Remove filter- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
Kurt Löb (1926-2015) Twee tekeningen van een naakt. Hierbij twee boeken betreffende de kunstenaar.
Francois Boers (1914-1987) Koeien in een wei doek, gesign. l.b., 50 x 70 cm. ...[more]
Kees Heynsius (1890-1981) Koetsier in de regen. Hierbij doek, melkende boer tekening, gesign., 12
Kees Heynsius (1890-1981) Koetsier in de regen. Hierbij doek, melkende boer tekening, gesign., 12 x 15 cm. ...[more]
Siep van den Berg (1913-1998) Zwarte hengst inkttekening, gesign. l.o., '43, 50 x 65 cm. ...[more]
Toegeschreven aan Chris Beekman (1887-1964) Abstracte compositie inkt / druk?, ongesign., 33 x 19
Toegeschreven aan Chris Beekman (1887-1964) Abstracte compositie inkt / druk?, ongesign., 33 x 19 cm. ...[more]
Tjitske van Hettinga Tromp (1872-1962) Stilleven board, gesign. r.o., 1906, 26 x 33 cm. ...[more]
Nikolaj Karadjov (20e eeuw) Venus met St. Jakobsschelp / Portret van een vrouw board, gesign. '86,
Nikolaj Karadjov (20e eeuw) Venus met St. Jakobsschelp / Portret van een vrouw board, gesign. '86, 36 x 28 cm. ...[more]
Manuel Leonardi (geb. 1961) Zelfportret gouache, gesign. r.o., 72 x 50 cm. ...[more]
Plunket van Stolk (20e eeuw) Bloemen in een vaas doek, 63 x 70 cm. ...[more]
Meta Pluckebaum (1876-1945) Gelaarsde kat ets, gesign., 39 x 27 cm. ...[more]
Arnold Molenaar (1904-1981) Stilleven. Hierbij 6 stuks diverse schilderstukken en grafiek, 20e eeuw.
Arnold Molenaar (1904-1981) Stilleven. Hierbij 6 stuks diverse schilderstukken en grafiek, 20e eeuw. ...[more]
Jorge Soler (geb. 1946) Figuren paneel, gesign. verso, 25 x 24 cm. ...[more]
Chris de Moor (1899-1981) Vrouwfiguren pastel, gemonn. l.o., 1960, 74 x 54 cm. ...[more]
Jan Groenestein (1919-1971) Circusdressuur tekening, gesign. r.o., 39 x 57 cm. ...[more]
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970) Twee tekeningen met figuren tweemaal gouache, gesign., 60 x 50
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970) Twee tekeningen met figuren tweemaal gouache, gesign., 60 x 50 cm. ...[more]
Eppo Doeve (1907-1982) Jean Cocteau litho, gesign. r.o., 40 x 30 cm. ...[more]
Hugo Claus (1929-2008) 'Blauw. Blauw',. Met annotatie 'voor Ellen, con amore 17.11.73' gemengde
Peter van Straaten (1935-2016) 'Ik wil het dramatischer'. Met annotatie, 'Voor Ellen'. inkttekening,
Luis Filcer (geb. 1927) Toneelspeelster voor publiek. Ex. collectie Ton Lensink. inkttekening,
Peter Vos (1935-2010) Figuur. Met annotatie, 'Voor Ellen'. tekening, gesign. r.o., '78, 40 x 28
Eppo Doeve (1907-1982) Studietekening van Hans Kaart tekening, gesign. r.o., 29 x 44 cm. Herkomst:
Charles Donker (geb. 1940) Ets van een landschap. Hierbij etsen door Theo Daamen, Dick Stolwijk en
Herman Berserik (1921-2002) Drie figuren op fietsen ets, handgekleurd, gesign. m.o., 1969, 19 x 30
Herman Berserik (1921-2002) Drie figuren op fietsen ets, handgekleurd, gesign. m.o., 1969, 19 x 30 cm. ...[more]
Tobias Baanders (geb. 1946) Zonder titel doek, monogram r.o., '72, 18,5 x 24,5 cm. ...[more]
Wil Jansen (geb. 1954) Abstracte compositie doek, verso gesign., 2007, 30 x 30cm. ...[more]
Johfra (1919-1998) Vier diverse tekeningen vier tekeningen, gesign., ca. 20 x 15 cm. ...[more]
Fon Klement (1930-2000) Compositie met bloemen boardsnede, gesign. r.o., '97, 48/125, 55 x 55 cm.
