3346 items 3346 items
(14 Tag(e) Verkauf)
room

(14 Tag(e) Verkauf)

Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,60%
USt. auf den Zuschlagspreis: 20,00%

3346 items
Per Page

Petrus Paulus Schiedges (1813-1876) Afgemeerd zeilschip bij laag water paneel, niet ingelijst, gesign. l.o., '59, 24,5 x 34 cm. ...[more]

Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (1856-1917) Visser in een roeiboot bij bomen langs een vaart aquarel, gesign. l.o., 54 x 34 cm. ...[more]

Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) Bomschuiten op zee houtskooltekening, gesign. r.o., niet ingelijst, 19,5 x 13,5 cm. ...[more]

Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903) 'In de weide' aquarel, gesign. met initialen l.o., verso etiket met titel, 20 x 35 cm. ...[more]

Dirk Smorenberg (1883-1960) Zeilbootjes op de Loosdrechtse Plassen op een zonnige dag doek, gesign. r.o., 26 x 30 cm. ...[more]

Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman (1897-1987) Gezicht op de Amstel met de Magere Brug doek, gesign. r.o., 92 x 129 cm. ...[more]

Toegeschreven aan Jan Voerman (1857-1941) Gezicht op Hattem. Herkomst: Stichting 't Huys Optenoort. paneel, initialen l.o., 30 x 38 cm. ...[more]