Art, Antiques, Collectibles

2469 items 2469 items
No Image
(8 day sale)
room

Art, Antiques, Collectibles

(8 day sale)

Monnaie: EUR
Frais acheteur Inc. VAT/sales tax: 0,00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3,60%
TVA sur montant d'adjud: 20,00%

Affinez votre recherche

  • Sale Section
2469 items
Per Page
  • Grille

Diverse grafiek, 19e en 20e eeuw ...[more]

Herman Johannes van der Weele (1852-1930) Vijf diverse schetsen, samen ingelijst. vijf tekeningen, één gesign., 14 x 20 cm. p. stuk ...[more]

Gerrit van Duffelen (1889-1967) Het passagiersschip de Oranje in de haven van Amsterdam aquarel, gesign. r.o., 31 x 48 cm. ...[more]

Jan Sluijters (1881-1957) Portret van een vrouw. Hierbij tekening, vrouw op ziekbed litho, gesign. l.o. op de steen, 37 x 28 cm. ...[more]

Willem Karel Rees (1880-1962) Portret, mogelijk van Lizzy Ansingh. Hierbij tekening Line Couwenberg en pasteltekening. ...[more]

Vijf diverse schilderstukken 20e eeuw ...[more]