Fon Klement (1930-2000) Compositie met bloemen boardsnede, gesign. r.o., '97, 48/125, 55 x 55 cm. ...[more]
Fon Klement (1930-2000) Gele rozen boardsnede, gesign. r.o., '97, 39/125, 55 x 55 cm. ...[more]
Rik Fernhout (geb. 1959) 'Het einde van de lijn' doek, niet ingelijst, verso titel, signatuur en
Rik Fernhout (geb. 1959) 'Het einde van de lijn' doek, niet ingelijst, verso titel, signatuur en datering 7/92, 60 x 50 cm. ...[more]
Mark Brusse (geb. 1937) 'Le grand palais' 'trop grand' houten sculptuur en fles, gesign., '76, 15
Mark Brusse (geb. 1937) 'Le grand palais' 'trop grand' houten sculptuur en fles, gesign., '76, 15 x 50 x 23 cm. ...[more]
Mark Brusse (geb. 1937) 'Tokoname Smoke' steen/terracotta, 1989, gesigneerd en annotatie, Paris '92,
Mark Brusse (geb. 1937) 'Tokoname Smoke' steen/terracotta, 1989, gesigneerd en annotatie, Paris '92, 18 x 13 x 9 cm. ...[more]
Klaas Gubbels (geb. 1934) Catalogus met op de titelpagina een tekening door de kunstenaar. Hierbij
Harry Holland (geb. 1941) 'String'/ Naakt met doek tweemaal board, gesign., 1987, 44 x 44 cm.
Chris Paul Damsté (geb. 1944) 'Witte wand, Italië' gemengde techniek, verso gesign., 33 x 42 cm.
Chris Paul Damsté (geb. 1944) 'Witte wand, Italië' gemengde techniek, verso gesign., 33 x 42 cm. ...[more]
Chris Paul Damsté (geb. 1944) Zonder titel gemengde techniek, gesign. m.b., '78, 27 x 42 cm.
Chris Paul Damsté (geb. 1944) Zonder titel gemengde techniek, gesign. m.b., '78, 27 x 42 cm. ...[more]
Chris Paul Damsté (geb. 1944) Zonder titel gemengde techniek, gesign. verso, 30 x 38,5 cm.
Chris Paul Damsté (geb. 1944) Zonder titel gemengde techniek, gesign. verso, 30 x 38,5 cm. ...[more]
Chris Paul Damsté (geb. 1944) Zonder titel gemengde techniek, verso gesign., 30 x 13 cm. ...[more]
Michael Smidt (geb. 1954) Lucifers olieverf op papier op board, gesign. l.o., verso gesign., 1974,
Michael Smidt (geb. 1954) Lucifers olieverf op papier op board, gesign. l.o., verso gesign., 1974, 95 x 95 cm. ...[more]
Anton Höckelmann (1937-2000) 'Kranbaum im Wald' houtskool en pastel, gesign. m.o., 1981, 77 x 107
Anton Höckelmann (1937-2000) 'Kranbaum im Wald' houtskool en pastel, gesign. m.o., 1981, 77 x 107 cm. ...[more]
Albert Rubens (geb. 1944) Abstracte compositie doek, verso gesign., 1991, niet ingelijst, 60 x 60
Albert Rubens (geb. 1944) Abstracte compositie doek, verso gesign., 1991, niet ingelijst, 60 x 60 cm. ...[more]
Arty Grimm (geb. 1950) Abstracte compositie gemengde techniek op papier, gesign. m.r., '96, 100 x 70
Arty Grimm (geb. 1950) Abstracte compositie gemengde techniek op papier, gesign. m.r., '96, 100 x 70 cm. ...[more]
Dick Elffers (1910-1991) Compositie met twee figuren doek, ongesign.?, 165 x 110 cm. ...[more]
Dick Elffers (1910-1991) Interieur doek, gesign. l.o., '44, 80 x 80 cm. ...[more]
Dick Elffers (1910-1991) 'Thuisvaart' board, gesign. l.o., 1942, verso etiket met titel, 50 x 58 cm.
