Affinez votre recherche
Supprimer le filtre- Antike Stühle und Bänke (39)
- Antique and classic furniture (138)
- Archelogogy and pre-colombian (9)
- Chinese porcelain and ceramics (314)
- Clocks (30)
- Decorative tribal art (74)
- Design furniture (29)
- Jewellery (213)
- Lamps (14)
- Modern Art (163)
- Montres (49)
- Paintings, Drawings, Prints (368)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (2)
- Persian rugs (63)
- Plated obejects and objets de vertu (252)
- Service, Kristall (85)
- Silver (214)
- Tirbal Art (Africa) (53)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (56)
- Varia (304)
Estimation
Catégorie
- Grille
Jan Saudek (geb.1935) 'Oh ,those Fabulous Brom Sisters!' foto, gesign. r.o., 44 x 54 cm. ...[more]
J.C.J. van der Heyden (1928-2012) Zonder titel. Herkomst: Galerie Tanya Rumpff, Haarlem. doek, verso
J.C.J. van der Heyden (1928-2012) Zonder titel. Herkomst: Galerie Tanya Rumpff, Haarlem. doek, verso . gesign. 1998, 20 x 30 cm. ...[more]
Erik Andriesse (1957-1993) Hyacint ets, handgekleurd door de kunstenaar, uniek exemplaar, ongesign.,
Erik Andriesse (1957-1993) Hyacint ets, handgekleurd door de kunstenaar, uniek exemplaar, ongesign., 1991, 15,5 x 11 cm. ...[more]
Ien Lucas (geb. 1955) 'Notities, vegen'. Herkomst: Kunsthandel Tegenbosch. olieverf op board,
Ien Lucas (geb. 1955) 'Notities, vegen'. Herkomst: Kunsthandel Tegenbosch. olieverf op board, verso gesign., 1999, 33 x 33 cm. ...[more]
Lidwien van de Ven (geb. 1963) Reichstag, Berlin foto, ongesign., 21 x 25 cm. ...[more]
David van der Kop (1937-1994) 'Eos'. Ontwerp voor een sculptuur. Herkomst: Galerie Nouvelles Images,
René Daniels (geb. 1950) Elba - Sint Helena ets, gesign. r.o., '87, 45/45, 64,5 x 49,5 cm. ...[more]
Jan van der Dobbelsteen (geb. 1954) Zonder titel. Herkomst: Galerie Paladijn, Amsterdam pastel en
Paul Nassenstein (geb. 1966) Beat Band / Spookmuseum / Museum. Herkomst: Galerie Dubbelbee,
Wally Elenbaas (1912-2008) Liggend naakt. Herkomst: Cokkie Snoei, Rotterdam. Litt: Wally Elenbaas en
Twee diverse tekeningen, 20e eeuw Charlie Roberts / Beatrice Scarpato beide ca. 25 x 20 cm.
Twee diverse tekeningen, 20e eeuw Charlie Roberts / Beatrice Scarpato beide ca. 25 x 20 cm. ...[more]
Joachim Grommek (geb. 1957) Zonder titel. Herkomst: Galerie Vous Etes Ici, Amsterdam. lak en
Joachim Grommek (geb. 1957) Zonder titel. Herkomst: Galerie Vous Etes Ici, Amsterdam. lak en olieverf op spaanplaat, 2004, 25 x 20 cm. ...[more]
Gabriëlle van de Laak (geb. 1958) Zonder titel. Herkomst: Galerie Espace, Amsterdam. tekening, 25
Gabriëlle van de Laak (geb. 1958) Zonder titel. Herkomst: Galerie Espace, Amsterdam. tekening, 25 x 20 cm. ...[more]
Drie diverse tekeningen en grafische werken, 20e eeuw Martin Tissing / Nedko Solakov / tekening
Drie diverse tekeningen en grafische werken, 20e eeuw Martin Tissing / Nedko Solakov / tekening van een paprika allen ca. 20 x 30 cm. ...[more]
Daan van Golden (1936-2017) Zelfportret / Portret van Willy de Rooy. Gemaakt in 1965. twee foto's,
Johan van Oord (geb. 1950) Zonder titel doek, ongesign., 1997, 29 x 30 cm. ...[more]
Reggy Gunn (geb. 1959) Zonder titel. Herk.: Galerie Nouvelles Images, Den Haag. doek, niet ingelijst, verso gesign., 1995, 70 x 60 cm. ...[more]
Ton Mars (geb. 1950) Zonder titel. Herkomst: Zaal, Groningen gemengde techniek op papier, gesign.
