Affinez votre recherche
Supprimer le filtre- Antike Stühle und Bänke (39)
- Antique and classic furniture (138)
- Archelogogy and pre-colombian (9)
- Chinese porcelain and ceramics (314)
- Clocks (30)
- Decorative tribal art (74)
- Design furniture (29)
- Jewellery (213)
- Lamps (14)
- Modern Art (163)
- Montres (49)
- Paintings, Drawings, Prints (368)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (2)
- Persian rugs (63)
- Plated obejects and objets de vertu (252)
- Service, Kristall (85)
- Silver (214)
- Tirbal Art (Africa) (53)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (56)
- Varia (304)
Estimation
Catégorie
- Grille
Gorham, Engeland, twee gestoffeerde dozen, Edwardian, een met speldenkussen, de ander met schildpad deksel ...[more]
Duitsland, broodmand en roomstel op blad met getorste band. Roomstel mt. Grimminger, 1e gehalte,
Duitsland, broodmand en roomstel op blad met getorste band. Roomstel mt. Grimminger, 1e gehalte, mand 3e gehalte l. 22 cm., 583 gr. ...[more]
Set van twaalf gebakvorken en elf theelepels, Art Deco, met gedraaide stelen en gestileerde knop.
Set van twaalf gebakvorken en elf theelepels, Art Deco, met gedraaide stelen en gestileerde knop. Mt. Gerritsen en van Kempen ...[more]
Ovale geribde theepot met houten greep. Mt. Van Kempen, jl. 1906 h. 12 cm. ...[more]
Ovaal dienblad met opstaande rand met parelrand. Mt. Vos & Co, Haarlem, 1915-1919, 1e gehalte 34 x
Ovaal dienblad met opstaande rand met parelrand. Mt. Vos & Co, Haarlem, 1915-1919, 1e gehalte 34 x 28 cm., 746 gr. ...[more]
Vijf stuks zilverwerk; Tafelbel, Biedermeier, melkkan, suikerstrooier en Engeland, sauskom en
Vijf stuks zilverwerk; Tafelbel, Biedermeier, melkkan, suikerstrooier en Engeland, sauskom en olielampje bruto 732 gr. ...[more]
Zeven viscouverts en vismes, Art Deco, de vorken met pijlvorm tussen de tanden. Mt. Fa. Gerritsen en
Diverse tafellepels en vorken 1244 gr. ...[more]
Twee sets van zes fruitcouverts met zilveren heften ...[more]
Twaalf sardinecouverts, waaierstelen. Mt. Fa. van Kempen. In etui ...[more]
Paar vorken en vier paar scheppen, elk in etui ...[more]
Zes stuks schepwerk; paar groente-, paar saus-, soepdienlepel en natfruitschep ...[more]
USA, serie van zes onderborden met gecontourneerde rand. Gemerkt PrS, Sterling 3840 gr. ...[more]
Kabinetvormig lodereindoosje, 19e eeuw. Hierbij vier miniaturen ...[more]
Soepdienlepel, mt. Van Kempen, jl. 1873. Hierbij divers klein zilverwerk ...[more]
Zilveren miniatuur; VOC schip 'Halve Maan', jl. 1961 l. 20 cm. ...[more]
Divers zilverwerk, w.o. tafelkandelaars ...[more]
Achttien miniaturen 394 gr.
Achttien miniaturen 394 gr. ...[more]
Miniatuur ameublement en vijfdelig servies ...[more]
Divers klein zilverwerk, w.o. roomlepels, 19e eeuw ...[more]
Vier lodereindoosjes, 19e eeuw
Vier lodereindoosjes, 19e eeuw ...[more]
Twee geribde muntendoosjes '5 cent 1855' en '25 cent 1830 ...[more]
Vier diverse doosjes, 19e eeuw w.o. Engeland, reukdoosje met verguld ajour deksel, 19e eeuw ...[more]
Visschep, 19e eeuw, de ovale ajour bak met gravé van dolfijn. Mt. Van Kempen, jl. 1889, 2e gehalte
Visschep, 19e eeuw, de ovale ajour bak met gravé van dolfijn. Mt. Van Kempen, jl. 1889, 2e gehalte l. 27 cm. ...[more]
Visschep de ovale ajour bak met gravé van dolfijn. Mt. Van Kempen, jl. 1900 l. 28 cm. ...[more]
Visschep de bak met ajour rand, waarbinnen gravé vis tussen riet. Mt. Kuijlenburg, Schoonhoven,
Visschep de bak met ajour rand, waarbinnen gravé vis tussen riet. Mt. Kuijlenburg, Schoonhoven, jl. 1901 l. 31 cm. ...[more]
Visschep de ajour en gravé bak met drie vissen l. 32 cm. ...[more]
Visschep de ajour en gravé bak met vis en hekwerk, jl. 1920, 2e gehalte l. 32 cm. ...[more]
Langwerpige koektrommel met gecontourneerde hoeken, 1e gehalte. Gemerkt Bonebakker 16 x 11, h. 7
Langwerpige koektrommel met gecontourneerde hoeken, 1e gehalte. Gemerkt Bonebakker 16 x 11, h. 7 cm., 516 gr. ...[more]
Spanje, serie van drie éénlichts kandelaars met kantige schacht en voet, 2e gehalte h. 19 cm.
