3346 items 3346 items
(14 Tag(e) Verkauf)
room

(14 Tag(e) Verkauf)

Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,60%
USt. auf den Zuschlagspreis: 20,00%

3346 items
Per Page

Twee koperen crucifixen, Neo Gotisch ...[more]

Messing patrijspoort diam. 29 cm. ...[more]

Bergkristallen en labradoriet schedel ...[more]

Los 1044

Reiswekker

Reiswekker ...[more]

Koperen kaarsenbolkroontje aan wandarm ...[more]

Zwart marmeren pendule, eind 19e eeuw ...[more]

Divers pleet en koperwerk ...[more]

Bronzen sculptuur; Konijn l. 23 cm. ...[more]

Smeedijzeren hekwerk 126 x 110 cm. ...[more]

Wit gelakt gipsen model voor tekenonderwijs. Herkomst: door huidige eigenaar aangekocht van de erven Constance Wibaut h. 70 cm. ...[more]

Paar kunststof leeuwen l. 38 cm. ...[more]

Los 1064

Diverse tegels

Diverse tegels ...[more]

Drie bronzen sculpturen ...[more]

Divers, w.o. pleet ...[more]

Twee glazen karaffen en pleet dienblad ...[more]

Engeland, Walker & Hall, paar pleet éénlichts kandelaars met reliëf van vazen en guirlandes, op vierkante gevulde voet h. 16 cm. ...[more]

Los 1088

Divers

Divers ...[more]