3346 items 3346 items
No Image
(14 day sale)
room

(14 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 0.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.60%
VAT/sales tax on hammer: 20.00%

  • Sale Section
3346 items
Per Page

Cornelis Koppenol (1865-1946) Twee tekeningen van moeder en kinderen, Hierbij drie werken door Willem Hendrik Koppenol. ...[more]

Jeanne Bieruma-Oosting (1898-1995) Wandelende man in het Oosterpark doek, gesign. r.o., niet ingelijst, 90 x 70 cm. ...[more]