Affinez votre recherche
Supprimer le filtre- Antike Stühle und Bänke (39)
- Antique and classic furniture (138)
- Archelogogy and pre-colombian (9)
- Chinese porcelain and ceramics (314)
- Clocks (30)
- Decorative tribal art (74)
- Design furniture (29)
- Jewellery (213)
- Lamps (14)
- Modern Art (163)
- Montres (49)
- Paintings, Drawings, Prints (368)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (2)
- Persian rugs (63)
- Plated obejects and objets de vertu (252)
- Service, Kristall (85)
- Silver (214)
- Tirbal Art (Africa) (53)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (56)
- Varia (304)
Estimation
Catégorie
- Grille
Pak Bochara loper 304 x 98 cm.
Pak Bochara loper 304 x 98 cm. ...[more]
Heriz kleed 343 x 264 cm.
Heriz kleed 343 x 264 cm. ...[more]
Serabend kleed 209 x 131 cm.
Serabend kleed 209 x 131 cm. ...[more]
Perzisch bidkleed 155 x 101 cm.
Perzisch bidkleed 155 x 101 cm. ...[more]
Machinaal kleed 304 x 198 cm.
Machinaal kleed 304 x 198 cm. ...[more]
Verguld bronzen geëlektrificeerde zeslichts kaarsenkroon in LouisXV/XVI-stijl, rijk versierd met
Verguld bronzen zakkroon in Empire-stijl, met acht geëlektrificeerde kaarsen en kristallen prisma'
Verguld bronzen en koperen zeslichts kaarsenkroon met kristallen body, pegels, prisma' s en bobeches
Verguld bronzen en koperen zeslichts kaarsenkroon met kristallen body, pegels, prisma' s en bobeches h. 79 en diam. 61 cm. ...[more]
Verguld koperen eenlichts zakkroon in Louis XVI-stijl met strikwerk en kristallen prisma' s en
Verguld koperen eenlichts zakkroon in Louis XVI-stijl met strikwerk en kristallen prisma' s en pegels diam. 28 en h. 48 cm. ...[more]
Polychroom stalen kantige hallantaarn met oa. guirlandes, rosetten en strikwerk h. 77 en diam. 40
Polychroom stalen kantige hallantaarn met oa. guirlandes, rosetten en strikwerk h. 77 en diam. 40 cm. ...[more]
Koperen achtlichts kroon, Art Deco, met glazen bobèches diam. 80 en h. 77 cm ...[more]
Smeedijzeren geëlektrificeerde vierkante hallantaarn, ca. 1900, met gele ruitjes en florale
Smeedijzeren geëlektrificeerde vierkante hallantaarn, ca. 1900, met gele ruitjes en florale ornamenten h. 62 cm. ...[more]
Paar koperen scheeps-wandlusters in Art Deco stijl, met matglazen kap in 'cardanische' beugel
Paar koperen scheeps-wandlusters in Art Deco stijl, met matglazen kap in 'cardanische' beugel ...[more]
Paar koperen hanglampen met trapeziumvormige melkglazen kappen h. 110 cm ...[more]
Paar koperen hanglampen met trapeziumvormige melkglazen kappen h. 90 cm ...[more]
Koperen hanglamp met bolvormige melkglazen kap h. 145 cm ...[more]
Bronzen en koperen geëlektrificeerde twaalflichts kaarsenbolkroon in Renaissance-stijl, in twee
Koperen geëlektrificeerde twaalflichts kaarsenkroon, in twee etages. Met kristallen body, prisma'
Koperen geëlektrificeerde twaalflichts kaarsenkroon, in twee etages. Met kristallen body, prisma' s en bobeches h. 64 en diam. 74 cm. ...[more]
Toegeschreven aan Jan Jozef Oremans (1682-1752) Interieur met vrolijk gezelschap aan een tafel doek,
Toegeschreven aan Jan Jozef Oremans (1682-1752) Interieur met vrolijk gezelschap aan een tafel doek, ongesign., 56 x 42 cm. ...[more]
Duitse school, 18e eeuw Portret van een jongen doek, 107 x 82 cm. Herkomst: uit de nalatenschap
Duitse school, 18e eeuw Portret van een jongen doek, 107 x 82 cm. Herkomst: uit de nalatenschap van Cox Habbema (1944-2016) ...[more]
Onbekend, 17e/18e eeuw Paar portretten olieverf op koper, 23 x 17 cm. ...[more]
Navolger van Abraham Diepraam Figuren in een interieur paneel, 33 x 26 cm. ...[more]
Noordelijke Nederlanden, tweede kwart 17e eeuw Mozes bij de Rode Zee paneel, met signatuur Bramer
Noordelijke Nederlanden, tweede kwart 17e eeuw Mozes bij de Rode Zee paneel, met signatuur Bramer r.o., 77 x 112 cm. ...[more]
Vlaamse school, 17e eeuw Boslandschap met figuren en wagend op een pad doek, 69 x 54 cm. ...[more]
Johannes van der Bent (1650-1690) Figuren bij een jagersverblijf paneel, gesign. m.r., 44 x 55 cm.
