Filter entfernen- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
Schätzpreis
Gecontourneerde gefacetteerde spiegel in notenhouten lijst in Queen Anne-stijl, 19e eeuw, met
Gefacetteerde ovale spiegel in vergulde gestoken vruchtenhouten lijst, laat 19e eeuw, met bladmotieven h. 60 en br. 51 cm ...[more]
Verguld bronzen en koperen geëlectrificeerde zeslichts kaarsenkroon in Louis XV-stijl, met drie
Verguld bronzen en koperen geëlectrificeerde zeslichts kaarsenkroon in Louis XV-stijl, met drie faunen diam. 68 en h. 66 cm. ...[more]
Venetiaans dertienlichts kroon met verguld metalen frame waaraan kristallen prisma's en bobechès
Venetiaans dertienlichts kroon met verguld metalen frame waaraan kristallen prisma's en bobechès diam. 81 cm. en h. 108 cm. ...[more]
Donkergroen gelakte stalen schotelvormige zeslichts kroon in Empire stijl met zes armen en o.a.
Smeedijzeren wit gelakte achtlichts geëlektrificeerde kaarsenkroon, versierd met takken en mandarijnen diam. 78 en h. 65 cm. ...[more]
Koperen en bronzen geëlektrificeerde achtlichts kaarsenbolkroon, 19e eeuw, met dubbele adelaar en
Koperen en bronzen geëlektrificeerde achtlichts kaarsenbolkroon, 19e eeuw, met dubbele adelaar en acht sierarmen diam. 99 en h. 92 cm. ...[more]
Tweelichts plafonnière in Tiffany-stijl. De halfronde kap van glas-in-lood diam. 40 cm. ...[more]
Koperen zeslichts kaarsenbolkroon, 19e eeuw, met zes armen, drie sierarmen en dubbele adelaar (één
Koperen zeslichts kaarsenbolkroon, 19e eeuw, met zes armen, drie sierarmen en dubbele adelaar (één arm def.) h. 76 en diam. 85 cm. ...[more]
Verguld koperen eenlichts zakkroon in Louis XVI-stijl met strikwerk en kristallen prisma' s en
Verguld koperen eenlichts zakkroon in Louis XVI-stijl met strikwerk en kristallen prisma' s en pegels diam. 28 en h. 48 cm. ...[more]
Venetiaans wit glazen zeslichts kroon met vierentwintig sierarmen, waarvan zes bloemen en twaalf
Verguld bronzen en koperen vierlichts hallantaarn in Louis XVI-stijl met gebogen ruiten en strik- en
Verguld bronzen en koperen vierlichts hallantaarn in Louis XVI-stijl met gebogen ruiten en strik- en hekwerk. diam. 37 en h. 77 cm. ...[more]
Verguld bronzen vierlichts zakkroon in Louis XVI-stijl, met ramskoppen, druiventrossen, guirlandes
Eénlichts zakkroon met kristallen pegels en prisma' s diam. 43 en h. 91 cm. ...[more]
Verguld bronzen drielichts zakkroon in Louis XVI-stijl, met drie armen waarop matglazen kappen.
Vernikkeld koperen vijflichts hanglamp, Art Deco, met matglazen schaal waarop geometrische motieven.
