3346 items 3346 items
(14 Tag(e) Verkauf)
room

(14 Tag(e) Verkauf)

Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,60%
USt. auf den Zuschlagspreis: 20,00%

3346 items
Per Page

Rusland, grote lakdoos, 20e eeuw, met geschilderd decor van Russisch dorp in winter en arrensleden op de voorgrond 22,5 x 15 cm. ...[more]

Roodkoperen boordlicht h. 60 cm. ...[more]

Aubusson wandkleed 235 x 166 cm. ...[more]

Twee koperen vaasvormige potten ...[more]

Viool 3/4, met strijkstok, ca. 1945 ...[more]

Trijp 260 x 140 cm. ...[more]

Trijp 270 x 140 cm. ...[more]

Diverse instrumentaria ...[more]

Telescoop en passer in etui ...[more]

Ebbenhouten octant, ca. 1850, gesigneerd P. A. Feathers Dundee. In bijhorende eikenhouten kist met adreslabel. h. 31 cm. ...[more]