Johannes van der Bent (1650-1690) Figuren bij een jagersverblijf paneel, gesign. m.r., 44 x 55 cm. ...[more]
Spaanse school, 17e/18e eeuw De annunciatie aan Maria van de geboorte van Christus paneel, 110 x
Spaanse school, 17e/18e eeuw De annunciatie aan Maria van de geboorte van Christus paneel, 110 x 75 cm. ...[more]
Jacob Gerritsz Loeff (c. 1607-1670/75) Schepen voor een rotskust doek, ongesign., 62 x 89 cm.
Jacob Gerritsz Loeff (c. 1607-1670/75) Schepen voor een rotskust doek, ongesign., 62 x 89 cm. ...[more]
Omgeving van Ary de Vois (1631-1680) Portret van een man paneel, 17 x 13,5 cm. ...[more]
Toegeschreven aan Jacob Willemsz de Wet (1610-ca. 1675) Christus in de tempel paneel, 47 x 64 cm.
Toegeschreven aan Jacob Willemsz de Wet (1610-ca. 1675) Christus in de tempel paneel, 47 x 64 cm. ...[more]
Vlaamse school Uitgestrekt rivierlandschap met rustende figuren bij een akker koper, 14 x 19 cm.
Vlaamse school Uitgestrekt rivierlandschap met rustende figuren bij een akker koper, 14 x 19 cm. ...[more]
Hollandse school, 17e eeuw Reizigers rustend op een pad in een boslandschap. doek, met signatuur
Hollandse school, 17e/18e eeuw Interieur met figuren bij een flauwgevallen vrouw doek, 62 x 50 cm.
Hollandse school, 17e/18e eeuw Interieur met figuren bij een flauwgevallen vrouw doek, 62 x 50 cm. ...[more]
Mari ten Kate (1831-1910) Zittend meisje bij schildersattributen en hond paneel, gesign. l.o.,35 x
Mari ten Kate (1831-1910) Zittend meisje bij schildersattributen en hond paneel, gesign. l.o.,35 x 51 cm. ...[more]
Marinus Adrianus Koekkoek (1807-1870) Romantisch bosgezicht met figuren op een pad bij een boerderij
Marinus Adrianus Koekkoek (1807-1870) Romantisch bosgezicht met figuren op een pad bij een boerderij doek, gesign. m.o., 46 x 62 cm. ...[more]
Hollandse school, 17e eeuw Landschap met vee tijdens melktijd paneel, 40 x 50 cm. ...[more]
Hollandse school, 18e eeuw Paar schilderijen classicistische voorstellingen tweemaal marouflé,33 x
Hollandse school, 18e eeuw Paar schilderijen classicistische voorstellingen tweemaal marouflé,33 x 40 cm. ...[more]
Omgeving van François Boucher Studie van een liggend naakt tekening, 27 x 39,5 cm. ...[more]
Toegeschreven aan Charles Delin (1756-1818) Portret van een heer / Portret van een dame tweemaal
Toegeschreven aan Charles Delin (1756-1818) Portret van Jan Jansz Rens/portret van Clara Theodora
Karel Frans Philippeau (1825-1897) Italiaanse vrouwen en kinderen bij een waterput paneel, gesign.
