doek, gesign. l.o., 44 x 68 cm. ...[more]