Filter entfernen- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
Schätzpreis
Engeland, mahoniehouten lektuurstandaard, zgn. 'Canterbury', ca. 1900, met tussenblad, gedraaide
Met canvas beklede hutkoffer, ca. 1900, met boldeksel. Versterkt met houten- en lederen banden.
Hindelooper ovale klap-aan-de-wand, vroeg 19e eeuw, met op het blad een voorstelling van molen,
China, hardhouten plantentafel, ca. 1900, met wit marmer ingelegd blad h. 67 cm. ...[more]
Mahoniehouten ronde guéridon, Empire, met stenen blad, -tussenblad. Op drie zwart laqué houten poten
Eikenhouten rechthoekige tafel in Renaissance-stijl, met gedraaide balustervormige poten verbonden
Paar wit gemarmerde piëdestals, ca. 1900 39 x 39 en h. 100 cm. ...[more]
China, hardhouten plantentafel, met draakmotief op het blad (poot los) diam 83 en diam. Blad 60,
China, hardhouten plantentafel, met draakmotief op het blad (poot los) diam 83 en diam. Blad 60, h. 76 cm. ...[more]
Geëboniseerd houten speeltafel, Napoleon III. Het gecontourneerde blad met groen vilt ingelegd.
Engeland, mahoniehouten bijzettafel, 19e eeuw, met opklapbare zijbladen, twee laden en twee
Engeland, mahoniehouten bijzettafel, 19e eeuw, met opklapbare zijbladen, twee laden en twee tussenbladen 48/97 x 37 en h. 81 cm. ...[more]
Eikenhouten wandkapstok, ca. 1900, met gestoken kopjes en -fries en acht tegeltjes br. 145 cm.
Eikenhouten wandkapstok, ca. 1900, met gestoken kopjes en -fries en acht tegeltjes br. 145 cm. ...[more]
Vruchtenhouten bijzettafel, het blad en tussenblad met snijwerk. Met marmeren blad 70 x 45 en h.
Vruchtenhouten bijzettafel, het blad en tussenblad met snijwerk. Met marmeren blad 70 x 45 en h. 74 cm. ...[more]
Rozenhouten poudreuse, Louis XV, 18e eeuw, met gecontourneerde opklapbare bladen. Het middenblad met
Eikenhouten wandkapstok, ca. 1900, met gestoken leeuwenmaskers en -knorlijst br. 110 cm. ...[more]
Ovale crème laqué en verguld beukenhouten tafel in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met wit marmeren blad.
Teakhouten kist, vroeg 19e eeuw, met messing ornamenten, rozetten en hoekstukken br. 65, h. 32 en d.
Teakhouten kist, vroeg 19e eeuw, met messing ornamenten, rozetten en hoekstukken br. 65, h. 32 en d. 36 cm. ...[more]
Mahoniehouten bijzettafel, zgn. stomme knecht, 19e eeuw, met uitklapbare bladen waaronder twee laden
Eikenhouten boekenrek met kraallijstwerk op de stijlen en twee schappen br. 100, h. 100 en d. 45 cm.
Eikenhouten boekenrek met kraallijstwerk op de stijlen en twee schappen br. 100, h. 100 en d. 45 cm. ...[more]
Mahoniehouten hanghoekkast, 19e eeuw, met één deur. Hierbij een eikenhouten hoekkast met in de
Paar grijs gelakte piedestals met vierkant blad waaronder gestoken vaasvormige kolom versierd met
Antiek wagenwiel vermaakt tot salontafel. Met smeedijzeren banden. Op smeedijzer onderstel diam.
Antiek wagenwiel vermaakt tot salontafel. Met smeedijzeren banden. Op smeedijzer onderstel diam. 79 en h. 33 cm. ...[more]
Eikenhouten theekast, begin 20e eeuw, met afneembaar dienblad. De vier zijden, waarvan drie
Engeland, ronde eikenhouten bijzettafel, zgn. crickettafel, 18e eeuw, met driehoekig tussenblad
Wit gelakte flap-aan-de-wand, eind 19e eeuw, Hierbij bedkast met wit marmeren blad waaronder lade en
Mahoniehouten speeltafel, 19e eeuw. Het uitklapbare speelblad met groen vilt ingelegd 84 x 42/84
Mahoniehouten speeltafel, 19e eeuw. Het uitklapbare speelblad met groen vilt ingelegd 84 x 42/84 en h. 68/66 cm. ...[more]
Notenhouten wandtafel, 19e eeuw, met lade. Op vier taps toelopende poten 76 x 45 en h. 72 cm.
