Filter entfernen- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
Schätzpreis
Hollandse school Portret van een heer paneel, 38 x 29 cm. ...[more]
Dirk Antoon Teubken (1828-1859) Schepen op zee aquarel, beschadigd, niet ingelijst, gesign. r.o., 55
Dirk Antoon Teubken (1828-1859) Schepen op zee aquarel, beschadigd, niet ingelijst, gesign. r.o., 55 x 74 cm. ...[more]
Willem Janszoon en Joan Blaeu, 1650 Kaart van de Zeven Provinciën gravure, handgekleurd, 41 x 51 cm.
Willem Janszoon en Joan Blaeu, 1650 Kaart van de Zeven Provinciën gravure, handgekleurd, 41 x 51 cm. ...[more]
Cornelis Schut (1597-1655) 'Amor dei' gravure, 12 x 10 cm. ...[more]
Onbekend, ca. 1800 Portret van een heer / Portret van een dame twee pastels, 37 x 29 cm. ...[more]
Jacobus Bernardus Springer (1854-1922) Tekening van de nieuwe façade van de Stadsschouwburg te
Hollandse school Figuren bij een herberg doek, 20 x 24 cm. ...[more]
Collectie van dertien gravures naar Hendrick Goltzius 6 ingelijst, allen ca. 25 x 15 cm. ...[more]
Twee kaarten, 17e eeuw Sluis en Zutphen twee gravures, 30 x 40 cm. ...[more]
Diverse kaarten, 18e eeuw
Diverse kaarten, 18e eeuw ...[more]
Cornelis Lieste (1817-1861) Uitgestrekt heuvellandschap met figuren bij een meertje paneel,
Cornelis Lieste (1817-1861) Uitgestrekt heuvellandschap met figuren bij een meertje paneel, gesign. l.o., 17 x 23 cm. ...[more]
Georg Schönreither (?-1883) Berglandschap met figuren kijkend naar ruïnes op een bergtop doek,
Georg Schönreither (?-1883) Berglandschap met figuren kijkend naar ruïnes op een bergtop doek, gesign. r.o., 40 x 30 cm. ...[more]
Onbekend, 18e/19e eeuw Twee vrouwen bij biddende priester in een kerk paneel, 31 x 22 cm. ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Twee panelen met afbeelding van pluimvee en vogels twee panelen, 65 x 44 cm.
Onbekend, 20e eeuw Twee panelen met afbeelding van pluimvee en vogels twee panelen, 65 x 44 cm. ...[more]
Onbekend, 19e/20e eeuw Landschap met putti bij een leeuw paneel, 20 x 26 cm. ...[more]
TS Cooper (19e eeuw) Ruiter te paard pastel, 1862, 45 x 39 cm. ...[more]
Hubertus van Hove (1814-1864) Interieur van de Hagia Sophia te Istanbul inkttekening, niet ingelijst, gesign. m.o., 28,5 x 20 cm. ...[more]
Johannes Antonius Canta (1816-1888) Dienstmeid met bosje bloemen en een dode eend aquarel, niet
Johannes Antonius Canta (1816-1888) Dienstmeid met bosje bloemen en een dode eend aquarel, niet ingelijst, gesign. r.m., 19 x 13,2 cm. ...[more]
Pieter Alardus Haaxman (1814-1887) Twee figuren in zeventiende eeuwse kledij op een trap in een
Mogelijk van de hand van Cornelis Springer Geboortehuis van Maarten van Rossum te Zaltbommel
Ernst Witkamp (1854-1957) Serie van zes inkttekeningen, samen ingelijst / Man in een toga zes
Adriaen van Ostade (1610-1685) De schoenlapper ets, 18 x 15 cm. ...[more]
Nicholaas Visscher, 1658, kaart van Utrecht. Hierbij twee gravures, Zuilen / Vredenburg gravure,
Nicholaas Visscher, 1658, kaart van Utrecht. Hierbij twee gravures, Zuilen / Vredenburg gravure, 48 x 56 cm. ...[more]
Hollandse school, 19e eeuw Uitgestrekt landschap met figuren bij een huis uitkijkend over een rivier
Hollandse school, 19e eeuw Uitgestrekt landschap met figuren bij een huis uitkijkend over een rivier doek, 90 x 120 cm. ...[more]
Nicolas Wicart (1748-1815) Uitgestrekt heuvellandschap met reizigers op een pad gewassen inkttekening, gesign. l.o., 38 x 53 cm. ...[more]
Onbekend, 19e eeuw Vrouw met mand met fruit doek, 48 x 30 cm. ...[more]
Cornelis Westerbeek (1844-1903) Herder met kudde schapen op de hei paneel, gesign. l.o., 18,5 x 29,5
Cornelis Westerbeek (1844-1903) Herder met kudde schapen op de hei paneel, gesign. l.o., 18,5 x 29,5 cm. ...[more]
Gerard van der Laan (1844-1915) Schepen in de golven paneel, gesign. l.o., 20 x 31 cm. ...[more]
Diverse grafiek, 17e t/m 19e eeuw
Diverse grafiek, 17e t/m 19e eeuw ...[more]
Diverse tekeningen, 19e eeuw
Diverse tekeningen, 19e eeuw ...[more]
Roelf Gerbrands (1891-1954) Man tekening
Roelf Gerbrands (1891-1954) Man tekening ...[more]
Hollandse school, 19e eeuw Portret van een man / portret van een vrouw / huis aan een vaart tweemaal
Johannes Cornelis Mertz (1819-1891) Vrouw in een interieur paneel, gesign. m.r., 46 x 38 cm.