Spanje, serie van drie éénlichts kandelaars met kantige schacht en voet, 2e gehalte h. 19 cm. ...[more]
Drie miniatuur baardmankruikjes, jl. 1972, 1e gehalte h. 6-8 cm., 210 gr. ...[more]
Frankrijk, ajour zilveren suikercoupe, versierd met palmetten, de pootjes in vorm van zwaan, met
Frankrijk, ajour zilveren suikercoupe, versierd met palmetten, de pootjes in vorm van zwaan, met glazen binnenbak diam. 12 ...[more]
Engeland inktstel, Edwardian, mt. RB, London, jl. 1902 l. 29 cm., 629 gr. ...[more]
Ovaal dienblad met opstaande rand l. 32 cm. 488gr. ...[more]
Frankrijk, set van zes vergulde lepels, 19e eeuw, in groen etui ...[more]
Gehamerde bladvormige schaal, Art Deco, met gestileerd bladmotief en gekrulde greep. Mt. W.C. Water,
Gehamerde bladvormige schaal, Art Deco, met gestileerd bladmotief en gekrulde greep. Mt. W.C. Water, Amsterdam, jl. 1926 l. 17 cm. ...[more]
Set van twaalf gehamerde theelepels, Art Deco, met gestileerde bokkenpoot. Mt. Gerritsen en van
Set van twaalf gehamerde theelepels, Art Deco, met gestileerde bokkenpoot. Mt. Gerritsen en van Kempen ...[more]
Engeland, paar zoutvaatjes met lepels, Victorian, gelobd met reliëf van bloemen. Mt. WBJ, London,
Engeland, paar zoutvaatjes met lepels, Victorian, gelobd met reliëf van bloemen. Mt. WBJ, London, jl. 1889. In fraai gelobd etui ...[more]
Paar getorst zilveren éénlichts kandelaars met reliëf van bladranken en figuren h. 26 cm., 804 gr.
Paar getorst zilveren éénlichts kandelaars met reliëf van bladranken en figuren h. 26 cm., 804 gr. ...[more]
Koffie- en theekan, ca. 1910, mogelijk Scandinavië ...[more]
Duitsland, acht schalen. Hierbij theelepels in etui 584 gr. ...[more]
Theebus in 18e eeuwse stijl. Amsterdamse keur h. 14 cm. ...[more]
Twee doosjes en twee taste-vins. Een doosje verguld, ca. 1800 ...[more]
Acht stuks schepwerk, vnl. 19e eeuw ...[more]
USA, paar éélichts kandelaars, doos en servethouder ...[more]
Paar éénlichts kandelaars, twee bonbonmandjes en Engeland, tafelspiegel ...[more]
Tien tafel-, zes dessertcouverts en drie stuks schepwerk 1924 gr. ...[more]
Klein roomstel kan met ivoren greep. Mt. Van Kempen & Begeer ...[more]
Divers klein zilverwerk 582 gr.
Divers klein zilverwerk 582 gr. ...[more]
Engeland, ronde inktpot, Edwardian. Mt. R&S, Birmingham, jl. 1938 diam. 11 cm. ...[more]
Engeland, twee schalen, Birmingham, jl. 1935 en 1919 diam. 21 en 25 cm. ...[more]
Engeland, paar strooiers en drie kristallen toiletdozen, één met schildpad deksel ...[more]