Filter entfernen- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
Schätzpreis
Verchroomd draadstalen bijzettafel, met rookglazen blad waaronder zwart stoffen lectuurbak 49 x 30
Grijs gelakt stalen buizen kruk met rode gelakte draaibare zitting in de vorm van tractorzitting
Gebogen berken- en multiplexhouten kruk Herkomst: uit de nalatenschap van een architect van het
Grijs gelakte kruk, ontwerp Friso Kramer voor Ahrend/de Cirkel, met houten zitting Herkomst: uit
Paar grijs gelakt draadstalen krukken met gevlochten rieten zitting Herkomst: uit de nalatenschap
Rood gelakt metalen bureaulamp, fabricaat Eurolicht, naar Anders Pehrson h. 49 en br. 70 cm.
Wit gelakt metalen bureaulamp met verstelbare langarm en kap Herkomst: uit de nalatenschap van een
Grijs gelakte wandlamp/bureaulamp met grijze kap (aangepast) Herkomst: uit de nalatenschap van een
Wit kunststoffen staande schemerlamp, model Panthella, ontwerp Verner Panton voor Louis Poulsen, (
Crème gelakt metalen staande lamp, fabricaat Abo Randers, Denemarken, met verstelbare kap h. 112 cm.
Paar witte hanglampen en een oranje glazen hanglamp, in flesvorm Herkomst: uit de nalatenschap van
Paar witte glazen hanglampen Herkomst: uit de nalatenschap van een architect van het Nieuwe
Wit glazen bolvormige hanglamp diam. 40 cm. Herkomst: uit de nalatenschap van een architect van
Goudkleurige metalen hanglamp Herkomst: uit de nalatenschap van een architect van het Nieuwe Bouwen,
Paar witte glazen ganglampen, ontwerp Wilhelm Wagenfeld voor Lindner Leuchten, met porseleinen
Paar witte kokervormige tl-armaturen l. 180 cm. Herkomst: uit de nalatenschap van een architect
Paar witte kokervormige tl-armaturen waarvan één met kleinere afmeting en gemerkt "Eurolicht" l. 180
Paar verchroomd stalen fauteuils, ontwerp De Wit, met blauwe kunststoffen bekleding ...[more]
Verchroomd stalen salontafel, ontwerp W.H. Gispen, met twee ronde bladen bedekt met linoleum diam.
Verchroomd stalen salontafel, ontwerp W.H. Gispen, met twee ronde bladen bedekt met linoleum diam. 80 en h. 62 cm. ...[more]
Drie witte formica kastelementen met metalen kapstok en kledinghangers br. 114, h. 32 en d. 35 (2x),
Zwart gelakte metalen salontafel met wit marmeren blad 80 x 80 en h. 40 cm. Herkomst: uit de
Koperkleurige wandtafel Het blad met tijgerprint stoffering waaronder een onderstel met geribde
Koperkleurige wandtafel Het blad met tijgerprint stoffering waaronder een onderstel met geribde spijlen 180 x 59 en h.73 cm. ...[more]
Palissanderhouten drankenkist, Danish design, met plaat "furnituremakers - Danish - controler" aan
Melkglazen tafellamp in twee delen h. 28 cm. ...[more]
Glazen salontafel, ontwerp Rolf Benz, met twee ronde verstelbare bladen op verchroomd stalen
Paar verchroomd stalen fauteuils, met zwarte bakelieten armleuningen en groene kunststoffen
Paar verchroomd stalen fauteuils, met zwarte bakelieten armleuningen en groene kunststoffen bekleding ...[more]
Set van vier pallisanderhouten stoelen, fabricaat Fristho, met crèmekleurige stoffering ...[more]
Verchroomd stalen buisfauteuil, ontwerp Marcel Breuer, model B64 voor Thonet, met geriete rugleuning
Verchroomd stalen buisfauteuil, ontwerp Marcel Breuer, model B64 voor Thonet, met geriete rugleuning en zitting. ...[more]
Rotan fauteuil, ontwerp Dirk van Sliedregt ...[more]
Grijs en rood gelakte bijzettafel het blad met opstaande rand 61 x 42 en h. 51 ...[more]
Italië, stalen tafel, 2010, met ronde rookglazen blad. Op kolompoot met ronde voet diam. 120, h.
Italië, stalen tafel, 2010, met ronde rookglazen blad. Op kolompoot met ronde voet diam. 120, h. 76 cm. ...[more]
Denenmarken, teakhouten fauteuil met beige stoffering ...[more]
Grijs gelakt houten en stalen hoge kruk. Draaibaar en in hoogte verstelbaar. Op vijfsprant
Grijs gelakt houten en stalen hoge kruk. Draaibaar en in hoogte verstelbaar. Op vijfsprant ...[more]
Eikenhouten tweedeurs kast met verchroomd stalen onderstel br. 140, h. 95 en d. 45 cm. ...[more]
Kapitale hanglamp, ontwerp Luca Nichetto, fabricaat Foscarini, 2011, met rookplexiglazen kap.
Kapitale hanglamp, ontwerp Luca Nichetto, fabricaat Foscarini, 2011, met rookplexiglazen kap. diam. 75 h. 114 cm. ...[more]
Verchroomd stalen en wit lederen kuipfauteuil, ontwerp Eileen Gray, model Bibendum, (stoffering
Verchroomd stalen en wit lederen kuipfauteuil, ontwerp Eileen Gray, model Bibendum, (stoffering versleten) ...[more]
Verchroomd koperen draaibare kapstok, Art Deco, met verlichting en melkglazen bol h. 225 cm
Verchroomd koperen draaibare kapstok, Art Deco, met verlichting en melkglazen bol h. 225 cm ...[more]
Geborsteld stalen staande lamp met geribte matglazen kap h. 186 cm ...[more]
Geborsteld rvs staande lamp met indirecte verlichting h. 173 cm ...[more]
Messing salontafel, ontwerp Peter Ghyczy, met glazen blad 130 x 80 en h. 45 cm ...[more]
Messing poten van bijzettafel, ontwerp Peter Ghyczy (glazen blad ontbreekt) h. 45 cm ...[more]
Marcel Wanders, paar tafellampen, ca. 1993, met ronde stalen voet h. 31 cm. ...[more]