3346 items 3346 items
(14 Tag(e) Verkauf)
room

(14 Tag(e) Verkauf)

Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,60%
USt. auf den Zuschlagspreis: 20,00%

3346 items
Per Page

Diverse kaarten, 18e eeuw ...[more]

Cornelis Lieste (1817-1861) Uitgestrekt heuvellandschap met figuren bij een meertje paneel, gesign. l.o., 17 x 23 cm. ...[more]

Georg Schönreither (?-1883) Berglandschap met figuren kijkend naar ruïnes op een bergtop doek, gesign. r.o., 40 x 30 cm. ...[more]

Hubertus van Hove (1814-1864) Interieur van de Hagia Sophia te Istanbul inkttekening, niet ingelijst, gesign. m.o., 28,5 x 20 cm. ...[more]

Johannes Antonius Canta (1816-1888) Dienstmeid met bosje bloemen en een dode eend aquarel, niet ingelijst, gesign. r.m., 19 x 13,2 cm. ...[more]

Nicolas Wicart (1748-1815) Uitgestrekt heuvellandschap met reizigers op een pad gewassen inkttekening, gesign. l.o., 38 x 53 cm. ...[more]

Diverse grafiek, 17e t/m 19e eeuw ...[more]

Diverse tekeningen, 19e eeuw ...[more]

Hendrik Jan Wolter (1873-1952) Figuren bij koetsen en paard en wagen op een plein inkttekening, gesign. r.o., 8 x 20 cm. ...[more]

Anton Mauve (1838-1888) Studie van een koe houtskool en pastel, niet ingelijst, met atelierstempel, 16 x 23,4 cm. ...[more]