Affinez votre recherche
Supprimer le filtre- Antike Stühle und Bänke (39)
- Antique and classic furniture (138)
- Archelogogy and pre-colombian (9)
- Chinese porcelain and ceramics (314)
- Clocks (30)
- Decorative tribal art (74)
- Design furniture (29)
- Jewellery (213)
- Lamps (14)
- Modern Art (163)
- Montres (49)
- Paintings, Drawings, Prints (368)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (2)
- Persian rugs (63)
- Plated obejects and objets de vertu (252)
- Service, Kristall (85)
- Silver (214)
- Tirbal Art (Africa) (53)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (56)
- Varia (304)
Estimation
Catégorie
- Grille
Cornelis Pijnacker, 17e eeuw, kaart van Drenthe gravure, handgekleurd, 40 x 53 cm. ...[more]
Mogelijk van de hand van Jurriaan Andriessen Figuren bij een dorp roodkrijt, 17 x 30,5 cm. ...[more]
Onbekend, 19e eeuw Stilleven paneel, 45 x 60 cm. ...[more]
Alexander Ballingall (1850-1910) Vissersboten bij de kust aquarel, gesign. l.o., 49 x 73 cm.
Alexander Ballingall (1850-1910) Vissersboten bij de kust aquarel, gesign. l.o., 49 x 73 cm. ...[more]
Johannes Gijsbert Vogel (1828-1915) Boerderij bij een vaart aquarel, gesign. l.o., 50 x 70 cm.
Johannes Gijsbert Vogel (1828-1915) Boerderij bij een vaart aquarel, gesign. l.o., 50 x 70 cm. ...[more]
Nicholaas Visscher, 1658, kaart van Utrecht. Hierbij twee gravures, Zuilen / Vredenburg gravure,
Nicholaas Visscher, 1658, kaart van Utrecht. Hierbij twee gravures, Zuilen / Vredenburg gravure, 48 x 56 cm. ...[more]
Hollandse school Interieur met een familie maroufle, 66 x 56 cm. ...[more]
Cornelis Westerbeek (1873-1917) Koeien aan de waterkant doek, beschadigd, gesign. r.o., 50 x 78 cm.
Cornelis Westerbeek (1873-1917) Koeien aan de waterkant doek, beschadigd, gesign. r.o., 50 x 78 cm. ...[more]
Onbekend, 19e eeuw Moeder en kind in een interieur olieverf op papier op paneel, 36 x 28 cm.
Onbekend, 19e eeuw Moeder en kind in een interieur olieverf op papier op paneel, 36 x 28 cm. ...[more]
Nicolaas van der Waay (1855-1936) Soldaat aquarel, gesign. r.o., 44 x 27,5 cm. ...[more]
Franse school, begin 20e eeuw Driemaster bij Deauville aquarel, 60 x 82 cm. ...[more]
Onbekend, 18e eeuw Portret van een heer paneel, 37 x 29 cm. ...[more]
Robert Mols (1848-1903) Jachtstilleven paneel, gesign. l.o., 150 x 79,5 cm. ...[more]
Jan Cossaar (1874-1966) 'Chapel of Henry VII' in de Westminister Abbey te Londen doek, gesign. l.o.,
Jan Cossaar (1874-1966) 'Chapel of Henry VII' in de Westminister Abbey te Londen doek, gesign. l.o., 45 x 60 cm. ...[more]
Max Liebermann (1847-1935) Veemarkt in Leiden ets, gesign. r.o., 24 x 31 cm. ...[more]
Max Liebermann (1847-1935) Markt Jodenbreestraat ets, ongesign., 15 x 19 cm. ...[more]
Diverse grafiek, 19e en 20e eeuw
Diverse grafiek, 19e en 20e eeuw ...[more]
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Drie diverse etsen drie etsen, niet ingelijst, gesign., allen
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Drie diverse etsen drie etsen, niet ingelijst, gesign., allen ca. 35 x 45 cm. ...[more]
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Vier diverse etsen ...[more]
Anton Karssen (geb. 1945) Pluimvee bij een sloot paneel, gesign. r.o., 24 x 30 cm. ...[more]
Herman Johannes van der Weele (1852-1930) Album met ca. tachtig schetsen ...[more]
Herman Johannes van der Weele (1852-1930) Diverse olieverfschetsen. Hierbij diverse schetsen door H.
Herman Johannes van der Weele (1852-1930) Diverse olieverfschetsen. Hierbij diverse schetsen door H. Billing. ...[more]
Herman Johannes van der Weele (1852-1930) Vijf diverse schetsen, samen ingelijst. vijf tekeningen,
Herman Johannes van der Weele (1852-1930) Vijf diverse schetsen, samen ingelijst. vijf tekeningen, één gesign., 14 x 20 cm. p. stuk ...[more]
Diverse tekeningen en grafiek, 17e t/m 19e eeuw, w.o. tekeningen door J. van der Weele. ...[more]
Piet in 't Hout (1879-1965) Stadsgezicht maroufle, gesign. r.o., 49 x 37 cm. ...[more]
Gesigneerd Jan Sluijters Portret van een vrouw houtskool, signatuur mogelijk later toegevoegd, 1943,
Gesigneerd Jan Sluijters Portret van een vrouw houtskool, signatuur mogelijk later toegevoegd, 1943, 44 x 31 cm. ...[more]
Hollandse school, 19e eeuw Vrouw in een deuropening aquarel, 25 x 11,5 cm. ...[more]
A. Boll (19e eeuw) Kinderen op het strand inkttekening, 1873, 25 x 35 cm. ...[more]
Hollandse school, 19e eeuw Twee schetsboeken met tekeningen ...[more]
Elie Neuburger (1891-1972) Drie diverse tekeningen ...[more]
Onbekend, 19e eeuw Portret van een vrouw doek, 32 x 24,5 cm. ...[more]
Onbekend, 19e eeuw Man en vrouw met paardenkar op een pad paneel, 16,5 x 22 cm. ...[more]
Gerrit van Duffelen (1889-1967) Het passagiersschip de Oranje in de haven van Amsterdam aquarel,
Gerrit van Duffelen (1889-1967) Het passagiersschip de Oranje in de haven van Amsterdam aquarel, gesign. r.o., 31 x 48 cm. ...[more]
Jeanette Spakler (1898-1989) Pop gouache, gesign. l.o., 1919, 56 x 68 cm. ...[more]
Jan Sluijters (1881-1957) Portret van een vrouw. Hierbij tekening, vrouw op ziekbed litho, gesign.