Koperen achtlichts kroon, Art Deco, met glazen bobèches diam. 80 en h. 77 cm ...[more]
Bronzen achtlichts hanglamp met glazen stam, kristallen prisma's en pegels h. 68 cm ...[more]
Verguld bronzen hallamp met gesatineerd en geslepen glazen kap. Het geheel versierd met guirlandes, bloem- en bladmotieven h. 92 cm ...[more]
Paar koperen scheeps-wandlusters in Art Deco stijl, met matglazen kap in 'cardanische' beugel
Paar koperen scheeps-wandlusters in Art Deco stijl, met matglazen kap in 'cardanische' beugel ...[more]
Paar koperen scheeps-wandlusters in Art Deco stijl, met matglazen kap in 'cardanische' beugel (een
Paar koperen scheeps-wandlusters in Art Deco stijl, met matglazen kap in 'cardanische' beugel (een kap schilfertje, een gescheurd) ...[more]
Staande drielichtslamp op verguld smeedijzeren driesprant met acanthusbladeren h. 176 cm ...[more]
Vlaamse school, 17e eeuw Boslandschap met jagende figuren paneel, 52 x 67 cm. ...[more]
Franse school, 17e eeuw Ruiterportret van een man in harnas doek, 75 x 61 cm. Herkomst: van een
Franse school, 17e eeuw Ruiterportret van een man in harnas doek, 75 x 61 cm. Herkomst: van een Hollands adellijk landgoed. ...[more]
Simon Johannes van Douw (c. 1630-c. 1680) Ruitergevecht paneel, gesign. m.o., 60 x 83 cm. ...[more]
Joannes de Cordua (ca. 1630-1702) Stilleven met koperen vaatwerk. (Geregistreerd bij het RKD onder
Hollandse school, 17e/18e eeuw Uitgestrekt landschap met figuren op een pad bij huizen paneel, 53
Hollandse school, 17e/18e eeuw Uitgestrekt landschap met figuren op een pad bij huizen paneel, 53 x 72 cm. ...[more]
Meester met de Hemden (actief ca. 1600-1649) Arcadisch landschap met amoreuze herdersparen paneel,
Meester met de Hemden (actief ca. 1600-1649) Arcadisch landschap met amoreuze herdersparen paneel, 41 x 56 cm. ...[more]
Toegeschreven aan Adriaen Pietersz. van de Venne (1589-1662) Christus en de Samaritaanse vrouw bij
Navolger van Frans van Mieris Lezende oude vrouw. Gesigneerd F. van Mieris fec 1677. paneel, 16 x
Navolger van Frans van Mieris Lezende oude vrouw. Gesigneerd F. van Mieris fec 1677. paneel, 16 x 11,5 cm. ...[more]
Hollandse school, met signatuur Teniers Figuren in een herberg doek, 50 x 64 cm. ...[more]
Onbekend, 18e eeuw Stilleven met vis en kreeft op een tafel doek, 34 x 45 cm. ...[more]
Toegeschreven aan Jacob Willemsz de Wet (1610-ca. 1675) Christus in de tempel paneel, 47 x 64 cm.
Toegeschreven aan Jacob Willemsz de Wet (1610-ca. 1675) Christus in de tempel paneel, 47 x 64 cm. ...[more]
Hollandse school, 18e eeuw Paar schilderijen classicistische voorstellingen tweemaal maroufle,33 x
Hollandse school, 18e eeuw Paar schilderijen classicistische voorstellingen tweemaal maroufle,33 x 40 cm. ...[more]
Hollandse school, 17e eeuw Boslandschap met elegant gezelschap, een stad op de achtergrond paneel,
Hollandse school, 17e eeuw Boslandschap met elegant gezelschap, een stad op de achtergrond paneel, 35,5 x 68,5 cm. ...[more]
Hollandse school, gesigneerd linksonder Figuren en vissersschepen op het strand paneel, 29 x 38 cm.
Hollandse school, gesigneerd linksonder Figuren en vissersschepen op het strand paneel, 29 x 38 cm. ...[more]
Duitse school, 18e eeuw Portret van een jongen doek, 107 x 82 cm. Herkomst: uit de nalatenschap
Christoffel Frederik Franck (1758-1816) Figuren bij een huis aan een vaart doek, gesign. r.o.,38,5 x
Christoffel Frederik Franck (1758-1816) Figuren bij een huis aan een vaart doek, gesign. r.o.,38,5 x 41 cm. ...[more]
Johan Conrad Greive (1837-1891) Schepen bij Veere paneel, gesign. r.o., 22 x 28,5 cm. ...[more]
Gortzius Geldorp (1553-1618) Portret van een vrouw doek, gemonn. r.b., 95 x 69 cm. ...[more]
Jacob Gerritsz Loeff (c. 1607-1670/75) Schepen voor een rotskust doek, ongesign., 62 x 89 cm.
