Filter entfernen- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
Schätzpreis
Ontwerp Chris van der Hoef, bakelieten sigarettenetui; ABN ...[more]
Houten bestekcassette met divers klein zilverwerk ...[more]
Benen kroontjespenhouder, pijp met ivoren steel en imitatieschildpad face-à-main, 19e eeuw, met
Engeland, schildpad toiletgarnituur met zilveren montering. Mt. C&A, London, jl. 1937. In etui van
Engeland, schildpad toiletgarnituur met zilveren montering. Mt. C&A, London, jl. 1937. In etui van Steltman Juweliers ...[more]
Rusland, grote lakdoos, 20e eeuw, met geschilderd decor van Russisch dorp in winter en arrensleden
Rusland, grote lakdoos, 20e eeuw, met geschilderd decor van Russisch dorp in winter en arrensleden op de voorgrond 22,5 x 15 cm. ...[more]
Notenhouten schrijfcassette, 19e eeuw, met intarsia van twee figuren met draagstoel br. 46,5 cm.
Notenhouten schrijfcassette, 19e eeuw, met intarsia van twee figuren met draagstoel br. 46,5 cm. ...[more]
Merklap, 18e eeuw, met voorstelling van tulp, druiventrossen en datering 1779 29 x 30 cm. ...[more]
Roodkoperen boordlicht h. 60 cm.
Roodkoperen boordlicht h. 60 cm. ...[more]
Ovale miniatuur op ivoor, eind 19e eeuw; Dame met hoed ...[more]
Manuscript betalingsdocument, 1783, 'Washington's Colonel' door Colonel Heman Swift. Vocht samen met
Diverse Franse documenten, 18e-20e eeuw ...[more]
Bronzen buste; Napoleon, op marmeren sokkel h. 47 cm. ...[more]
Frankrijk, twee koperen veld-kookpannen van het Napoleontische leger. ...[more]
Frankrijk, twee koperen veld-kookpannen van het Napoleontische leger. (één hengsel def.) ...[more]
Frankrijk, twee koperen veld kookpannen van het Napoleontische leger ...[more]
Frankrijk, twee koperen veld kookpannen van het Napoleontische leger. ...[more]
Aubusson wandkleed 235 x 166 cm.
Aubusson wandkleed 235 x 166 cm. ...[more]
Twee koperen vaasvormige potten
Twee koperen vaasvormige potten ...[more]
Verguld houten kandelaar, vroeg 20e eeuw, vermaakt tot drielichts staande lamp h. 172 cm. ...[more]
Vijf antieke doeken met geborduurd gouddraad ...[more]
Ronde gefacetteerde spiegel in vergulde en fluwelen lijst, ca. 1900, met rozetten diam. 50 cm
Ronde gefacetteerde spiegel in vergulde en fluwelen lijst, ca. 1900, met rozetten diam. 50 cm ...[more]
Rechthoekige spiegel. De verguld koperen lijst met parelrand en verguld bronzen strikwerk h. 74 en
Rechthoekige spiegel. De verguld koperen lijst met parelrand en verguld bronzen strikwerk h. 74 en br. 50 cm ...[more]
Piano, H. Hansen Berlin in zwart houten kast, met twee koperen kandelaars h. 135 x b. 150 cm.
Piano, H. Hansen Berlin in zwart houten kast, met twee koperen kandelaars h. 135 x b. 150 cm. ...[more]
Belgie, audiomeubel, fabricaat Stella Geraardsbergen Grammond, type 531, met platenspeler, radio
Viool 3/4, met strijkstok, ca. 1945
Viool 3/4, met strijkstok, ca. 1945 ...[more]
Duitsland, viool met strijkstok, eind 19e eeuw. Adres: Jacobus Steiner, In kist ...[more]
Viool met parelmoer, met twee strijkstokken. In kist ...[more]
Twee trijpen 265 x 139 cm; 283 x 143 cm ...[more]
Twee trijpen 264 x 135 cm; 276 x 137 cm. ...[more]
Twee trijpen 282 x 140 cm; 276 x 141 cm. ...[more]
Twee trijpen 286 x 142 cm; 145 x 121 cm. ...[more]
Twee trijpen 152 x 115 cm; 139 x 120 cm. ...[more]
Twee trijpen 160 x 138 cm; 145 x 119 cm. ...[more]
Twee trijpen 72 x 145 cm; 165 x 140 cm. ...[more]
Drie trijpen 240 x 123 cm; 292 x 147 cm; 147 x 125 cm. ...[more]
Koperen kolenhelm, twee kolenkitten en stoof. Hierbij divers ...[more]
Koperen balans, strijkblad, theeketel op brander. Hierbij divers ...[more]
Rood gelakte houten arrenslee met bruine kunststoffen bekleding ...[more]
Replica van menselijk skelet. Op zwart stalen standaard h. 180 cm. ...[more]
Chad Valley, blikken aardglobe, ca. 1940 h. 30 cm. ...[more]
SVH, aardglobe op bakelieten voet. Hierbij plateel bordje door Paul Frederiks h. 48 cm. ...[more]
G. Thomas, Paris, aardglobe op houten voet h. 57 cm. ...[more]
Staande stoommachine, begin 20e eeuw h. 27 cm. ...[more]
Deckwatch, gesigneerd Zenith, circa 1900, gangreserve van 40 uur, in mahoniehouten kist 15 x 11,5
Deckwatch, gesigneerd Zenith, circa 1900, gangreserve van 40 uur, in mahoniehouten kist 15 x 11,5 cm. ...[more]
Reichert Wien, microscoop, ca. 1930, in houten kist ...[more]
Telescoop en passer in etui
Telescoop en passer in etui ...[more]
Kodak, klapkamera en parelmoeren toneelkijker ...[more]
Twee stereokijkers, een in zwart houten kist, met stereoplaatjes ...[more]
Beckers Rotterdam, weegschaal, ca. 1900, in houten vitrine l. 45 cm. ...[more]
Collectie ansichtkaarten, vnl. betreffende Koninklijk Huis ...[more]
Ebbenhouten octant, ca. 1850, gesigneerd P. A. Feathers Dundee. In bijhorende eikenhouten kist met
Ebbenhouten octant, ca. 1850, gesigneerd P. A. Feathers Dundee. In bijhorende eikenhouten kist met adreslabel. h. 31 cm. ...[more]
Messing sextant, ca. 1900, gesigneerd W. Heath Plymouth en genummerd 3769. Zgn. 'ladder frame'.
Messing sextant, ca. 1900, gesigneerd J. Coombes, Devonport. Optician & Admirality Agent. Zgn. '
Messing sextant, ca. 1900, gesigneerd Lawrence & Mayo, London. Zgn. 'White Star pattern'. Compleet