Johannes Cornelis Mertz (1819-1891) Vrouw in een interieur paneel, gesign. m.r., 46 x 38 cm. ...[more]
Twee gravures, 18e eeuw twee gravures, 25 x 30 cm. ...[more]
Francisco de Goya (1748-1828) 'Nadie nos ha visto' ets, ongesign., 20 x 15 cm. ...[more]
Francisco de Goya (1748-1828) 'Soptones' ets, ongesign., 20 x 15 cm. ...[more]
H. van Straaten (20e eeuw) Boereninterieur doek, 60 x 80 cm. ...[more]
Gesigneerd J.H. Weissenbruch Vrouw zittend in een tuin board, 22 x 16 cm. ...[more]
Anton Mauve (1838-1888) Polderlandschap houtskool, gesign. l.o., 13 x 20 cm. ...[more]
Jacob Dooijewaard (1876-1969) Twee schetsen. Hierbij twee tekeningen, landschappen. vier tekeningen,
Hendrik Jan Wolter (1873-1952) Figuren bij koetsen en paard en wagen op een plein inkttekening,
Hendrik Jan Wolter (1873-1952) Figuren bij koetsen en paard en wagen op een plein inkttekening, gesign. r.o., 8 x 20 cm. ...[more]
Willem Roelofs (1822-1897) Herder met kudde schapen op het Drentse land. Hierbij onbekend, tekening,
Lizzy Ansingh (1875-1959) Pop houtskool en pastel, gesign. l.o., 26 x 18 cm. ...[more]
Anton Mauve (1838-1888) Gezicht op boerderijen houtskool, en aquarel, gesign. r.o., 32 x 44 cm.
Anton Mauve (1838-1888) Gezicht op boerderijen houtskool, en aquarel, gesign. r.o., 32 x 44 cm. ...[more]
Onbekend, ca. 1900 Stoomschip 'Ceres' pastel, 45 x 66 cm. ...[more]
Frederic de Haenen (1853-1928) Jongeman en dienstmeid bij een waterpomp. Illustratiegemaakt voor 'Ma
John Leech (1817-1864) Paardenhandelaren inkt en aquarel, niet ingelijst, gesign. l.o., 19 x 24 cm.
John Leech (1817-1864) Paardenhandelaren inkt en aquarel, niet ingelijst, gesign. l.o., 19 x 24 cm. ...[more]
Opticaprent, 18e eeuw Scheveningen gravure, handgekleurd, 29 x 42 cm. ...[more]
Jacob Willem Gruyter (1856-1908) Schepen voor de kust sepia, verso gesign., niet ingelijst, 1866, 28
Jacob Willem Gruyter (1856-1908) Schepen voor de kust sepia, verso gesign., niet ingelijst, 1866, 28 x 38,3 cm. ...[more]
Hermanus Misset (1875-1958) De Oude Westerbegraafplaats aan de Spaarndammerstraat aquarel, niet
Hermanus Misset (1875-1958) De Overtoomse schutsluis te Amsterdam aquarel, gesign. r.o., 1902, 42
Hermanus Misset (1875-1958) De Overtoomse schutsluis te Amsterdam aquarel, gesign. r.o., 1902, 42 x 58 cm. ...[more]
Mogelijk van de hand van Constantin Guys 'La loge' inkt en aquarel, 23 x 32 cm. ...[more]
Petrus van der Velden (1837-1913) Gezicht op een vaart aquarel, gesign. r.o., 36 x 53 cm. ...[more]
Willem Janssens (19e/20e eeuw) Portret van een vrouw paneel, 1890, 40 x 31 cm. ...[more]
L. Meijer (19e eeuw) Figuren op een bevroren vaart bij een koek-en-zopie paneel, gesign. r.o., 23
L. Meijer (19e eeuw) Figuren op een bevroren vaart bij een koek-en-zopie paneel, gesign. r.o., 23 x 30,5 cm. ...[more]
Anton Mauve (1838-1888) Boerderij aquarel, niet ingelijst, met atelierstempel, 25 x 35 cm. ...[more]
Anton Mauve (1838-1888) Studie van een koe houtskool en pastel, niet ingelijst, met atelierstempel, 16 x 23,4 cm. ...[more]
Josina Knapp (1900-1991) Sprookjesfiguur pastel, gesign. l.o., 40 x 40 cm. ...[more]
Willy Sluiter (1873-1949) Twee ontwerptekeningen voor affiches, 'Champagne Louis Roederer' /
Jan van Anrooy (1901-1988) Interieur aquarel, gesign. r.o., '28, 34 x 49 cm. ...[more]