Jacob Gerritsz Loeff (c. 1607-1670/75) Schepen voor een rotskust doek, ongesign., 62 x 89 cm. ...[more]
Mari ten Kate (1831-1910) Twee kinderen in een venster kijkend naar vogels doek, gesign. r.o., 65
Mari ten Kate (1831-1910) Twee kinderen in een venster kijkend naar vogels doek, gesign. r.o., 65 x 95 cm. ...[more]
Hermanus Koekkoek (1836-1909) Vissersschepen bij het binnenvaren van de haven paneel, gesign. l.
Michel van Vries (act. 1656-1702) Figuren en paarden bij een kerktoren paneel, gesign. l.o., 63,5
Michel van Vries (act. 1656-1702) Figuren en paarden bij een kerktoren paneel, gesign. l.o., 63,5 x 46,8 cm. ...[more]
Hendrik Jan Hein (1822-1866) Jachtstilleven doek, gesign. l.o., 1842, 87 x 65 cm. ...[more]
Cölestin Brügner (1824-1887) Winterlandschap met figuren op een bevroren rivier doek, gesign. r.o,
Vlaamse school, 17e eeuw Boslandschap met figuren en wagend op een pad doek, 69 x 54 cm. ...[more]
Jan Jacob Zuidema Broos (1833-1882) Elegant gezelschap aan tafel bij een bruiloft aquarel, gesign.
Jan Jacob Zuidema Broos (1833-1882) Elegant gezelschap aan tafel bij een bruiloft aquarel, gesign. l.o., 30 x 39 cm. ...[more]
Naar Marcantonio Raimondi Dansende putti paneel, 50 x 97 cm. ...[more]
Hollandse school Portret van een meisje paneel, 73 x 60 cm. ...[more]
Spaanse school, 17e/18e eeuw Jozef met het kind Jezus doek, 80 x 75 cm. ...[more]
Onbekend, 18e/19e eeuw Een paar aquarellen, doorkijk met vrouw waarachter een landschap twee
Onbekend, 18e/19e eeuw Een paar aquarellen, doorkijk met vrouw waarachter een landschap twee aquarellen, 21,5 x 15,5 cm. ...[more]
Bernard te Gempt (1826-1879) Honden in een interieur paneel, gesign. r.o., 1862, 25 x 39 cm.
Bernard te Gempt (1826-1879) Honden in een interieur paneel, gesign. r.o., 1862, 25 x 39 cm. ...[more]
Bernard te Gempt (1826-1879) De kleine dief paneel, gesign. r.o., 1862, 25 x 39 cm. ...[more]
Louis Gallait (1810-1887) De kunstenaar en zijn modellen in het atelier aquarel, niet ingelijst,
Louis Gallait (1810-1887) De kunstenaar en zijn modellen in het atelier aquarel, niet ingelijst, gesign. r.o., 1842, 32 x 24,5 cm. ...[more]
Hollandse school, 17e/18e eeuw Interieur met figuren bij een flauwgevallen vrouw doek, 62 x 50 cm.
Hollandse school, 17e/18e eeuw Interieur met figuren bij een flauwgevallen vrouw doek, 62 x 50 cm. ...[more]
Peter Tillemans (1684-1734) Uitgestrekt rivierlandschap met soldaten te paard op een pad doek,
Peter Tillemans (1684-1734) Uitgestrekt rivierlandschap met soldaten te paard op een pad doek, gesign. l.o., 47 x 64 cm. ...[more]
Matthijs Maris (1839-1917) Portret van een jong Italiaans meisje. Herkomst: Kunsthandel E.J. van