Dick Elffers (1910-1991) 'Thuisvaart' board, gesign. l.o., 1942, verso etiket met titel, 50 x 58 cm. ...[more]
Dick Elffers (1910-1991) Map met diverse tekeningen, olieverfschetsen en grafiek ...[more]
Dick Elffers (1910-1991) Vader en dochter / Mannenkop board, gesign. l.o., '54, 57 x 34 cm. en
Dick Elffers (1910-1991) Vader en dochter / Mannenkop board, gesign. l.o., '54, 57 x 34 cm. en board, ongesign. 58 x 40 cm. ...[more]
Dick Elffers (1910-1991) 'Stilleven met zwarte appels' doek, gesign. r.o., '78, verso titel, 90 x 90
Dick Elffers (1910-1991) 'Stilleven met zwarte appels' doek, gesign. r.o., '78, verso titel, 90 x 90 cm. ...[more]
Dick Elffers (1910-1991) Twee figuren / Stilleven twee gouaches, gesign, '58, 60 x 45 cm. en 70 x 55
Dick Elffers (1910-1991) Twee figuren / Stilleven twee gouaches, gesign, '58, 60 x 45 cm. en 70 x 55 cm. ...[more]
Dick Elffers (1910-1991) Compositie met figuren doek, gesign. r.o., 55 x 57 cm. ...[more]
Dick Elffers (1910-1991) Figuren / Zittend jongetje doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 60 x 80
Dick Elffers (1910-1991) Figuren / Zittend jongetje doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 60 x 80 cm. en doek, ongesign., 75 x 58 cm. ...[more]
Dick Elffers (1910-1991) Figuur op een kade / Clown twee doeken, ongesign., 70 x 60 cm. ...[more]
Dick Elffers (1910-1991) Compositie met figuren en dieren / Dierfiguur doek, ongesign., 85 x 103 cm.
Dick Elffers (1910-1991) Staande man doek, ongesign., verso etiket met naamsvermelding, 124 x 30 cm.
Dick Elffers (1910-1991) Staande man doek, ongesign., verso etiket met naamsvermelding, 124 x 30 cm. ...[more]
Gerard van den Eerenbeemt (1936-2011) Drie abstracte composities in één lijst driemaal gemengde
Kees Keus (1905-1987) Twee abstracte composities. Herkomst: nalatenschap Dick Elffers. board,
Kees Timmer (1903-1978) Abstracte compositie. Herkomst: nalatenschap Dick Elffers. doek, gesign. l.
Kees Timmer (1903-1978) Abstracte compositie. Herkomst: nalatenschap Dick Elffers. doek, gesign. l.o., 93 x 80 cm. ...[more]
Melle (1908-1976) Acht diverse tekeningen. Herkomst: nalatenschap Dick Elffers. acht inkttekeningen,
Melle (1908-1976) Acht diverse tekeningen. Herkomst: nalatenschap Dick Elffers. acht inkttekeningen, gemonn., 28 x 22 cm. - 50 x 33 cm. ...[more]
Cas Oorthuys (1908-1975) Europoort. Herkomst: nalatenschap Dick Elffers. foto, gesign. r.o., 39 x 48
Cas Oorthuys (1908-1975) Europoort. Herkomst: nalatenschap Dick Elffers. foto, gesign. r.o., 39 x 48 cm. ...[more]
Theo L'Herminez (1921-1997) Abstracte compositie doek, gesign. r.o., '69,50 x 50 cm. ...[more]