Notenhouten wandtafel, 19e eeuw, met lade. Op vier taps toelopende poten 76 x 45 en h. 72 cm. ...[more]
Mahoniehouten halvemaantafel in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met twee jalouziedeurtjes en bieswerk. Op
Teakhouten lectuurstandaard met opengewerkte zijden waarin bloemmotieven. Hierbij eikenhouten rek
Vruchtenhouten tonvormige kast met ronde glazen blad waaronder twee uittrekbladen. In het front drie
Eikenhouten hangporseleinkast, 19e eeuw, met gebogen kap waaronder een deur met ruiten in vakwerk
Eikenhouten hangporseleinkast, 19e eeuw, met gebogen kap waaronder een deur met ruiten in vakwerk br. 54, h. 57 en d. 24 cm. ...[more]
Eikenhouten pottenkast met openklapbaar deksel. br. 58, h. 51 en d. 40 cm. ...[more]
Glas-in-lood haardscherm, in koperen raamwerk met verguld bronzen ornamenten h. 76 cm. ...[more]
Eikenhouten ronde klaptafel, begin 19e eeuw, met gedraaide kolom en driesprant diam. 70 en h. 71/108
Eikenhouten ronde klaptafel, begin 19e eeuw, met gedraaide kolom en driesprant diam. 70 en h. 71/108 cm. ...[more]
Notenhouten ronde hangoortafel, zgn. gateleg table, met gedraaide stijlen diam. 95 en h. 76 cm.
Notenhouten ronde hangoortafel, zgn. gateleg table, met gedraaide stijlen diam. 95 en h. 76 cm. ...[more]
Marmeren piëdestal in zuilvorm. Met draaibaar vierkant plateau en verguld koperen en bronzen
Marmeren piëdestal in zuilvorm. Met draaibaar vierkant plateau en verguld koperen en bronzen ornamentering 30 x 30 en h. 115 cm. ...[more]
Engeland, mahoniehouten klein vitrinekastje, ca. 1900, met een deur. br. 50, h. 43 en d. 17 cm.
Engeland, mahoniehouten klein vitrinekastje, ca. 1900, met een deur. br. 50, h. 43 en d. 17 cm. ...[more]
Noten- en palissanderhouten dameswerktafel, 18e eeuw, met openklapbaar blad waaronder een spiegel.
Grenenhouten bedsteetrap, 19e eeuw, met twee treden en opengewerkte en gestoken trapbomen ...[more]
Verguld houten consoletafel, 19e eeuw, met half rond wit marmeren blad. De onderregel en poot
Beukenhouten plantentafel met rood marmeren blad (besch.) h. 73 cm. ...[more]
Beukenhouten bijzettafel, Jugendstil, met gecontourneerd blad en tussenblad. Het geheel versierd met
Polychroom beschilderd eikenhouten bedsteebank, 18e eeuw, met gestoken front waarin rozetten en
Verguld houten ronde plantentafel in Louis XVI-stijl, op vier gedraaide poten verbonden door een
Verguld houten ronde plantentafel in Louis XVI-stijl, op vier gedraaide poten verbonden door een kruisregel diam. 31 en h. 77 cm ...[more]
Indonesie, rijk gestoken hardhouten achtkantige bijzettafel, met gestoken motieven van bloem-, blad-
Verguld koperen driedelige mimiset met zwart glazen bladen en op geribde poten diam. 38 en h. 45,
Amelandse hoekkast, 18e eeuw, Het gebogen front met twee deuren waarop voorstelling van boeket in
Eikenhouten kapstok, 17e eeuw, met gestoken vaasornament, acanthusbladeren en twee koppen br. 120
Eikenhouten kapstok, 17e eeuw, met gestoken vaasornament, acanthusbladeren en twee koppen br. 120 ...[more]
Frankrijk, pendule met emaille wijzerplaat, ca. 1830, in geel geaderd 'Sienna'-marmeren kast
Frankrijk, pendulette met emaille wijzerplaat, Empire, in vuurvergulde poortvormige kast geflankeerd
Frankrijk, rijtuigklok met ronde emaille wijzerplaat, 19e eeuw, 'masked dial', in messing kast met
Frankrijk, pendule met emaille wijzerplaat, 19e eeuw, in wit marmeren liervormige kast met verguld
Engeland, tafelklok, 19e eeuw, in zwart laqué houten kast, met bronzen nagels en bekroond door vaas.
Frankrijk, pendule met emaille wijzerplaat, 19e eeuw, in messing kast met gefacetteerde ruiten,
Frankrijk, consoleklok met emaille cijferplaquettes, 18e eeuw, in met Boulle techniek belegd
Tafelklok met bronzen wijzerplaat, deels 18e/deels 19e eeuw, in zwart laqué houten kast met
Frankrijk, pendule met kwikslinger in marmeren-messing kast met gefacetteerde ruiten, bekroond
Frankrijk, kolompendule met koperen wijzerplaat, 19e eeuw, in palissanderhouten kast met intarsia h.
Frankrijk, kolompendule met koperen wijzerplaat, 19e eeuw, in palissanderhouten kast met intarsia h. 47 cm. ...[more]
Kolompendule met emaille wijzerplaat, 19e eeuw, in vuurverguld bronzen kast bekroond door vaasornament h. 47 cm. ...[more]