Karel Frans Philippeau (1825-1897) Italiaanse vrouwen en kinderen bij een waterput paneel, gesign. r.o., 32 x 43 cm. ...[more]
Hendrik Pieter Koekkoek (1843-1890) Herderin met schapen bij bomen marouflé, gesign. m.o., 29 x 21
Hendrik Pieter Koekkoek (1843-1890) Herderin met schapen bij bomen marouflé, gesign. m.o., 29 x 21 cm. ...[more]
Johan Conrad Greive (1837-1891) Schepen bij het binnenvaren van de haven doek, gesign. l.o., 33 x 42
Johan Conrad Greive (1837-1891) Schepen bij het binnenvaren van de haven doek, gesign. l.o., 33 x 42 cm. ...[more]
Marinus Harting (1816-1861) Enige personen op een pad paneel, gesign. l.o., 25 x 40 cm. ...[more]
Hendrik Barend Koekkoek (1849-1909) Landschap met koeien op een pad bij huizen en sloten doek,
Hendrik Barend Koekkoek (1849-1909) Landschap met koeien op een pad bij huizen en sloten doek, gesign. m.o., 61 x 92 cm. ...[more]
Willem Gruyter (1817-1880) Schepen op zee paneel, gesign. r.o., 14,5 x 19 cm. ...[more]
August Allebé (1838-1927) Meisje met kan bij een huis doek, 1888, gesign. l.o., 52 x 39 cm.
August Allebé (1838-1927) Meisje met kan bij een huis doek, 1888, gesign. l.o., 52 x 39 cm. ...[more]
Paul Joseph Constantin Gabriël (1828-1903) Man in een koolveld doek, gesign. r.o., 33 x 56 cm.
Paul Joseph Constantin Gabriël (1828-1903) Man in een koolveld doek, gesign. r.o., 33 x 56 cm. ...[more]
Henriette Ronner (1821-1909) Moederpoes en kittens spelend met een hondje olieverf op papier op
Henriette Ronner (1821-1909) Moederpoes en kittens spelend met een hondje olieverf op papier op board, gesign. l.o., 25,5 x 34 cm. ...[more]
Anton Mauve (1838-1888) Man met hark in een tuin aquarel, gesign. r.o., 22 x 24 cm. ...[more]
Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963) Koeien in een wei. Tentoonstelling: De koe in zicht en
Toegeschreven aan John Frederick Lewis (1805-1876) Straat in Damascus aquarel, gesign. l.o., '74, 54
Toegeschreven aan John Frederick Lewis (1805-1876) Straat in Damascus aquarel, gesign. l.o., '74, 54 x 35 cm. ...[more]
P. Falena (19e eeuw) Interieur met dame bij een papegaai aquarel, gesign. l.o., 50 x 33 cm.
P. Falena (19e eeuw) Interieur met dame bij een papegaai aquarel, gesign. l.o., 50 x 33 cm. ...[more]
Jan Hermann Barend Koekkoek (1840-1912) Koeien bij bomen paneel, gesign. l.o., verso etiket, 16 x 24
Jan Hermann Barend Koekkoek (1840-1912) Koeien bij bomen paneel, gesign. l.o., verso etiket, 16 x 24 cm. ...[more]
Willem Bodemann (1806-1880) Landschap met rustende figuren bij berkenbomen en een huis doek, gesign.
Willem Bodemann (1806-1880) Landschap met rustende figuren bij berkenbomen en een huis doek, gesign. m.o., '38, 41 x 51 cm. ...[more]
Hermina Agatha Theodora van Stipriaan Luïscius (1789-1856) Stilleven met fruit paneel, gesign. r.o.,
Hermina Agatha Theodora van Stipriaan Luïscius (1789-1856) Stilleven met fruit paneel, gesign. r.o., '29, 38 x 47 cm. ...[more]
Hermina Agatha Theodora van Stipriaan Luïscius (1789-1856) Stilleven met bloemen en druiven
Hermina Agatha Theodora van Stipriaan Luïscius (1789-1856) Stilleven met bloemen en druiven paneel, 22 x 18 cm. ...[more]
Cato van Hoorn (1851-1939) Bloemen marouflé, gesign. l.o., 20 x 30 cm. ...[more]