Jan Sluijters (1881-1957) Portret van een vrouw. Hierbij tekening, vrouw op ziekbed litho, gesign. l.o. op de steen, 37 x 28 cm. ...[more]
Martin Monnickendam (1874-1943) Violist. Herkomst: Stichting vrienden van de schilder Martin
Samuel Jesserun de Mesquita (1868-1944) Karbouw houtsnede, tweemaal gesign. r.o., 1930, druk I, 35 x
Samuel Jesserun de Mesquita (1868-1944) Karbouw houtsnede, tweemaal gesign. r.o., 1930, druk I, 35 x 72 cm. ...[more]
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924) Ontwerptekening met vissen in aquarium houtskool, gemonn. r.o.,
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924) Ontwerptekening met vissen in aquarium houtskool, gemonn. r.o., 28 x 40 cm. ...[more]
Albert Roelofs (1877-1920) Vrouw en kind ets, gesign. r.o., 26 x 21 cm. ...[more]
Onbekend, 19e eeuw Zittende man rood krijt, 20 x 15 cm. ...[more]
Willem Karel Rees (1880-1962) Portret, mogelijk van Lizzy Ansingh. Hierbij tekening Line Couwenberg en pasteltekening. ...[more]
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924) Diverse schetsen in passe-partout met o.a. ontwerp voor Marie
Evert Moll (1878-1955) Haven van Scheveningen maroufle, gesign. l.o., 15,5 x 20,5 cm. ...[more]
Adrianus La Riviere (1875-1941) Stadsgezicht met koetsier en figuren op een plein pastel, gesign.
Adrianus La Riviere (1875-1941) Stadsgezicht met koetsier en figuren op een plein pastel, gesign. r.o., 17 x 23 cm. ...[more]
Adrianus La Riviere (1857-1941) Stadsgezicht met figuren op een plein pastel, gesign. r.o., 17 x
Adrianus La Riviere (1857-1941) Stadsgezicht met figuren op een plein pastel, gesign. r.o., 17 x 23 cm. ...[more]
Toegeschreven aan Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933) Huis in de sneeuw maroufle, gesign. r.o.,
Toegeschreven aan Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933) Huis in de sneeuw maroufle, gesign. r.o., 32 x 40 cm. ...[more]
Jan Sirks (1885-1938) Haven aan een kade / Stadsgezicht Rotterdam. Hierbij gravure naar Israels en
Jan Sirks (1885-1938) Haven aan een kade / Stadsgezicht Rotterdam. Hierbij gravure naar Israels en gravure naar Artz. ...[more]
Georg Rueter (1875-1966) Portret van de heer De Jong-Lahr en portret van de vrouw De Jong-Lahr
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Gezicht op de Dam ets, gesign. r.o., 70 x 55 cm. ...[more]
Jan Sirks (1885-1938) Westertoren Amsterdam. Hierbij doek Sjoerd de Vries, hoek Prinsengracht met
Paul van der Ven (1892-1972) Gezicht op de Montelbaanstoren doek, 75 x 136 cm. ...[more]
Eduard Gerdes (1887-1945) Gezicht op een boerderij doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 60 x 80 cm.
Eduard Gerdes (1887-1945) Gezicht op een boerderij doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 60 x 80 cm. ...[more]
Cornelis van Assendelft (1870-1945) Oogsten van het hooi pastel, gesign. r.o., 58 x 48 cm. ...[more]
Adriaan Herman Gouwe (1875-1965) Baai op Tahiti aquarel, gesign. l.o., 17 x 22 cm. ...[more]
Adriaan Herman Gouwe (1875-1965) Kustgezicht potlood, gesign. r.o., 21 x 25 cm. ...[more]
Willem Steelink (1856-1928) De afscheidskus aquarel gesign. l.o., 1893, 40 x 24 cm. ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Spelende kinderen met een hond / Meisjes met geiten ...[more]
Vijf diverse schilderstukken 20e eeuw ...[more]
Emile Wegelin (1875-1962) Twee gezichten op Stein am Rhein tweemaal aquarel en gouache, gesign. 33 x
Emile Wegelin (1875-1962) Twee gezichten op Stein am Rhein tweemaal aquarel en gouache, gesign. 33 x 43 cm. ...[more]
L. Arnaud (19e/20e eeuw) Stilleven doek, beschadigd, 33 x 41 cm. ...[more]