Filter entfernen- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
Schätzpreis
Twee koperen crucifixen, Neo Gotisch
Twee koperen crucifixen, Neo Gotisch ...[more]
Zeven 'scrimshaw' objecten, van been en imitatie potvistand ...[more]
Messing patrijspoort diam. 29 cm.
Messing patrijspoort diam. 29 cm. ...[more]
Bergkristallen en labradoriet schedel ...[more]
Mahoniehouten omberdoos en drie stuks blik, eind 19e eeuw ...[more]
Zuilvormige onyx schemerlamp. Hierbij twee mahoniehouten pijpenstandaards ...[more]
Paar groen gelakt metalen schemerlampvoeten ...[more]
Koperen kaarsenbolkroontje aan wandarm
Koperen kaarsenbolkroontje aan wandarm ...[more]
Zwart marmeren pendule, eind 19e eeuw
Zwart marmeren pendule, eind 19e eeuw ...[more]
Divers bronzen meubelbeslag, 19e eeuw; vnl. Empire stijl ...[more]
Divers bronzen meubelbeslag, 19e eeuw, vnl. Louis XVI stijl ...[more]
Divers bronzen meubelbeslag, 19e eeuw, vnl. Louis XV stijl ...[more]
Diverse bronzen meubelbeslag, 18e en 19e eeuw, vnl. trekkers ...[more]
Wandklok naar antiek voorbeeld in verguld houten kast l. 55 cm. ...[more]
Pendule in zwart marmeren kast, Art Deco l. 40 cm. ...[more]
Driedelig onyx pendulestel. Art Deco, met gestileerde appliques h. 23 en 16 cm. ...[more]
Wandklok met gebronsd en gekleurd metalen wijzerplaat, Jugendstil ...[more]
Drie metalen schalen en kraantjeskan, Art Deco ...[more]
Driedelig marmeren-onyx pendulestel, Art Deco. Hierbij gipsen groep h. 17 en 23 cm. ...[more]
Divers pleet en koperwerk
Divers pleet en koperwerk ...[more]
Verguld bronzen presse-papier; hand, op marmeren voet l. 21 cm. ...[more]
Frankrijk, paar gebronsd metalen sculpturen, eind 19e eeuw. naar Ruchot. Hierbij drie messen en
Frankrijk, paar gebronsd metalen sculpturen, eind 19e eeuw. naar Ruchot. Hierbij drie messen en aardewerk schaal ...[more]
Groen gespoten metalen presse-papier, Art Deco; in vorm van pauw, op marmeren voet ...[more]
Gipsen buste; Pharao Amenoteph h. 23 cm.
Gipsen buste; Pharao Amenoteph h. 23 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur; Jongetje, op marmeren voet. Gesigneerd Nick totale hoogte 30 cm, ...[more]
Bronzen sculptuur; Konijn l. 23 cm.
Bronzen sculptuur; Konijn l. 23 cm. ...[more]
Smeedijzeren hekwerk 126 x 110 cm.
Smeedijzeren hekwerk 126 x 110 cm. ...[more]
Wit gelakt gipsen mannenbuste l. 37 cm. ...[more]
Wit gelakt gipsen model voor tekenonderwijs. Herkomst: door huidige eigenaar aangekocht van de erven
Wit gelakt gipsen model voor tekenonderwijs. Herkomst: door huidige eigenaar aangekocht van de erven Constance Wibaut h. 70 cm. ...[more]
Paar kunststof leeuwen l. 38 cm.
Paar kunststof leeuwen l. 38 cm. ...[more]
Twee bronzen sculpturen, 20e eeuw; Eend/Slak l. 30 en 33 cm. ...[more]
Gebronsd metalen sculptuur; Zittend vrouwelijk naakt h. 38 cm. ...[more]
Zeven lederen hoofddeksels voor op motorfiets ...[more]
Bronzen sculptuur, 20e eeuw; Vrouw met hond. Gesigneerd Milo h. 24 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur, 20e eeuw; Engel met mof h. 60 cm. ...[more]
Twee kunststof beelden, tinnen kraantjeskan en twee stuks koperwerk ...[more]
Paar gestoken houten boekensteunen, Art Deco, in vorm van paarden. Hierbij divers ...[more]
Drie houten dienbladen, 19e eeuw (een defect) ...[more]
Grote houten pijp, mandoline en kantige zwart laqué houten doos ...[more]
Gipsen portretbuste; Socrates. Herkomst: Collectie Pulchri, Veiling Glerum 2005 h. 65 cm. ...[more]
Paar wit gelakt bronzen wandlusters in Louis XVI stijl ...[more]
Twee boeken, 19e eeuw; Aegypten, door G Ebers, uitg 1879, in twee delen ...[more]
Diverse antiquarische werken, 18e t/m 20e eeuw ...[more]
Twee strips Kuifje, de Zonnetempel, 1949/ In Afrika, 1947 ...[more]
Bakelieten bureaulamp en USA, polar cub, ventilator, ca. 1930 (lamp gelijmd) h. 20 en 30 cm.
Bakelieten bureaulamp en USA, polar cub, ventilator, ca. 1930 (lamp gelijmd) h. 20 en 30 cm. ...[more]
Paar koperen vijflichts kandelaars, ca. 1900, met vier gecanneleerde zuilen als stam h. 34 cm.
Paar koperen vijflichts kandelaars, ca. 1900, met vier gecanneleerde zuilen als stam h. 34 cm. ...[more]
Divers bestek, deels met zilveren heften ...[more]
Engeland, zes pleet viscouverts in etui ...[more]
Christofle, twaalfpersoons pleet dinergarnituur met strikwerk, model 'Rubans', bestaande uit:
Twee glazen karaffen en pleet dienblad ...[more]
Engeland, Walker & Hall, paar pleet éénlichts kandelaars met reliëf van vazen en guirlandes, op
Engeland, Walker & Hall, paar pleet éénlichts kandelaars met reliëf van vazen en guirlandes, op vierkante gevulde voet h. 16 cm. ...[more]
Wenen, zilveren dienblad en vijf pleet likeurglaasjes ...[more]
Divers klein zilverwerk, bijous en onedel ...[more]
Verzilverde reliëf plaquette met voorstelling van stoomschip. Onduidelijk gesigneerd l.o. 27 x 48
Verzilverde reliëf plaquette met voorstelling van stoomschip. Onduidelijk gesigneerd l.o. 27 x 48 cm. ...[more]