Ton Mars (geb. 1950) Zonder titel. Herkomst: Zaal, Groningen gemengde techniek op papier, gesign. m.o. ...[more]
Ton van Kints (geb. 1955) 'Joy'. Herkomst: Galerie Ramakers, Den Haag. lak en nieten op hout, 50 x
Ton van Kints (geb. 1955) 'Joy'. Herkomst: Galerie Ramakers, Den Haag. lak en nieten op hout, 50 x 76 cm. ...[more]
David Bade (geb. 1970) Zonder titel (Chief). Tent.: GEM, Den Haag, 2010 / The Chief tweemaal
Anne Vossen (geb. 1957) Zonder titel potlood, gesign. l.o., 3-1993, 40 x 30 cm. ...[more]
Ellen Ligteringen (geb. 1969) Zonder titel houtskool, ongesign., 34 x 46 cm. ...[more]
Rene Daniels (geb. 1950) "Lland Stival" lithografie, 1985, gesign., 91/120, 114,5 x 84,5 cm.
Rene Daniels (geb. 1950) "Lland Stival" lithografie, 1985, gesign., 91/120, 114,5 x 84,5 cm. ...[more]
Lawrence Weiner (1942) 'Being within the context of [a] place. Uitgegeven door het Van Abbemuseum,
Grytsje de Jong- Leijdekkers (geb. 1946) Zonder titel doek, 1987. 200 x 40 cm. ...[more]
Marc Mulders (geb. 1958) Zonder titel houtdruk, gesign. m.o., 17/50, 49 x 32 cm. ...[more]
Hadassah Emmerich (geb. 1974) 'De Javaan'. Tentoonstelling: Museum Helmond. gemengde techniek op
Susanne Jirkuff (geb. 1966) Highrise / Closed Set. Herkomst: Galerie Kunstbuero, Wenen. tweemaal
Marc Manders (geb. 1968) 'Zelfportret als gebouw' litho, verso gesign., '94, 61/100, 93 x 71,5 cm.
Marc Manders (geb. 1968) 'Zelfportret als gebouw' litho, verso gesign., '94, 61/100, 93 x 71,5 cm. ...[more]
Ann Course (geb. 1965) Serie van veertien tekeningen 2002, gesign. allen ca. 19 x 25 cm. ...[more]
Erik van Lieshout (geb. 1963) Zonder titel. Herkomst: verkregen direct van de kunstenaar. foto,
Erik van Lieshout (geb. 1963) Zonder titel. Herkomst: verkregen direct van de kunstenaar. foto, mogelijk gesign. verso, 31 x 30 cm. ...[more]
Twee stuks grafiek, 20e eeuw Henk Visch en Kees de Goede. Herkomst Henk Visch: tent. Henk Visch:
Tracey Emim (geb. 1963) 'The beginning of me' zeefdruk op katoen, gesign. r.o., 2012, 57/175, 36 x
Tracey Emim (geb. 1963) 'The beginning of me' zeefdruk op katoen, gesign. r.o., 2012, 57/175, 36 x 32 cm. ...[more]
Marina Abramovic (geb. 1946) Zonder titel zeefdruk, gesign. r.o., '91, 172/250 ...[more]
Marlene Dumas (geb. 1953) 'Waterende vrouw' litho, gesign. r.o., 1996, 61/100, 65 x 50 cm. ...[more]
Marlene Dumas (geb. 1953) 'A long silence' litho, gesign. r.o., 1989, 26 x 25 cm. ...[more]
Joel-Peter Witkin (geb. 1939) Beauty has three Nipples, Berlin gelatine zilverdruk, verso gesign.,
Joel-Peter Witkin (geb. 1939) Beauty has three Nipples, Berlin gelatine zilverdruk, verso gesign., 5/12, 86 x 67 cm. ...[more]
Twee diverse stuks grafiek, 20e eeuw Hierbij map met vijf losse bladen grafiek. ...[more]
Sally Mann (geb. 1951) 'Southern Landscape'. Boek in gelimiteerde oplage van 58 stuks met elf
Ernest James Bellocq (1873-1949) 'Storyville Portrait, New Orleans, LA' gelatine zilverdruk,
Ernest James Bellocq (1873-1949) 'Storyville Portrait, New Orleans, LA' gelatine zilverdruk, ongesign., 20 x 25 cm. ...[more]
Richard Long (geb. 1945) 'Throwing snow into a circle' druk, mogelijk gesign. verso, 40 x 50 cm.
