Art, Antiques, Collectibles

2469 items 2469 items
No Image
(8 day sale)
room

Art, Antiques, Collectibles

(8 day sale)

Monnaie: EUR
Frais acheteur Inc. VAT/sales tax: 0,00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3,60%
TVA sur montant d'adjud: 20,00%

Affinez votre recherche

  • Sale Section
2469 items
Per Page
  • Grille

Pak Bochara loper 304 x 98 cm. ...[more]

Ghom kleed 210 x 137 cm. ...[more]

Heriz kleed 343 x 264 cm. ...[more]

Serabend kleed 209 x 131 cm. ...[more]

Perzisch bidkleed 155 x 101 cm. ...[more]

Machinaal kleed 304 x 198 cm. ...[more]

Verguld bronzen en koperen zeslichts kaarsenkroon met kristallen body, pegels, prisma' s en bobeches h. 79 en diam. 61 cm. ...[more]

Verguld koperen eenlichts zakkroon in Louis XVI-stijl met strikwerk en kristallen prisma' s en pegels diam. 28 en h. 48 cm. ...[more]

Smeedijzeren geëlektrificeerde vierkante hallantaarn, ca. 1900, met gele ruitjes en florale ornamenten h. 62 cm. ...[more]

Koperen geëlektrificeerde twaalflichts kaarsenkroon, in twee etages. Met kristallen body, prisma' s en bobeches h. 64 en diam. 74 cm. ...[more]

Toegeschreven aan Jan Jozef Oremans (1682-1752) Interieur met vrolijk gezelschap aan een tafel doek, ongesign., 56 x 42 cm. ...[more]

Duitse school, 18e eeuw Portret van een jongen doek, 107 x 82 cm. Herkomst: uit de nalatenschap van Cox Habbema (1944-2016) ...[more]

Marinus Adrianus Koekkoek (1807-1870) Romantisch bosgezicht met figuren op een pad bij een boerderij doek, gesign. m.o., 46 x 62 cm. ...[more]

Hendrik Barend Koekkoek (1849-1909) Landschap met koeien op een pad bij huizen en sloten doek, gesign. m.o., 61 x 92 cm. ...[more]

Henriette Ronner (1821-1909) Moederpoes en kittens spelend met een hondje olieverf op papier op board, gesign. l.o., 25,5 x 34 cm. ...[more]

Willem Bodemann (1806-1880) Landschap met rustende figuren bij berkenbomen en een huis doek, gesign. m.o., '38, 41 x 51 cm. ...[more]

Hermina Agatha Theodora van Stipriaan Luïscius (1789-1856) Stilleven met bloemen en druiven paneel, 22 x 18 cm. ...[more]