Richard Long (geb. 1945) 'Throwing snow into a circle' druk, mogelijk gesign. verso, 40 x 50 cm. ...[more]
Richard Long (geb. 1945) 'Standing stone circle' druk, gesign. m.o., 49 x 58 cm. ...[more]
Richard Long (geb. 1945) 'The time of space' druk, gesign. l.o., 79/98, 63 x 40 cm. ...[more]
Paul Blanca (geb. 1958) 'Selfportrait with cut off ear' foto, gesign. verso, 5/5, 100 x 80 cm.
Paul Blanca (geb. 1958) 'Selfportrait with cut off ear' foto, gesign. verso, 5/5, 100 x 80 cm. ...[more]
Charlotte Dumas (geb. 1977) 'Retrieved' foto, verso gesign.?, 17 x 23 cm. ...[more]
Jan Wolkers (1925-2007) Zonder titel litho, gesign. r.o., '92, 53/150 ...[more]
Henk Visch (geb. 1950) Zonder titel / 'Eilanden' litho, gesign. r.o., '94, 3/125, 50 x 50 cm. en
Kees Goudzwaard (geb. 1958) Panorama Fragments litho, gesign. verso?, 44 x 44 cm. ...[more]
Naar Edward Muybridge Human motion druk, 30 x 40 cm. ...[more]
Jan Cremer (geb. 1940) Bollenvelden drieluik driemaal zeefdruk, één gesign., 19/20, 108 x 74 cm.
Jan Cremer (geb. 1940) Bollenvelden drieluik driemaal zeefdruk, één gesign., 19/20, 108 x 74 cm. ...[more]
Ru van Rossem (1924-2007) Orpheus en Euridice kleurenets, gesign. m.o., '94, 8/35, 90 x 60 cm.
Ru van Rossem (1924-2007) Orpheus en Euridice kleurenets, gesign. m.o., '94, 8/35, 90 x 60 cm. ...[more]
J. Verzinet (20e eeuw) Twee composities met figuren tweemaal doek, gesign. '95, 170 x 135 cm.
J. Verzinet (20e eeuw) Twee composities met figuren tweemaal doek, gesign. '95, 170 x 135 cm. ...[more]
Paul Knight (geb. 1976) Untitled (Change Room) lambda print, ongesign., 220 x 70 cm. ...[more]
Vijf diverse sculpturen, 20e eeuw w.b. defecte sculpturen ...[more]
Zes diverse werken, 20e eeuw
Zes diverse werken, 20e eeuw ...[more]
Sorin Ilfoveanu (geb. 1946) 'Fragmentarium' inkttekening, gesign. m.b., 1990, 49 x 69 cm. ...[more]
Vier diverse werken, 20e eeuw allen ca. 80 x 60 cm. ...[more]
Alessandro Papetti (geb. 1958) 'Piscina' doek, niet ingelijst, verso signatuur en titel, 2006,
Alessandro Papetti (geb. 1958) 'Piscina' doek, niet ingelijst, verso signatuur en titel, 2006, ...[more]
Alessandro Papetti (geb. 1958) 'Domenica interno' doek, niet ingelijst, 2006, verso titel en
Alessandro Papetti (geb. 1958) 'Domenica interno' doek, niet ingelijst, 2006, verso titel en signatuur, 90 x 100 cm. ...[more]